2949
banner
  • Ironman2
    #544
    Van aki megteheti magának!
  • lonvard
    #543
    Most azzal sokat segítesz, hogy a top 1-be tartozó videokártyáddal nem dobott ki. Legalább megtudtuk, hogy nem gyári hibásan dobták piacra a szoftvert. :D
  • lwb
    #542
    Ööö.... lentebb írták, hogy nem indul és kidob valami launcher hibával. Hát engem nem dobott ki. Van ott egy "." a nekem megy után.
    A gpu-t csak azért írtam bele, mert eddig kb minden ultrán ment ezen a konfigon (i7-2080Ti), ez az első játék, ahol le kellett vegyek itt-ott. Ha ez májerkedés, akkor elnézést.
  • lonvard
    #541
    Hát ez a "nekem megy RTX 2080Ti-on". Ez egy olyan gusztustalan májerkedés, hogy csak tréfa lehet. :D
  • lonvard
    #540
    Na te meg a másik véglet.

    Tudjátok mit. DOS-ban is elfut a játék, csak offolni kell a vertikális szinkronizációt, és akkor mint egy kalandjátékban, írásban jelenik meg a cselekmény. Most kell eldöntenem, hogy letérek-e az ösvényről és a behavazott mocsarat választom, vagy megküzdök a banditákkal, és akkor kockadobással dönti el, hogy győztem-e.
  • lwb
    #539
    Micsoda? A sok billentyű, vagy hogy le kellett itt-ott venni a felbontásból/effektekből? Egyébként egyik sem.
  • PiszkosFred
    #538
    Munka utolso oraiban olvasva a redditet es a forumot kicsit fostam, de a decrypt lement szepen, leszedte amit kell pluszba, felrakta a vc-t (minek?, fent volt mar ezerszer), beraktam az AVG-be a teljes ssd-n levo RDR2-es mappat es kulon a rdr2.exe-t is, illetve a doku rockstar mappat (ujra, mert a GTAV miatt mar benne volt), es elindult siman.

    Sajnos i5 + 1060 6gb eseteben kellett nemi kompromisszum, de egyelore a sztori mod szepen megy, csak a beallitast kell majd konfigolnom, latom hogy kell majd nemi tweak a grafikat illetoen.

    Kb fel oranyi jatek alatt nem volt az a percenkent elojovo stuttering/freezing, amirol irnak a tobbiek, bar en minden procigenyes jatekhoz hasznalom a BiS proci limitert win7 alatt, es hagyok a rendszernek 2-4%-ot, igy nem nagyon szokott 100%-ra ugrani a teljesitmeny, es nem nagyon akad meg semmi sem.

    Telen jon majd az uj konfig, addig elleszek vele.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.11.05. 18:40:50
  • lonvard
    #537
    Ez most egy rossz vicc volt, remélem. :D
  • lwb
    #536
    Nálam megy. RTX 2080Ti-on le kellett itt-ott venni a felbontást, hogy 70-80 fps meg legyen átlagban 3440x1440-en. Jól néz ki, egyelőre nincs vele bajom, leszámítva, hogy a polip kevés ahhoz a százezer billentyűhöz, amit használni lehet ...
  • FartingSquirrel
    #535
    Hogyhogy mi az? :D 120 euró felénk is 120 euró.

    De amúgy nagyon egyszerű: Megvettem Humble-ön az Epichez, majd rájöttem, hogy jobban megéri a Rockstarnál megvenni. Kértem refundot a Humble-nél, aztán megvettem a Rockstarnál. A para csak azzal van, hogy nem vagyok 100%-ig biztos abban, hogy refundolják. :D De idő közben már találtam olyan visszajelzést, hogy a beaktivált Epicest is refundolja a Humble, úgyhogy nem lehet vele probléma. (Remélem.)
  • AnuluWork #534
    Elképesztő, hogy ilyen hiba miatt nem lehet játszani!
  • Plata
    #533
    Úgysem.
  • Marcinko
    #532
    Ez még nem volt itt , nekem ez sem segitett de hátha másnak fog.

    Open the Rockstar Games Launcher
    Select Settings
    Select Red Dead Redemption 2 under My installed games
    Select Open under View Installation Folder
    Right-Click on RDR2
    Select Properties
    Under the Compatibility Tab
    Select Run this Program as an Administrator and Disable Full Screen Optimization
    Click OK
    Return to the Games Menu in the Rockstar Games Launcher
    Launch the game
  • Marcinko
    #531
    W10 1903-telepitve,
    Legfrissebb Nvidia Driver felrakva,
    Avastom nincsen
    Windows Defendert kilőttem
    Kivételek közé is hozzáadtam
    Intergrity checket is lefuttattam a RDR 2 file-kon.

    De egyenlőre nem megy.......................Nem baj, max holnap nem csúszom a taknyomon mint az éticsiga a sok játék miatt !
  • kill3r21
    #530
    No, egy Ryzen 3800x , 32GB Ram , és egy 8GB-os 1070GTX-el, 1080p High 30-40fps!

