181771
  • G_ArchAngel #13680
    Zsoltit szószerint agyonalázták, még a tesztpilótájuk is...
    Néha vmiért kezdek bízni a magyar fiúban, de ilyenkor visszazökkenek a valóságba...
  • mukika
    #13679
    Zsolti meg a 25. :O
  • G_ArchAngel #13678
    Na, ezt a 2. tesztet Kimi nyerte Fisico, MS és David előtt...
  • ShaiHulud
    #13677
    most meg nem is kell, majd szombaton es vasarnap:)
  • ShaiHulud
    #13676
    igen akkor mar mentek mert kort de az elso 40 percben nem mentek egyetlen mert kort sem.
  • G_ArchAngel #13675
    hát...
    sem a BAR, sem a McLaren, sem a Renault nem villogott...
  • G_ArchAngel #13674
    nálam David 6, Kimi 9...
  • ShaiHulud
    #13673
    McLArenek nem tudom mit csinalnak meg egy mert kort sem mentek...
  • ShaiHulud
    #13672
    ha erre gondolsz ez megy nekem jol.
  • G_ArchAngel #13671
    skacok, az f1live.com nektek is szarakodik?
  • G_ArchAngel #13670
    Dennis távozik a Formula-1-ből? FafaZoli - [2004-07-08 19:51]

    2006 után új csapatvezető érkezhet a McLarenhez

    Az Autosport magazin értesülése szerint, igen nagy az esélye annak, hogy a McLaren alakulatának csapatfőnöke, Ron Dennis a 2006-os évad végén lemond jelenlegi posztjáról - mikor jelenleg is érvényben lévő szerződése lejár a wookingiakkal -, és végleg búcsút mond a száguldó cirkusz világának.

    A brit magazin tudomására jutott, hogy Dennis távozásával együtt a csapat jelenlegi motorszállítója a Mercedes-Benz felvásárolná az egész istállót. Bár egyelőre még nem született hivatalos állásfoglalás ez ügyben, Dennis elárulta, még rengeteg dolgot meg szeretne valósítani az életében.

    „A szerződésem értelmében egészen a 2006-os idény végéig képviselnem kell a McLaren gárdáját. Már 57 éves vagyok.” – mondta Ron Dennis. „Még sok mindent meg szeretnék valósítani az életemben, így egy idő után nem maradok ezen a poszton. Ez minden időm felemészti.”

    /f1hirek.hu/
  • Punker
    #13669
    McLaren: tovább a megkezdett úton
  • Punker
    #13668
    hétvégén :

  • Punker
    #13667
    A csapatfőnökök aggódnak Mosley távozása miatt
  • Ramore
    #13666
    ja, csak Zsófi vezetni nem tud.
  • tomy8614
    #13665
    nekik az a dolguk, hogy az ilyenekre figyeljenek oda.....
  • G_ArchAngel #13664
    talán MS-t, anno Sennát ezért is tisztelték, egyszerre volt mindkettő...
    és Zsolt is ilyen...
  • G_ArchAngel #13663
    Igazából még anno, talán Mansell mondta: a pilóta egy fontos alkatrésze a csapatnak, de könnyebben pótolható, mint egy jó technikus...
  • ShaiHulud
    #13662
    jo hat mondjuk igaz, de igy utolag mondju kkonnyu nekunk okosnak lennunk :D nem hiszem hogy barki is szamitott volna a ferrari elso kiallasanal hogy 4 kiallassal mennek majd.
  • tomy8614
    #13661
    sztem meg tankoltak de ez végülis mindegy. miután látták, hogy nagyon gyors volt a ferrari kiállása nem kellett volna kint hagyni 5 körig az alonsot hanem 2 körön belül ki kellet volna hívni egy hasonlóan rövid tankolásra, (és mivel tankoltak volna akkor, MINDENKÉPPEN kint tudtak volna lenni a ferrari harmadik tankolásig) és visszamehettek volna az első helyre... és onnan csak le kellett volna zárni az íveket, meg lemásolni a boxtaktikát.....
  • Punkerwork
    #13660
    úgy értem hogy 1 boxoló végig tud 1 meccset csinálni egyedül, de autóversenyt nem lehet külső segítség nélkül végig menni, nem a felkészítésre gondoltam
  • Punkerwork
    #13659
    ok, és ott szerinted mi megy? ha nem is állás de kapcsolatok mindig kellenek :)
  • Bucser
    #13658
    Hát ha nem készítik fel rendesen a meccsre akkor abbol csúfos vereség lesz azt elhiheted...
  • Bucser
    #13657
    Nem kereskedelmi csatorna hanem közszolgálat:)

