1465
A méltán híres Heroes of Might & Magic sorozat legújabb tagja.
  • Andrews2007
    #1033
    Már kitől?

    Én most raktam fel az utolsó kampány videót. Ivan záró kampányáét. Mindegyikről csináltam egy 30 perces videót kb. (Utolsó rövidebb mert csak 2 pálya eleve) Még egy Párbaj és egy multi videót tervezek. A multi még mindig szar (Nem érjük el a servereket) reméljük Karácsony előtt javítják.
  • pjboy091
    #1032
    Várható egy összefoglaló videó?
  • Morpeus
    #1031
    Vagy egyszerűen csak nem javították ezt a bugot. :(
  • Andrews2007
    #1030
    Én se. Lehet csak az új indított játékokra érvényes. A régieket amiket mentetünk már nem javítva... De azért nagy nehezen be tudtam fejezni a kampányt. Hát végére nagyobb epikus dolgot vártam és nagyobb tanulságot...
  • Morpeus
    #1029
    Kijött az 1.6-os patch. Itt a changelog

    Nem láttam benne a skill törlődéses probléma javítását.
  • Morpeus
    #1028
    Ez most olyan volt, hogy az autószerelőnek azt mondod, hogy valami baja van a kocsinak. Fogalmunk sincs mi a problémája a gépednek, mert nem voltál hajlandó se elolvasni, se leírni, hogy milyen hibát írt ki. Registry-t meg valószínűleg nem is fogsz rendszergazdai jogosultságok nélkül szerkeszteni.
  • puskas84
    #1027
    Sziasztok,

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy hol találok olyan Heroes 3-at amit nem kell telepiteni, azaz portable játék.
    Google-ban keresgéltem, de semmi olyat nem találtam ami müködne.
    A fő bajom ez, mert találtam egyet ncore-on: A kèrdèsem csak annyi, hogy amikor inditasnal a reg fileokra ramennek nekem kiir valami hibar
    Es nem engedi a reg fileokat leokezni ez miatt nem indul
    Sajna nem tudok rendszergazdai jogosultsagot a gepen
    Mert le van kodolva!
    Mit tudok reg fileok nelkul tenni hogy mukodjon?

    De ha van müködő verzió azt szívesen veszem.
  • Andrews2007
    #1026
    Igen ez az óta előjött a halottaknál és az elfeknél is.... Én most egyelőre már a végső 2. Ivan.es küldetést csinálom.
  • Morpeus
    #1025
    Tényleg, írták :D Bocsi, csak reggel, meló előtt olvastam a bejelentést és nem fogtam fel. Csak a szokásos "hibákat javítottunk" rész maradt meg.
    Egyébként azt lehet tudni, hogy ezzel mit lehet kezdeni? Várjam meg a patchet vagy szerezzek valami savegame editort? Esetleg cheatekkel szerezzek skillpontot?
  • pjboy091
    #1024
    Szerintem fölösleges jelentened. Már tudnak a problémáról. Ígérték, hogy az érkező 1.6-os patchben- többek között- ez is javítva lesz: "Various bug fixes and improvements, including missing Skills/Spells bug"
  • Morpeus
    #1023
    Ma este nekem is előjött ez a bug. A heaven kampány utolsó térképén nullázta le a főhősömet skillpont ügyileg.
    Holnap küldöm is a készítőknek a bugreportot.
  • Morpeus
    #1022
    Sziasztok!
    Az online még mindig játszhatatlan? Egyetlen egy játékot se látok a mérkőzés keresőben :(
  • Andrews2007
    #1021
    Na nem értettem miért vagyok 27 es szintű hősökkel ily gyenge a 30 as gép ellen. Hát kiderült, hogy lenullázták az összes skillemet eltűntek újra be kéne nyomni őket de persze 0 skill ponttal. :D Ez az utolsó DUngeon kampánynál volt most az 1.5 ös patchnél de nem az elejétől fura....
  • Predaking666
    #1020
    Meg holnap a Play it-en :)
  • GLADSUM
    #1019
    nah black friday-on a jatek 7000-ert viheto.
  • Twist3r
    #1018
    +1! Minden ok.
  • Jacktor
    #1017
    Nálam az 1.5 is tökéletes (nvidia).
  • Botond #1016
    1.4el még minden oké volt, 1.5el esett szét a grafika.
  • Andrews2007
    #1015
    Az 1.4-es patch színezte a grafikát színesebbé tette. Nem tudom nekem Ati VGA-m van.
  • DaemoonHunter
    #1014
    2.0-tól érdemes lesz már elkezdeni talán játszani vele :D
  • Botond #1013
    Nálad is szétk*rta a grafikát a patch? Vagy az új nvidia driver lehet a ludas?
  • Andrews2007
    #1012
    Ki is jött az 1.5 patch sok sok sok javítással! Fejlettebb harci animációk, végre javított multiplayer el ne indulás stb. 2 új térkép, 5 félig új ( H6 os) semleges lény, 12 új hős (visszatérő is)

