2918
banner
  • Ainz
    #1
    November 5-én érkezik a Red Dead Redemption 2 PC-re!
  • Ainz
    #2
  • Ainz
    #3
    Gamestar cikk róla
  • Ainz
    #4
    Hivatalos oldal a bejelentésről és infók a megjelenéssel kapcsolatban.
    RDR2
  • Ainz
    #5
    Red Dead Redemption 2 for PC will also be available to pre-order at the Epic Games store, Greenman Gaming, the Humble Store, GameStop and additional digital retailers starting October 23rd with a pre-order bonus of 25 Gold Bars for Red Dead Online. Red Dead Redemption 2 for PC will also be available to purchase on Steam this December.
    Utoljára szerkesztette: Ainz, 2019.10.04. 17:19:31
  • mike01010101
    #6
    Túl szép hogy igaz legyen. Egy hónap múlva már játszhatunk vele? Még nem akarom elhinni.
  • JonasSandor
    #7
    Én se leestem a székről.
  • PiszkosFred
    #8
    En decemberi megjelenesre fogadtam egy kockaban, de am legyen, ez esetben orommel fizetek :)
  • lwb
    #9
    Helyes. Nagyon jó volt konzolon, jó lesz újra végigvinni pc-n is.
  • grebber
    #10
    Remélem ezt nem hagyják szarba és lesz magyarítása!
  • lonvard
    #11
    Hát, nem tudok mit mondani. Év legjobb híre.
  • Ironman2
    #12
    Pont most olvastam én is a hírt.Ez nálam már tuti vétel!

    Gondolom húsz rongy körül lesz az ára neki.Beszarás hogy ennek is lesz online változata,a story mellett.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.10.05. 00:24:00
  • lwb
    #13
    Ööö, annyira nem meglepő, az RDR online már ezer éve kint van konzolon. Egyébként eléggé lehúzós, grindy fos lett, szóval az online részt én helyből kihagyom, akárcsak konzolon.
    A story viszont bőven-bőven megéri a 20 rongyot. Többet is akár.
  • Plata
    #14
    Szerintem engem is csak a sztori érdekel.
    Az online része nagyon lapos.
    Legalábbis Gta onlinehoz képest.
    Igaz ps4-en Gta sem megy mert nem tudom megszokni kontrolert.
  • PiszkosFred
    #15
    Jo, mondjuk a GTA Online sem ugy indult, ahogy most all, jo par ev kellett ahhoz, hogy a mostani boseges tartalmat osszejojjon. Nem tudom milyen a RDR2 online resze, egyelore csak a kollegamnal jatszottam vagy ket orat a sztorival (es okoztam neki fejfajast a sztoriban), de ha csak fele annyi idore alkalmas lesz nalam, mint a GTAO, benne vagyok :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.10.05. 11:15:17
  • Plata
    #16
    Ha lesz benne lehetőség békés sessiont csinálni,ahol nem csak a lövöldözés megy akkor jó.
    Nem tudom miért nem lehet alapból békés sessiont csinálni GTA-ban sem.
    Nem vágyik mindenki az esztelen lövöldözésre.
  • lwb
    #17
    Grindy. Azaz csomó dolgot kell csinálnod sokszor egymás után, hogy pénzt szerezz. Amikor a játékosok találtak egy új megoldást arra, hogy viszonylag kisebb szenvedéssel lehessen pénzt szerezni (messze nem exploit-szinten), akkor azt gyorsan kipeccselték.
    Az a céljuk, hogy minél több cuccot adjanak el neked, mint a Shark Cardok GTAO-ban. Haverokkal persze lehet benne barmulni, de ugye az az érv, hogy "haverokkal jó", az lószart sem jelent, mert haverokkal egy sörösdoboz rugdosása a hátsókertben is jó móka lehet, az nem a játék érdeme.

