1446
A méltán híres Heroes of Might & Magic sorozat legújabb tagja.
  • Alien1024
    Sziasztok! g2a érdeklődnék hátha tudja valaki közületek hogy ez tartalmaz e magyar nyelvet
  • NeoMaN
    Üdv!
    Hol vagy hogyan lehet kikapcsolni a csaták alatti animációt? Megőrölök már tőle, és nem találom az opciót sehol. A játékmenet panelen ami van, azokat kikapcsoltam már.
  • b-type
    Megmondom őszintén én a kellemes pofonokat kapom, igazából már csak a mélységet hiányolom, de fene a finnyás formám, még a végén elszakadok Erathia-tól...
    Ami nem tetszett a 6. részben, pl az 'ázsiai' beütés, az most nincs, nagyjából jónak tűnik az egyensúly a mese-fantasy-komolyság részen, a fantasy-t így írom mert így takarja le mire gondolok/gondolunk.
    A 'pixel' mód egy nagy csalódás, jó arra azért nem számítottam, hogy egy másik játékot kapok, de ez az effekt egy rakás kaki :D és kifolyik a szemem tőle.
    ..és kicsit sok a csata,...persze ez mindig is így volt, de ennek elviselését megkönnyíti a hangulat, és a történet. Még több hangulati elem kell.
  • b-type
    Bár hiányzik a kézzel rajzolt figurák hangulata, én már nem engedek :) eleinte óriási szakadák volt az izometrikus 'tiszta' látványvilág, és az 5. rész suta 3D között, elszökött a mesehangulat teljesen.
    De már részemről oké.
  • b-type
    amit én mellette tudok mondani jelenleg, első kampányt fejeztem be, és ez HoMM viszonylatban lófüty játékismereten, szal atomstabil, ez nagy pozitívum, bármit csinálok, asztalra teszem, fél óra-egy óráig békén hagyom, rezzenéstelenül fut.
    Megjelenítéssel nincs bajom, fullon tolom, egy 27'-s monitoron, szép minden, animációk kicsit lassúak harcnál, de nem vészes...tapasztalatból írom, most még szórakoztatóak is, később lehet idegesíteni fognak...
    A movie, és a főtanács lehetne szebb, most is szép csak kicsit nyersnek tűnik, főleg az utóbbi.
    játékélményben, minden rendben van, minden beklappol....sajnos nem az a világ amit annyira megszerettem, ezzel talán soha nem fogok megbarátkozni, de a történet, és a történet elbeszélése is rendben van.
    Összességében eddig nálam nagyon magas pontszámmal indul.
  • NeoMaN
    Én 2 hete vettem meg 2.500.-ért és kb. 1 órát játszottam vele. Valamiért nem jön be, de a legnagyobb gond, hogy 50'-es plazmán 1.8 méterről is túl kicsik a dolgok a térképen, így meg sajna nem jó. Az a vicc, hogy 100 játékból 1 ilyen, és ennek pont sikerült ilyennek lennie. Ezt fejlesztői idiótaságnak tartom és rettentően tudok érte haragudni, kb. mint a 60-as FOV-ért.
  • b-type
    Az elég jó ár.
    Bejön a 7. rész, sztem elég jó
  • Andrews2007
    Sziasztok! Gondoltam most, hogy sajnos vége a patchelgetéseknek és a H7 fejlesztésnek hivatalosan is, (Mivel menesztették a fejlesztő csapatot.) csinálhatnánk egy 1v1 online H7 versenyt!
    Már egész jó a Random map generator is megnéztem most.
    Úgy lenne, hogy lenne egy sima normál mapes 1v1 és 1 random mapes 1v1 meccs mindenkivel. S akkor ebben így a visszavágó is benne van. A pontos map választások még később lesznek a random meg éretelmszerű.
    A szabályok :
    3 perc a térkép gondolkodási idő
    1-2 perc a csatában az egységeknél a gondolkodási idő.
    Szimultán körök lesznek, lecsökkentve ezzel a játékidőt.
    Nehézség : Nehéz lesz a lényeknél.
    A nyersanyagoknál aranynál nem tudom mi legyen normal vagy eggyel feljebb?
    Hősfejlődés szerintem marad normál mert most már nincs szintkorlát hősöknél multiban és skirmishben.
    Mindenki egyszer lehet az adott néppel. Ha lement a 7 féle lehetőség akkor újrakezdődik. Táblázatban majd vezetve lesz!
    Ja s lesznek nyeremények is!
    Van pár játék kulcsom és talán Vologya mesternek is lesz majd valami puttonyában!
    Mit gondoltok?
    Hommm.hu H7 verseny vagy sima H7 fórumban lehet jelentkezni. 2 hetente lenne kb 1 vagy 2 meccs. Ez majd be lesz osztva.
    Ja skillek random lesz a rlégi játékosok jobban szeretik meg most már én is mert javították itt.