    PATCH 1.5 TOP LINES:

    Further improved multiplayer in combat and on adventure map for out of syncs
    Additional content: 2 new Maps, 12 additional Heroes, 5 additional Neutral creatures. See dedicated article for more information!
    Fixed long loading times experienced by some of the users, which were caused by recompiling low quality shaders
    Improved animation system for smoother combat animations
    Improved AI, Editor and other various Gameplay/Level Design elements (173 fixed bugs)
    Stay tuned for more information regarding future patches!
    Utoljára szerkesztette: Andrews2007, 2015.11.19. 18:59:55
  • GLADSUM
    #1011
    Lehangolo h. mennyire tudjak szidni (olvasva a commenteket), en azert orulnek h. dolgoznak vele rendesen.
    Szerintem jo otlet volt a H6-bol behozni lenyeket, nekem azok kifejezetten bejottek. :)
  • Andrews2007
    #1010
    http://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/upcoming-content

    Hoppá az 1.5 -ös plstchel 2 új térkép, 5 új semleges lény (Sellő, Fény és Sötétség elementál, Kappa Shoya, Árnypárduc.) jön. (H6-ból mondjuk :D )

    S népenként 2 új eléggé jó specilizációval rendelkező h s is jön tehát össz 12 darab.
  • Andrews2007
    #1009
    Elvileg az 1.5-ös patch ami a héten vagy jövő héten jöhetne már javítja a multiplayer problémákat. Pl. hogy mindig idútúllépés van kivétel pár nyugat-európai servert.
    Utoljára szerkesztette: Andrews2007, 2015.11.16. 08:00:44
  • ratgab
    #1008
    Akkor még jegelem a vásárlást. Kösz az infót!
  • pjboy091
    #1007
    Elvileg a multi nem igazán akar még működni. Ezt nem tudom megerősíteni, még nem próbáltam ki multiban. Továbbá a hivatalos oldalon még mindig sokan panaszkodnak arra, hogy crash-el a játék. Ezt én nem tapasztaltam, de lehet, hogy szerencsés vagyok.

    A magam részéről én bőven játszhatónak tartom. Az 1.4-es patch nagyon sokat javított: Sokkal gyorsabban betölt, felgyorsult az AI körideje is, kijavítottak egy tonna bugot, valamint a grafikán is változtattak, sokkal színesebb lett.

    Egyedüli problémám, hogy a map editor még mindig nagyon sok memóriát követel (12 gb-nál is hajlamos lefagyni).
    Ha minden igaz, jövőhéten érkezik egy nagy patch. Azt érdemes lesz kivárni.
  • ratgab
    #1006
    Helyrepofozgatták már nagyjából ezt a játékot srácok?
  • Cobra.
    #1005
    Memtestet futtass, lehet memóriagondod van. A Windowsban kapcsold ki az automatikus újraindítást, akkor látod mi fagy le. Ha nem ír ki semmit, akkor egyértelműen hardverhiba.
  • Kanett990
    #1004
    Sziasztok!
    Kérlek segítsetek! Újratelepítettem a Windowst, de még mindig kikapcsol a játék. Nem melegszik fel semmi, de amikor bekapcsolom a játékot pár perc után újraindul a gép!
    Dx12-m van itt vannak a gépem paraméterei:
    Processzor: OctalCore AMD FX- 8350 4119 Mhz.
    Alaplap: Gigabyte GA-990 FXAUD3
    Videókártya: AMD SAPPHIRE RADEON R9 270X
    Memória: G-SKILL TRIDENT 2*4 GB

