48
Outlaws of the old west
  • Alanw #48
    ChangeLog 7/2/19

Code:
    Mineshaft entrances can now be moved when not active.
    Chicken Coops, Troughs, Beehives and oil pumps can now be moved.
    Made it so you can destroy actors even if their structure id is bad.
    Fixed moving items related to water surfaces.
    Prevented moving items that don't belong on the water to the water.
    Beehive no longer continuously shows green after being moved.
    Fixed issue with vivox leaving voice channels after joining a server when it took too long to load. This was breaking VOIP for a lot of people in towns.
    Fixed placement/loading of wall snap decorations like the bank top.
    Added coffee buff ability.
    Update hotbar number on equipment slot when hotbar item is changed.
    Implemented venom, anti venom and poison purchasable from snake oil salesman.
    Added traveling merchants, Snake Oil Salesmen that wonder the map and sell special items to players.

VFX & Assets:
    Added color variations to Bull.
    Fixed Cash Machine showing wrong name in Blueprints radial menu.
    Slightly lowered the crazed miner health.
    Made supply shop big enough so players can stand inside.
    Coffee grinder now craftable in carpentry bench.
  • Alanw #47
    Szerintem bug...lesz még dolga a fejlesztőnek...
  • Tramdriver100 #46
    Sziasztok. Tud valaki arra okosságot, miért nem működik single player-ben a játékom, illetve miért nem tudok nyelvet választani?
  • Alanw #45
    Changelog 6/25/19

Code:
    Added prefab NPCs as individually placable items, available from mailbox.
    Changed mailbox contracts panel to a grid so it's easier to read.
    Fixed guards not being interactable if initially placed on a foundation.
    Added player shop which allows players to place items for sale at a price they would like, and others can purchase from this shop. Players will receive 80% of the profits.
    Added cheat prevention for transferring money to merchants.
    Fixed naming storages not saving.
    Added the zoomed out camera to moving large buildings.
    Fixed crash on single player start or leave.
    Fixed horses using the wrong slot index on their storage, breaking auto eating and drinking.
    Fixed bad server performance after the previous update.

VFX & Assets:
    Added a new tool (Blueprints) - this tool allows players to build many of the pieces originally found in the prefabs.
    Fixed snake mount not showing up in taxidermist menu.
    Made saloon easier to place.
    Adjusted recipes and crafting time for all clothing items in the sewing bench.
    Fixed clothing selling price.
    Fixed gun clipping on main menu.
    Changed Garden bed to require water every 4 hours.
    Increased health of crazed miners.
    Fixed destroying stairs from breaking foundations.
  • Alanw #44
    https://steamcommunity.com/games/840800/announcements/detail/1613893608674865870
  • Vándorr #43
    Lassan jöhetne olyan update, ami kicsit több életet hoz a játékba :) Jó a sok épület, de lehetne több (változatosabb AI), városlakó esetleg.
    Jó lenne tudni mik a távolabbi tervek, mit akarnak megvalósítani
  • Alanw #42
    Client Update 5:00 PM Pacific
    Estimated Downtime 30 Minutes

Change log 6/17/19

Code:
    Updated the engine to latest for improved performance and replication/render stability on both clients and server.
    Added saloon building where drinks are purchasable.
    Added drinking alcohol ability which makes characters exhibit drunk behavior.
    Updated Game Translations (Czech, French, German, Hungarian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Dutch).
    Fixed death animation not playing for female characters.
    Fixed door health, they should now have the proper amount of health based on their tier. All old save data doors will be updated as well.
    Fixed tailor UI prices.
    Lowered Miner dynamite damage to be more manageable for players.
    Changed number of hotbar slots to 8.
    Made ice melt 10 time slower when in fridge.
    Added physics material to mine floor blocker to ensure footsteps are heard in mines everywhere.
    Added additional rotation ability to tailor UI.
    Fixed selling calculations.
    Sorted clothing colors to be more intuitive.
    Made clothing saleable to tailor.
    Increased the health of all building pieces.
    Added snake mount to Taxidermist.
    Added hotbar bindings to options.
    Tooltip UI will show correct sale and purchase prices.
    Horses can now be released into the wild through radial options.
    Horse ownership can now be transferred through radial menu.
    Fixed potential crash on hiding UI.
    Fixed rare crash on death.
    Added storage to covered wagon and force net update on interaction.
    Can now sell horses to stable.
    Added notification for selling mounts.
    Fixed auction currency withdrawal and deposit to prevent abuse.
    Fixed fences blocking build objects (like troughs) from being built near them.
    Fixed network issue that caused players to get sent into the void.
    Fixed glitch where entire stack of crafting items can be lost when queued while crafting table is full.
    Fixed crash on placing fences.
    Added the ability to sell guns to the gunshop.
    Fixed beard color issue.
    Fixed clothing color reset when sending through mailbox.
    Added XP gain on harvest from farm plots.