    Mondom TS (Gy.K. Telesport)
  • Punkerwork
    #13656
    azért 1 boxoló simán leverhet edző nélkül 1 ellenfelet, de 1 F1-es kocsit a pilóta nem fog megtankolni meg hasonlók
  • Bucser
    #13655
    A Görbe tükörben van amiben egyetértek van amiben nem... Én azt hittem, hogy a Forma -1 egyéni sport és nem csapatsport... Világéletemben úgy gondoltam az F-1-re hogy hiába a csapat segít összetenni az autót és legyártani a pilótát ismerik és NEKI kell végigmennie a pályán.. ennyi erővel a vívás is csapatsport mert az edző mondja meg a vívónak, hogy mit csináljon a páston....Vagy Vegyük a Boxot az is csapatsport mert szponzorok és felkészítés nélkül nem megy semmire a sportoló, de AKKOR is őt verik össze a ringbe és az ő neve kerül a címlapra ha nyer..... A sportoló nevéért adják a pénzt a szponzorok (lásd klient vagy tavaly Jordanben a Benson and Hedges követelményeit)

    Ez alól a gyári csapatok a kivételek, de ők úgyis annyi pénzt kaőpnak a gyárból, hogy nem tudom miért kell nekik egyáltalán szponzor....
  • Punkerwork
    #13654
    ez nem ujdonság kezdő riporter ker. csatornánál máshogy nem jut előre.....
  • Bucser
    #13653
    Hát nem tudom.... Ismerősöm gyakornok volt A TS-nél (komm szakról diplomázott csaj) és ott kering egy Urban legend, hogy a Marsit mindenki megdugta aki nem szégyellte...
  • Punkerwork
    #13652
    gyerek, feleség mióta akadály a médiában 1 kis pénzért?
  • ShaiHulud
    #13651
    es honnan veszed hogy a tankolas kozben valojaban folyt e bele uzemanyag ? epp ezaz hogy szerintem akkor nem is tankoltak bele, csak atvertek vele a tobbieket.
  • Bucser
    #13650
    A Marsi az tuti nincs a recept klubbos lázárral... Lázárnak felesége van meg gyereke.... Ha találkozásokat néztél az elég gáz:)
  • Ramore
    #13649
    összeillenének! :)
  • PREMIERE1
    #13648
    Nem, ő a Gyulával "nyomul".
  • tomy8614
    #13647
    onnan, hogy tudják mennyi ideig tartott a tankolás......
  • Punkerwork
    #13646
  • Adam5
    #13645
    LOL nézem a TV-t és látom hogy a Marsi már a Recept klubbos Lázárral van, Na gondolom a Palik csak össze jött a Baumgartnerrel
  • ShaiHulud
    #13644
    es honnan kellene tudniuk hogy a ferrari mennyit tankolt? akarom mondani schumacher ferrarijaba mennyit tankoltak, mert a 2. kiallassanal pl nem tankolta bele semmit vagy csak irto keveset de a csovet azert radugtak felrevezeteskent.ezert tudott a boxkiallas utan a friss gumikkal egy-masfel masodperccel jobb koroket menni schumi mint a boxkiallas elott.ergo kurva keves benyo votl benne, de friss gumik.
  • Punker
    #13643
    Baumgartner londoni száguldása
  • Punker
    #13642
    Magny-Cours-i Görbe Tükör
  • tomy8614
    #13641
    a hétvégi futamhoz hozzátennék még egy apróságot: mindenki a ferrari taktikáját isteníti, pedig a rönóék b***ták el de nagyon (mondjuk én ennek örülök)

    attól a pillanattól kezdve, hogy a ferrari ment ki először a boxba, a boxtaktikát ők irányíthatták volna: CSAK ANNYIT kellett volna tenni, hogy ugyanannyi üzemanyagot tankolnak mint a ferrari és mindenképpen nyernek..., szóval sztem legalább annyi közük volt a ferrari jó taktikájához, mint ross brawnnnak