181762
  • tomy8614
    #13473
    csak amerikában általában oválon mennek, ott meg a pályán marad a roncs ami életveszélyes....
    meg ott egy kicsit több autó + hosszabb a táv=több baleset
  • [Jakuza]
    #13472
    Engem nem erdekelnek a hulye amerikaiak. :P
    Nerm tudom te mit szolnal mondjuk ahoz, ha egesz eletedben garasokat gyujtogetnel 20 evig lassan osszejonne egy hazra valo, es erre mert mondjuk a gazdasagi csod miatt visszakernek a penzedet es ujrakezdhetned gyujteni.
    Tudom hogy nem teljesen idevalo a hasonlat, de alapjaiban veve ugyanazt erezned, mint a pilota akit buntetnek.
  • Alien
    #13471
    Azért nem semmi, így lealázni a mezőnyt 4 kiállással Szép volt Schumi!
    Bari pedig--->

    Meg szerintem nem is volt olyan unalmas a verseny.
  • Alien
    #13470
  • KG21
    #13469
    érdekes Amerikában senki sem tartja ezt unfairnek, ott minden egyes kipördülésnél borul a taktika, és izgalmas a verseny.
  • Punker
    #13468
    régen előzés mellett is tudtak időt gyüjtögetni.....
  • KG21
    #13467
    Én fontosabbnak tartom, hogy előzésekkel teli futamokat lássak, mint hogy szorgalmasan gyüjtögessék az előnyüket a pilóták.
  • Petyus_
    #13466
    Győztesnek adni kellene egy tonnás nehezéket plusz utolsó helyről kellene indulnia. =)
  • Punker
    #13465
    ez igaz
  • [Jakuza]
    #13464
    En ezt mashogy latom.
    Nem lenne fair azzal a pilotaval szemben aki egesz vegig jol ment, mondjuk a verseny 80%-ig es osszesz mondjuk nagy nehezen 10-15mp-es elonyt es nem az o hibajabol ez 0ra redukalodna es bukna az egesz elonyet.
    Nehogymar azt kelljen buntetni aki vetlen az egeszben.
  • KG21
    #13463
    igazából az lenne a jó, hogyha többször jönne be a safety car, mert az nemcsak a mezőnyt hozná össze, de ezt a boxtaktikára játszást is felborítaná. Szerintem részben emiatt van a Cartban pl több előzés.
  • Tuvok #13462
    A 2. helyre a BMW, BAR, Renault, talán-talán a Merci esélyes, sokkal szorosabban lennének a versenyzők pontjaik, lenne motiváció, hajtanának, versenyeznének, mert lenne értelme, és úgy senki nem nyugodna bele a pozíciójába, így biztosan több olyan lenne, mint amit ma Barrichello csinált .
    Hát senki nem emléxik a 6-7 évvel ezelőtti Forma1-re ?
  • Punker
    #13461
    hát ja, ez a baj a ferrari-val mióta pár előzésnél schumit kilökték azóta semmit nem mernek kockáztatni
  • KG21
    #13460
    Bassza meg a Baldisseri csóka, most végre kiderülhetett volna, hogy tud-e Schumi még a pályán előzni, de sajnos amíg van kevésbé kockázatos megoldás, nem fog :(

    Amúgy Montoya sajnos csalódás volt ezen a futamon, hibázott kétszer is. Remélem jövő hétre összeszedi magát, és legalább úgy hajt majd, mint Indianapolisban!
  • tomy8614
    #13459
    hát én nem unatkoztam... a számolgatásnál nem a minardiról volt szó (bár ott is számolgatnak), hanem azokról a csapatokról akiknak megvan a megfeleő hátterük (anyagilag és technikailag) ahhoz hogy ott legyenek az élen
    a többiek igenis erőltetik magukat csak nem igazán jön öszze nekik, vagy te úgy gondolod hogy a többi csapatnál hobbiból futkoznak az emberek?????????
    nem volt tökminegy, hogy mikor ment ki schumacher, mert ha nem változatnak a taktikán akkor valószínűleg csak akkor nyerhetett volna ha alonso hibázik egy olyat mint trulli
  • Punker
    #13458
    "Talán egy szimpla három kiállásos taktikával is győzhettünk volna, ehhez viszont a pályán kellett volna előzni."

    hát ez lol
  • Punker
    #13457
    Baldisseri találta ki a Ferrari stratégiáját
  • Punker
    #13456
    ha Brown nem számol akkor a renault kib@szott volna velük...
  • MrSpock
    #13455
    Jó autóval,és pilótával könnyú számolgatni.Nemtudom egy minardinál mit számolna?
    Meg szerintem felesleges számolgatni,nemkell annyira felértékelni Ross Brawnt sem.
    Tökminegy mikor megy ki,meg hogyan,ugyis nyernek,ha korán,ha később,teljesen mindegy,mert nagyon megsem tudják közelíteni.Shuminak meg elég úgy 80%-ot menni ,és sima meccs.
    Ez van,ez is lesz mig a többiek nemerőltetik magukat,hogy jobb autót csináljanak.
    Persze egy nézőnek unalmas,nekem is,mert verseny egy szál sem.
    Ha nagy csaták lennének,és úgynyerne Schumi,akkor igen,de így csak pötyögés,egy kötelező feladat.
  • Punker
    #13454
    McLaren: egyértelmű a javulás

