3812
  • TBTPumpa
    #57
    Béta Stream és Tudnivalók:
  • TBTPumpa
    #55
    Hamarosan 2 új karakter érkezik a játékba:
  • Yserac
    #54
    HotS "bukás" után valamelyest érthető. Értem a bukás alatt, hogy nem hozza az 50-100k-s nézettséget.

    Ebben a játékban nagy lehetőséget látok, mert a PC eléggé fekszik az FPS-eknek. Persze nem biztos, hogy műfaj teremtő lesz, de ha nem baltázzák el, akkor adott lehet benne minden, hogy hozza a top10-et.
    Utoljára szerkesztette: Yserac, 2015.08.06. 20:29:19
  • jazzy
    #53
    Mindenkinek :/
  • Yserac
    #52
    Abszolút mindenkinek megjelent az ikon vagy akinek megjelent az biztosan kipróbálhatja a bétát majdan?
  • Anthrax
    #51
    ugyanaz lesz mint hots szerintem, máshogy senki nem játszana vele 1 percet sem
  • TBTPumpa
    #50
    Hehe. Ősszel indul a Closed béta, de az annyira Closed lesz, mint a Heroes of the Storm-nál. Azaz, aki be akar kerülni, az be is fog. Blizzard is sok kulcsot szétoszt majd és a különböző oldalak is. 2016-ban pedig publikus béta és megjelenés. De kell is a sok játékos behívása, mert csak úgy lesz fun a játék. A fizetési modellre kíváncsi leszek! F2P (igyenes, de van benne mikrotranzakció - kozmetikai cuccok stb.) vagy B2P (megveszed és játszol) modellt kellene használniuk, mert havidíj esetén nem biztos, hogy hosszúéletű lenne a játék. Oké, hogy Blizzard cucc, de kismillió ilyen játék van a piacon, ami F2P/B2P. Ha labdába akarnak rúgni (azaz át akarják csábítani ide a játékosokat), akkor hasonló fizetési megoldást kell alkalmazniuk itt is.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.08.06. 08:55:36
  • Anthrax
    #49
    Én tegnap megláttam launcherbe, mondom elindult béta és kaptam meghívőt, aztán kiderült,hogy csak híreket olvashatok és csak ott van launcherbe ikonja :(
  • jazzy
    #48
    Amikor megjelent kicsit összefostam a bokámat, aztán láttam, hogy csak meh..
  • TBTPumpa
    #47
    A GamesCom-on bejelentett két új map:


    És az új hős: Lúcio

    A bétateszt ősszel veszi kezdetét, az Overwatch ennek megfelelően meg is jelent a Battle.net kliensben!

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.08.05. 21:21:01
  • Overburner
    #45
    Team Fortress Blizzard módra szerintem. Nincs baj vele.
  • Kandurex
    #44
    Nézegetem ezt a játékot, de nem tudok rájönni mit is akar ezzel a Blizzard. Mert, hogy ez cukros papírba bujtatott...hmm..hogy is mondjam finoman....őőő...mondom egyszerűen inkább -> SZAR darab <- az szentség.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.06.18. 17:50:04
  • TBTPumpa
    #36
    Szerintem már megvárják a következő BlizzCon-t:
  • TBTPumpa
    #35
    A Blizzard rajzolói még mindig értik a dolgukat:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.02.18. 20:05:07
  • RubikM4
    #34
    Sziasztok!

    Nekem is tetszik egyelőre az, amit láttam a játékból és szerintem se törölnék, mert már az alapok megvannak. Sokan a Tf2 vel hozzák össze a stílusa miatt, de szerintem ez inkább archeblade szerű játék lesz, ahol hősök csapatba verődve harcolnak egymás ellen, csak itt még kevés hős van. Szerintem fps-tps nézet is lehetséges benne, de az majd kiderül. Az üzleti modell meg adhatja is magát, lehet belőle f2p mikrotranzakciókkal teletűzdelve, vegyél boostereket és karaktereket, vagy skint. Vagy havidíjas lesz, vagy elég lesz egyszer megvenned. Attól függnek ezek, hogy inkább mmo féleség lesz a játék, vagy lesznek benne privát szerverek is, mert az jelentősen csökkentené a fenntartási-üzemeltetési költségeket.
  • Fallingstar
    #33
    A Tracer eredete videó
  • Fallingstar
    #32
    sziasztok!

