1465
A méltán híres Heroes of Might & Magic sorozat legújabb tagja.
  • JackOneill7
    #1073
    Valaki tud segíteni, miért nem tudok valakivel online játszani? Állandóan azt írja ki, hogy 27015-ös port megnyitása szükséges. Mi van? 2016-ban miért kell ilyen baromságokat csinálni? Heroes 5-ben simán tudok online játszani mással. Mi lehet a gond, mert már routerben is nézegettem a beállításokat, de nem nagyon értem, miért kell ilyeneket állítgatni 2016-ban...
  • lostprophet
    #1072
    Ha valakit érdekel, CDGalaxisban jól leárazták a gyűjtői kiadását (29900-ról 7990-re):

    http://cdgalaxis.hu/PC/22554/might-and-magic-heroes-7-collectors-edition.html
  • Morpeus
    #1071
    Én nem igazán olvastam ezeket a postokat, de szerintem simán volt okuk az anyázásra. Teljességgel meg tudom őket érteni. Olyan hibák vannak a játékban amik miatt játszhatatlan és 2 patch alatt se voltak képesek kijavítani. Ezért mérges vagyok rájuk.
    De nem értek egyet az ilyen anyázások stílusával. Na, mind a két oldal eléggé sáros.
  • pjboy091
    #1070
    Úgy látszik, a H7 Community megelégelte a folytonos anyázást a posztok alatt:
    https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/community-feedback-a-new-beginning

    Egyedül azon csodálkozom, hogy nem lépték meg hamarabb. Szégyen, hogy miféle hozzászólások voltak néha...
    Utoljára szerkesztette: pjboy091, 2016.01.28. 17:33:01
  • pjboy091
    #1069
    Hali!

    Igen, nálam is olyankor fagy le, meg amikor festem a talajt, meg rakom a növényzetet. Persze, pár másodperc múlva lehet tovább dolgozni vele, de amint belelendül az ember, újra kifagy. Ez nagyon idegesítő tud lenni, és nem egyszer fordult elő, hogy kaptam egy crash-t és kilépett.
    Hiába a könnyen kezelhető editor, ha egyszerűen nem működik. Ráadásul kb. 5 perc mire betölt. Az embernek a kedve is elmegy az egésztől (ez meg is látszik a rajongói pályák szűkös választékán).

    Ami az RMG-t illeti: nem értem, hogy miért nem készítenek egy normálisat. Annyi TBS-van, aminek baromi profi a generátora, nyugodtan vehetnének belőlük ötleteket.. Elvileg azért is választották ezt a grafikai motort a játékhoz, mert könnyen moddolható, meg minden. Akkor meg hol a probléma? Miért nem tudják kihasználni?

    Vagy csinálják meg a szerkesztőt, vagy hozzanak össze egy tisztességes RMG-t.

    Utoljára szerkesztette: pjboy091, 2016.01.25. 16:02:23
  • TrollBalint
    #1068
    Hello,

    nálad mikor fagy le az editor? Nálam akkor, ha beállítom, hogy több talajtípust is használjon. Ezt jelentettem nekik, de nem kaptam semmiféle választ, hogy köszi, vagy valami...
    Egy ilyen konfigutálható RMG-t én is szeretnék, ilyen szempontból a Heroes 2-é az etalon :)
  • Pio
    #1067
    Ez azért elég gáz... :( Most elég régóta nem volt patch, bízzunk benne, hogy azért, hogy jó sok hibát kijavítsanak... :)
  • gandrus
    #1066
    Egy hete újra elővettem, hogy folytassam a hadjáratot, amit anno a harmadik pályánál abbahagytam, mert olyan bugos volt, erre a negyedik pályánál durva bug jelentkezett a varázstárgyakat illetően.

    Bug!

