23038

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I 1.0 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!


Stabil 1.0 szerverek:

Ironman 7 days server
IP:176.57.140.228:26940
jelszó:meggyfa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!
  • Normen76
    #22955
    Nos igen, valóban sokaknál van hasonló probléma. Persze ettől még egy kivételesen remek játék. A fejlesztők magas színvonalon értenek sok mindenhez. Az optimalizáláshoz, pálya építéshez, karakter design-hez, egy elkészült verzió megfelelő és célirányos teszteléséhez, az új ötletek megfelelő implementálásához, az új mechanikák optimális kidolgozásához, beállításához, úgy egyben egy játék fejlesztéséhez, elkészítéséhez sajnos egyáltalán nem értenek :D
  • ntex
    #22954
    A 3060-as kártya teljesen jó a mai játékokhoz is. Egy időben tesztelgettem elég sokat a 7 Days-t, mindenféle beállításokkal, és teljesen véletlenszerűen változik benne sokszor az fps ugyanazokon a helyeken, ugyanazokkal a beállításokkal. Város közepén felhőkarcolónál volt hogy 60-70 fps van, bent az épületben is, majd egyszer csak elkezd fogyni és azt látom hogy már csak 30-40 fps van. Újraindítom a játékot ugyanott, megint 60-70 fps van egy darabig, aztán megint leesik. A játékon eddig még szinte semmit nem optimalizáltak. A memória telítettsége is teljesen random változik a játék mellett, van hogy 15-16GB-ot is megeszik, van mikor csak 5-6GB-ot. Ugyanott, még egyszer hangsúlyozom. Szerintem ez rohadtul nem normális, tuti hogy valami memória leak vagy valami komoly bug okozza ezeket.
  • nibron
    #22953
    a 3060-as kártya nem egy erős kártya. inkább az a röhejes.:) örülj neki, hogy egy ennyire feldarabolt képet ennyivel meg tud jeleníteni. a 30-40 fps sűrű területen teljesen jó. egy olyan játék ami egy 3090Ti-t is simán megizzaszt. szóval elég jól van optimalizálva.
  • ntex
    #22952
    Kíváncsi leszek arra az optimalizációra, mert jelenleg a városban 30-40 fps még egy RTX 3060-as kártyával is, nem kicsit röhejes :D
  • Ironman2
    #22951
    Ismét 5.51 euro a játék március 21-ig! HA kettőt vesztek csomagban,akkor meg még olcsóbb 8.87 euro! Steam gomb felül!
  • JonasSandor
    #22950
    Na akkor változik a gépigénye is nagyon helyes.
  • Ironman2
    #22949
    Elkezdődött a hivatalos alfa 22 napló fórum,rengeteg bejegyzéssel,hogy mik lesznek,és mik vannak készen már belőle.

    Innen csemegézhettek az infókból:

    Alfa 22 fejlesztői napló

    Felül a bannerban leváltottam az alfa21 linket,igy mindig nyomon követhetitek a fejlesztést.
    Ne kérdezzétek mikor jön,majd ki lesz írva felülre,ha már van info.

    Banditák sajnos tovább tolódnak,úgynézki az alfa22-ben se lesznek.Talán dlc-t fognak vele tervezni.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2024.03.16. 02:13:08
  • Ironman2
    #22948
    A hivatalos X-en még láthatunk animációkat is,kattintsatok felül az X official linkre!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2024.03.16. 02:01:23
  • Ironman2
    #22947
    Érdemes még várakozni az alfa 22-re,teljesen új lesz a karakter,és öltözködési rendszer:



    Brutálisan jól néz ki!
  • undY1ng #22946
    Szintúgy én is a UL-re várok! :D
  • ntex
    #22945
    Én az Undead Legacy-t várom A21-re, már vagy 9 hónapja dolgozik rajta a készítője, és még mindig nem mond semmit hogy mikorra várható, de csórikám lassan mire elkészül vele állhat neki újra mert pár hónap azt itt az A22 :D
  • Ironman2
    #22944
    Kérdezd meg őket! Biztos hogy nem fognak rá válaszolni.
  • Ironman2
    #22943
    Gőzerővel készül az új alfa,már átkapcsoltak hatodik sebességbe,még idén kijön.Most éppen azon fáradoztak szegények nekünk,hogy újratextúrálják az állatokat:




  • undY1ng #22941
    Simán megér többet is. Még mindig vallom, hogy legjobb zombis / túlélős/ craftolós game.
  • JonasSandor
    #22941
    Teljes verzió kb hány hónap még?
  • Ironman2
    #22940
    5.51 euro jan 29-ig!

