170577
  • Coine #2130
    BAZEG :-SSS
    Szívroham lett volna, Sumi 4x VB
    Sumi meghal tesztelés közben, brrr :-SS
    Jóvan, hogy nincs nagyobb baj
  • Geronimo #2129
    bocsi......termeszetesen Mugello nem Maranello.........faradok ma' rendesen.......
  • Geronimo #2128
    Sumeker osszetorte magat maranelloban, de szerencseje volt......sulyos balesetet szenvedett, de magatol hagyta el a verdat....minden tovabbi tesztet lemondtak /tesztvezetest/ + egy focimeccset......most pihenoben van, varjak a diagnozist, meg az is elkepzelheto, hogy spa-ban nem fog versenyezni............amikor elolvastam, meghalt 100000 idegsejtem.......Hajra Sumi, gyere rendbe nekem, tamogatnod kell Barit is, hogy 2. lehessen /vagy ocsikedet is tamogathatod/
  • Laalee #2126
    mar nemazert de ilyet senna is csinalt prost ellen szoval errol ennyit.
  • Anee #2121
    Túlságosan Anti-Sumi vagy.
    Nézz jó oldalról:Ő még tud előzni
    Mert David Mika Rubens Eddie jaques és Joson és Montoyán kívül más alig képes előzni....
    a nagyok meg behalnának ebbe az autókba mert elszoktek tőlük...
    És csak akkor lenne/lesz/utolsó valaha is ha vagy felmondja a szolgálatot a verda/esélye 5%/ vagy Montoya megint buzizik...
    ami barrichellot illeti:mindíg a hockenheimi arcát kellene hoznia!
    Amúgy meg csicskás a ferrarinál
  • Alien #2120
    Mondj amit akarsz. A Világ Schumit ünnepli, mert ő legjobb és a csapat is a legjobb volt, és ne gyere azzal, hogy csak szerencséje volt
  • Alien #2117
    Szép volt Schumi! Újra bebizonyította, hogy ő a legjobb....
  • Coine #2116
    Jha és még egy vmi ehhez a Barrichello sajnálgatáshoz:
    Tudja miért ment oda, amióta ott van, rendre 2. vagy 3., lett egy futamgyőzelme, jobban keres.
    Ha olyan rohadtul első számú pilóta akarna lenni, már rég átruccant volna egy középcsapathoz.

Továbbá Sumi JÓ, nagyon JÓ pilóta, ezt még azok is elismerik akik nem szeretik.

• Coine #2115
    1. Barrichello azért vezetett Sumi előtt, mert Montoya az első helyről kilökte.

2. McLaren hibája, hogy nem tud elindulni, 4 éve Ferrari is egy rakás szar volt.

3. Felmutatni : 51 futamgyőzelem, '96 óta a semmiből felhozni egy csapatot (emléxem mielőtt a Sumi odament már az óriási csoda volt ha a Ferrari beért pontszerző helyen a célba...)

4. Előzés ? Hisz nem érték utol, muhaha :-)

• Imperialdramon #2113
    Azt mondta Coulthard, hogy neki mindegy, hogy hányadik ő csak nyerni akar
  • Imperialdramon #2112
    Amikor Montoya vezetett akkor nem Schumi nyert
    Az a McLaren hibája, hogy nem tudtak elindulni

HAJRÁ SCHUMI!!!
  • Baliho #2110
    Keksz: Na mert Haninen `99 es VB cimehez ugye semmi szerencse nem kellet? No Meg `98 Utolso futam, ott is volt azert makja a Hakinak... /Schumi utolso helyrol indult./
    Ez egy ilyen sport...
  • Geronimo #2108
    hehe.....ez kellett :))
  • Geronimo #2107
    1. ja
    2. ja
    3. hmm....ja
    4. majd elmulik
    5. toyotat dobd ki
    6. kissumeker is kiraly, csak a gepet kene kihajitani alola
  • N1 #2106
    Shumi megnyerte a világbajnokságot sajnos,de bekell látni ,hogy ebben az évben ö volt a legjobb és a legszerencsésebb.AMugy a szervezés tényleg kiemelkedöen jo volt.Ami az elmult futamokra mind jellemzö:rajtokat cseszték el a kipörgésgátlok bevezetésével sajons.
  • Coine #2104
    Akkor kezdjük

1. barom yoooooooo kedvemben vagyok, nyert a kedvenc csapatom és pilótám.

2. teljesen megérdemelten nyertek, Sumi Bari és a Ferrari is ász volt.

3. a pálya és a szervezés, NAGYON NAGYON JÓ VOLT, de most komolyan, télleg ez az egyik LEGSZERVEZETTEBB FUTAM a 17 közül, bravó, ahogy Bernie mondta : ez a futam évről évre jobb lesz ;-)

4. eszméletlen jó kedvem van :-))

5. Sumi karrierje csúcsán van, és ezt még sztem jövőre tudja fokozni, csak nagyon nehéz lesz, mert a Williams BMW nagyon erős MÁR MOST IS, és ki tudja mit talál ki a McLaren, meg jön a Toyota is, szal egyre több autó/versenyző lesz, ami jó !

6. gyors futamok jönnek, sztem BMW-k nagyon fognak nyomulni a köv. futamokon és már csak azt kívánom, hogy a 2. vagy 3. hely sorsa R. Sumi és Rubinho között dőljön el.

