2949
banner
  • sgfool
    #744
    Nem lesz rövid, bár kinek mi, én kb. 40-50 óra alatt értem a történet végére és még egy csomó mellék küldit végig se csináltam
  • Montanosz
    #743
    más játéknál nálam a cacheman nevű progi segitett, bővebb beállítást enged, példa mind a 8szálat is lehet babrálni, vagy csak játékra optimalizálni a gépet, stb...bő magyar leírás is van róla esetleg érdemes vele kisérletezni mert a kingdomnál nálam észrevehető javulást ért el
  • Árnyvadász
    #742
    Na ezt jó tudni, hova kell menni. Rajtam véletlenül van wanted, nem sok, 5 dollár értékű, de inkább kifizetem. Csak le ne szedjenek mikor beérek a körzetbe. :)

    Szerencsére pénzem most van (80 dollár körül). Random bementem egy Sheriff hivatalba, meg sem szólaltam egyből kérdezték lenne e kedvem begyűjteni a rossz arcokat és kaptam róluk fotókat. A legközelebbi tagot, aki a hegyekben bújt meg, azt sikerült elkapni. Kaptam érte 50 dollárt. Ez amúgy nem rossz pénz, de ezek a missziók a sheriff elmondása szerint jól fizetnek.

    Aztán mikor kijöttem valami történt, nyomni kellett valami gombot, én meg rosszat nyomtam és a körülettem levők az utcán fegyvert fogtak rám. Nem értettem mi van, rohantam onnan el, utánam jöttek, üldöztek, lőttek rám, majd egy lóra felpattanva (nem az enyém) leráztam őket. Csak sajnos ott maradt egy vörös terület jelzés, ha visszamegyek keresni fognak. Mindegy, vissza kell mennem, szóval a postára fogok elsőként bekocogni.
  • mike01010101
    #741
    Én is bepróbálkoztam egy rablással, egyből wanted lettem, a végén a sok menekülés után már el akartam menni a postára befizetni és végül ott a posta elött kaptak el és nyírtak ki.
  • Árnyvadász
    #740
    Elég hamar megy a fel százalék. Nem sokkal (talán 2 küldetéssel) vagyok előtted, Valentine nevű kis településen, nagyjából 11-12% közti mutatóval. Engem nem zavar ha rövid lesz, inkább legyen tartalmas az amit kapok és eddig elégedett vagyok. Jók voltak a küldetések, a papos még vicces is. Esetleg fontos, lehet választani küldetések alatt feladatot. Például Te menj előre, vagy inkább fedezékbe maradj és a társad intézkedjen. Együtt menjetek valahol, vagy váljatok külön. Aztán küldetések közben még történhetnek egyéb cselekmények is.

    Városba menet segítségnyújtás, (a lényegi részt inkább nem lövöm le), de dönthetek úgy, mégsem segítek. Vagy az általad említett papos küldetésnél be lehet szállni egy pókerpartiba, de ha épp nincs kedved, hagyod. Ez nekem szimpi. Küldetésen belüli küldetésnek hívnám. :)

    Póker fps nézetbe nagyon tuti. Dominó az annyira nem tetszett. Igaz az nem is annyira izgalmas.
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2019.11.07. 15:12:57
  • gregoryan
    #739
  • hawkie22
    #738
    Ma játszottam egy kicsit, a tutorial után vagyok most ott, hogy visszavittem a reverendást a táborba, elmentettem a játékot, 10,4%-ot ír a mentésre. Pedig alig játszottam a játékkal tegnap óta, össz-vissz van benne vagy 2-3 órám.
    A másik, ki akartam rabolni egy vonatot, sajnos nagyon balul sült el, jelenleg 280$ fejpénz van rajtam, megyek is legközelebb a postára fizetni. :)
  • Teo77
    #737
    Nekem a program gond nélkül elindult, viszont jelentkezett ez a négy-öt másodpercre való lemerevedés. Elég sűrűn, volt hogy egyes helyeken percenként többször. Illetve még egy hiba jött elő, online-ból gyakran visszadobott a menübe azzal, hogy a kapcsolat megszakadt. Kipróbáltam a Process Lasso programot a jelzett 98%-os beállítással (köszönöm a tippet). Rengeteget javult. A story részben annyi hiba jött elő, hogy az első chapterben pillanatokra akadt a hang és kép (gyanítom ilyen helyeken lett volna az 5 seces befagyás) de ettől még játszható maradt, ez a hiba másodikra elmúlt. Az online egyáltalán nem akad és most már nem is dobál ki. Kb 5-6 órát nyomtam így story és online vegyesben.
  • Árnyvadász
    #736
    GeForce Experince-re nem szabad adni. Az nálam szinte kivétel nélkül a gépigényesebb játékokra pocsék beállításokat kínál. Ahogy írtad off, low és egyéb jóságok, de ezeknél jóval magasabb beállításokon is megfelelő (képi világban lényegesen szebb) a sebesség. Nálam most a 40-45 átlagos, gyérebb területeken több. Ez ebben a játékban játszható érték.