    Szóval nekem skip a RDO. Hacsak radikális változások nem jönnek, de nem fognak, mert a Rockstar jelenleg egy halom pénzt keres GTAO-n, jóval többet, mint a szimpla eladások után. Nem lesznek érdekeltek abban, hogy ezen változtassanak.
  • lonvard
    #18
    Grindelésről eszembe jutott az Assassin's sorozat 3. része. Az indián fiúnak tök hülye alapruházata volt, ám ki lehetett pörgetni az indiánjelmezt, ami nekem tetszett. Csak össze kellett szedni hozzá az összes tollat, ami a játékban van. Na, nekiveselkedtem. 3 kicseszett tollat sikerült valahogy összeszednem 1 óra alatt, mert mindegyik valami nehezen megközelítehető fa tetején volt. És még volt hátra vagy 100. És akkor elgondolkodtam, hogy ezt egy nyavajás skinért csinálom. Uninstalláltam a játékot abban a percben. :D
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.10.05. 16:45:58
  • PiszkosFred
    #19
    Az ilyeneket 99%-ban alapbol kihagyom :) Nagyon-nagyon jo rewardnak kell lennie ahhoz, hogy azt az 1 maradek szazalekot valasszam.
  • Alexease
    #20
    Ezt en varom, azonnal vasarlos:) Mindig is tetszett a GTA sorozat, de foleg a GTA5, mert vegre lehetett tolni normalisan FPS-bol. Elvileg ebben is van. Bar a GTA (modern, autos) dolog kozelebb all hozzam, egy GTA6 jobb lenne, de ha jo a tortenet, a terulet, kiszedtek a vicces bugokat (youtube-on lattam csak, lehet csak tulzott gyujtesek voltak?!) akkor jo lesz ez is.
  • Alexease
    #21
    "Steamre csak decemberben kerül fel."
    Ez mondjuk azert cumi. Ertem en, hogy igy tobb marad nekik, de 1 jatekert 1 uj launcher...
  • Dency
    #22
    hehe:

    Utoljára szerkesztette: Dency, 2019.10.05. 17:53:58
  • Montanosz
    #23
    város
  • Alexease
    #24