    Mármint a 7Days to die

    Na zsebelje be gyorsan mindenki,mert ha megjelenik a teljes változat,lesz vagy 30 euro megint,és ez nem vicc! Ki az aki még nem vette meg a 10 év alatt?
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2024.01.23. 00:00:06
  • Ironman2
    #22939
    Ajánlom mindenkinek a Taora beginning-et,ingyenes demo van még,de nagyon el lehet szórakozni,hamarosan jön majd a teljes korai változat (jó vicc :),de evvel az ingyenes demoval is órákat el lehet tökölni.Aki nem szereti a lowpoly grafikát,az ne kezdjen bele.Jellegzetessége hogy felvehetünk embereket a tradereknél,és mindegyiknek más foglalkozása van,lehet menedzselni őket,és ami a legjobb,hogy átvehetjük az irányitásukat is,játszhatunk mindegyik npc-vel,addig a sajátunk,meg elkóvályog,de ajánlatos a bázison belül maradni velük,nagyon szeretnek elmászkálni.
    Taora:Survival lesz egyébként a neve,a demot magyar nyelven élvezhetjük.

    LInk
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2024.01.20. 21:13:18
  • Ironman2
    #22938
    Kicsi változtatás jött 3 napja,verziószám nem változott,csak a build ugrott meg 30-ról-37-re:

    Changelog for A21.2 b37

    Changes:
    Allow descendants for fetch quest objectives to not require the quest code as meta value on the item
    Log messages for executed/denied commands from clients

    Fixes:
    Inconsistency in XUi stamina reporting
    Game launcher having issues creating data directories on Windows Store version
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2024.01.20. 21:03:24
  • ntex
    #22937
    Gyakorlatilag akármennyi változat lehet fent, akármennyi moddal. Amíg mindig külön másolatra teszed a különböző modokat addig nem tudnak összeakadni, pláne hogy asszem még a mentési mappákat is külön meg tudod mindegyikhez adni.
  • undY1ng #22936
    Lehet már megvárom, hogy megjelenjen A21-re is, állítólag már a célegyenesben van a srác. Tehát akkor lehet fent 2 fajta verziód is amit ide-oda váltogathatsz? (Eredeti / módolt)

    Ui.: Ez a Darkness Falls mód már túl "realisztikus és lassú" volt ha jól emlékszem amikor itt anno beszélgettétek.

    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2023.12.18. 11:17:16
  • ntex
    #22935
    Nem annyira, Steamen elég a béta verziók között kiválasztani az alfa 20-at, majd megvárod hogy lefrissítse, utána csinálsz róla egy másolatot, arra felteheted a modot, az eredetit meg vissza tudod patchelni a21-re ha az is kell esetleg (ajánlott inkább simán újratelepíteni az eredetit mert az ide-oda patchelgetés során simán félremehet valami)
  • undY1ng #22934
    Bár látom, hogy még nem kompatibilis az A21-gyel. Gondolom elég macera megcsinálni, hogy előző verzióval működjön.
  • JonasSandor
    #22933
    Azt írták, hogy 1 verzió van még az 1.0 előtt. Jövőre már megjelenik eredetileg most decemberre volt kiírva.
  • undY1ng #22932
    Még mindig az Undead Legacy a "legjobb" mód a játékhoz? Másik kérdésként pedig ha csinálok egy privát szervert ezzel a móddal, akkor haveroknak nem kell külön letölteni semmit hanem ha felcsatlakoznak automatikusan leszedi nekik?
  • Ironman2
    #22931
    10 éve jelent meg a játék steamen!

    Boldog szülinapot 7Days to die!

