Might & Magic: Heroes VII
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
luck 😞
mindig utáltam, nyomorult AI-nak mindig adta a morált is meg a luck-t 😞(
Néha nagyon bosszantó volt, sansza nem volt már, de azért +akcióval lesebezte az egységemet..
mindig utáltam, nyomorult AI-nak mindig adta a morált is meg a luck-t 😞(
Néha nagyon bosszantó volt, sansza nem volt már, de azért +akcióval lesebezte az egységemet..
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
#251
Sok információ a Heroes 7-ről mi hasonló a Heroes III-hoz benne
Hős adatok, luck és morale hogyan lesz, stb. stb
A statokból én egyedül a Magic defense-t hiányolom HVI-ban az egy jó ötlet volt.
Utoljára szerkesztette: Andrews2007, 2014.12.17. 20:52:36
Hős adatok, luck és morale hogyan lesz, stb. stb
A statokból én egyedül a Magic defense-t hiányolom HVI-ban az egy jó ötlet volt.
Utoljára szerkesztette: Andrews2007, 2014.12.17. 20:52:36
#249
Az annyiból lenne fura, hogy a HoMM 7 és a gyűjtői valószínűleg minimum fél évvel később jön, mint a HoMM3 HD.
Én esetleg a HoMM 3 egyik kiegjének, esetleg a HoMM 2-nek a HD verzióját látnám szívesen. 😊
Én esetleg a HoMM 3 egyik kiegjének, esetleg a HoMM 2-nek a HD verzióját látnám szívesen. 😊
#248
Mért van olyan érzésem, hogy a plusz meglepetés a homm3 hd lesz.
Köszi, engem érdekelt. 😉
Meg is veszem majd tabletre, ha fair áron adják.
Utoljára szerkesztette: gandrus, 2014.12.15. 22:38:18
Meg is veszem majd tabletre, ha fair áron adják.
Utoljára szerkesztette: gandrus, 2014.12.15. 22:38:18
#246
Új hírek
Megvannak az eredmények : A régi típusú hangulatú Dungeon várkép nyert, nyert a játékzene cd is. De mellé megkapjuk meglepire a Dombornyomott papírokat is! 😄 Sőt lesz még egy eddig meg nem nevezett meglepetés a gyűjtőihez majd mindenkinek.
Megvannak az eredmények : A régi típusú hangulatú Dungeon várkép nyert, nyert a játékzene cd is. De mellé megkapjuk meglepire a Dombornyomott papírokat is! 😄 Sőt lesz még egy eddig meg nem nevezett meglepetés a gyűjtőihez majd mindenkinek.
#245
Félig-meddig OFF, de gondolom, hogy aki ezt a topikot látogatja azt mindenképp érdekli, szóval... ingame képek a remake-ből:


#244
mivel nem 3d, így nem hiszem, hogy komoly gépigénye lenne tablet téren.. annó egy 133 MHz-es gépen is elment 32 mega ramma... manapság egy számológépben erősebb a proci... más kérdés, hogy mennyire korlátozzák le a kompatibilitást, van pár játék, ami adott tableten / telefonon simán kellene, hogy menjen, de play-ről nem lehet letölteni mert szerintük nem oké a dolog...
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
Azért egy tablet gépigény nem ártana. Mondjuk, valószínűleg az Acer Iconia A1-810-esemen elfutna, de akkor se ártana biztosra tudni.
#239
Hát reméljük, főleg, hogy látszólag ez csak az alapjáték lesz. Egyébként ez ugyan hogy fog működni? Steam-en megveszed, és utána még kell majd hozzá a uplay is?
hát, 15 éves játék, csak nem kérnek el érte 2-3k -nál többet
Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2014.12.09. 21:29:00
Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2014.12.09. 21:29:00
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
#237
Na itt megnézhető hogy fog kinézni a játék. Szóval lényegében marad minden a régiben, csak nagy felbontás támogatás + tisztább grafika.
#234
Ez igen! Árban ugyan mennyi lesz.
Az igazi királyság az lenne mondjuk, ha valamilyen módon megcsinálnák, hogy bekerüljön a játékba a Forge város/sztori szál. Hihetetlen hogy pont rajongói nyavalygás miatt vágták ki annó, pedig aki játszott a MM7-el, annak egyáltalán nem volt meglepő az az irányvonal. Szerintem sokkal izgalmasabb lett volna, mint az elementálok.
Jah és remélem a kezelőfelület marad a régi, nem cserélik le erre az 5 óta lévő minimál farokságra.
Utoljára szerkesztette: Wootan, 2014.12.09. 20:40:32
Az igazi királyság az lenne mondjuk, ha valamilyen módon megcsinálnák, hogy bekerüljön a játékba a Forge város/sztori szál. Hihetetlen hogy pont rajongói nyavalygás miatt vágták ki annó, pedig aki játszott a MM7-el, annak egyáltalán nem volt meglepő az az irányvonal. Szerintem sokkal izgalmasabb lett volna, mint az elementálok.
