181767
  • Alien
    #13518
    Pontosan:)
  • ÁjjLe BoBBi
    #13517
    nyugi nem vagyok arab
  • Alien
    #13516
    Satonak egy tank kellene, azt csak nem amorizálná le, bár azzal meg az a gáz, hogy senki nem maradna versenyben miatta
  • Gabor_(HSF)
    #13515
    akkor ne visszafelé olvasd
  • Gabor_(HSF)
    #13514
    Ez is igy igaz
  • ÁjjLe BoBBi
    #13513
    igazán? én még keresgélek mert a tieid közül 1-et sem találtam.
  • Petyus_
    #13512
    Ez így igaz + hozzátenném, ha nincs Schumi, valószínű a Ferrari sem lenne olyan, mint most.
  • Gabor_(HSF)
    #13511
    Azthiszem ez volt az első igazán valós meglátásod,az olvasottaim között
  • ÁjjLe BoBBi
    #13510
    háddenem ? :)
    olyan gépet még nem építettek amit a srác ne tudna leamortizálni! :)
    most a ferrarinál méltán büszkék az autóra, de ha csak egy pár tesztkörre odaadnák satonak, lefagyasztaná az önelégült vigyort az arcukról mikor a füstölő ferrarit parkírozná le a pálya szélére...:DD
  • Gabor_(HSF)
    #13509
  • Alien
    #13508
  • ÁjjLe BoBBi
    #13507
    ok. rád akkor nem is érdemes commenteket pazarolni...
  • ÁjjLe BoBBi
    #13506
    hát satora én sem vennék mérget...;))
  • Alien
    #13505
    Tavaly nagyon sok gondja volt a Ferrarinak a gumikkal, erről mindig is szó volt, ezért is volt főleg olyan kiélezett a világbajnokság.

    Idén már rendben vannak a gumik, így nincs gond, az tény, hogy egyszerüen fantasztikus a Ferrari (emlékeztet a 2002-es Ferrarira) de azért akárki akármit mond, kell hozzá egy nagyszerü pilóta is, akit Michael Schumachernek hívnak:)

    És hiába mondja nekem bárki, hogy "naa perszee gyors autóval mindenki tud menni és nyerni" Szerintem nem így van. Például nem vennék rá mérget, hogy egy Sato mindig bevinné a Ferrarit rendesen, első helyre.
  • ÁjjLe BoBBi
    #13504
    nem tehetek róla hogy a többi csapatfőnök nem tud számolni...
    ha kis eszük és bátorságuk van simán meg kellett volna csinálni ezt a többi pilótával...de a rönónál mindenképpen követni kellett volna a ferrarit...
    nem láttam már azokat az arcokat, de aszondta öcsém hogy suhamér fején nem az az eröltettett gépies mosoly volt...
    bari meg el is hiszem hogy örült...
    trulli meg meg is érdemli...balfaszsága miatt ezzel fizetett
  • KG21
    #13503
    úgylátszik már elfelejtetted a Bridgestone mekkora lemaradásban volt a Michelinnel szemben. A szezon felénél azt hittük, ezzel bukja el a Ferrari a VB-t. Maga a gép kifogástalan volt, a legjobb a mezőnyben, de a japók szar gumit adtak alá, ezért lett szoros.
  • Gabor_(HSF)
    #13502
    Hogy miből gondolom??? hát a válaszaidból,lehet akkor már 4 futamot is láttál, nemtom,de az tény nagyon messze az igazságtól amit írogatsz
  • Alien
    #13501
    Így már értelek. Nos valahol igazad van. De azért csak ők csinálták meg ezt egyedül, mások is kihasználhatták volna, hogy ilyen rövid a boxutca.

    Különben jó volt látni a dobogón, milyen őszintén örült mindenki, és ahogy pezsgőztek meg minden. Én nem igazán szeretem az Alonsot, de szimpatikus volt ahogyan ma viselkedett, illetve az is szimpi volt, ahogyan beszélt az interjún.

