1446
A méltán híres Heroes of Might & Magic sorozat legújabb tagja.
  • Tixys
    Legújabbal igen. Megoldódott port forward-dal ez a hiba, viszont egy újjal találkoztunk, ami lefagyasztja annak a játékát akit megtámadsz... Kicsit pihentetjük most a játékot.
  • Tixys
    Sziasztok.
    Barátokkal játszom online, de amint találkozunk és csatáznánk pár lépés után megfagy a játék. Mindenki azt látja, hogy a másik következik és nem tudunk tovább haladni. Játék chat működik ettől függetlenül. Segítséget előre köszönöm.
  • JonasSandor
    Na nekem is sikerült megcsinálni annyi volt, hogy szkeletonokat meg szellemeket kellett szedegetni össze. Most kivágott a játék hogy elsötétült a kép és mintha a monitor is ki lett volna kapcsolva mitől volt ez?
  • JonasSandor
    Az nagyon jó jó játékot.
  • McLarenpowa
    megoldódott, hosszas nyomozás után rájöttem hogy az MSI afterburnerrel együtt futó Rivatuner Statistic server kavar be és tilt le valami dx9 dll-t és emiatt nem indul a játék, van benne egy opció, hogy custom direct3D support, azt bekapcsolva elindul a játék...
  • JonasSandor
    Érdekes nálam fut rendesen, csak most fagyott le azt bezárta a játékot.
    Ehhez nincs valami kódok hozzá?,mert ezt a hadjáratot nem lehet megcsinálni.
  • McLarenpowa
    Sziasztok. Megvettem a uplayes sima heroes VII-et. Fel is települt rendesen. Win 10 64bit alatt futtatnám, de indítás után egyből hibaüzenet jön, hogy a program leállt. Mi lehet a gond? Minden más játék, uplayes is megy simán.
  • JonasSandor
    A halál várral kezdődő vein-es kampány nagyon bedurvult a 3-dik pályája sok ellenséggel és nagy varázslataival.
    Nektek sikerült teljesíteni?
  • JonasSandor
    Már az alapból is kivették?
  • pjboy091
    De csak a kampányban. Hotseat és multiplayer meccsekben nincs szintkorlát.
  • JonasSandor
    Csak az alapban szintkorlát van 30-asnál több nem lehet.
  • NeoMaN
    A heroes VII-ben van magyar nyelv, mindegy hol veszed meg digitálisan.
  • McLarenpowa
    Na akkor jól megkavartatok, természetesen a Heroes VII-ről van szó, azt szeretném megvenni a kisfiamnak. :)
    Ezt szeretném konkrétan megvenni: link
    És ezzel kapcsolatban kérdeztem, hogy van-e benne magyar nyelv és random map generátor.
  • pjboy091
    A Heroes VII-ről beszélünk? Mert ahhoz egy ingyenes patch formájában jött a random map generator. Nem kell hozzá megvenni a kiegészítőt. Ezt tuti, mivel nekem is csak az alapjáték van meg és mégis van RMG-m.
  • Shiwo
    sorry, ha nem voltam egyértelmű, én a H3 kapcsán írtam (:
  • JonasSandor
    Szívesen az a plusz 3000 megéri.
  • McLarenpowa
    rendben köszönöm
  • JonasSandor
    Nincs az alapban benne a patchel se ez direkt így lett csinálva, hogy a kiegbe legyen csak.
    A pályaszerkesztés meg nem ugyanaz. Mindegyikhez volt.
    Emberfejlesztő épület van benne?
    Nem véletlen nem az alapjátékot vettem meg én sem hanem vártam a kiegre is és úgy vettem mindenestől.
    Utoljára szerkesztette: JonasSandor, 2017.06.20. 22:36:04
  • McLarenpowa
    én úgy tudtam egy patch-el került bele és az alapjáték is megkapta, itt sem írják, hogy követelmény lenne a kiegészítő:
    link
  • Shiwo
    csak editor volt hozzá alapból, a random generálás a kieggel került bele
  • JonasSandor
    Nem kapta meg oda nem volt szó róla.
  • McLarenpowa
    én úgy tudtam az alapjáték is megkapta a pályagenerátort
  • JonasSandor
    Mi is rongyá nyomtuk a 3 főképp, de a 4-et is ott a hősökkel való csatározás miatt imádtam most végeztünk vele múlt hete teljesen. Annyi pályája volt amit letöltöttem hozzá.
    Azért mondom a kieggel együtt mert abba lehet random pályákat is csinálni, az alapban meg nincs is csak 10-en valamennyi pálya és annyi.
    A kieggel együtt meg akár végtelen is lehet, és elvan törölve a szintkorlát is. 7000-ért símán megéri hadjáratok is több van az is plusz lehetőség és te is élvezni fogod.
    Bár 16-os karika a játék nem tudom mennyire tartjátok be a korhatárokat.
  • McLarenpowa
    Egyelőre csak az alapjátékot tervezem megvenni a 8 éves kisfiamnak, remélem a nyári szünetre két tábor között jó időtöltés lesz, csak a lényeg a magyar nyelv megléte. Én rommá játszottam magam régen a H2-H3-al, a többi részt nem ismerem.
    Utoljára szerkesztette: McLarenpowa, 2017.06.20. 09:51:27
  • JonasSandor
    Köszi nem volt nagy szám a kincs az asha könnye van eldugva csak azt meg az elején kell kiásni mikor még élnek a dögök.
  • Shiwo
    Reveal Treasure nevű varázslat kell hozzá
  • JonasSandor
    Hogy kell ittt kincseket kiásni?
  • JonasSandor
    Ha már veszed a játékot akkor a kiegészítőt is vedd meg az a gold editionos verzió.
  • McLarenpowa
    Sziasztok!