VFX & Assets:
    Fixed first person movement animations when holding a bucket.
    Removed ability to damage trains.
    Adjusted dry time for all plants to need water every 24 hours (except rice which needs water every hour but grows fast).
    Adjusted grow times for all plants.
    Made rum drinkable like whiskey.
    Adjusted crafting recipes for items in distillery.
    Made Whiskey and Rum purchasable at the Saloon.
    Set selling prices for all the guns.
    Increased water duration in farm plot.
    Adjusted placement height of farm plot.
  • Rocco27 #41
    Ahogy látom, jöttek helyette újabb idióta bugok. Új cucc kraftolása 0 durabilityvel. Fasza. Ablakjaim eltüntek, a szénám tulajdonjogát átvette valaki más. A bug thread izzik a fórumban.
  • Rocco27 #40
    Jaja, több általam is tapasztalt hibát orvosoltak. Valszeg most már jobb lesz játszani, mint ez előtt, de csak 30 percet toltam munka előtt, majd este folytatom. :)
  • Vándorr #39
    és jó lett? :)
  • Rocco27 #38
    Egész este vártam a patchet, hogy normálisabban játszhassak, erre éjszaka érkezett meg ide.
    Changelog: June 4th - Patch 1.2.1
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2019.06.05. 08:00:02
  • Rocco27 #37
    Nos igen, guild esetén fontos a tagság, mivel idegenek nem építkezhetnek egymáshoz közel. :)

Ma patch jön, nagyon várom mert az elmúlt 4 napom sorozatos szenvedéssel telt a rengeteg bug és brutál laggok miatt. Megszámolni se tudom mennyi mindent vesztettem el miattuk.

Néhány bad story:
    - Megöltem véletlen a magas szintű lovamat. Bontottam a házam és vertem Sledgehammerrel a padlót. 2 fémes hang után sikított a lovam, majd meghalt a következő ütésemre. Csak lestem wtf, mert az kb. 10 méterre állt tőlem.
    - Meghalt egy lovam szomjúságban amit épp tárolónak használtam. Tele volt értékes loottal, valami jelet azért adhatna ha halldoklik, de nem is ez a nagyobbik gond, hanem az, hogy a halott ló testéből nem lehet kivenni semmit sem.
    - Meghaltam bugban, mert nem mutatta az idegen bázisát, belefutva belebuggoltam és beragadtam a levegőbe. Mozdulatlan voltam, nyomtam egy suicideot. Tartalék lóval odafele vágtatva menet közben beestem egy sziklába. Csak úgy tudtam kijönni onnan, hogy a felszínhez közel leszállva kidobott a felszínre. RIP a tartalék lónak is. Odafutva a hullámhoz nem mutatta a játék a testemet, de a lovsmat sem. Vérnyomás felugrott maxra, mert farmolós túráról jöttem épp vissza, ezért csurig voltam mindennel, főleg fémmel és pénz+arannyal, ami kellett a T2 bányához. Sokadik próbálkozásomra végre előtüntek, mire megnyugodtam. :)
    - Brutál szerver laggok miatt a drága építkezésemnél rengeteg nyersanyagot elpocsékoltam, mert összevissza pakolt sok mindent. Mivel a föld alá is került, gyakorlatilag az épület alja bugos lett, mindent le kellett rombolnom és máshol újra felhúznom azokat.
    - Bár csak bountyt vesztettem (nem tudom mit okoz még), de volt olyan is, hogy szerverre való belépésemre kiírta a játék, hogy éhenhalltam. WTF? Nem lépek ki éhezve...