    Azért egyelőre még nem hagyom (ismét) abba, de remélem, hogy ezt a hibát végre javítják az új patchben, mert már a legeleje óta megvolt, és marhára idegesítő...
    Utoljára szerkesztette: gandrus, 2016.01.24. 13:47:15
  • Morpeus
    #1065
    Remélem javítják az egységek/skillek eltündezését. Addig nem hiszem, hogy előveszem.
  • pjboy091
    #1064
    Ez jó hír! Remélem magyarítva kapjuk meg (az előző patch bónusz pályája angol maradt).
    Továbbá, szeretnék végre látni egy jobb Random map generatort, amin be lehetne állítani a generált kontinensek számát, nagyságát stb. Vagy, ha ezt nem is bírják megoldani, akkor legalább arról tegyenek, hogy ne fagyjon le rendszeresen az editor.
    Utoljára szerkesztette: pjboy091, 2016.01.23. 12:48:32
  • Twist3r
    #1063
    Nagyon jó hír, februárban akkor lehet újra előveszem a játékot!
  • Andrews2007
    #1062
    H7 1.7 patch infók
    Óriás 1.7-es patch a hős szintlimit eltörölve újra lehetnek 99 esek is de kampányban nem persze! Jön a Heroes 4 el nem készült kampány is mint DLC ingyen és sok editor féle javítás is történt a multit is javították új STORM nevű rendszer lesz hozzá.
    Utoljára szerkesztette: Andrews2007, 2016.01.23. 10:15:23
  • LSSAHPAUL
    #1061
    Nehézségi fokozatot mondod? - nem próbáltam
    Nem azt mondom hogy nehéz, hanem hogy tegnap 3 óra játékidőből 2 és félóra azzal ment el hogy későn vettem észre hogy az egyik hősnél eltünt 120 db ijjász, és töltögettem visszafele a napokat hogy mikor volt még meg. Utána persze még párszor eltünt csapat de már figyelem és egyből visszatöltöm ha másnapra már nincs meg. Megnéztem a hivatalos oldalon nincs új patch, :D akkor azt jelenti jóvan ez így.
  • laikuss
    #1060
    Nemrég kezdtem el nehéz fokozaton (most pont ezen a pályán tartok), de nagyon könnyű. Menet közben lehet váltani és az mennyivel és miben nehezít?
  • LSSAHPAUL
    #1059
    Ezt a hőst nem lehet mozgatni, :) a készítők megszabták hogy ennek ott a hídon el kell pusztuljon, szal mozgáspontja sincs. Minden körben jön egy sereg (egyre erősebb, valszeg végtelen ciklus szerint, előbb utóbb már nem tudod visszaverni, bár szerintem a 250 angyalnál már vége a dalnak, igaz 1x már 30-ra letudtam vinni). Itt a vak is látja ha eltűnik egy egység, de amikor pl egy ork alhősnél a sok hülye ork egységek közül egy eltünne azt pl nem venném észre sose :)
    Hardware, egyéb software okozta hiba ki van zárva, informatikus vagyok :), amúgy nekem még 1x se crash-elt a játék, viszont amikor csata kezdődik, gyorsan nyomom az esc esc -et és biza itt is van egy bug: tehát a adventure térképen katt egy egységre, támadunk, el kezd tölteni, NA ha itt nyomsz egy esc-t akkor várhatsz a végtelenségig soha nem tölt be, ha így járnál akkor csak még egy ESC és akkor nemsokára betölt, de persze türelmetlen voltál és mégegyszer megnyomtad az esc-t akkor megint végtelen ciklusban vagy.. azaz páratlan számú esc-nél várhatsz a végtelenségig.
  • Pio
    #1058
    Nem volt esetleg valami mechanizmus a pályán, ami miatt megsemmisültek.
    Ez így nagyon gáznak hangzik, meg elgondolkodtató, hogy mégis mi a fene okozhatja.
    Azt hiszem a Bloodborne-ban volt olyan, hogy memory leakelt és ha 1 napig hagytad futni akkor utána nem tudta már betölteni a memóriába a bossok képességeit és emiatt nagyon könnyen meg tudtad ölni őket, talán valami hasonló lehet ez is, egyszerűen kikerül a memóriából, hogy ott vannak azok az egységeid? O_o
  • LSSAHPAUL
    #1057
    Játszottam kb 30 órát a gémmel :), persze full felpeccselve, hát azért odabasz micsoda bug-ok vannak. Pl kurvára nézzétek a seregeteket mert csak úgy bármikor eltűnhet egy lénycsoport. Azon pályán vagyok (szerintem 2.ik) ahol ostromolják a fővárost, és van még 2 város is, 3 hős, az egyik hősnek csak annyi a feladata hogy feltartsa az ellenséget. Na ezzel a hőssel elkezdtem szórakozni hogy felbontottam a sereget 1-1-1-1-1-1-93 csoportokra, vagy 50-49 -re. Na itt fordult elő hogy hopp eltünt pl a 49-es csoport a kövi napon :D visszatöltöttem, endturn megint eltünik, egyesitettem a sereget, majd szétbontottam ugyanarra akkor meg nem tűnik el :D szal nagyon oda kell figyelni :) amúgy szerintem ezt a pályát túl bonyolították.
  • Morpeus
    #1056
    Azzal az ellenféllel meg kell küzdeni mindenképp, mert utána kitesz a felszínre a játék és megküzdhetsz a démon csajjal.
  • puskas84
    #1055
    Sziasztok,