Muerte : majd nézz meg egypár külföldi adót, asszem párszázmillió ember mostmár tudja ezt a pár szót : Hungaroring, Budapest, Hungary

Wooooooooooooooooooooohhhhhhhhhooooooooooooooooooo

• Baliho #2098
    Kiiiiraly. :)))
  • CSOCSO #2097
    MOST NYERTE MEG!!!!!!!!!!!
  • MuERTe #2093
    Attól meg ,hogy itt lesz bajnok az ország népszerűségen ugysem nő.És főleg nem ilyen dolgokkal kellene növelni.
  • MuERTe #2092
    Amugy nem vitatom ,hogy megérdemli,de már csak ez az egy dolog van ami miatt leül az ember a tv elé.
  • MuERTe #2091
    Kis önzésetekkel,hogy sumaker itt legyen világbajnok ,megölitek az egész versenyt.Ha itt lesz bajnok akkor a többi versenyt minek nézzem már meg?Így is épp elég unalmasak néha,csak kimennek,körözgetnek és ha a boxban ügyesek a szerelők akkor előrébb lépnek.Sajnos a világ legrosszabb autos versenye lett az utóbbi években a forma 1:(
  • Geronimo #2090
    kultard kocsija el sem fog indulni.....en meg ezt remelem :)
  • Anee #2089
    Úgy legyen!
  • Coine #2088
    majd akkor fox bosszankodi, ha holnap leintik a futamot a Sumival az élen, remélem.
  • Coine #2087
    de ha az lenne, az csak jót tenne a Magyar futam hírnevének, erre nem gondoltál ?
  • Anee #2086
    Legyen Summ világbajnok magyarországnak legalább nőne a népszerüsége
  • N1 #2085
    A versenysorozat az érdekébe jobb lenne ha magyarba még nem lenne világbajnok Shumi,mert ugy nem lenne annyira izgalmas az a pár hátralévö futam.Amit nagyon sajnálnék...
  • MuERTe #2084
    De nem:))Még a templomba is elmegyek,hogy a nagyboldogasszonyhoz könyörögjek ennek érdekében:))))Bosszankodjon csak a sok sumakerfan :D
  • Coine #2083
    Dede, reménykedhecc. muhaha !
  • MuERTe #2082
    Remélem a piros sumi kiesik :)))
    Nehogymá' itt legyen bajnok!!:)))
  • Coine #2081
    Azért '99-ben a McLaren legyőzte, továbbá a BMW is alázott ebben az évben már 2 futamon, de 1en biztos (Hockenheim)

• speed #2080
    sajnos ki kell abranditsalak az utobbi 2 evben a ferrari a mezony legjobb autoja. ha sebessegben nem is mindig, de +biz6osagban igen...

RB azert megy mindig lassabban mert nem olyan jo pilota mint M$, es koztudott, hogy az egesz autot M$nek epitik es a csapat kore epul
  • speed #2079
    Alesi az 1ik szabadedzesen a Prost garazsba akart bemenni a Jordannal;)

hiaba a szokas 6alma;)
  • speed #2078
    kar, hogy ilyen a hozzaallasod, a tv kozvetites kb 10%a annak az elmenynek, mintha kinn lennel a palyan.

nem kell rogton az aszfaltcsik melle ulni, hanem kicsit feljebb a dombon es valami trubun kozelebe, mert azok elott vannak kivetitok, ahol vegigkovet7ed az osszes tortenest (a tv kozvetitest nyomjak itt)
  • speed #2077
    en voltam 4x
    de most nem megyek, mert 1 ora mulva indulok nyaralni;)
  • speed #2076
    nezd a CART-ot a Eurosporton! Takagi ott tori az ellent! 1 Canadai futamon 4 kulonbozo auto lokott ki a palyarol. Legutobb pedig 2t, de aztan o is elszall, mert +ijedt, amikor valaki kicsuszott elotte es blokkolta a fekeit.
  • speed #2075
    hasonloan okos eszrevetelekkel;)
  • speed #2074
    en tobb idegen nyelvu netes oldalaon olvastam az ellenkezojet. ezeket sokkal +biz6obb forrasnak tartom, mint a gagyi nepsportos "szakujsagirokat".

mondjuk amit en olvastam azt rogton a verseny utan nyilatkozta Jaq, le7, hogy mire lenyugodott es +nezte a videot +valtoztatta velemenyet
  • speed #2073
    ugyertem M$ vb lesz az idei magyar nagydijon, de en nem megyek;)
  • Coine #2071
    Király !
    Sumi enyhén LEALÁZTA a mezőnyt, ahogy azt a BMW-k tették Hockenheimben...
    Továbbá, nem lehet azt se mondani, kedves " Sumi ellenesek ", hogy jobb az autó, hisz láttuk már többször, hogy 1általán nemtökéletes a Ferrari.
    Aztán Barrichello miért megy mindig lassabban ?
    És az az egy elengedés, azért volt, mert Montoya kilökte a Sumit az első helyről, és a Barrichello az UTOLSÓ kanyarig kapott eséjt, hogy megelőzze az előtte haladót !
    Aztán mégvmi : sztem mindenkinek jó lenne ha Sumi ITT LENNE bajnok, mert az csak a pályának és az országnak tesz jót, mert több 100 millióan mondogatják majd : És M.S itt lett 4x VB.
    Coulthard és Sumi ideje fantasztikus, közelükbe nem ért senki.
    Izgalmas lesz a holnapi futam, mert az első 4ben ott van a 2 Sumi, D.C, és Trulli, aki jó versenyző.
    Meglássuk...
    Hajrá MS, itt legyen 4x VB ;-)