    Experience például leveszi a textúrákat közepesre. Hogy? Ultrán a GTX 1070 8 GB memóriájába simán elfér, és teljesítményre nincs hatása. Jut eszembe, ezt egy másik fórumon linkelte egy kolléga:Beállítások

    1070-en tesztelte, szóval ezt ki fogom próbálni. Ha tényleg igaz és marad a 40 fps környéke, akkor én nyugodtan dőltem hátra. Igaz nekem a mostani játék által belőtt is megfelel.

    Szóval a Experience-ből nem szabad kiindulni, az nem ad tényleges képet.

    Te is próbáld ki ezeket, annak idején a GTA 5-nél is volt hasonló, a mostani AC-k esetében is és ezek a tippek alapján tök jól be lehetett lőni mit szabad felvinni és mit nem. Mik eszik igazán le az fps-t.
  • grebber
    #735
    Red Dead Redemption 2 Most Important Graphics Options - Every Setting Benchmarked

  • dartonite
    #734
    Hat, akkor az emlitett kolleganak szerencseje van.
    Nekem egy gtx 970 ugy sir a jatek alatt mint meg soha semmi.
    A Gforce experience optimal beallitasai mind OFF es LOW, kivetel nelkul.Szoval azert ne altalanositsunk hogy kozepes gepen jol fut.
    (i3-8350K proci es 16gb ram nalam epp a minimumra eleg, de igy is vannak 4-5 masodperces akadasok, lassulasok sokszor)
    Ennek ellenere fut (rocog), tudok vele jatszani valamennyit es tenyleg eleg korrekt a latvany.Nem az ev jateka szamomra, de egyszer biztosan vegig fogom tolni.
  • Torzonborz
    #733
    Na nekem az éjszaka kitolt pecs segített azzal megy.
    De azért volt gond, első indításnál a vírusírtót elfelejtettem kikapcsolni, shotgun intronál black screen és elsődleges monitor kikapcsolt. Biosban, csökkentett módban volt kép. Driver reinstall után ok de a kép mosott szürke volt, mint kiderült azért mert winben a hdr-t bekapcsolta a játék.
    Most faszán fut már a játék, ultrára felvettem és nem akad.
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2019.11.07. 11:21:49
  • molnibalage83
    #732
    Már 16GB RAM van. Full HD-ban tolom. Ennél lényegesen gyengébb konfigon játszó ember is leírta, hogy jól fut neki. Persze, ha az ember agyatlanul mindent fullra húz...

    Ezt írta a delikvens.

    Nálam gond nélkül indul és nagy jóindulattal közepes gépen (8350/960GT/16Gbyte) teljesen jól fut.
  • PiszkosFred
    #731
    Jobban jarsz, ha varsz decemberig/steamig, mar csak az alairasodban szereplo konfig miatt, ami miatt eleve kompromisszumokat kell majd kotnod (a beallitasoknal), es ebbe mar nem nagyon ferne bele egy jelenlegi optimalizalatlan jatek. Par het alatt rendbeszedik, aztan mar neked is csak a jatekra kell koncentralnod.
  • gregoryan
    #730
    akik nem irnak, azok játszanak.. hidd el..
    többnek nem megy.. de ez elenyésző százalék, mégha nagyon béna is...

    de várd meg akkor aa steamet, vagy iratkozz le te döntésed, de szerintem butaság. mert nem ez jellemzi a gamet

    SZERINTEM
  • Árnyvadász
    #729
    Lekopogom, de nekem még egyszer sem fagyott vagy lépett ki hibával. Vulkan és DX12 alatt sem. És mindig elindult, ott sem volt hiba. A DX12-re a kisebb megakadások miatt váltottam és bevált, bár nem teljesen tökéletes ez sem. Azért itt is vannak/voltak kisebb akadások, de nem annyira kellemetlen mint korábban.

    A játék pazar. Minden szempontból, ezt szerintem nem kell ecsetelni azoknak, akik játszanak vele. Inkább azoknak írom, akik szemezgetnek vagy kivárnak. Nincs ennél jobb open world és szerintem a GTA VI-ig nem is lesz. Mondom mindezt úgy, hogy jó ha 4-5 órát játszottam vele.

    Remélem rendbe hozzák. És utána már mindenki tudja élvezni és elmerülni benne. Kár ezért a startért. Ez most beárnyékolja a játékról kialakult képet.
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2019.11.07. 10:18:15
  • molnibalage83
    #728
    Én azt látom, hogy az ide író emberek közül többnek sem megy. Nekem meg erre nincs időm. Induljon el OCI vagy szarjon sünt. Basszus, eredeti játéknál ez a minimum. Eddig soha nem volt olyan, hogy egy eredeti játékot ne tudtam volna elindítani.

    Ez mindennek a legalja. És leszarom, hogy jó a játék, ha nem lehet futtatni.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.11.07. 10:17:28
  • gregoryan
    #727
    nem értem mi ezen a szenvedés....

    a játék baromi jó,. fut is, vannak insulási problémák, amik elég gyorsan (aznap) orvosolva lettek workaround okkal az emberek 90% nál. mint virusirtó vagy nekem a legujabb win10 (1903), ami után már virusirtóznom sem kellett.

