1465
A méltán híres Heroes of Might & Magic sorozat legújabb tagja.
  • JackOneill7
    #1285
    2.1.1 frissítésben már rég benne van a map generátor, ami random is generál. A netről rengeteg rajongói térkép szedhető le, játék mappában kell keresni a maps mappát valahol és oda bemásolni, én is most fogok ezzel próbálkozni.
  • Maala
    #1284
    Tessék

    Elvileg van.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2017.10.21. 19:42:47
  • atibacsi1977
    #1283
    Sajna sehogy sem Jon ossze.
    Random map generator van?
  • atibacsi1977
    #1282
    Netről leszedett térképet hova kell bemasolni, hogy hot Seat módban játszható legyen?
    Köszi!
  • JackOneill7
    #1281
    Köszönöm, megnéztem, de ott nincs. Viszont nagyon kellemes meglepetés ért. Elkezdtük a multit nem egy gépen, hanem úgy, hogy az egyik fél otthon a gépnél van, én meg szintén a saját gépemnél. Eddig borzalmas volt így játszani, állandó fagyások, stb. Most viszont amit tapasztaltam, az baromi jó. Egyszerre tudjuk a körünket teljesíteni és ha vége a körömnek, addig ugyanúgy tudok tevékenykedni. És nem volt semmi bug. Végre!
  • Maala
    #1280
    A .shot végű fileok csak screenshotok.

    Amiket te keresel, az C:\Users\Username\AppData\Roaming\uplay vagy hasonlóban van.
  • JackOneill7
    #1279
    Sziasztok!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Mivel a multi része játszhatatlan a játéknak (eredeti), így egy barátommal úgy játszunk, hogy egy gépen. Szeretném a mentést magammal vinni, ha megyek hozzá, akkor az ő gépén tudjuk folytatni a játékot. Nem igazán megy a dolog. Két helyre ment a játék. Egyszer a dokumentumokban van egy savegames mappa, amiben .shot végződésű fájlok vannak. A másik mentési hely a helyi lemez, program files, stb, stb, a játék mappájában is van egy savegames, amiben .save végződésű fájlok vannak. Nagy nehezen megkerestem időpont szerint, melyik lehet a mi mentésünk, de az ő gépében bemásolva nem látja a játék. Erre tudtok megoldást?
  • JonasSandor
    #1278
    Ennek milyen módok vannak hozzá?
  • JonasSandor
    #1277
    Hát basszus ez a kampány utolsó csatája kurva durva volt tele volt varázslattal a rohadék nekem természetesen semmi, azt 2 nappal a vége előtt támadtam le és vagy 4-szer kellett újrakezdeni lesz ami lesz alapon és rimánkodtam hogy azzal az összehúzó szarával ne nyiffantson ki.
  • JonasSandor
    #1276
    Na annyi volt az egész csak hogy mikor jorgent kinyírnánk az utolsó csatánál a várban egy csekély seregét előtte a közelben lévő hidat nem kell felépíteni az volt a baj. A pálya elején direkt lerombolják. Ezzel volt elcseszve.
  • Fantusz
    #1275
    Írd már le azt a pályát,. mi zajlik ott, mert így őszintén szólva nem tudom fejből felidézni.
    Az ork kampány második pályája, vagy teljesen el vagyok tájolódva?
  • JonasSandor
    #1274
    Na azért hát néztem is mint rozi a moziba hogy mivan:D:D
    Na tehát mi a szitu ebbe a küldibe?
  • Fantusz
    #1273
    Bocs, azt nagyon benéztem, fáradt voltam tegnap, nem kellene olyankor sem hülyeséget írnom.
    Az elf kampányban volt egy olyan, amikor a kaput három hőssel lehetett kinyitni, annak meg semmi köze a kérdésedhez.
  • JonasSandor
    #1272
    sehol nem lehet venni hőst kezdjük ott.
  • JonasSandor
    #1271
    Hogy 3?,tudtommal 2 van alapból akkor hogy lehet az hogy kell még 1?
  • Fantusz
    #1270
    Egy hónap alatt gondolom rájöttél, hogy három hőssel lehet kinyitni a kaput
  • JonasSandor
    #1268
    Ezzel a barbáros hadjárat 2-dik pályájával mi a retkes kurva annya van?
    Már 3-adjára kezdtük előről és az isten kurva faszáért se enged át a tetves átjárón, leengedi és megáll a közepén és ennyi mire felhúzza a kaput újra nem megy tovább ez a retkes tetű hős.
