11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • Ironman2
    #1603
  • Gyulll
    #1602
    Köszi tényleg kellet az sp1 habár most engedte hogy fel is tegyek :)
  • Ironman2
    #1601
    Szervizcsomag rajta van,mert nagyon sokan ott buknak el,volt már ugyanilyen probléma

    Win7 sp1 letöltése innen:

    http://windows.microsoft.com/hu-hu/windows/service-packs-download#sptabs=win7

    nvidia driver legfrisebb rajta van?

    http://www.nvidia.com/Download/index.aspx
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.04.15. 14:03:40
  • Gyulll
    #1600
    Szia hát egy Gigabyte GA-B85-HD3 alaplap amiben van egy i7-4790k proci és van mellette egy gtx 970 meg 8 giga ram és egy win7 64bites
  • Joob81
    #1599
    Szia!

    Egyértelműen a HuntersARK szerverét ajánlom. Jómagam is ott vagyok.
    A szabályzata is megfelel egy kezdő elvárásainak, a többi játékos barátságos és segítőkész.
  • Ombika
    #1598
    Nincs mit! :-) MEnnyi jatesok van regelve?Lenne egy kerdesem. L betu lenyomasa utan nincs benne, hogy meghalt volna a Spinonk,de nem is talalom. MEgtudnad esetleg nezni?
  • Skynet85
    #1597
    Köszi! :) Igyekszünk, bár most inkább a játékosaink teszik azzá a szervert ami!
  • Ombika
    #1596
    HUNteraskot javaslom, nagyon jo server...
  • Ironman2
    #1595
    Ebből sokmindent nem tudunk,leirhatnád a géped paramétereit,a rendszeredet is
  • Gyulll
    #1594
    Sziasztok kellene egy kis segítség meg vettem steam-en a játékot és nem indul el valami : " unknown software exception (0xc000001d) történt az alkalmazásban a következö helyen 0xeb359070 " aszt semmi valakinek valami ötlete ?
  • Ironman2
    #1593
    Amire tudok,válaszolok

    szerk:minden másra ott a WIKI linkje felül!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.04.14. 17:58:09
  • harduplanfor
    #1592
    Igazan kedves vagy :) Lesz kerdes a kesobbiekben, mivel igen komplexnek tunik a jatek.
  • Ironman2
    #1591
    Én megelőztelek.Amúgy játékbeli kérdéseidet ide is beirhatod
  • harduplanfor
    #1590
    Koszonom a valaszt :) Irok privit is.
  • Ironman2
    #1589
    Van 3 pve szerver felül a listában,ha kezdőként indultok,de nagyon jó még a huntersark,ott békénhagynak,csak előre megbeszélt war van.Online raidra nem vonatkozik,de minket nem nagyon raboltak ki anno.Ha mindketten arra a szerverre csatlakoztok,akkor válasszatok egy indulási régiót,pl south 2,és keressétek meg egymást valahogy,legjobb ha Teamspeakon keresztül kommunikáltok egymással.Steamen megveheted a játékot,én úgy vettem giftes kulcsot,szóval a steam vételről nem tudok nyilatkozni,majdnem az összes játékom giftes,de privátban leirom honnan szereztem be,ha kell
  • harduplanfor
    #1588
    Udv mindenkinek!

    Egy kis helpre lenne szuksegem. Mivel full kezdokent vagok neki a jateknak, (elotte soha nem toltam online, kraftolos gamet) nem latom at igazan, hogyan mukodik a szuletesi hely kivalasztasa. Az egyik rokonommal szeretnenk felfedezni a vilagot. Azonos szerver eseten, de Europan belul ket kulonbozo orszagbol, mikent lehet kivalasztani, hogy bennunket egy helyre tegyen? (ha elhalalozunk utana is a hazunkba/agyunkba tegyen minket egymas melle) Amolyan lokalis coop modban modban tervezzuk egyutt csinositani a jovobeli birtokunkat. Talaltam egy magyar szervert a hivatalos listan. [HUN]Ters huntersark.info 2xXP|3xTame|2xRes - (v238.6) Ebbol nem derul ki, hogy pvp vagy pve. Olyan szerverre telepulnenk szivesen, ahol ha akarjuk beken hagynak minket, es ha netan szeretnenk harcolni, elore meg lehet beszelni az ellennel. Nem fognak minket kirabolni amikor nem vagyunk aktivak stb.. Szerintetek honnet erdemes megvenni a jatekot? Nincs tul sok tapasztalatom az online vasarlasokban. Elore is koszi!
  • TVelvet
    #1587
    Sziasztok!