    Szerintem, nagyon valami köze lehet a direct x verziókhoz, mert ő direct x 9-et kér és majdnem mindig újratelepíti játék indításakor!
    Mi lehet a probléma? Nvidiánál működik csak a game?
  • JackOneill7
    #1003
    Mindenkinek írom, akinek nem tölti le a frissítést! Amikor elindítod a letöltést és nem csinál semmit, akkor ne ijedj meg, mert valójában tölti, csak nem mutatja. Nálam mindig ez volt és írták a hivatalos fórumon, hogy sokszor ezt csinálja. Tehát elindítod, majd rákattintasz a játékadatokra (megjelenik az uplay), és láss csodát, tölti, csak a fő letöltő képernyőn nem mutat semmit, de közben meg szedi le.
    Utoljára szerkesztette: JackOneill7, 2015.11.09. 09:38:40
  • csp187
    #1002
    Sziasztok!
    Egy jó ideje nem játszottam a játékkal. Most elindítva (Uplay), írja, hogy 1.2 patch Available. Viszont letölteni sehogyan sem akarja...
    Olvasom lentebb, hogy várni kell. Én hiába várok nem tölti. Megcsináltam a file ellenőrzést is, de úgy sem jó. A játékot elindítva pedig még a régebbi verziót írja. Mit csinálok rosszul?
    Illetve látom, hogy írjátok, már 1.4.1 -es patch is van. Hivatalosan azt honnan tudnám letölteni?
  • survivor
    #1001
    Nekem végül lehúzta újra mind a 12 gigát. Biztos valami apró baki... Nem számít, egyre f@szább a játék. :)
  • Andrews2007
    #1000
    Nálam a Uplayen csak 2.3 gb az 1.4.1 patch.
  • survivor
    #999
    Eddig maximálisan kiálltam a játék mellett, mert nem sikerült az olyan rosszul, de ezen frankó technikai megoldások mellett én sem tudok elmenni. Tegnap letöltöttem az 1.4-et. Hallelujah. Kicsit játszottam és elégedetten nyugtáztam, hogy a játék színvilága tényleg "jobb" lett. (Hangulatosabb, "meseszerűbb".) Erre ma elindítom: újabb frissítés. Nézem: kint van az 1.4.1 - [Fixed] An issue with AI not saving difficulty settings on Skirmish and Scenario Maps. Remek.
    Elmondaná valaki, hogy ehhez miért kell újabb 12 GB-ot letölteni?! Már ellenőriztem a helyi fájlokat, megnéztem az útvonalakat...rendben volt minden, de az Uplay könyörtelenül letölti újra az egész játékot. (Szerencsére legalább be lehet állítani, hogy ne az egész sávszélt egye le.)

    Valaki tapasztalt hasonlót?
    Utoljára szerkesztette: survivor, 2015.11.06. 17:53:56
  • Bigpigrib
    #998
    Noshát begyűjtöttem ezt az izét, de nyomába nem ér a 3. résznek, se hangulatra, se kezelhetőségre. (A 2-től a 6(setét elfek) ig megvan az összes H, és nem keveset nyomtam vele. De ez....?? A térkép, az szépen néz ki, aztán hatalmas csalódás az összes többi.
    Szerintem az indexes cikk túl finom volt. (Ráadásul, hogy hozzáadódik a mailhoz,/ uplay fiókhoz, még csak elajándékozni sem lehet .
    Az Introban szereplő karakterek -(gondolom írták már), ez valami vicc? Hello már majdnem 2016 van.
    A bejelentkező képernyőn, az előzőekben legalább egy nagy démon aktívkodott azzal a pappal, az ötletes volt.. itt meg. Mi ez?
    El sem akarom, hinni, hogy ezt valaki komolyan gondolta. Egy dologra jó volt, meggyőzött véglegesen arról, hogy soha többet ne vegyek semmit az Ubisofttol. Ötletnek: Játékképernyő, a kistérképnél, beállíthatónak kellene lennie, hogy a képernyőn el tudjuk tenni máshová (ha van ilyen lehetőség, azt nem találtam meg) számomra a jobb felső sarok lenne (lett volna) az ideális.
  • Kanett990
    #997
    És még egy kérdésem lenne: Hogyan tudom átkapcsolni a mentett játék betöltését, tudjátok valahol be lehet állítani, hogy felhőből hozza elő vagy a mentés mappából?
  • Pio
    #996
    Kint is van az 1.4, TELJES NOTE ITT
  • Pio
    #995
    Más játékkal nincs ilyen gond? Lehet, hogy valami túlmelegszik, sajnos a játék irreálisan hajtja az alkatrészeket, de biztos vagyok benne, hogy ha ez a gond, akkor azt más izmos játék is előhozza.
  • JackOneill7
    #994
    Na erre a grafikai változásra nagyon kíváncsi leszek. A memória igény is látom drasztikusan csökkenni fog.