    Kell a cucc rendesen! Ultrát meg sem próbálom, nem hogy a 4k-t :D
  • Plata
    #529
    Én rányomtam az Avast-nál a védelem kezelése menüben a végleges kikapcsolásra,de ugyanaz.
  • mike01010101
    #528
    Nekem is ugyanaz a hibaüzenet volt. Kikapcsoltam az Avast-t és azóta megy.
  • Plata
    #527
    Nekem el sem indul.
  • AnuluWork #526
    Ez "jó"! Úgy gondolják, hogy legyen ez a problémára. 112 GBt ...

    "Uninstall and redownload the game - yes, this one isn't ideal as RDR2 is such a massive game, but players have reported that this solved their problem. The issue may be with encryption, or a fault in the download. However, again, this didn't work for everyone."

    :D
  • RJoco
    #525
    Ha átírható, akkor úgy, mint GTAV esetén. Registry-ben.

    Én még mindig a letöltéssel küzdök. Már leszedett a gép 2,8 GB-ot, de még mindig több, mint 1 GB van hátra.
    Minden egyes leállásnál 60 MB-ot ugrik vissza a már letöltött rész, mint amit elvileg leszedett a leállásig.
    Ebből asszem ma már nem lesz játék.
  • AnuluWork #524
    Ugyanezzel küzdök én is. Win7 64bit.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.11.05. 17:02:38
  • mike01010101
    #523
    Nekem is legfrissebb win10 van fent (1903) és ki kell kapcsolnom a virus írtót.
  • AnuluWork #522
    Értem.
  • Marcinko
    #521
    Nekem egyenlőre az nem volt elég !

    Kell a Windows Defender kikapcsolása is ?!
  • mike01010101
    #520
    keyboard mapping (jobb felül)
  • kill3r21
    #519
    Srácok merre vannak a menüben a bill kiosztások, eskü nem találjuk
  • mike01010101
    #518
    Nagyon jó a játék, pont mint amire számítottam (15 perc után) de van még mit optimalizálni itt. Bármilyen beállításban teszem (low, medium, high) szépen fut, megvan a frame rate de olyan kétpercenként megakad egy 3-5 mp-re. Ha a camera FOV-ot állitom 5-ból 3x kidob. Gondolom pár patch még jön ehhez.
  • mike01010101
    #517
    Eddig az előtöltött állományok titkosítva voltak, most oldja fel mind a 109GB-t.
  • hawkie22
    #516
    Elindítottam a launchert, a játék föképernyöéig eljutottam, a játék nálam alapból mindent ultrára állított, 1920x1080-as felbontással. Viszont német nyelvterületen élek, a játék németül lett feltelepítve. Hogy a fenébe tudom a játékot angolra átrakni. Nem mintha nem érteném a németet, majdnem anyanyelvi szinten beszélem, de angolul szoktam meg a játékokat. :)
  • gregoryan
    #515
    magy.

    1903 win 10 megoldotta
  • AnuluWork #514
    Mi ez a decrypting? Most vagy le van szedve, vagy nincs. Miért launchnál kell ezt?
  • gregoryan
    #513
    nekem nagyon nem megy.
    én is letiltottam antivirust, és ugyanugy be crashel a Launcher.

    ötlet??
  • hawkie22
    #512
    Na majd ránézek én is a laptopon, hogy fut. Remélem, ennyire nem rossz a helyzet.
  • mike01010101
    #511
    Hát igen, annyira jól nem fut. Nálam minden medium és high, full HD a lenti vason és időnként meg-megakad. Úgyis akartam egy új procit :) Most itt az indok.
  • Árnyvadász
    #510
    Havernek hamarabb meglett a kezdés, mint nekem.
    Nem túl jó hir, hogy 1080 Ti-vel nyomja és teljesen csonton van minden neki maxolva, viszont 1440p-ben csak 20-30 FPS között ugrál neki, kint meg van, hogy 15... :Y
    :

    Most nyomott a srac benchet a streamben: 16/25/59 fps, 2560x1440, minden koppon, ahogy lattam.

    9900k/2080ti/64g ram
    :

    Na ebből is csináltak egy GTA IV-et? :DDD

    Lehet ezért lesz 1 hónap múlva Steam verzió. Addigra befejezik az optimalizációt is. :D

    Szerk.: "i9-9900K + 2080 Ti kombó alatt: 33 FPS átlagban 2560x1440p alatt."
    "gtx970 26FPS 1080P LOW nyugodjanak békében a népkártyák."
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2019.11.05. 15:20:15
  • mike01010101
    #509
    Win 10, a legfrissebb, C-n van a rendszer, a játék E-n
  • gregoryan
    #508
    hova van nektek telepitve? c? vagy egyéb könyvtár? és mi a windows 10 verziótok?
  • gregoryan
    #507
    én kikapcsolom a defendert és k ra nem ugynaaz a hiba
  • drop
    #506
    azt írják nagyon szarul fut állítólag
  • RJoco
    #505
    Mire játszható lesz talán sikerül letöltenem ezt a 3 GB-ot.