Jah és remélem a kezelőfelület marad a régi, nem cserélik le erre az 5 óta lévő minimál farokságra.
Utoljára szerkesztette: Wootan, 2014.12.09. 20:40:32
Ez király <#eljen>#eljen>
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
#232
Heroes of Might & Magic III HD edition január végén! 😊
és ha a jobb oldali nyer, akkor ilyen lesz a felszín
<#idiota>#idiota>
<#idiota>#idiota>
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
#229
A 3. szavazás a gyűjtői változatról. Soundtrack cd vagy szépen nyomott papírok 1-1 nagy Heroes VII jelenetről. Választani kell. Mindkettő lehetne. 😊
3. szavazás a Gyűjtői változatról soundtrack cd vagy dombornyomott poszterek
3. szavazás a Gyűjtői változatról soundtrack cd vagy dombornyomott poszterek
ahogy utánakerestem, nem biztos...
többféle tarot kártya létezik.. de mivel az Ubi francia, és állítólag a Francia Tarot a második legkedveltebb a Belote után (én speciel az életbe nem hallottam még róla), így erős a gyanúm, hogy Francia tarot kártyacsomag lesz mellékelve..
Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2014.12.05. 18:39:46
többféle tarot kártya létezik.. de mivel az Ubi francia, és állítólag a Francia Tarot a második legkedveltebb a Belote után (én speciel az életbe nem hallottam még róla), így erős a gyanúm, hogy Francia tarot kártyacsomag lesz mellékelve..
Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2014.12.05. 18:39:46
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
#227
Sajnos véletlenül az utóbbi pár hozzászólást a HVI-os topikban írtam múltkor sorry! 😄
Az külalakra tarot, de egyébként nem póker vagy francia kártya?
Hivatalos háttérképek és bocsánatkérés a honlapfrissítések csúszásáért
Már megy a bocsánatkérés, hogy lassabban haladnak de a jó munkához idő kell! Legyen is az a munka jó! 😊 Főleg a gyümölcse. 😊
Ezért nem frissül nagyon mostanában gyakran a honlap.
Legalább kiadtak 2 háttérképet! Egy Haven-öst és egy Academy-set.
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/collector-s-vote-part-3
3. szavazás a gyűjtői változatról. Soundtrack cd vagy szépen nyomott papírok 1-1 nagy Heroes VII jelenetről. Választani kell. Mindkettő lehetne. 😊
Az külalakra tarot, de egyébként nem póker vagy francia kártya?
Hivatalos háttérképek és bocsánatkérés a honlapfrissítések csúszásáért
Már megy a bocsánatkérés, hogy lassabban haladnak de a jó munkához idő kell! Legyen is az a munka jó! 😊 Főleg a gyümölcse. 😊
Ezért nem frissül nagyon mostanában gyakran a honlap.
Legalább kiadtak 2 háttérképet! Egy Haven-öst és egy Academy-set.
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/collector-s-vote-part-3
3. szavazás a gyűjtői változatról. Soundtrack cd vagy szépen nyomott papírok 1-1 nagy Heroes VII jelenetről. Választani kell. Mindkettő lehetne. 😊
hát igen, az Ubi elég időt ad a készítőknek, láthatjuk, hogy mennyire optimalizált és bugmentes volt pár legutóbbi játék, ami az ő pénzeletük során jött ki, mint az AC Unity, a Far Cry 4 vagy a Watch Dogs....
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
#225
Ez rajongói kép ugye? Egyrészt gyatra minőségű másrészt nem hinném, hogy sötét elfes lenne a szarvas. 😊
#224
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/ ... unity-team
Már megy a bocsánatkérés, hogy lassabban haladnak de a jó munkához idő kell! Legyen is az a munka jó! 😊 Főleg a gyümölcse. 😊
Ezért nem frissül nagyon mostanában gyakran a honlap.
Legalább kiadtak 2 háttérképet! Egy Haven-öst és egy Academy-set.
Már megy a bocsánatkérés, hogy lassabban haladnak de a jó munkához idő kell! Legyen is az a munka jó! 😊 Főleg a gyümölcse. 😊
Ezért nem frissül nagyon mostanában gyakran a honlap.
Legalább kiadtak 2 háttérképet! Egy Haven-öst és egy Academy-set.