    De a teljes változatra még kicsit várni kell,úgy 10 évet :)))
  • JonasSandor
    #22930
    Az alone in the darkal is mit műveltek.
  • ntex
    #22929
    Az utolsó mondatoddal nem értek egyet, mivel ha így lenne akkor nem mondaná mindenki a játékra hogy a híg fosnál is rosszabb, meg nem úgy állna a Steam értékelés sem ahogy most, hanem épp ellenkezőleg. Manapság azért egy játéknak tényleg meg kell ütnie egy szintet, ha a fejlesztői nem akarják hogy a gamer társadalom szanaszét szedje őket a neten. Szerintem fixen kaptak halálos fenyegetést is.
  • Ssenkradlive
    #22928
    Nem is értem az emberek egyes részét, hosszú ideje látszott mar tisztán mint a nap, hogy ez a The Day Before egy átb@szás...XD

    És az utolsó pillanatig a legtöbb fórumon sok "okos" vadul trollozott amikor valaki odament és leírta, aztán meg megjelenés után mikor kiderült hogy tényleg egy kupac f#s, meglepődött pikhacu-fejjel néznek hogy mi ez...

    Az egész balhé ami ezen játék körül ma megy egy vicc, egy qrva nagy : "ostoba vagyok qrjál át nyugodtan" villódzó neonfelirat a gamertársadalom homlokán...XD
  • Ironman2
    #22927
    Megjelent a játék original soundtrack-ja,10 euroért a steamen!
  • Ironman2
    #22926
    Akkor az a Kinjayuu lehetett,a másik a Faataal most volt bent nemrég a fórumon.Érdekes hogy Madmole is szarik a fórumra,júl 2 óta be se nézett.
  • undY1ng #22925
    Szegény, nyugodjon békében! :( Ő dolgozott a fejlődés rendszer / skillek és egyebeken.
  • ntex
    #22924
    Nem vagyok ideges abszolút, csak leírtam amit láttam a fél óra alatt amíg néztem :D
  • Ironman2
    #22923
    Na,nyugodj meg azért,felmegy a vérnyomásod :)

    Én is refundoltam,engem be se engedett szerverekre,várom hogy visszakapjam a pénzt. (mondjuk azt választottam hogy nincs meg hozzá a megfelelő hardver)
  • ntex
    #22922
    Nézek már kb 20 perce egy streamert, átfutotta a fél várost, találkozott két emberrel akik nem tudni hogy rendes playerek voltak e vagy botok, lelőtte őket úgy hogy vissza sem támadtak, a találati modell is pocsék, ráadásul mindegyik egy helyben pattogott mint a gumilabda, meg volt össz vissz három darab zombi amivel találkozott. Ezek között eltelt időben futott a player végig. Minden harmadik negyedik sarkon idegesítő és hangos riasztó vagy valamilyen csipogás hallatszik az épületekből.

    Maradjunk annyiban hogy ez a játék messze nem az amit beharangoztak az eddigi trailerekben. 38.99€ a játék Steamen, kizárt hogy ezért pénzt adjak. Beteszem kívánságlistára aztán követem hogy mit hoznak ki belőle. Jelen állapotában kb pénzkidobás, lehúzás, hívja ki aminek akarja.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2023.12.08. 00:08:34
  • ntex
    #22921
    Hát ez alapján nem tűnik túl acélosnak eddig :D

  • Ironman2
    #22919
    Kigyütt a Day Before,kicsit izmosabb ár,de ennél jobb zombis MMO talán nem is létezik.Szép összetett game:

  • JonasSandor
    #22919
    Scum belátható időn bellűl jön is.
  • ntex
    #22918
    Egy órája postolta a TFP hogy meghalt az egyik programozójuk autóbalesetben múlt péntek éjjel... Nyugodjon békében...

    TFP wanted to share some very tragic news. Senior Programmer Robert Dishong passed away last Friday night from injuries sustained in a fatal car accident. He worked on RWG, buffs, skills and the character system. He was with TFP for over a decade and will be missed. More to come.


    Utoljára szerkesztette: ntex, 2023.12.07. 03:04:54
  • Ironman2
    #22917
    Stabil lett az alfa 21.2!

    Halálbüntit immár ki lehet kapcsolni!
  • undY1ng #22916
    A Project Zomboid-ba valamiért hamar beleuntam pedig biztos zseniális játék lenne de még életenergiám nem volt annyira belemerülni. :( A Scum-ot régóta követem de valahogy nem tűnik többnek egy life simulator-nál. a 7 days mellett a Subsistence ami még rendkívül bejövős a lassú fejlesztése ellenére is.