    Nem tudom mennyit huza le a Steam, de a mai jatek arakhoz kepest, nekem megerne +5-10$-t, hogy egyhelyen legyen minden (nem mintha olyan sok lenne, de akkor is:P). Persze, ha felet lehuzzak, akkor +30$-ert elfer az tobb helyen is:D
  • lonvard
    #25
    Jah, azt imádom mikor a történet és a játék szempontjából teljesen lényegtelen, valamint jutalomtalan dolgokat kell gyűjtögetni. Szedjed össze az 50 laptopot például. Elhagyott fényképeket gyűjtögessél! Gyűjtögess bármit, aminek nincs értelme, de telik a játékidő! :D Na ilyenekbe persze nem megyek bele, de ezzel a ruházattal mindig beszivat az Assassin sorozat. Black Flagben mindet összeszedtem. :D
  • lwb
    #26
    AC3 grind terén a kanyarban sincs az AC Odyssey-hez képest pedig. Az a ruha egyébként full opcionális volt, én se szenvedtem vele, de képzeld el, hogy az alapjáték szerves része a grind... Az a halálom.
    Szerencsére az RDR2 szingli játéknak tökéletes, nem kell bajlódni az online-nal, ha nem akarunk.
  • mike01010101
    #27
    Szerint ez akkora dolog, hogy megjelenik PC-re, hogy az ára teljesen indiferens. Már meg is rendeltem egy új VGA kártyát, hogy biztos ne legyen gond a futás minőséggel. Szerintem ez a valaha készült legjobb játék (bár még soha egy percet se játszottam vele) kb a Gun óta várok egy nyíltvilágú, de történet orientált, külsőnézetes, nagy studió által készített top kivitelezésű (nem early access, indie vagy ilyesmi) vadnyugati singleplayer játékra. Sok ilyen nincs, mondjuk egy sem, de kivártam :)
  • jarlaxxe
    #28
    Te egy boldog, gondtalan és kögazdag ember vagy...
  • mike01010101
    #29
    Azért manapság egy új videókártyához meg egy 20.000 Ft-os játékhoz (+/- párezer) nem kell kőgazdagnak lenni :)
  • lwb
    #30
    Ha nem is a valaha készült legjobb játék, de az tény, hogy nagyon jó. Ha olyan B- játékok, mint a Gun tetszettek, akkor ezért oda meg vissza leszel, az biztos. Kicsit azért sajnálom, hogy az RDR1 végül sosem jött ki PC-re, a 2 tökéletesen élvezhető az 1 nélkül is, de azért érdemes legalább egy-két videót megnézni az 1-ről, hogy minden utalás 100%-os legyen.
    (igen, a 2 előzmény, de az 1-re attól még sok-sok utalást tartalmaz)
  • PiszkosFred
    #31
    Ev elejen irtak valahol, hogy emulatorral mar elmegy PC-n is, de bika eros vas kell(ene) ala, abbol vajon lett valami?
  • hawkie22
    #32
    Nálam is instant buy lesz, amint kijön, bár ez az év vége számomra igencsak mínuszos lesz játékok terén (Breakpoint, CoD, Planet Zoo, SW Fallen Order, RDR2). :)
    Aztán év eleje meg Avengers és Cyberpunk 2077. Jól fog indulni az év is.
  • PiszkosFred
    #33
    Gondolom vannak meg ezzel par millioan :) Viszont a GTAO-ban erdemes addig is megcsinalni a RDR2-es fegyver rewardokat, valoszinuleg PC-re is jovairjak, illetve a 2step belepest aktivalni a launcherben, mert annyira fapados egyelore a RS launcher, hogy az mar vicc.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.10.06. 20:40:04
  • lonvard
    #34
    Komoly játék olyan fapados tud lenni konzolon, hogy hihetetlen. Egy tisztességes tűzharcot nem lehet, mer azzal a hülye gamepaddal kell kínlódni. Pár éve volt egy pillanat, hogy majdnem vettem PS4-et az exkluzív játékok miatt, aztán szerencsére előtte kipróbáltam a GTA-t, és ami szerencsétlenkedést műveltem az irányításával, az meggyőzött, hogy soha az életben. Szerencse baszki, hogy a nagy játékokat most elkezdik PC-re is kiadni. Micsoda kibaszás a gamerekkel hogy van egy töketlen platform, és érdekesebb játékokat csinálnak rá mint PC-re, de PC-re nem engedik, nem nem! És már megvenném a szaros konzolukat, de nem tudnak rá egy élvezhető irányítást csinálni. Mer nem jöttek rá, hogy a gamepad az nem jó mindenre. Az jó egy platform játékra, egy verekedős játékra, és kábé ennyi. De azért beleerőltetik az összes játékukat. Jó hogy nem a Flight szimulátort megcsinálják gamepadra.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.10.06. 21:51:34
  • Kandurex
    #35
    A kontrollert szokni kell és persze fps-be elég vicces tud lenni. De egyébként az az igazi dedikált game élmény.
  • jarlaxxe
    #36
    Döntse el ezt mindenki magának mi az igaz, szvsz..
  • Plata
    #37
    Sosem tudtam megszokni.
    PC-s GTA-val nagyon jól elvagyok,rengeteget játszottam és játszom ma is Online.
    Ps4-en nem tudtam megszokni az irányítást,annyira fura,ha gubanc van mindig úgyis rossz gombot nyomok.
    Legsűrűbben úgy haltam meg hogy kiugrottam a kocsiból véletlen.
  • hawkie22
    #38
    Detto. Vettem egy wireless Xbox-kontrollert a laptopomhoz, de gyakorlatilag FIFA-n és NBA-n kívül nem használom semmi másra, annyira gyülölöm. Van egyébként Xbox-om is, de azt csak akkor használom, ha összegyülik a kis család, mondjuk karácsonykor vagy ilyesmi és közösen játszunk valamit, pl. bowling, annyira nem szeretem a konzolokat. Pedig lehetöségem lenne játékokat venni rá, de valahogy sehogy sem fülik hozzá a fogam. Világéletemben PC-s voltam, én már így is fogok meghalni. :)
  • nagykispeter
    #39
    PS4 hez is van HORI-TAC bill-egér és tökéletes ha jól be van kalirálva
  • NEOreg3
    #40
    Uncharted 4-et aim assist nélkül vittem végig első végigjátszás során, volt pár rész, ahol rendesen kurvaanyáztam a szerencsétlen célzás miatt

    aim assist-tal meg konkrétan kikapcsolt aggyal tudtam haladni benne

    ezért is örülök a PC-s RDR2-nek a jobb framerate mellett
    Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2019.10.07. 09:43:22