#223
Egyet értek azzal aki ezt írta kicsit dark elfes hangulatú a holdas kép de elnézve egy két képet a lényeken is kicsit érezhető lesz ez 😄 mondjuk nekem tetszik csak na, hát tényleg olyan 😄
Utoljára szerkesztette: erdbal, 2014.11.27. 18:31:56
Utoljára szerkesztette: erdbal, 2014.11.27. 18:31:56
#222

titan <#eljen>#eljen>
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
#220
#218
Seregek és egységek
No végre egy részletes leírás a Heroes 7-ben található egységekről! Ötletes apró újdonságokkal. PL 1-1 fokozaton belül tehát az alap és az elit lényeknél lesz 1-1 sokkal erősebb, tehát nem lesz mind kb ugyanolyan erős hanem lesz egy prime alap s prime elit mondjuk 😄. S kiderült hogy 1 várban csak egyféle bajnok lény lehet mi választunk! Fontos, hogy mind a kettő teljesen másra jó az angyallal egy támogató egységet kapunk akivel tudjuk éleszteni az eliteket pl tehát ott inkább az eliteke erősíjük, a Juggernauttal vagy mi az a kardos meg rámegyünk a damage-re! Neutrál lényeket kint lehet majd találni mászkálnak össze vissza mint eddig, de lehet majd venni is egyes helyeken.
No végre egy részletes leírás a Heroes 7-ben található egységekről! Ötletes apró újdonságokkal. PL 1-1 fokozaton belül tehát az alap és az elit lényeknél lesz 1-1 sokkal erősebb, tehát nem lesz mind kb ugyanolyan erős hanem lesz egy prime alap s prime elit mondjuk 😄. S kiderült hogy 1 várban csak egyféle bajnok lény lehet mi választunk! Fontos, hogy mind a kettő teljesen másra jó az angyallal egy támogató egységet kapunk akivel tudjuk éleszteni az eliteket pl tehát ott inkább az eliteke erősíjük, a Juggernauttal vagy mi az a kardos meg rámegyünk a damage-re! Neutrál lényeket kint lehet majd találni mászkálnak össze vissza mint eddig, de lehet majd venni is egyes helyeken.
#217
#216
Én nem hiszem, szerintem a csupán a városkép miatt nem lesznek night elfek. Pont azért mert az a téma nagyon hasonló lenne a dark elfekhez.
az a baj, hogy sztem a moonlight elfeknek nagyon hasonló lesz a hangulata mint a dungeon dark elfeké...
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
#214
Sylvan Városkép szavazás 2
Dungeon 2. lénysor nyert
Megvannak az eredmények! Nyert a Holdas Sylvan vár háttér/hangulat! Én is arra voksoltam legyen picit most más.
És igen nyert a legjobb Dungeon lénysor a 2. fajta! 😊 Erre szavaztam én is!
A Sylvannál viszont jó lett volna más lénysor!
Dungeon 2. lénysor nyert
Megvannak az eredmények! Nyert a Holdas Sylvan vár háttér/hangulat! Én is arra voksoltam legyen picit most más.
És igen nyert a legjobb Dungeon lénysor a 2. fajta! 😊 Erre szavaztam én is!
A Sylvannál viszont jó lett volna más lénysor!
#213
nekem is sokszor vacakol, de lehet csak nem szereti a chrome-ot
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
#211
Na maradt végül a csaló dupla szavazatok után, az 1-2. Dungeon lénysor, 1 héti ezekre lehet szavazni! De én most miért nem tudok szavazni???? Uplay-t hozza be mindig a loginnál!
#210
Elfek városképe szavazás 1. rész
Mától vasárnapig szavazhatunk az elfek városképéről ez az 1. rész még lesz egy 2. is!
Mától vasárnapig szavazhatunk az elfek városképéről ez az 1. rész még lesz egy 2. is!
#209
Új novemberi képek!
Novemberi új képek Heroes VII-ből Szép lesz! Ezek közeli kamerás képek csak!
Ma lezárul a Dingeon lénysor szavazás 1. hete,egy kiesik, fura , hogy a végig utolsó 3. most már 2. és a 2. féle pedig utolsó lesz és már az 1. vezet.
Utoljára szerkesztette: Andrews2007, 2014.11.06. 13:01:01
Novemberi új képek Heroes VII-ből Szép lesz! Ezek közeli kamerás képek csak!
Ma lezárul a Dingeon lénysor szavazás 1. hete,egy kiesik, fura , hogy a végig utolsó 3. most már 2. és a 2. féle pedig utolsó lesz és már az 1. vezet.
Utoljára szerkesztette: Andrews2007, 2014.11.06. 13:01:01
#208
Engem nem is a farkas zavar, hanem, hogy kellett volna rá valamaiféle páncélszerűség, ami jobban beilleszti az emberekhez.
#207
Az embereknél most a Farkas hercegség/dinasztia kerül középpontba ezért ilyen! Eddig a Griff/fény hercegség volt központban.
#206
Így van.