• NeoMaN
    Üdv!
    Létezhet, hogy olyan változatot veszek meg ebből egy legális cd kulcs oldalon, amiben nincs magyar nyelv? Vagy ez hülyeség, és 1 verzió van, amiben benne van minden nyelv?
  • Wootan
    Nekem még a heroes4 tetszett (1-2 dolgot kivéve pl. lények kinézete/animációja, várostrom), mondjuk én toltam a mightandmagic szériával is, úgy volt kerek az ironfist sztori. Amit nagyon elcsesztek az a MM9 volt.

Amúgy simán visszatérhetnének a régi sztorihoz. Pl. megcsinálhatnák a heroes 3 gonosz kampányát, ami helyett jöttek az elementálok, vagy befejezhetnék a 4ik részt rendesen.
  • b-type
    sztem valahol az eredeti csapat keffentette el, felrobbantották a világot, és én spec azóta nem érzem az egész feeling-t ami megvolt a 3. részig.
    Egész jól egyben volt a6. rész és most a 7. is, de nulla kötődés van a szereplők történetéhez, illetve zavaró néha a régi nevek és arcok felbukkanása is...még ha nagyjából meg is lett magyarázva....nem igazán vésődik be a történet.
    grafika és játékmenet nem probléma, hol ilyen, hol olyan. Az Ubi....ehhh jók ezek a pontok, de összeségében nem jó, nem tetszik
  • Torzhus
    Szerintem ott buktunk nagyot hogy a SEGA a Total War sorozatával a Warhammer világba lépett be. Pedig a Heroest átvinni talán még egyszerűbb is lett volna.. számomra az lenne minden játékok netovábbja... Total War Might and Magic :P
  • Shiwo
    hát őket így 13 év után elég macerás lenne összeterelni..
  • Twist3r
    Kíváncsi vagyok az MP szervereket mikor lövik ki a Heroes 7 alól? Ezeket a "fejleményeket" látva nem sok időt adok neki, talán hónapok? :-(
  • pjboy091
    Nekem is régi vágyam, hogy Caneghem egyszer újraalapítja a New World Computingot , visszavásárolja a Might & Magic jogokat és elkészíti minden idők legjobb Heroes játékát. De szerintem erre nem sok esély van. Valahol azt olvastam, hogy még anno a Ubisoft állást is kínált neki, hogy menedzselje a Heroes játékok fejlesztését,de visszautasította. Ezt valahogy furcsának tartom. Azért mégis csak az ő gyereke a Might & Magic, az ember azt hinné, hogy lelkén viseli a franchise sorsát.
    Utoljára szerkesztette: pjboy091, 2016.10.11. 07:08:00
  • bgabor911
    Nem gáz, úgyse jött ki soha jó heroes az Ubisoft égisze alatt.
  • Wootan
    Az lenne a király, ha a jogok visszakerülnének az eredeti készítőkhöz, aztán ők kickstarter segítséggel csinálnának új részt.
  • pjboy091
    A Ubisoft törölte a Might & Magic játékok hivatalos oldalát.