Szeretném megvenni G2A-ról ezt a verziót: Might & Magic Heroes VII UPLAY CD-KEY GLOBAL
    link
    Ez tartalmazza a magyar feliratot?

Köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: McLarenpowa, 2017.06.15. 14:54:07
  • odusszeusz
    Több térképet letöltöttem a netről a 7. részhez, de a többségük nem indul el. Ez mitől lehet?
  • JonasSandor
    Ezt a pályát amit írtam hogy kell megoldani?
    Nekem a griddel volt ugyanez, hogy kidobott a játékból. Pedig steames.
  • derboy
    Sziasztok.
    Találkozott valaki evvel a problémával.
    Minden jól működik nem akad fullon megy,de időközönként újraindul a windows.Mintha resetelne.Minden friss,gyári játék.
    Egy játéknál se találkoztam ilyen hibával,amivel játszom.Csak ez az egy csinálja.Valami tipp.
    Windows 10 64bit -et használok .

• JonasSandor
    Yorgen utolsó pályáját hogy kell megcsinálni?,az elején már nekem támadtak a hősök überkurva erősek.
  • GLADSUM
    Nekem a 6 teljesen bejott, mind grafikailag mint jatekmenetileg (az ujszeru kastelyvaltoztatas is bejott) vegig is vittem az osszes kampanyt, jo sok orat is oltem bele.
    7-et nem jatszottam meg sokat, grafikailag korrekt, de nem a kedvenc, jatekmenet kicsit fura h. ugralok ossze vissza (harcrendszer, hatbatamadasos reszek), persze a 3. resz miatt kellett is ez. Gondolom sok funnak bejott.
    Sajna az animacios reszek rosszak voltak (nem tatog a szaj stb). Nemtudom ebben volt a valtozas.
    Hat meg varok vele, de majd vegigviszem a jatekot, ha teljesen kerek lett.
  • b-type
    Sajnos szvsz túlhisztizték ezt a sorozatot a rajongók, rendben volt a 6. rész is, és teljesen jó a 7. rész is. Én szeretem
  • GLADSUM
    Sziasztok, tobb mint fel eve nem jatszottam a jatekkal s nem is olvastam forumot. Latom 7Gb-s patch lejott 2.2.1 verzion allok. Csak az alapjatek van meg. Kieg most nekem eleg draga.
    Mi a velemeny osszessegeben a jatekrol? Igy h. nem lesz tobb patch, nincs inferno?
    Vallhato a multi jatek? random generalt map, AI, grafika, jatekmenet?
    A vegleges allapot ertekelese erdekelne toletek. :)
  • pjboy091
    A Heroes VII Complete Edition kapható dobozos változatban is!
    Erre tessék:Heroes VII Complete edition
  • pjboy091
    Hali!
    Milyen formában szeretnéd megvásárolni? Elég neked digitális formában, vagy ragaszkodsz a dobozos változathoz?
    Ha elég csak az elektronikus, akkor érdemes a Steamen és a Uplayen rákeresned, mert januárig le vannak akciózva a Might & Magic játékok (olyan 10-15 euro körül adják, ami kb 3000-4000Ft)

De, hogyha dobozosan szeretnéd, akkor én ezt ajánlom:CDgalaxis - Heroes VII
    Illetve ugyan itt van egy akció is, ahol a Heroes VII mellé megkapod a Might & Mgic X: Legacy-t és a Heroes 3 HD-t is :Heroes VII+M&MX+HOMM3HD

Egyébként alapjában Uplayes a játék, tehát, ha steamen veszed meg, akkor is kell hozzá a Uplay nevű kliens program.

A laptop amit belinkeltél, szerintem egy kicsit gyenge lesz hozzá. Főleg a RAM miatt. A Heroes VII eléggé zabálja a memóriát. Minimum 8GB kellene hozzá, de ennek a duplája sem volna hátrány.
  • puskas84
    Sziasztok,

Meg akarnám venni a Heroes of Might &Magic VII-et.
    Hol most a legolcsobb és milyen program kell a telepítéséhez?
    Nekem egy http://www.arukereso.hu/notebook-c3100/asus/x552ldv-sx581d-p247931395/#termek-leiras laptopom van... Szerintetek menne?
  • NeoMaN
    Tartalmaz. Én is itt vettem és ennyiért kb. 2 hete, de bár ne tettem volna. Letöröltem, nagy csalódás.