"Röviden" kb. ennyi, lehet mások is voltak, de most ennyi jutott eszembe. ;)
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2019.06.04. 13:01:55
  • Zs0olt #36
    Megoldódott a probléma, Guildbe kellett bevenniük :)
  • Zs0olt #35
    Sziasztok, mi tegnap kezdtünk el játszani... van egy olyan problémám hogy semmit, de semmit nem enged nekem letenni, mindenki más le tud rakni falakat, akármit. :( Ha van valakinek bármi ötlete szívesen várom, Köszi! :)
  • Rocco27 #34
    Ja ja a játékvilág nagyon bejövős itt is mind a hármunknak. A bugok természetesek egy EA játékban, viszont az nagyon furcsa, hogy rengeteg játéktörő, vesztést okozó vagy furcsa hiányosságok és értelmetlen kraft/alapanyag/balansz rendszer van a játékban és nem tesznek semmit, vagyis de, pár hetente jön egy folt, ami kb. egy-egy új dolgot tartalmaz (pl új épület, esetleg valami tárgy/fegyver is), több kisebb bug javítása, meg persze a szokásos duplikálási exploit javítása, amihez kell vagy kellene egy azonnali WIPE is. Ezalatt pedig a játék szó szerint kihal. Várom, hogy mikor változik a fejlesztők hozzáállását.

Háziállatokkal nagyjából semmit nem lehet tenni, amelyeket magad fogtad be a természetből. Pl. a tehén nem termel tejet, berakni a saját óljába pedig nem lehet, mert oda spawnol automatikusan, valszeg ez a többivel is így van (csak feltételezem, mert most építem a farmomat, ahol még csak Cow Pen van, a többi később jön). A bárányt viszont meg lehet nyírni, szóval a bárányszőrt tudod gyűjteni. Viszont mind despawnolnak egy idő után, vagy csak éhenhalnak, mivel ezeket etetni egyáltalán nem lehet, max itatni.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2019.06.02. 10:16:33
  • Vesporigo #33
    Megvettem én is pár napja a játékot. Eddig nagyon tetszik, eddig még csak single playerben tolom. Van pár bug, de hát early access. :)

Befogtam 2 tehenet, de nem tudom, hogy lehet őket megetetni. A lovaknál működik az etetés, itatás, teheneknél csak az itatás van. Pedig van az etetőben mindenféle bogyó, meg méz, azt olvastam, ugyanazt eszik, mint a lovak. Nálatok megy a tehenek etetése?
  • Rocco27 #32
    Bocsi 25% kedvezmény van és nem 20, rosszul emlékeztem. :)
  • Rocco27 #31
    Aki jönne PvE-re és esetleg magyar társaságot keresne, az jöjjön az Official #12-re.
    Tudja valaki mi a különbség PvE és RP között, miben különbözik pontosan?

Amúgy meg 20%-al akciós a játék most, azoknak akik tervezik megvenni.
  • Alanw #30
    Sorry a kisbetus hibaert,ahogy lehetoseg lesz a boritokepet is felteszem.
  • Vándorr #29
    Sokszor nem jelennek meg az online szerver listában a szerverek. Vagy sokat kell várni rá. A steamen overlayen keresztül is le lehet kérni azokat a szervereket, ahol játszottál,és újra rácsatlakozni.
    A single playernél nem tudom milyne internet probléma lehetett. Elvileg nem kellene hozzá.
  • Tramdriver100 #28
    Akkor nálam lehet a probléma, vagy a diginél. Az online servereknél sem mindegyiknél sikerül.
  • Vándorr #27
    Még megejelenés téján kipróbáltam single-ben is és nem volt semmi probléma, a gép is simán vitte. de inkább maradtam az online módnál.
  • Tramdriver100 #26
    Üdv. Valaki tudott már játszani sigle player módban?
    Utoljára szerkesztette: Tramdriver100, 2019.05.18. 18:32:55
  • PiszkosFred #25
    Kivarjuk :)
  • Vándorr #24
    Legutóbb volt a fegyverbolt, most csak kisebb update. Szerintem jó lesz ez a játék, csak idő kell neki :)
  • Alanw #23
    May 14th - 1.1.7 Patch Notes