    Lenne köztetek olyan aki beszállna az első magyar OW oldal szerkesztésébe vagy FB csoport menedzselésébe?:) http://owmagyarorszag.hu/
  • Pio
    #31
    Még nem döntötte el a Blizzard az üzleti modellt.
  • JaSoN HuNTeR #30
    F2P lesz?

    nagyon tetszetős!
  • ShaiHulud
    #29
    Metzen azt mondta blizzconon amikor megkerdeztek tole hogy ez a titan, hogy a titant igazabol mar joval a cancel bejelentese elott abbahagytak es az overwatch iranyaba mentek el, ilyen alap dolgok kozosek benne, hogy pl az is a Foldon jatszodott volna, de amugy teljesen mas jatek volt az.
  • NikeCortez
    #28
    A SC 2 mai napig nagy játék! Sokan is játszág "nap mint nap"
    A Titan Project egy mmo volt, ezt mondták is blizzárdék, tehát nem Overwatch volt.
    itt informálódhatsz, kb az első 10 másodpercben mondja is.

  • NikeCortez
    #27
    Nekem tetszik.
    6 vs. 6 is jó elgondolásnak tűnik. Színvilág szerintem rendben, kb ha ez lett volna a gond ,senki sem wow-ozott volna, akkoriban az is így jött ki hogy : "mekkora mese már"
    A Blizz ezt már nem fogja törölni. Akinek meg nem tetszik az miért írogat ide? :D Troll barátokat keres? :D

    Mellesleg, ez erős alpha állapotban van, ne írjátok még le, amúgy is a mai világból hiányzik egy jó FPS, talán valami nagyot tudnak alkotni, csak nem közölték. tudjátok a lényeg "Soon"
  • Tatyla
    #26
    Azaz 17 éve
  • Tatyla
    #25
    Disney játék a blizzardtól, csalódtam látszik a sok újonc hülye gyerek van már a csapatban, egyik karakter se szimpatikus ezzel a poén kacsingatos stílussal, szégyen 14 év után...
  • TBTPumpa
    #24
    Egy kis néznivaló:
    Blizzcon 2014 Overwatch Unveiled Panel

    A játékos 4 féle Role közül választhat: Offense, Defense, Tank és Support

    Offense karakterek:
    Tracer
    Reaper
    Pharah
    Hanzo

    Defense karakterek:
    Widowmaker
    Torbjörn
    Bastion

    Tank karakterek:
    Winston
    Reinhardt

    Support karakterek:
    Symmetra
    Mercy
    Zenyatta

    Minden karakter 4 különböző képességgel rendelkezik. A továbbiakban természetesen új karakterekkel, játékmódokkal és pályákkal fog bővülni a játék.

    Jelenleg 2 féle játékmód van:
    - Payload (King's Row pálya): A támadó csapatnak egy "tárgyat" kell megszereznie és eljuttatnia a térkép egy adott pontjára. A védekező csapatnak pedig ezt kell megakadályoznia az adott idő lejárta előtt. (A BlizzCon-on bemutatott Cinematic videó ezt volt hivatott szemléltetni.)
    - Point Capture (Hanamura és Temple of Anubis pályák): A térképirányítás feletti harcban két csapat küzd egymással. Az egyik csapat a Támadók, a másik a Védekezők. A támadók feladata a térkép kritikus pontjainak elfoglalása. A védekezők feladata pedig a támadók feltartása és a kritikus pontok védelmezése az adott idő lejártáig.