    Olyan kérdésem van, hogy a második pályán amikor Thomassal lemegyek a föld alá, és a sárga csajjal beszélek, ő átváltozik démonná, és a tűz lezárja az átjárót, ott megyek tovább a kőhidon majd egy tűz elementál van kifeszítve és ott lennie kellene egy ellenfélnek de nekem nincs, mi lehet a gond?
  • laikuss
    #1054
    Lehet, de ott éreztem, hogy vagyok valahol mint a Disciples III-ban.
  • Morpeus
    #1053
    Én örülök, hogy nem idézte az 5-öt. Nekem nagyon nem tetszett az a stílus. Szerintem még mindig túlságosan hasonlít rá-
  • laikuss
    #1052
    Köszi a választ.
    Amúgy belekezdtem a kampányba és ott jó a fordítás. Érdekes, hogy a zene a 2-t idézi, már csak a grafika idézhette volna mondjuk az 5-t.
  • Morpeus
    #1051
    Akkor megvan a probléma forrása... Figyu, nem olyan vészesen drága. Szerintem elég jóra sikerült, csak van benne néhány bug. De te látod...
  • laikuss
    #1050
    Igen, mert annyi rosszat írtak róla, hogy először kipróbálnám. Azt látom így elsőre, hogy a 3-ra hajaz amiből jó sülhet ki. Viszont csak a tutorialba néztem bele és a talaj remélem változatosabb lesz legalább annyira mint a 3-ban.
  • Morpeus
    #1049
    Tört a játékod?
  • laikuss
    #1048
    Sziasztok!
    A magyar fordításról lenne az a kérdésem, hogy nálam nem jó valami vagy csak annyira van lefordítva pl.: Küdetés táblában odaírva Feladatok, de maga a feladat angolul.
  • JackOneill7
    #1047
    Sziasztok! Van arra mód, ha haverral elkezdtünk egy lan játékot egy gépen, akkor azt később online tudnánk folytatni és már ő is és én is a saját gépünkről játszanánk?
  • Andrews2007
    #1046
    Most már kipróbálhatod a 6 darab patch után sokkal jobb a játék. Más kérdés a multiplayer még mindig nem működik pedig egyébiránt a multi meg a skirmish és ahot-seat jó! A kampány nem lett olyan jó int a H4-H5 é. :( A H3-ra hajaz inkább csak megtanít hogyan játssz az egyes népekkel.
  • aggeus
    #1045
    "De akkor ha jól értem nem játszottál az új patch-csel, ugye?"
    -
    Dehogynem,mindig a naprakész verzió van fenn a gépemen,de mint említettem az én gondom nem patch-elhető.
    Ahhoz az egész játékot újra kéne csinálniuk.
  • aggeus
    #1044
    "Pedig az előző patch után elég jókat olvastam, ezek szerint tévesen?"
    -
    Milyen játék az aminek a patch-e meghaladjak szinte magát a játékot méretben??? Én amikor az eredeti gyári lemezről telepítem, még majd egy órát töltöget a netről mire elkészül.Ja és ez csak növekedni fog az újabb javításokkal és a februári kiegészítőbe ágyazott mega patch-el. Szóval becsapva érzem magam a pénzemért.Soha,...soha nem fogok játékot venni az elsők között!!!!!Az UBI-tol biztos nem.
  • Pio
    #1043
    Nekem már megvan, csak ki akartam várni a kampánnyal, hogy felpatcheljék. De akkor ha jól értem nem játszottál az új patch-csel, ugye?
    Utoljára szerkesztette: Pio, 2015.12.23. 21:33:20
  • aggeus
    #1042
    Az előzőhöz,....ha nem érdekel a kampány,meg a multis része akkor vedd meg.De csak olcsón,...15 eurót talán megér a kinguin-on most.
  • aggeus
    #1041
    Én nagyon szerettem volna ,ha kifogástalan a kampány ,sajnos ez nem jött össze nekik.Egy érthetetlen összecsapott katyvasz az egész.Ezt soha nem tudjak kijavítani patch-el,itt komoly tervezési,fejlesztési hibák vannak.Egyéni játékban el megy,de akkor sem ér annyit amennyit meg kérnek érte.(Egy fél játékért).
  • Pio
    #1040
    Még mindig ennyire rossz állapotban van? :( Pedig az előző patch után elég jókat olvastam, ezekszerint tévesen? Csak most úgy gondoltam ünnepek alatt nekiesek, de ha ennyire rossz a helyzet inkább nem. :(
  • aggeus
    #1039
    Kinguin-on 15 ojró jetzt....Amúgy 10 lenne érte a reális ár annyit talán még megér,...mondom én aki elővásárló voltam :(
  • aggeus
    #1038
    Meg az is sok szerintem.Sajnos.
  • Jacktor
    #1037
    Steam-en félárasítva (25eur).
  • Vologya Mester
    #1036
    Üdv Bátor Harcosok!

    Aki esetleg szeretne szert tenni eredeti H7-re "nagyon jutányos áron", az írjon az e-mail címemre és a részleteket megbeszéljük... ([email protected])

    Baráti üdv!
    Utoljára szerkesztette: Vologya Mester, 2015.12.15. 22:14:06
  • ratgab
    #1035
    Azt jelenti, hogy leárazás van...
  • aggeus
    #1034
    Nem tudom az jelenthet valamit,hogy jelen pillanatban a játék csak 14,89 euró a Kinguin-on?