    SOTF -re keresnék csapatot :)
  • Ironman2
    #1586
    Igen,akkor jó ha van csapatmunka,de nem úgy hogy utána senki nem lép be játszani a csapatból,és egyedül marad az illető.Velem most csinálták meg másodszor ezt.Mindegy most kicsit jegelem a játékot.Az eseményeket figyelem folyamatosan
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.04.11. 14:09:40
  • hun atlas
    #1585
    Mi mindig csapatban játszunk, az elején nem futunk középre, hanem rögtön leugrunk és megyünk a szokásos helyünk felé. Futás közben azért szedni kell a nyersanyagot, kb. egy-két perc alatt lennie kell baltának, csákánynak, lándzsának. Eredményes csak csapatban lehet az ember, mert annyi feladat van, hogy azt egyedül nem tudod elvégezni. Én a bázist szoktam felhúzni, de van, aki a fémbányászatra és a craftingra koncentrál, hiszen így lesznek jobb páncéljaink és fegyvereink, ketten pedig mennek lényeket szelídíteni.
  • Ironman2
    #1584
    239-ben jön a maci,és a rája,jön egy kémiai asztal (gondolom löttyöket lehet majd kikeverni),és egy primitív ágyú is érkezik.

    v239, ETA: April 14
    - New Creature: Direbear!
    - New Creature: Manta!
    - New Structure: Chemistry Table!
    - New Structure: Primitive Cannon!
    - First 3 Bosses and Boss Arenas!
    - Breeding Mechanics Phase 2
    - Tribe Member Rankings with Customizable Per-Rank Privileges
    - Epic 4K Texture Deployment (all textures at source resolution)! Better texture pool utilization at all Texture setting levels
    [MORE NOTES TO COME]
  • Panzeradler #1583
    Valaki szokott játszani a survival verzióval? Valahogy itt egyszerűen nem tudok ráérezni, Arma BR, H1z1, Culling tapasztalat van. De itt valahogy nem megy, és gondolom valamit én rontok el nagyon. ha befutok középre ne érzem még a combatot annyira, hogy legyen esélyem.
    Ha lefutok akkor meg vagy levadásznak playerek, úgy hogy nem is hallom,(1x íjjal oneshotoltak 2ket, úgy hogy nem is láttuk a playert, nem mondom h csalt, de eléggé érdekes volt), vagy pedig rám jön 2-3 dinó és megrak.

    Mit rontok itt el?
  • Stief
    #1582
    Játékosokat vagy klánt keresek szerverünkre. Alapszorzok, odafigyelő adminok.
    Steamen keressetek: stief83 kék kis cápa ikon
  • DevLupius
    #1581
    Magyarítás
    Az új szövegeket a játékban lefordítottam, ezeket ellenőrizzétek és pipáljátok.
    Megkaptuk fordításra a teljes Dinólexikont (Dino Dossiers), ezt elkezdtem fordítani, de kell a segítség, ha lesz egy kis időtök nézzetek rá.
  • Skynet85
    #1580
    még nincs dx12 tám, de már tavaly óta hangoztatják, csak hát ez a baj a greenlight cuccokkal nagy ígéretek és ha bejött a zsé akkor már nem sürge, csak annyira hogy nagyon ne essen vissza az érdeklődés.
  • Ombika
    #1579
    Nem hinnem,h ez tamogatja a dx12-ot... Igazan raferne kov patchal vmi optimalizalas,mert rohej (+rengeteg bug)...
    Utoljára szerkesztette: Ombika, 2016.04.04. 14:06:02
  • Dagohun74
    #1578
    Üdv.
    Valaki elárulná mennyi RAM kell ennek a játéknak? Jelenleg 6GB van a gépbe, a -sm4 paraméterrel elég jól fut, de kicsit "csúnyácska".
    A másik kérdés, hátha valakinek valami tapasztalata van ez ügyben, win 10 alatt jobb lett a játék futása a mostani patch után? Jelenleg Win7-et használok és váltsak-e Win10-re, Dx12 stb... miatt.
  • Báthorya
    #1577
    Konstatálom!
  • Skynet85
    #1576
    Akkor egy kis update tőlünk is: Az elmúlt időben komolyabb változtatás nem történt, stabilan futunk, nem tervezünk wipeot(teljes szerver *adatbázis* törlés). Sajnos elfoglalt voltam mostanság, így az eventek hétvégére korlátozódtak és egy darabig ez még így is marad, de ezt szorzó növelésekkel kompenzáljuk. :) A szerver közösség összetartó barátságos és segítőkész, de ez nem újdonság. :) Gyertek és próbáljátok ki! :)
  • Joob81
    #1575
    New "Extinction" Servers which reset after each month, with an in-game countdown and dramatic meteor impact!
    Ez egész pontosan mit jelent?
  • Ironman2
    #1574
    Current Version: v238.0
    - New 'Dino': Woolly Rhino!
    - New 'Dino': Eurypterid!
    - New 'Dino': Dunkleosteus!
    - New "Extinction" Servers which reset after each month, with an in-game countdown and dramatic meteor impact!
    - Fixed Wild Beaver Dams Spawns
  • Ombika
    #1573
    [HUN]Ters mikor lesz frissitve 238-ra?
  • gabor696
    #1572
    Hi all,

