2949
banner
  • FartingSquirrel
    #584
    Na, végre én is kipróbáltam.
    Nem volt vele semmi problémám, mármint ami a fagyásokat meg hasonlókat illeti. Egy 2080-assal tolom 1080p-ben, és természetesen feltoltam maxra... de asszem, nem sokáig marad így. :D
    30 körüli FPS-em volt az elején a nagy hóviharban, de beltérben sem volt jobb. Kurva jól néz ki a játék, de azért bitch pls...
    Remélem, jön majd hozzá valami patch a teljesítményre, mert ez kicsit nevetséges és kiábrándító.
  • AnuluWork #583
    Nézem a rockstar oldalát, és ezek komolyan hülyének néznek több ezer playert? Na mindegy.
  • lonvard
    #582
    Ráadásul neked megy is. :D

    Nyugi, én is a rettentő konfigokkal való játék mestere vagyok. Mi vagyunk azok, akik bizonyítják, hogy elfutnak azok a játékok a gyenge vasakon is. A szem úgy is megszokja amit kap, pár óra játék után szinte mindegy.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.11.05. 21:05:57
  • AnuluWork #581
    Olyan, mintha annyian akarnának feljelentkezni a szerverükre, hogy nem tudják lekezelni. Kizárt, hogy valakinek megy a kikapcsolt vírusirtóval, valakinek meg nem. Ez más lesz.
  • JaSoN HuNTeR #580


    Köszönjük Emese, ultra-high és kisem használja a gépemet az fps pedig kevés.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2019.11.05. 21:00:38
  • AnuluWork #579
    Akkor patch. Jó nagy barom a Rockstar. GTAV is ue kategória volt kezdéskor.
  • Torzonborz
    #578
    Megvolt, nem segített, vírusírtó kikapcs se. :(
  • AnuluWork #577
    Mindent megpróbáltam, kivétel a reinstall. Ha Torzonborz végez és ez az ok, én is újrarakom, bár meglepődnék, ha a preload vagy a decrypt csinált volna valamit.
  • Torzonborz
    #576
    Plata zen procid van neked is?
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2019.11.05. 20:43:59
  • grebber
    #575
    Oooo bazz most esett le miért az 1 hónap steam késés.. Mivel már most mostly negativba lenne az értékelése a játéknak
  • lwb
    #574
    Nem hiszem, hogy szerverhiba. Ez valami más lesz, peccselni kell majd. Nekem egyelőre megy (nem, nem a gpu miatt ...), szóval pofámat befogom.
  • lwb
    #573
    Nem bug, gondolom szándékos. Nekem is fura volt, de igen, el kell indítani a játékot, aztán amikor megkapod az irányítást akkor vissza a controlsba és már át is tudod mappolni a keyeket.
  • grebber
    #572
    Szomorú, hogy a Rokksztár ennyire felkészületlen volt. De nem is értem látták mennyi pcs vette meg nagyon jól tudták, hogy kb mindenki egyszerre szabasul majd rá... Ez olyan mint a steam akármilyen sale mindig behal. Sosem fognak tanulni. Vagy csak szimplán telibe szarják és nem költenek emiatt + szerver kraftra..
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.11.05. 20:28:18
  • Torzonborz
    #571
    Reinstallt megpróbálom, még jó hogy már gigabites a netem így gyorsan lejön. :D
  • molnibalage83
    #570
    Basszus, így nem merem megvenni. Ennyi embernél nem megy. Akkor lehet, hogy megváros a Steam változatot. Pedig nekem tök mindegy lenne, hogy mi a kliens.
  • Torzonborz
    #569
    Nálam is ez van. :(
  • Montanosz
    #568
    virágboltba is gyorsan kikerült a full unlocked verzio bár mit is jelentsen :-D
  • Xsillione #567
    Nyugodtan ugorj, csak arra vigyáz, hogy másokat ne zavarj majd a hulláddal.
  • PiszkosFred
    #566
    Hja ertem. Nem, sajnos nem kontraztam, ilyen ocska a gepem :) De nem panaszkodok, eddig azert birta a gyurudest azoknal a jatekoknal, amelyekkel jatszottam. Telen rakok ossze egy jobbat, gondolva a jovo evi megjelenesekre (foleg a CP-re), igy addig elleszek ezzel, aztan majd az unnepek kornyeken megnezem teljes pompajaban. Remelhetoleg.