www.mightandmagic.com

Most vagy teljes reboot lesz, vagy megy az egész franchise a levesbe.
    Utoljára szerkesztette: pjboy091, 2016.10.10. 15:33:29
  • Andrews2007
    FŐleg hogy itt van a H3 hoz hasonló Random map generator is, aminek a hibáinak a jó részét a .2.2.1-rs patch elvileg javította.
  • pjboy091
    Én nem találkoztam komolyabb hibával, illetve semmi olyannal ami feltűnt volna. Persze, a steames és a hivatalos fórumokon megy a hőbörgés, hogy még mindig tele van buggal, de ez olyan dolog, hogy aki, akar az fog is találni. De mondom, én nem találkoztam egyel sem, mondjuk nem is tettem még bele száz órákat. Illetve a multit is hanyagoltam és csak a gép ellen játszottam.

Összességében úgy gondolom, hogy a végére egész korrektül kifoltozták, és mint Heroes játék megállja a helyét. Nem a legjobb a sorozatban, de a 6. résznél mindenképpen játszhatóbb.

Utoljára szerkesztette: pjboy091, 2016.10.07. 15:35:50
  • Twist3r
    Akkor most már "tökéletes" lett a játék, semmi kirívó hiba?
  • pjboy091
    Úgy tűnik, a 2.2.1-es patch volt az utolsó.

https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/important-announcement-from-the-team

Ezzel hivatalosan is lezárult a Heroes 7 fejlesztése.
  • TrollBalint
    Valaki próbáltam már az RMG-t jobban? Mik a tapasztalatok, és hogy kell ezt értelmezni?
    Changed] Neutral stacks in starting zone of RMG to be always different from the starting faction of the owner of the zone.

Mert nálam ez azt jelenti, hogy minden esetben, ha RMG-t indítok, akkor a saját területemen, ahol erősebb tud lenni a diplomácia, sose lesz olyan lény, ami az én váramnak megfelelő lenne. Azért ez jobb, mint a régi, hogy csak olyan van, de azért na. Legyen olyan is, meg ilyen is :)

#Jonassandor: Úgy tudom, hogy a 32 bit örökre felejtős
    Utoljára szerkesztette: TrollBalint, 2016.09.30. 12:01:12
  • JonasSandor
    Működik már 32 biten vagy most már elfelejthetjük örökre?
  • SlipKnoTiaN
    Sziasztok!
    Itthon dobozosan be lehet szerezni a kiegészítőt valahonnan??
    Régi módi vagyok na.. jobban szeretem ha a polcon van.
  • pjboy091
    Megérkezett a 2.2-es patch, rengeteg javítással és egy komolyabb balanceolással.

Amik fontosabbak (számomra):
    - okosabb ai ( harcban és térképen egyaránt)
    - A RMG térképeken végre keverten jelennek meg a szörnyek, és mintha az épületeket és díszelemeket is logikusabban helyezné el a generátor.
    - Az épületek nevei a városképen végre megfelelő helyen kerülnek kiírásra, amikor felé viszed az egeret.
    - Szerintem, javult a grafika is. A színek valahogy tónusosabbak, nem olyan fakók.( tipp: kapcsoljátok ki az élsimítást. Sokkal szebb úgy a grafika, szerintem)
    - Rengeteg balance az épületek és a lények terén
    - rengeteg fix

a részletes patch info:
    https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/patch-2-2-now-available
    Utoljára szerkesztette: pjboy091, 2016.09.22. 17:52:22
  • Andrews2007
    Van hős generálás szerintem. Nem tudom pontonan mire gondolsz, de van aktív is meg random skill lehetőség is. Hősnél maradt minden a random skilleket még javították is picit. Nálam jó volta töltés. Randomnál mindig többet töltött talán még a H5 ben is ha jól emlékszem.