    King's Row (Anglia):







    Hanamura (Japán):









    Temple of Anubis (Egyiptom):





    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.11.08. 11:58:56
  • TBTPumpa
    #23
    Karakterek képességeit bemutató videók:

    Tracer Gameplay:


    Reaper Gameplay:


    Winston Gameplay:


    Bastion Gameplay:


    Symmetra Gameplay:


    Torbjörn Gameplay:


    Widowmaker Gameplay:


    Hanzo Gameplay:


    Reinhardt Gameplay:


    Zenyatta Gameplay:


    Mercy Gameplay:


    Pharah Gameplay:
  • Caliph
    #22
    sztem meg a destiny volt a titan projekt
  • TBTPumpa
    #21
    Titan projektről csak legendák szóltak. Mindenki tudta, hogy mi az, de senki sem látta és nem tudott konkrétumot mondani róla.
    Vagy készült annyi ideig, vagy nem... De szerintem hülyék lettek volna több évnyi fejlesztés munkáját teljesen kukázni, szerintem mindenképp ez a játék volt a Titan projekt. Mert a régi pletykák alapján erre tökéletesen illenek a leírások. Persze mindenki MMORPG-re asszociált a WoW sikere láttán, de őszintén szólva érdekes döntés lett volna, ha még egy havidíjas MMORPG játékkal előálltak volna. Házon belüli konkurencia lett volna a WoW-nak. A játékosok meg nem tudnak egyszerre 2 játékkal játszani, így 2 játék havidíját sem fizetnék egyszerre. Az egyik kinyírná a másikat. Nyilván nem tenne ilyet a Blizzard egyik húzócímével sem.
    Csak kellett a hírverés és a "szimpátia" növelése: "a Blizzard még ennyi fejlesztési év után is törli a projektet, ha az nem az elvárt szintet hozza".
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.11.08. 10:44:21
  • BoneDragon
    #20
    Ezen dolgoztak volna ennyi éven át? Oké, tudjuk a blizzard szeret ülni mindenen évekig, de azért ez így túlzás...
    Amúgy 1000%, hogy f2p lesz.
  • TBTPumpa
    #19
    Vagy... csak látják, hogy a csapatalapú online játékok mennyire népszerűek.
    Team Fortress 2, Counter Strike, League of Legends, Dota 2. Csak néhány cím, amikkel milliók játszanak nap, mint nap.

    Hülyék lennének pénz ölni egy igényes Singleplayer tartalommal bíró játékba, ha a multiplayer tized annyiba kerül és sokkal "kelendőbb".
    Egy singleplayer játékkal nem fognak játszani mindennap, csak addig, amíg a végére nem ér a játékos. Utána jó időre félreteszi. Aztán megy is vissza játszani egy online játékkal, mert mindenkinek kell egy közösség (community), ahova "tartozhat". A sulis klikkesedés is ilyen volt, az ember ebből sosem nő ki.

    Nem fognak milliókat költeni egy Singleplayer történetre, szinkronszínészekre, CGI-re, mert "fölösleges".
    Elég egy történet nélküli snassz multiplayer lövölde, aztán a játékosok ellesznek ott egymással. Nem is kerül sokba a Blizzard-nak és tud is annyit kaszálni, mint egy Singleplayer tartalommal bíró cím is. Nyilván nem veszik meg 10 millióan 0day, ezáltal nem is hoz akkora bevételt azonnal, viszont baromi népszerű lehet (akár e-sportban is) és több ideig fenntarthatja az érdeklődést, mint mondjuk egy StarCraft 2 vagy Diablo 3.

    A StarCraft 2 és Diablo 3 Singleplayer része jó móka, de csak egy ideig. Utána szép emlék marad, és dobja félre is a játékos. Na most ez annyira nem "jó befektetés" a Blizzard-nak. Mert a cél az, hogy a játékosok többsége az Ő játékaikkal játsszon és ne másokéval. Így nagyobb játékosbázisuk lesz és ezáltal nagyobb bevételt is tudnak szerezni.