    Egy kis update, még élünk virulunk, fejlődünk :). Tegnap lett beüzemelve a dedicated root serverünk, 12core/36gig ram/2TB HDD/1gig bandwith. Mindenkit szerettetel várunk. (Mod ok még változhatnak, egy server biztos hogy közelebb lesz a vanila ark hoz, még alakul:) )

    Reddit

    Steam Group

    Server I (completly virgin, started yesterday 30.03):
    Map: The Island
    Dedicated Server Aiming for 24/7 Uptime
    Server Full Name: AFTWD NEW/ORP RAID prot/PVP/EU/10x
    Server IP: 213.202.212.196:27015
    Location: EU
    Slots: 127
    Installed mods collection, The Center mod not need for the first server (easily to join the server if you subscribe the mods on steam client)

    Server II:
    Map: The Center
    Dedicated Server Aiming for 24/7 Uptime
    Server Full Name: AFTWD The Center map NEW/RAID prot/PVP/EU/10x
    Server IP:213.202.212.196:27017
    Location: EU
    Slots: 127

    Server III:
    Map: Valhalla
    Dedicated Server Aiming for 24/7 Uptime
    Server Full Name: AFTWD NEW/ORP RAID prot/PVP/EU/10x
    Server IP: 213.202.212.196:27016
    Location: EU
    Slots: 127
    Installed mods collection (easily to join the server if you subscribe the mods on steam client)
    Utoljára szerkesztette: gabor696, 2016.04.02. 18:06:53
  • Ironman2
    #1571
    Én most jegeltem kicsit a játékot,majd később visszatérek rá,igy legalább nem lesz unalmas.3 dino is jön majd,igaz már tegnapra igérték őket:

    Wooly Rhino



    Dunkleosteus:



    Eurypterid:



  • Ironman2
    #1570
    De lehetőleg ne vizparton lődözz a pterára,mert ha vizbe esik akkor szopás van.
  • Ironman2
    #1569
    Mérgezett nyillal kettőt belelősz ha sikerül a pterába,és kicsit odébb lezuhan.Ha nagyobb szintű akkor többet kell lőni bele.Crossbow jó lenne,de az későn érhető el,ha van crossbow blueprinted akkor nyert ügy,mert avval gyorsabban lehet lőni.Tanulj meg ptera kibblét főzni,2-3-4 kibble elég a feltámasztásához,attól függ hanyas szintű a befogott jószág.Minden más a wikiben megtalálható,kibblefőzés,stb
  • Joob81
    #1568
    Köszönöm a gyors válaszokat!
    Jó lenne befogni egy repülő őshüllőt, de nem igazán jöttem még rá hogyan!
    Mert ugye, ha meglövöm felszáll a magasba és bottal üthetem a nyomát!
  • Ironman2
    #1567
    Fel lehet menni a tetejére hátason is,van út felfele,csak jó veszélyes,sok a tigris.Ha van több pterád 50-60-as szintü,azokkal már felrepülhetsz simán,egyet vezetsz,a többi követ.Megpakolod őket,és visszarepülsz.De legjobb ugye a quatzal,abba 2000 kristály is elfér
  • Joob81
    #1566
    Ahogy néztem videókat a megközelítése repülőalkalmatosságon javallott, elég aktív élet zajlik a lábánál! :)
    Vagy bátraké a szerencse és érdemes elindulni valamiféle masszív hátason is?
  • Ironman2
    #1565
    A vulkán,és a nagyobb hegyek-dombok tetején,de a vulkán tetején van elég sok.
  • Joob81
    #1564
    Sziasztok!
    A barlangokon kívül hol lehet még találni kristályokat?
    Köszönöm a válaszokat!