A semleges lényekről írtam a hivatalos fórumba, mondták, hogy észrevették madj biztos javítják legalábbis remélem. Mi játszottunk egy 1v1 et meg egy 1v1v1- et is simán igaz nem randomon. Randomot csak elkezdtük kipróbálásra.
  • Cobra.
    Akkor nemsokára jön a 2.2 :)
  • St3vEn
    Okádék lett, eddig is bugos volt de most....
    Kivették a Hős generálást? Vagy csak én nem találom?
    Töltési idők még tovább tartanak, a random mapokon a semleges egységek mindig azok amely csapatot választjuk, kész vicc.
    Úgy 30 perc után meg ki fagy a játék.
  • Andrews2007
    Ma megjelent egy 3 gb os 2.1 es hotfix patch!
  • Andrews2007
    Igen! Jobb a multi, van végre Random map generator és jobb az AI is. Random skill rendszer is jobb, Plusz ha a kieget is megveszed törpék is jönnek mint új nép és 6-7 semleges új lény is.!
    Utoljára szerkesztette: Andrews2007, 2016.08.15. 00:08:52
  • Laczyi
    Szerintem igen.
  • Norbertboy
    Sziasztok!

Ennyi patch után megéri megvenni a játékot?
  • TrollBalint
    Én úgy vagyok vele, hogy ha random, az kompromisszukra kötelez, és igen, lehet benne hiba. Én ezt elfogadom (megjegyzem, hogy én nem szoktam emberek ellen játszani, haverokkal is együtt szoktuk tolni a gépek ellen; és versenyre se járok, szóval abszolút csak a szórakozásra használom )
    ez a közeli - távoli bányák, viszont nekem új, de jól hangzik.
  • Andrews2007
    Igen, de ezt az elején már ki lehet kb szűrni a versenyen szokott
    úgy lenni hogy az első 2-3 körben lehet új generálást kérni egyszer mindkét félnek.

H7 nél eddig egyszer volt olyan, hogy kis helyre volt valaki beszorulva út nélkül méghozzá emiatt lassú volt.
  • Shiwo
    azért a H3 pályagenerátor se volt problémáktól mentes..

annó volt olyan legenerált pálya, ahol kb. 1/4 részét tudtam bejárni, a többitől minden szinten el voltam vágva... se hajó, se átjáró, se teleport, semmi.. és még Fly varázslatot se kaptam.. haveromnak meg ott volt a pálya 3/4 része, és persze ő kapott megfelelő varázslatot, amivel be tudott jönni.. persze mivel lényegesen több dolog jutott neki mindenből (nyersanyag, vár, XP-ért legyakható lény, artifact, stb .) , így esélyem nem volt ellene...
    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2016.08.10. 10:30:41
  • Andrews2007
    Lehet váltogatni a pályák kinézetét nem ugyanaz van egy gmob amivel cserélhető a pályakép, van hogy messze vannak a bányák van, hogy közel az arcodba.. :)
    H3 ba is hasonló elvek voltak ott is kerületek voltak blokkok bányák közel vagy távol.
  • TrollBalint
    "...Random map generator elve kb ugyanaz ahogy megoldották mint ott, blokkok, kerületek stb" - pont ezmiatt nem szerettem a H5 generátorát. Kb minden map ugyanaz Nekem van egy területem, ahol van minden 1 v. 2 kijárat van. A H3 ill H2-ét sokkal jobban kedveltem, ott inkább tűnt egy világnak, ahol szabadon mehetek akármerre. És persze nem volt minden bánya az arcomban :) Hanem néha keményen meg kellett küzdeni egy-egy bányáért.
    De ha ilyenre van igény, azt is megértem, csak akkor legyen ez is válaszható, mint a fejlődési rendszer
  • Andrews2007
    Heroes 7 Trial by Fire kiegészítő bemutató HUN

JátékTár 198. adás - Might & Magic Heroes 7 - Trial by Fire kiegészítő bemutató
    Visszatért a Random map generator H3 módra, a random skilleket is feljavították aki a régi módon akar fejlődni, a törpék is jók! Stabilabb a LAN-os, netes, és hot seat multi!
  • Andrews2007
    Ma majd felrakom a videót is ezt lefelejtettem.