1036
Bethesda új open world játéka
  • PiszkosFred
    #20
    A modszert ismerem, mukodott is korabban, most a szezonban nem jott be. Az elso warpnal mindig van egy harc es ott, azt a freightert megkapod ingyen, ha lenyomod a kalozokat. Ezt szoktam visszatolteni meg az ugras elotti station allapotot, jott is mindenfele variacio, de nem volt szerencsem. Aztan feladtam, mert a szezon celokat anelkul is megcsinaltam, aztan majd par het mulva ujra nekimegyek, hatha... :)

    Magaval a hajoval tobbszor is talalkoztam, dokkoltam es a kapitanytol meg tudtam volna venni penzert, de akkor meg pont nem volt annyi milliom, kesobb meg mar nem volt fontos. De biztos, hogy behuzom egyszer, mar csak a feeling miatt is, baromira tetszik a skinje.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.06.15. 20:49:22
  • Carlos
    #19
    3 óra és 5 warp. KB.
    Amúgy amikor beadja, akkor szépen nem harcolsz, hanem elmész a space station-re ott mentesz és végtelenszer újratöltheted ugyanazt a harcot amig nem S class spawn-ol. T3-ban 2% az esély. :)
  • Caliph
    #18
    köszi ,de mint mindig ,itt is magam szeretnék boldogulni :)
  • PiszkosFred
    #17
    Van valami orai limit, hogy beadja az encountert, es nem adta be :) Aztan probaltam az elso talalkozasnal az ingyen "felajanlott" hajoval is, de ott sem adta be. Aztan rajottem, hogy ugyis csak ratarra hasznalom, a hajommal nagyobbakat ugrom, igy hagytam a fenebe. Majd a kov. szezonban, hatha :D
  • Carlos
    #16
    Ha kell della, akkor valamikor összefuthatunk valahol és kapsz tőlem párszáz milliót.
  • Carlos
    #15
    Sokáig nekem is egy A class-ú csillagromboló volt, de meguntam.
    Meetingek közben nyomtam... egy fight 3 perc kb... braindead dolog... :)
  • PiszkosFred
    #14
    En feladtam egy ido utan, maradtam a csillagrombolo alakunal :)

    #11
    Olyan bolygot keress, ahol van "ancient bones", azokra leszallva megkeresed a szkennerrel, majd a terrain manipulatorral kiasod es kesz is. Egy ilyen csont alapbol 100-120k, ha regi es "rare", akkor boven 1-2 misi felett is lehet, sot... Az egyetlen hatranya, hogy a sentik ezeket nem szeretik, de gyorsan asol egy alagutat, elbujsz benne 30 secre es kesz is, mehetsz masik csontert. Egy ora alatt megvan annyi penz/credit, hogy a jatek vegeig az allomasok es npc-k kinalatabol craftolsz es nem futkosol nyersanyagok utan :)


    De, ez csak egy tipp, a cargo drop sem rossz, bar azokat inkabb recik es fejlesztesek miatt szoktam csinalni.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.06.15. 19:15:56
  • Carlos
    #13
    És akkor még nem beszéték az S classú Freighter farmról... :D
    Nekem 67-ik próbálkozásra lett meg:
  • Carlos
    #12
    KB mint a no man's sky-ban. Generált bolygó lesz a 95% esetleg 25 rendszerben lesz 1-2 bolygó amit kézzel megcsináltak.
    Amúgy nekem ezzel nincs bajom.
  • Caliph
    #11
    igen tudom a slotot,de rohadt drága :) inkább településeken cargo drop kontis térképeket veszek,annak stabil az ára(1-200k kredit),aztán minimális alap nyersanyagból gyártott cuccal nyitható és ad slotot ingyen :) tipp havertól :)

    ennél is a single része tettszik,még Arkban is bár multi szerón voltam,szeretek a magam ura lenni,és egyedül boldogulni,még ha a community segítene is egy táposabb dínóval vagy nyersanyaggal :)
    fallout is meg skírim is hatalmas kedvenc,nem hinném hogy nagyon mellé tudnának itt is nyúlni :)
    a scifi meg aztán gyerekkoromtól a mindenem :)