    A key bindings egyebkent csak akkor erheto el nalam, ha elinditom a storyt vagy az onlinet, a belepes utani fomenuben nincs ott az opcio. Vagy bug, vagy szandekos, nem tudom.
  • wedge31
    #565
    Jelenleg ez a állás.
  • RJoco
    #564
    Nagy nehezen csak lejött.
    Miután feltettem a legfrissebb nvidia driver-t, a sztori is elindult már gond nélkül.
    Viszont ezzel GTAVO kilőve.
  • molnibalage83
    #563
    Steamen akkor még nem érhető el csak a Rockstar saját kliensével?
  • lonvard
    #562
    Ne próbáljatok lebeszélni, késő! :D
  • Plata
    #561
    Hát ha nem lesz jó megy a refund,de én asszem ESO-ra költöm.
  • jarlaxxe
    #560
    Állitólag december.
  • wedge31
    #559
    Decembert mondanak.
  • lwb
    #558
    Az nem valamikor jövőre lesz?
  • lwb
    #557
    Bingo. Egyébként tényleg nem ment ultrán. Lent már írta valaki megjelenés előtt, hogy 4K/60 fpst-t nem fog bírni ultrán a 2080 ti. Hát most már azt is látom, hogy 3440x1440-et sem bír ultrán. Legalábbis 60 fps vagy felette nem, 40 fps körül simán.
  • Shiwo
    #556
    nálam is crashel :\
  • AnuluWork #555
    "There was just an 85MB patch and I am still getting this launcher issue. I've disabled AV, newest drivers and disabled firewall. Nothing. What a fucking joke. Might just get a refund and buy planet zoo instead."

    :D
  • lonvard
    #554
    Nah, már majdnem lemásztam a sámliról, még szerencse hogy nem.
  • wedge31
    #553
    Ilyenkor jó ha türelmes az ember, én megvárom a steames megjenenést, addigra talán kikalapálják a játékot...vagy nem.
  • lonvard
    #552
    Késő, én már a sámlin állok.
  • AnuluWork #551
    Hopp, egy patch!

    UPD: 85MB volt, de semmi se változott ...
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.11.05. 19:18:19
  • AnuluWork #550
    A GTAV PCs megjelenésekor anno történt haláleset. A Rockstar akkor szintén elcseszte. Remélem most nem fog!
  • JaSoN HuNTeR #549


    NIncs jól optimalizálva, ha megnézitek a videómat ott látszik h kb 50% használja ki a gépemnek és kevés FPSem van.... FHD
  • lonvard
    #548
    Viccesen jött ki. A két konfig egymás mellett. Pillanatra felmerült, hogy rájátszottál az RTx-2080-ra. :)
  • PiszkosFred
    #547
    Most akkor neked pontosan mi a bajod? Az, hogy gagyi a konfigom, de medium beallitasokkal fut korrektul (az RDO is, azt is megneztem kozben), vagy az, hogy direkt leirtam lepesrol lepesre, hogy mit csinaltam, hatha segit valakinek? Eskuszom nem ertem.
  • lonvard
    #546
    Simán ment ultrán neki, azért vett le ezt-azt, "hogy 70-80 fps meg legyen átlagban 3440x1440-en" . :D
  • FartingSquirrel
    #545
    Segítek: Nem azt írta, hogy a top 1-be tartozó videokártyájával nem dobta ki, hanem azt, hogy:
    1. Nem dobta ki.
    2. A top 1-be tartozó videokártyájával sem ment ultrán.