181762
  • KG21
    #13553
    #13546
    Nálam már bizonyított ilyen téren. A Ferrari egy szar csapat volt, amikor odament, kellett is 4 év mire a csúcsra értek vele.
  • Hellhammer
    #13552
    Jaja. Rossi meg tudta lépni a MotoGP-ben, és ezért mérföldekkel nagyobb versenyző a szememben, mint Sumi.
    Sztem ha elmenne a Ferraritól egy kisebb csapathoz (pl. Sauber v. Minardi) akkor nem hogy vesztene, hanem nyerne még pár szurkolót magának Sumi. A Ferrari meg elbukna jópárat az is biztos...

    Egy dolgot felejtenek el sokan:
    Azzal az érvvel jönnek, hogy mekkora pénz van az F1-ben, ezért nem szabad kockáztatni, biztosra kell menni stb. Ebben az érvrendszerben az a kis bökkenő, hogy azért van nagy pénz a versenyben, mert nagyon sokan nézik. Ha nem fogják nézni, akkor elmegy a lóvé máshova és bezárhat az egész cirkusz. És évek óta nagyon nagy iramban veszít a népszerűségéből az F1 (nem véletlenül kínlódik Börni a mindenféle egzotikus országok pályáival)...
    Szal hosszútávon igenis a csapatok érdeke az, hogy verseny legyen köztük. A Börni féle elmebeteg kijelentések, miszerint az milyen marha izgalmas szezont hoz, hogy Sumi meg tudja-e nyeri az összes versenyt, meg el kell felejteni, öreg már szegény, néha hülyeségeket beszél. Ha egy ember teljesítményére vagyok kíváncsi akkor nem F1-et nézek, hanem mondjuk egy Everest-, Északi Sark- stb. -hódítást...
  • Punkerwork
    #13551
    Symonds kiborult Trulli botlása miatt
  • Punkerwork
    #13550
    Montoyának nagyon fájt a nyaka
  • rezsofiz
    #13549
    elmondta alonso interjun,hogy verseny kozben neki is valtottak taktikat
  • rezsofiz
    #13548
    Hát az amerikai versenyzes az egy masik vilag;)
  • Punkerwork
    #13547
    Takagi volt az isten, nekem valahol van még Takagi Fan club kártyám :)
  • tomy8614
    #13546
    ezt már egyszer megcsinálta!!!!
    világbajnok lett a benettonnal, aztán elszerződött egy nagyon rossz ferrarihoz és felhozta (nem is kicsit)
  • M@TriX
    #13545
    De hogy minek tud ennyire örülni Schumi bazz :)
    Ha egyébként ha oda kerülnék, hogy megnyerek ennyi versenyt biztos elszegődnék egy gyenge csapathoz, és felhoznám őket. Mekkora kihívás lenne.
    Érdekelne a mozgatórugója, hogy miért akar ennyire nyerni. Azért, hogy benne legyen az F1 történelembe. Az elég nagy szar.
  • ÁjjLe BoBBi
    #13544
    ;DDDD
  • Alien
    #13543
    nem fog:) Ace Ventura 1-2 nézése közben viszont már majdnem azon az állapoton vagyok :DD

    na de nem offolok:)
  • ÁjjLe BoBBi
    #13542
    az néha nem árt...;))
  • KG21
    #13541
    dícséretes mentalitás, de valahogy azért célba is kéne érni :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #13540
    de ezt is csak azért mondod mert nem tudod mi a mottója!
    "Számomra nincs lehetetlen!"....;)))
  • Gabor_(HSF)
    #13539
    Jól emlékszel elengedte,de nálam azt ő nyerte és utánna a Jappánt is
  • KG21
    #13538
    :DD ja oké.
    De azért, ha a gép már majdnem végigbírja, mindig elszánja magát egy lehetetlen előzésre :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #13537
    nehogy görcsöt kapjon az arc izomzatod...;)))
  • ÁjjLe BoBBi
    #13536
    :) nem nem :) sato belüről pusztítja le a gépcsodát...
    a gépromboló TAKAGI volt és lesz is
  • Alien
    #13535
    :DDD
  • Alien
    #13534
    :DDD

  • KG21
    #13533
    Satonak azért ha befuccsol az F1 biznisz, még mindig lesz biztos állása törésteszt bábúként
  • ÁjjLe BoBBi
    #13532
    LOOOOL :DDD
    mondom hogy nem tudnak alá versenygépet fejleszteni!!! :)))
    max még annyi hogy a gázpedálja alá betesznek 1 féltéglát hogy ne tudja lepadlózni a cuccot :))
  • Alien
    #13531
    Sato jövőre a következő csapatnál lesz:
    BAR-DEFS (British American Racing - Designed Especially For Sato) :DDDD
  • Bucser
    #13530
    Hanincs a Jean Todt Ross Brawn és Micael Schumacher... Azért ebben sem csak Schumi a aludas, hogy a ferrarit hiáztathatjuk azért, hogy uncsi az F-1...
  • ÁjjLe BoBBi
    #13529
    jah. de ami nem megy nem kell eröltetni...;))
  • KG21
    #13528
    én úgy emlékszem elengedte a végén Irvine-t (ha a Maláj futamról van szó)
    Bár azóta Barikától többször is visszakapta ezt a kis szívességet :)) Amúgy abban az évben szerencsétlen Eddie-t asszem még Salo is elengedte egyszer, hogy meglegyen az a VB cím... égő volt egy picit.
  • ÁjjLe BoBBi
    #13527
    ÁHHHHHHHHHH ;DDDDDDDDDDDDDD
  • Alien
    #13526
    Formula One SE (Sato Edition) :DDDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #13525
    sehol!!!;)
  • Alien
    #13524
    hát öööööövégül is......
  • Gabor_(HSF)
    #13523
    Igen tanulságos év volt. kettős lábtörés után,hónapokkal később visszatért és mingyá egy tökidegen pályán rögtön nyert is,csak úgy szemléltetés képpen
  • ÁjjLe BoBBi
    #13522
    LOL:))
  • KG21
    #13521
    Ha annak idején a lúzer Irvine megnyeri a vb-t, akkor azt mondtam volna elég egy jó autó, a pilóta nem számít sokat. Szerencsére elbénázta, így nem csorbult nálam MS tekintélye :)
  • Gabor_(HSF)
    #13520
    Ajánlanám oktató videonak 1991 Belga nagydíj SUMI első szereplése,csupa amatörök között mint, Dr.PROST,SENNA stb...
  • ÁjjLe BoBBi
    #13519
    hol itt a probléma? ;))
  • Alien
    #13518
    Pontosan:)
  • ÁjjLe BoBBi
    #13517
    nyugi nem vagyok arab
  • Alien
    #13516
    Satonak egy tank kellene, azt csak nem amorizálná le, bár azzal meg az a gáz, hogy senki nem maradna versenyben miatta
  • Gabor_(HSF)
    #13515
    akkor ne visszafelé olvasd
  • Gabor_(HSF)
    #13514
    Ez is igy igaz