    Emellett, ha F2P lesz, akkor tesznek bele valós fizetős tartalmat is (kozmetikai cuccok) és az is hoz a konyhára rendesen.
    Vagy megoldják B2P módban és akkor 10 000 Ft-ért megveszi a töki a játékot, és addig játszik vele, amíg akar. Ez még nincs tisztázva, csak annyi biztos, hogy havidíjmentes cucc lesz.

    Amúgy meg lehet, hogy ez készült mindvégig a Titan munkacím alatt... Csak kellett a "hype" a lelövés bejelentésekor.
    Mert voltak arról pletykák, hogy az egy új világban játszódó online játék lesz és talán FPS lesz. Na ezek a pletykák be is jöttek... Szóval a Titan projekt valószínűleg mégsem került törlése, mert valószínűleg ez volt az.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.11.08. 10:37:03
  • Crsújreg
    #18
    való igaz ha épp a WOW-ot vesszük példának abban is már jó pár éve az megy,hogy mindent le egyszerűsítenek ergo jobban játszhatóvá teszik a fiatalabb korosztály számára is.......ne menjünk bele a "régen minden jobb volt" témába,de mondjuk 2008-ban egy 10-12 éves gyerek nem sokat tudott volna felmutatni arénában vagy egy raiden.....mára meg még egy HC-t is letolnak meg mindenki fullos aréna gearben lehet :P na mindegy :) jó játékot aki rákapna.........figyelemmel kísérjük gondolom,mivel csak Blizzard
  • BoneDragon
    #17
    A fiatalokban van a pénz, arra kell építeni.

    Szóval x év mmo fejlesztés után hirtelen rájöttek a legfontosabb dologra.... (elképzelem a fejüket), hogy nincs fps játékuk!!!!
    Gyorsan kukáztak a designen és a karaktereken kívül mindent és blizzconra összetákoltak valamit. Ügyes.
  • Crsújreg
    #16
    hát lehet emészteni kell,de ez a játék 6-12 éves korosztálynak sztem kiváló lesz......nem tudok azonosulni egyik karakterre sem annyira childish az egész design.......ráadásul FPS????? 2015 ben? semmi új,semmi fantázia? semmi ütős dolog? béna
  • ShaiHulud
    #15
    szerintem meg kurvajo es csak jobb lesz amire kijon.
  • TBTPumpa
    #14
    Amúgy igen. Érdekesmód nekem is egyre inkább tetszik a weboldalt nézegetve. Jelentkeztem is a bétára. Remélem ide majd behívnak, ha már a Heroes of the Storm-ba nem.
    Viszont sosem hittem volna, hogy a Blizzard egyszer képes lesz új IP-t bejelenteni. Már annyira megszoktam azt a WarCraft-StarCraft-Diablo hármast tőlük.
  • SzirmosSzisza
    #13
    Ha ez megnyugtat, akkor egy mmo maradványaiból csinálták.

    Nekem amúgy tetszik TF2 és Monday Night Combat is, főleg az utóbbi ugrott be róla, szóval várós.
  • grebber
    #12
    " A játék egy csapatalapú multiplayer lövölde" már okafogyottá is vált a topik számomra!
  • jazzy
    #11
    Előre elnézést kérek mindenkitől, nem szállok be a minden régen jobb volt, biztos szar lesz vonatba.

    Szerintem fasza, nekem tetszik, a karakterek is, a világ is és éppen gondolkoztam, hogy kéne játszani valami FPS-t. Nekem ez tökéletesen megfelel.
  • SzirmosSzisza
    #10
    Kíváncsi vagyok lehet-e majd benne sapkákat venni!
  • Shep
    #9
    Hát ez elég béna.