Change log:

Code:
    Added gallows decoration item, craftable from player inventory.
    Fixed train tracks going into the ground when there is water nearby underneath the landscape.
    Added valid checks to some UI functions to improve client performance on certain windows.
    Clamped enemy item distance check to make it easier to place down the larger buildings.
    Fixed server crash when saving invalid crafting queue items.
    Increased gunshop vendor inventory size that was hiding a couple options at the bottom of the list.
    Fixed blacksmith furnace not showing progress on breaking down the newer guns.
    Fixed train track not recognizing connected tracks sometimes due to rotation.
    Town Signs can now be deleted.
    Windowed build parts no longer block traces, allowing players to sight out windows without seeing ownership information and not blocking iron sights/firing.
    Fixed last fuel item staying in fuel slot while burning that would then later change the visual of a different item when dropped on top of it.
    Made tool tip more opaque and shifted missing resource red text color. Hoping this helps overall readability and those who are colorblind.
    Fixed server error spam caused by sounds trying to spawn on the server.
    Added valid checks to AI spawn point and fish spawning volumes to remove errors from log.
    Fixed reload issue where server did not have the ammo class loaded intermitently.
    Updated horse follow distance to help prevent people losing horses that are following them.
    Added extra perception removal check when perceived enemy is dead.
    Chat messages from blocked players no longer show in the chat window.

VFX & Assets:
    Updated Remington worn textures.
    Fixed animation issue with SAA Buntline pistol.
    Added 4 more color variations to horses available in the stable.
    Increased defualt health for all prefab buildings (saved buildings may have old health values saved if damaged).[/list
    Thanks for comin' round to say hi; don't forget to keep leaving feedback!
  • Rocco27 #22
    Ja olvastam megint volt egy duplikálási bug a játékban.
  • Vándorr #21
    Lewipeolták az Official servereket. Bevezettek egy új szerver típust is nemrégiben, ahol PVP van Offline raid védelemmel. Én szerintem PVE-n fogok építeni majd.
  • Vándorr #20
    A bányában
  • Vándorr #19
    Elkezdtem játszani megjelenéskor Official serveren, de szerintem lewipeolták, mert minden eltűnt. Egy ideig nem is jelent meg a listában.
    Ma kicsit felnéztem, és találtam egy lerakott bányagépet. Tettem bele olajat, és meglepetésemre a föld alá teleportált a játék egy bányába, ahol volt sok érc. Meg aggresszív bányászó NPC-k. TNT-vel megdobáltak, és meg is haltam :D Szóval vannak benne érdekes játékelemek.
  • PiszkosFred #18
    :D

Jart en is igy. Eleinte erdemes par banditat levadaszni, igy lesz gyorsan coltod es azzal mar konnyebb. bar, mire elkapja az ember a banditakat, addig kelloen felhuzza majd magat, ahogy probalod utni oket ezek meg folyamatosan hatralnak es ugralnak...
  • urbi #17
    sziasztok.van valami magyar szeró?
  • TomStorm #16
    Bazz megölt egy 30 kilós Borz lol
    Azthittem hogy kő:))Aztán megtámadott
  • TomStorm #15
    Igen mára megjelentek de tegnap este egyet se találtam!
  • Rocco27 #14
    Nem, hivatalos europai szerverek is vannak.
  • TomStorm #13
    Official csak US szerver van?
  • TomStorm #12
    Még lehet tartalomba is többet kapok mint egy Dayz vagy Scum.
  • TomStorm #11
    Este kezdem én is.Mondjuk már úgy voltam,hogy teljesen mindegy mi már csak Western legyen!!:)
  • PiszkosFred #10
    Amen :)
  • Rocco27 #9
    Bezsákoltam én is a játékot. Bár nagyon alfa verziós, de tetszik a játék témája és hangulata. Reméljük nem siklik ki a fejlesztés...