    végülis végigmentek mindketten, csak az a baj hogy ennek a Minardi szokott örülni.......
  • tomy8614
    #13453
    úgylátomnagyonegyetértünk:))))
  • [Jakuza]
    #13452
    A masik, nem utalni kell valakit, mert nyer es a tobbiek nem kepesek felnoni a feladathoz.
    Adott a lehetoseg a tobbi csapat szamara is.
    Attol senki sem fogja leelozni a Schumachert, mert utaljak.
    Tenni kell erte, nem pedig a masikat lebecsmerelni.
    Meg, sokan mondjak, hogy unalmas miatta az F1, hat ez eleg vicces, mert nem o tehet rola, hanem a tobbiek benazasa.
    Valakinek szolni kene mar neki, hogy "te oreg hagyd mar abba, mint sportembert kerlek, hogy vegre mas is nyerhessen, igaz hogy nem olyan jo mint te de legalabb akkor majd megtudja egy masik versenyzo is kozeliteni". LOL
    Hat szvsz pont azert sportolo valaki, hogy nyerjen, nem pedig azert hogy visszavonuljon.
  • tomy8614
    #13451
    még egy dolog: sokan utálják a ferrarit, schumacherrel együtt mert majdnem mindig nyernek, tehát ha valaki JÓL VÉGZI A MUNKÁJÁT akkor azt utálni kell.... (miközben ez a többiekről nem mondható el)
  • tomy8614
    #13450
    hát ez nagyon egyszerre volt :))
  • tomy8614
    #13449
    nem hiszem, hogy ross brawn annyit jelentene schumachernek, mint azt sokan gondolnák...

    persze elismerem, hogy egy zseni de
    1. ha valaki nem tudná tized(sőt lehet, hogy század)másodpercre betartani azt amit kiszámol akkor SEMMIT sem érne (nem hiszem, hogy sok pilóta végre tudná hajtani ilyen precízen az utasításait)
    2. bármelyik csapatnak lehetne (sőt valószínűleg van is) egy (de akár több is) "ross brawn"-ja akinek az a dolga, hogy nézze a köridőket aztán számoljon, és adott esetben taktikát változtasson, ráadásul ha fejben nem megy a számolgatás akkor ott a számítógép
  • [Jakuza]
    #13448
    "Nem szeretem Schumit és vissza lehet nézi elismerem, hogy jó pilóta de nem SZERETEM, HOGY ROSS BRAWN KISZÁMOLJA A VERSENYT ÉS ÍGY NYERNEK!!!"

    Azt azert nem szabad elfelejteni, hogy barki barhogyan szamolhat ha a pilota nem kepes, olyan idoket hajtani, ami alapjan szamolnak.
    Itt derul ki igazan, hogy ki milyen pilota is valojaban.
  • badoer
    #13447
    el is hiszem hogy csalodott.en is az lennék mikkor az edzéseken jol ment.egy harmadik helyre jol lett volna
  • rezsofiz
    #13446
    Mondjuk ebben azert egyet ertek en is. viszont en a 7. meg 8. helyre gondoltam. De ez igaz,hogy tobb pont kene az 1. es 2. koze,eleg csak megnezni Sumi-Barichelo peldajat,Barrichello viszonylag nincsen olyan sokkal lemaradva pontban Sumi mogott,pedig Sumi mindig nyer,Barcihello meg ugy a 2.hely kornyeken szokott vegezni
  • badoer
    #13445
    igen ez annyibol jo hogy nem dol el hamar a vb cim.nem ugy mint 2002be.a francia nagydij utan mar sumi vb volt
  • Punker
    #13444
    hát szerintem meg az első és második hely között nem 2 pont különbségnek kéne lennie
  • Punker
    #13443
    A BAR csalódott az elvesztett dobogós hely miatt
  • rezsofiz
    #13442
    Hat mondjuk nem hiszem hogy az +2 hely annyira mervado lenne.
  • Punker
    #13441
    A versenyzők vasárnapi nyilatkozatai
  • Punker
    #13440
    ez az új pontozás miatt is van, régen többet értek a dobogós helyek
  • rezsofiz
    #13440
    jaja
  • badoer
    #13439
    egyetertek.a tobbiek se visszik tulzasba az elozest meg a kuzdelmet
  • rezsofiz
    #13438
    Hát mondjuk ezt a dolgot hogy unalmassá teszik tobbfelekeppen lehet nezni. Mert igy ahogy most van tenyleg unalmas,viszont tegyuk fel nincs Ferrari es nincs Sumi. Akkor nem sok dolog valtozik,mert ha emlekezetem nem csal,a 2. helyért nem szoktak nagy csaták menni Sumi mogott. Szal nem lesz attol tobb elozes meg ilyesmi,csak nem Sumi fog nyerni,hanem (mivel a 2.hely elegge valtozo) mindig mas,de semmilyen mas szempontbol nem lesz izgibb.
  • DJ Skyline
    #13437
    ja...mert a többi csapat lemaradt...pl McLaren Merci,BMW...régen betudták fogni a ferrarit...de ma hogy a Mercisek örülnek ha egy versenyt teljesíteni tudnak motorpukk nélkül...a BMWsek..ehhh...Montoyat kizárták Kanadában,Indianapolisban...és verseny alatt sem nagyon tudják megfogni a BMWsek a ferrarisokat...BAR Hondat rebezgeti palik hogy Sato majd így úgy amúgy...de Sato meg mindíg rommá hajtja a kocsiát...
  • Tuvok #13436
    rám pl. ez nem igaz, Brawn kiváló szakember, Tott is, le a kalappal, és Schumi előtt is, mert jól tud vezetni (meg az autója is jó, ezért is elismerés), viszont még mindig áll az a tény, hogy miattuk unalmas az F1 ...
  • badoer
    #13435
    de azt a kocsit a célba el is kell jutatni.az pedig nem konnyu 70 koron at tokéletesen autozni.nem mindenkinek sikerul.pl monty