    Ettől még agame nagyon ott van a látvány gyönyörű....
  • Voltan
    #726
    Próféta szóljon belőled :D
  • Voltan
    #725
    Igen, DX12-vel engem is sokszor kivágott, Vulkannal eddig nem volt gond, majd meló után tesztelek otthon.
  • PiszkosFred
    #724
    Nem lesz gond. Redditen panikol mindenki azonnal, mindig, minden miatt, aztan mindig kiderul, hogy a kommentelok 90%-a hirtelen felindulasbol szuletett :) (nyilvan ettol fuggetlenul van alapja azoknak is). Ha eddig ment, vszinu ezutan is menni fog.
  • molnibalage83
    #723
    Na és most leirakozom a threadről. Majd a steam release táján jövök. Ez így egy katasztrófa.
  • gregoryan
    #722
    ráadásul nekem a DX12 vel 4x kifagyott a game.
    Vulkannal 1x sem.
    de lehet h a patch megoldotta.. enm tudom.

    Geforce 1080 TI here.
  • benőmenő
    #721
    Ma egy csomó MSI alaplap kapott új béta bios-t, pont emiatt.
  • Marcinko
    #720
    Törölve , most már "ok" minden 10. indításra elindul a játék ...danke
  • Voltan
    #719
    Na, nekem eddig ment, de most parázhatok, hogy még ma is elinduljon, és a patch ne csessze szét :(
  • PiszkosFred
    #718
    Torold a konfig filet a doku/rdr2 mappabol, hatha.
  • Marcinko
    #717
    Az új patchel már code 149 hibát kapok .....ez előrelépés.....

    A teljes őszinteséghez hozzátartozik, hogy már egyszer elindult a játék, benhmarkoltam egyet, majd mivel akadt, ezért az API-t Vulkanról DX12-re váltottam, ez újraindítást követelt de ez Code 149 hiba miatt nem jön össze ..szóval nem teljes az öröm de van előrelépés...
  • gregoryan
    #716
    még mindig kidob, vagy fagy? mit csinál a progi?
  • gregoryan
    #715
    ha még nem oldottad meg a problémát, a Tutorial első feladatát csak rndomokkal lehet megcsinálni. miután visszamész a táborba, utána kapod meg a fullos Freeroamot.
    akkor lehet csinálni az "L" betűs menüben Posse -t, ami a bandának felel meg. Ott lehet permanenset 200$ ért vagy csak átmenetit ingyen..
    és abba tudod behívni a haverokat.
  • gregoryan
    #714
    Valaki tudja esetleg, régi PS es hoigy lehet privát lobby-t csinálni, private public glich vagy akár " törvényes" úton?
    thx
    egy koléga irta kb 3 hete, hogy van ilyen opció, de akkor még nem íírta le, hogy hogyan kell előcsalni.
  • Marcinko
    #713
    Még a benchmark sem ment le úgyhogy feladtam !
  • lwb
    #712
    Nálam semmi változást nem látok, minden ugyanúgy megy, mint előtte. Performance se javult, nem is romlott.
  • AnuluWork #711
    Amúgy milyen furcsa, hogy EU időben áll minden.
  • AnuluWork #710
    Én konzolon nyomtam, de nem vettem PROt, csak a grafika miatt, ezért vártam a PCs verziót. Erre ... :D
  • mike01010101
    #709
    Most hogy normálisan tudtam játszani pár órát (DX 12-vel szépen fut) az kell mondjam, nagyon jó a játék. Minden benne van ami kell a hangulathoz, nem kínzóan nehéz, élvezetes lövöldözés, lovaglás, vadászt. Jó a tábor fejlesztés. Tetszik ahogy játékból átvált cinematic jelenetekre. Játszhatóságban, élvezeti faktorban nálam a witche3 és az új AC játékok szintjén van, kidolgozottságban, apró részletekben felettük. Jó lenne ha a technikai hibákat orvosolná a RS és tudnánk a tartalomról is beszélgetni. Sajnálom akiknél gond van, engem is szétb*szna az ideg.
  • AnuluWork #708
    Az előbb elindult, de most már nem indul el. :) Elképesztő amit ezek összemókáznak egy ilyen játékkal PCn. GTAIV ehhez képest amit a lódoktor is írt ...
  • hawkie22
    #707
    Eddig nem volt problémám, de ma az új NVidia driver óta nekem is kiakad a játék, illetve "exited suddenly" hibával visszatér a launcherbe. Most 1-2 napig úgyse tudok játszani, remélem, addig megoldódik a dolog. :)
  • lonvard
    #706
    Te voltál a legnagyobb kétkedő. :D
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.11.07. 01:26:27
  • PiszkosFred
    #705
    Hat, redditen azt mondjak, meg rosszabb lett a helyzet, mar azoknak sem megy, akiknek eddig ment, de valoszinuleg csak panik, vagy ilyesmi. :)

    patch notes
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.11.07. 00:29:58