  • JonasSandor
    #1267
    Nem is volt semmi a serege olyan harmatos libafos volt hogycsak na. 10 ezer 167 szkeletonnal meg 3800 szellemmel gyerekjáték volt. Most az orkos küldetésben második pályáján mit kell csinálni?, utolsó csatát hogy kell megvívni?,mert ahogy átmegy inami a kapun a másik úgy emelkedik vissza és nem lehet mozdulni a hőssel.
  • JonasSandor
    #1266
    Én eddig csak a kampányt viszem az angyalosat bosszúhadjáratost, van egy 586 erejű hős azt nehéz kinyírni?,Anasztáziával lehet vagy a másikkal?
  • Tixys
    #1265
    Legújabbal igen. Megoldódott port forward-dal ez a hiba, viszont egy újjal találkoztunk, ami lefagyasztja annak a játékát akit megtámadsz... Kicsit pihentetjük most a játékot.
  • Tixys
    #1263
    Sziasztok.
    Barátokkal játszom online, de amint találkozunk és csatáznánk pár lépés után megfagy a játék. Mindenki azt látja, hogy a másik következik és nem tudunk tovább haladni. Játék chat működik ettől függetlenül. Segítséget előre köszönöm.
  • JonasSandor
    #1262
    Na nekem is sikerült megcsinálni annyi volt, hogy szkeletonokat meg szellemeket kellett szedegetni össze. Most kivágott a játék hogy elsötétült a kép és mintha a monitor is ki lett volna kapcsolva mitől volt ez?
  • JonasSandor
    #1261
    Az nagyon jó jó játékot.
  • McLarenpowa
    #1260
    megoldódott, hosszas nyomozás után rájöttem hogy az MSI afterburnerrel együtt futó Rivatuner Statistic server kavar be és tilt le valami dx9 dll-t és emiatt nem indul a játék, van benne egy opció, hogy custom direct3D support, azt bekapcsolva elindul a játék...
  • JonasSandor
    #1259
    Érdekes nálam fut rendesen, csak most fagyott le azt bezárta a játékot.
    Ehhez nincs valami kódok hozzá?,mert ezt a hadjáratot nem lehet megcsinálni.
  • McLarenpowa
    #1258
    Sziasztok. Megvettem a uplayes sima heroes VII-et. Fel is települt rendesen. Win 10 64bit alatt futtatnám, de indítás után egyből hibaüzenet jön, hogy a program leállt. Mi lehet a gond? Minden más játék, uplayes is megy simán.
  • JonasSandor
    #1257
    A halál várral kezdődő vein-es kampány nagyon bedurvult a 3-dik pályája sok ellenséggel és nagy varázslataival.
    Nektek sikerült teljesíteni?
  • JonasSandor
    #1255
    Már az alapból is kivették?
  • pjboy091
    #1254
    De csak a kampányban. Hotseat és multiplayer meccsekben nincs szintkorlát.
  • JonasSandor
    #1253
    Csak az alapban szintkorlát van 30-asnál több nem lehet.
  • NeoMaN
    #1252
    A heroes VII-ben van magyar nyelv, mindegy hol veszed meg digitálisan.
  • McLarenpowa
    #1251
    Na akkor jól megkavartatok, természetesen a Heroes VII-ről van szó, azt szeretném megvenni a kisfiamnak. :)
    Ezt szeretném konkrétan megvenni: link
    És ezzel kapcsolatban kérdeztem, hogy van-e benne magyar nyelv és random map generátor.
  • pjboy091
    #1250
    A Heroes VII-ről beszélünk? Mert ahhoz egy ingyenes patch formájában jött a random map generator. Nem kell hozzá megvenni a kiegészítőt. Ezt tuti, mivel nekem is csak az alapjáték van meg és mégis van RMG-m.
  • Shiwo
    #1249
    sorry, ha nem voltam egyértelmű, én a H3 kapcsán írtam (:
  • JonasSandor
    #1248
    Szívesen az a plusz 3000 megéri.
  • McLarenpowa
    #1247
    rendben köszönöm
  • JonasSandor
    #1246
    Nincs az alapban benne a patchel se ez direkt így lett csinálva, hogy a kiegbe legyen csak.
    A pályaszerkesztés meg nem ugyanaz. Mindegyikhez volt.
    Emberfejlesztő épület van benne?
    Nem véletlen nem az alapjátékot vettem meg én sem hanem vártam a kiegre is és úgy vettem mindenestől.
    Utoljára szerkesztette: JonasSandor, 2017.06.20. 22:36:04
  • McLarenpowa
    #1245
    én úgy tudtam egy patch-el került bele és az alapjáték is megkapta, itt sem írják, hogy követelmény lenne a kiegészítő:
    link
  • Shiwo
    #1244
    csak editor volt hozzá alapból, a random generálás a kieggel került bele
  • JonasSandor
    #1243
    Nem kapta meg oda nem volt szó róla.