    Jó, hogy megint csak 1 hét szünet lesz, lehetne egy kis eső Angliában!
  • ÁjjLe BoBBi
    #13500
    szal nem volt ott szenvedés ilyen téren.
  • ÁjjLe BoBBi
    #13499
    az a ferrari olyan atomstabil "istenszekere" hogy semmi sem mozdítja el az útrol főleg a cipész kezei közt nem...
  • ÁjjLe BoBBi
    #13498
    végre egy nyitott szem.
    nem zavar hogy sumi fan vagy, de legalább nem tagadod le az igaságot...

    gáborsrác:nemtom miből gondolod hogy 3 F1-es futam nézői tapasztalatával rendelkezem, de ezesetben megnyugtatlak hogy (ISMÉT) mellé nyultál
  • Gabor_(HSF)
    #13497
    nem !!!egyátalán nem jáccot,inkább úgy mondanám szenvedett a gumikkal,pontosabban az autó tapadásával,de végén igy is nyerő volt
  • ÁjjLe BoBBi
    #13496
    számolj kicsit.
    szerinted miért tért át időközben a ferrari 4-re a 3 helyett?
    annyira rövid a boxutca hogy erre volt lehetőségük.
    ugyanis azon a ferrarin ha gondolkozol szinte mindig frankó gumik voltak, sosem volt tele a tankja, így a cipész ki tudta belőle autózni folyamatosan a tutit...
    alonsonak nem csinálták meg időközben a váltást...
    érdekes hogy elején tudta tartani a németet, a végén meg már annyira felgyorsult a srác hogy még egy 4. luxus boxlátogatás is belefért ? kétlem
  • Petyus_
    #13495
    Én is nagy Schumi fan vagyok, de azért idén a Ferrarnyó nagyon, de nagyon erős. =)

    Tavaly végig nyílt volt a világbajnokság.
  • KG21
    #13494
    rövid volt a boxutca bejárat/kijárat ezen a pályán, lehet erre értette (részben)
  • Gabor_(HSF)
    #13493
    biztosan igazad van,szeretem akik azt hiszik,hogy láttak már 3 futamot és elhiszik magukról ,hogy értenek hozzá:(
  • ÁjjLe BoBBi
    #13492
    még akard megmagyarázni hogy tavaly a cipész csak játszott, a kocsi volt szar, vagy esetleg hogy közelébe sem volt senki.
  • Alien
    #13491
    Miért lett volna előny?
  • ÁjjLe BoBBi
    #13490
    én értem. te szerimtem az elfogultságodból kifolyólag (részben) nem nagyon fogod fel mi is van valójában
  • Gabor_(HSF)
    #13489
    te érted miről beszélsz?????
  • Alien
    #13488
    "senki nem tud maximálisan koncentrálni 60-80 körön keresztűl,SUMI kivételével és ebben rejlik igazán az ereje......."

    Így van!
  • ÁjjLe BoBBi
    #13487
    nem gondolod hogy ez esetben a 4 előny volt a 3-al szemben?
  • KG21
    #13486
    a lényegen az mit változtat? Sztem jobb, mintha ott vége lett volna a versenynek, legalábbis a semleges nézők szempontjából.
  • Alien
    #13485



  • ÁjjLe BoBBi
    #13484
    nem tudtak vele mit kezdeni????????????????
    te mit néztél??????
    nem mondanám hogy a ferrari volt gyenge...tudták tartani a szintet akkor a csapatok.
  • MrSpock
    #13483
    Ennyi elég lenne az F1-ből is:-))
    Így Zsolti sem kapna 4 kört,és talán izgalmasabba lenne.
    Sőt én szétbontanám 3, 20 körös futamra,pályától függetlenül,egy tank,egy gumi futamonként.
    Jó hülye ötlet volt mi?
  • Gabor_(HSF)
    #13482
    Tavaly gyenge volt a Ferrari,akkor sem tudtak mit kezdeni SUMI-val és azt sem mondanám idén annyival erősebb mint ami látszik,mert ha csak a köridőket nézem elég sokan tudnak hasonlót teljesíteni 1-2 kör erejéig...a nagy külömbség inkább a körök számában van,mert én még mindig azt mondom ebben a mai mezőnyben senki nem tud maximálisan koncentrálni 60-80 körön keresztűl,SUMI kivételével és ebben rejlik igazán az ereje.......
  • ÁjjLe BoBBi
    #13481
    de ROSSI IZ DA BESZT!!! :))
  • [Jakuza]
    #13480
    Elfelejted hogy ezt a szabalyt ebben az evben vezettek be.
    Soha nem probaltak ki, raadasul egy MotoGP veget er 35-40 perc alatt.
  • Petyus_
    #13479
    Jó lenne ez, ha a Ferrari egy hangyányit gyengébb lenne.. mondjuk BAR, Renault szint felett egy hajszállal. Akkor az ifjoncok is tudnának villogni meg a nagy öreg is. És lenne izgalom.