#205
nagyon egyet tudok veled érteni Ohyner😄 az embereknél a grafikai megoldás nekem sme jön be, pedig előző szériákban kedvenc népem volt...az akadémiába meg szerintem nem nagyon illik oda az a cambirunk, bár gondolom újat akartak mutatni a gremlin helyett😄
az elfeknek örülök én is szintén, az unikornisról meg még ne mondj le, az egyik sötét elf klánban is ott van a Shadow Unicorn, ami sztem egy nagyon jó újítása lenne, látni ezt a lényt a másik oldalon😄
és akkor most , hogy lesz? az első hét után amelyik a legkevesebb szavazatot kapta kiesik és a másik kettőre még lehet szavazni? 😄
az elfeknek örülök én is szintén, az unikornisról meg még ne mondj le, az egyik sötét elf klánban is ott van a Shadow Unicorn, ami sztem egy nagyon jó újítása lenne, látni ezt a lényt a másik oldalon😄
és akkor most , hogy lesz? az első hét után amelyik a legkevesebb szavazatot kapta kiesik és a másik kettőre még lehet szavazni? 😄
#204
Amúgy, hogy a korábbi témákhoz is hozzászóljak.
Nekem a farkas nem zavaró az emebreknél, viszont a grafikai megvalósítása kicsit az. Sokkal jobban illene a néphez, ha valamiféle vértféleség is lenne rajta, valami címerrel elátott harci dísz.
Nekem ami az embereknél nem tetszik, hogy szívesen láttam volna valami fénylény szerűséget. Amúgy a többi egységük kinézetével nincs baj, bár szerintem a játékosok 90% az anygalt építi meg elsőként, bármennyire is jó lesz az a blademaster.
Az Academy vár sem próbál meg kilépni a konfortzónájából, de szerintem hozni fogja az elvárt szintet. A lények többsége a megszokott. Van egy Cabirunk, ami nekem elég közepesnek tűnik. És ugye nincs naga királynőnk, amit régóta várok, talán majd egy DLC-vel a menedék várnál.
A sablonos nevű bajnok madárka érdekes lehet, jól néz ki. De szerintem kevesen mondanak majd le a valószínű egyetlen bajnok távolsági egységről.
A barbárokról és a nekrókról még nem tudunk semmit. Az infernó és a törpék kiestek az alapjátékból. A törpéket nagyon sajnálom, mert én nagyon élvezetm velük a játékot. Az egyik kedvenc népem lett az 5. részben.
Az elfek ugye bejutottak egy igen agresszív ággal, aminek én örülök. Az unikornis hiányzik az ágl, de hátha később plusz választható lényként bekerül.
A Dungeonnak örülök, rájuk szavaztam, és jó látni, hogy próbnálják megtalálni a hagyományos és a sötételfes koncepció egységét. Sokaknak nem tetszik, de szerintem hangulatosak a sötételfek. Véleményem szerint jobb lett a dungean, hogy beszivárogtak a hosszúfülűek.
Amúgy erre a négy kasztos megoldásra kíváncsi leszek.
Nekem a farkas nem zavaró az emebreknél, viszont a grafikai megvalósítása kicsit az. Sokkal jobban illene a néphez, ha valamiféle vértféleség is lenne rajta, valami címerrel elátott harci dísz.
Nekem ami az embereknél nem tetszik, hogy szívesen láttam volna valami fénylény szerűséget. Amúgy a többi egységük kinézetével nincs baj, bár szerintem a játékosok 90% az anygalt építi meg elsőként, bármennyire is jó lesz az a blademaster.
Az Academy vár sem próbál meg kilépni a konfortzónájából, de szerintem hozni fogja az elvárt szintet. A lények többsége a megszokott. Van egy Cabirunk, ami nekem elég közepesnek tűnik. És ugye nincs naga királynőnk, amit régóta várok, talán majd egy DLC-vel a menedék várnál.
A sablonos nevű bajnok madárka érdekes lehet, jól néz ki. De szerintem kevesen mondanak majd le a valószínű egyetlen bajnok távolsági egységről.
A barbárokról és a nekrókról még nem tudunk semmit. Az infernó és a törpék kiestek az alapjátékból. A törpéket nagyon sajnálom, mert én nagyon élvezetm velük a játékot. Az egyik kedvenc népem lett az 5. részben.
Az elfek ugye bejutottak egy igen agresszív ággal, aminek én örülök. Az unikornis hiányzik az ágl, de hátha később plusz választható lényként bekerül.
A Dungeonnak örülök, rájuk szavaztam, és jó látni, hogy próbnálják megtalálni a hagyományos és a sötételfes koncepció egységét. Sokaknak nem tetszik, de szerintem hangulatosak a sötételfek. Véleményem szerint jobb lett a dungean, hogy beszivárogtak a hosszúfülűek.
Amúgy erre a négy kasztos megoldásra kíváncsi leszek.