    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.06.15. 18:56:22
  • PiszkosFred
    #10
    NMS-ben arra figyelj, hogy minden uj rendszerben az allomasokon kapsz +1 slotot, igy ahogy megvan a hajod es a hyperhajtumuved, menj egy kort a szomszedos rendszerekben, dokkolj be az allomasokra es mindjart fullos leszel. Csak bird penzzel, de ahhoz meg ass ki nemi regi artifactot (rare cuccokat) es lesz annyi milliod, hogy ihaj. (vagy adj egy npctol kapott hajokat, az is egy jarhato ut).

    Lesz itt sztori, de szerintem kette fog valni a dolog. Az egyik egy kezivezerlesu minosegi sztori, ez a frakciok es a fo tortenet nyomvonala, majd lesz rakas random quest, amelyek random bolygora visznek ahol random generalodik le majd egy-egy outpost, egy-egy kutatoallomas, fold alatti akarmi, stb. Mivel single player, ezert szabadabban valtozhat a vilag is, mint egy massziv online space sim eseteben. Picit hasonlora gondolok, mint a FO4-es random fetch kuldetesek a BoS-nel, csak itt bolygokra kell menned es ott megoldanod/megkeresni valamit.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.06.15. 18:46:29
  • Caliph
    #9
    ark kedvenc,atlas/conan nem fogott meg,elitet az új kieg előtt abbahagytam,számomra nem nyújt többet. most a NMS próbálgatom,még igencsak az elején vagyok de nem tudom mit érezzek...egyelőre farmolás szimnek tűnik,most épp a táska slotokat farmolom...jobban szeretem ha egy kicsit vezetik az embert...
    ark viszont nagyon bejött,sok órám van benne,több szerón voltak,és a bosskat még nagyon nem is láttam,talán csak a majmot ragnarokon...építeni szerettem nagy bázist,aztán befogni állatokat,de mire bossolásra alkalmas lettem volna többnyire ráuntam...aztán amikor jött a szeró wipe,újult erővel indultam neki a kezdetektől,hogy aztán a bossok előtt ismét elengedjem
    :)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.06.15. 18:36:59
  • PiszkosFred
    #8
    Tobb ezer oram van ARK/Atlas/Conan/NMS/Elite fele "ures" vilagokban, ahol a fantaziad alakitja a sztoridat, itt meg azert lesz egy atfogo narrativa is. Nem lesz itt gond, plusz annal hamarabb jon a TES VI :)
  • Caliph
    #7
    pedig egy fallout az űrben,jól indult...de azért még megvárjuk mit raknak össze,addig nem temetem amig nem láttam több gameplayt,vagy megjelenés utáni lets playt
  • PiszkosFred
    #6
    Ez meg hagyjan, az jobban aggaszt, hogy a 1000 bolygon osszesen lesz kb fel tucaton varos/hub, a tobbi meg kvazi nyersanyaglelohely meg random kontent, ami siman ignoralhato.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.06.15. 17:39:19
  • Caliph
    #5
    na sajnos nem kell olyan bolygó leszállásra számítani mint a star citizennél,gombnyomásos automata landolás lesz

  • PiszkosFred
    #4
    Nem lehet a Foldre lejutni, kvazi elpusztult. Viszont a Marsra el lehet menni, ahogy irtad, ott lesz Cydonia, mint az elso kolonia :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.06.15. 10:49:16
  • mike01010101
    #3
    Ami a legjobban tetszett a bemutatóban, mikor elsétál az opportunty marsjáró mellett (nyilván a Marson). Benne lesz a naprendszer, mennyire lesz kidolgozva a Föld?
  • Carlos
    #2
    Várom...
  • Although_
    #1
    Starfield
    Utoljára szerkesztette: Although_, 2022.06.14. 13:31:52