23037

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I 1.0 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!


Stabil 1.0 szerverek:

Ironman 7 days server
IP:176.57.140.228:26940
jelszó:meggyfa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!
  • JonasSandor
    #23037
    Ja értem, az jó. Csak kampánya meg rohadt soká jön még mindig.
  • ntex
    #23036
    Nem internetes :) Van benne multi, mint sok más játékban, de alapvetően solo-ra lett tervezve.
  • JonasSandor
    #23035
    Jah az jó. Furcsálom hogy internetes gém és a virágboltba fent van :D
  • undY1ng #23034
    Közép/alsó kategóriás gépen simán viszi Full HD-ban majdnem teljes grafikán. Sokkal jobban lett optimalizálva!
  • Ironman2
    #23033
    Nálam maradt a szeró elérhetősége a #23017-ben irtam,csak most stabil verzió,új pálya lett!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2024.07.26. 11:54:25
  • JonasSandor
    #23032
    Gépigénye maradt ugyanaz nem változott.
  • ntex
    #23031
    Kijött az 1.0
  • undY1ng #23030
    Igen, közben láttam a hírt. Akkor 19:00-tól már lehet itthon is nyüstölni, Ezaz!! :D
  • hapi
    #23029
    London - July 25th - 18:00
  • undY1ng #23028
    Reméltem valahogyan 17:00 -19:00 között. :/ Többi amcsis játék megjelenéseknél általában ez az idő szokott lenni.
  • ntex
    #23027
    Valószínűleg éjjel jön ki valamikor a frissítés majd, inkább pénteken számolnék vele biztosan.
  • undY1ng #23026
    Holnap kb. mikortól lesz elérhető a "hivatalos" 1.0? Magyar idő szerint semmit nem találok róla.
  • undY1ng #23025
    Én anno pont ez miatt "utáltam" meg és jegeltem a játékot, mert pont olyan experimentalok voltak (talán A17 környékén), hogy minden 3 napban új mapot kellett indítani a random gen belenyúlása miatt.
    Na itt fogadtam meg, hogy soha többet nem fogok experimental-t indítani. Én azért megvárom az a 25-i megjelenést ne hogy pofára esés legyen...
  • hapi
    #23024
    Úgy lesz mint mindig is volt hogy az experimental lesz a végleges 1.0 build. Amiket írtam abból már semmi nem fog megváltozni az biztos. 3 build ment le amióta játszom de semmilyen különbséget nem láttam. A preacher kesztyű is megmaradt 60% plusz sebzés mindenre zombik ellen...
    Szerintük ez így jó, különben már elkezdték volna nerfelgetni. Insulation meg sztem a wheater kieggel jön vissza lehet hogy külön DLC lesz kb jövőre. Vicces hogy pont egy olyan dolog ami már évek óta jól működött...
    Utoljára szerkesztette: hapi, 2024.07.12. 16:53:02
  • undY1ng #23023
    Na de várjatok, Július 25 a tényleges megjelenés. Tehát nem az experimental... vagy most lemaradtam valamiről?
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2024.07.12. 14:06:46
  • Ironman2
    #23022
    Most jött új patch,meg új maci is,meg új vérmaci.
  • undY1ng #23021
    De ez 1.0 mint Experimental tapasztalat(?!).
    Még van 2 hétük csiszolni a dolgot.
  • hapi
    #23020
    Jó pár óra 1.0 tapasztalat INSANE nehézségen:
    - Nekem picit rosszabbul fut mint az előző build
    - Nem működik az insulation, soha nem fáztam vagy nem volt melegem pedig vizesen szaladgáltam a hóviharban. Egyszer jelezte hogy fázok de akkor semmi nem volt rajtam. Senki ne tegyen skill pontot insulation-ra és páncél modokat is egyből adja el mert nem jó semmire.
    - Nem működik a páncél festés aki csak arra használta a festékeket mint én nyugodtan dobáljon el mindent ami festék.
    - Éjjel is olyan világos van Pine forsetben hogy nem kell semmilyen világítás utcákon de még a házakba sem. Sötétebb van ha be van borulva mint éjszaka.
    - végtag és fej vagdosás király ezért is mentem BLADE buildel. Mondjuk a bleeding effekt az mindig a hasukból jön bárhol is sebezted meg gondolom bug.
    - INSANE nehézségen a tier 5 küldik vagy tier 4+2 küldik brutál nehezek tényleg endgame felszerelés és fejlettség kell hozzá, gondolom nálam ügyesebbeknek megy hamarabb is, nekem nem elég a sebzésem sem a staminám.
    - Páncél változtatást még ki kell egyensúlyozni, addig nem tudok véleményt mondani. Pl ki játszana a preacher kesztyű nélkül? vagy minek is...


    Utoljára szerkesztette: hapi, 2024.07.07. 12:32:05
  • Sediqwe
    #23019
    Üdv, "gyors" bedobtam egy deepl fordítást, ha már a rendes fordítás elhalt.
    Link

  • ntex
    #23018
    Az biztos, hogy mérges leszek akkor ha olyan DLC-ért fizetni kell majd, ami már rég a játékhoz lett ígérve és több alfa óta tologatják már. A ruhák meg remélem úgy lesznek majd fizetősek, hogy nem csak kinézetet fognak adni hanem extra statokat stb. és akkor rá lehet húzni a pay2win jelzőt is majd.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2024.06.25. 02:40:42
  • Ironman2
    #23017
    Indítottam egy experimental 1.0-s szervert,egyelőre 10 slottal,jöhet aki akar.

    Ironman 7 days server
    IP:176.57.140.228:26940

    jelszó:meggyfa

    ha lesz rá igény,növelem a slotot,pve a szerver,nincs egymás gyilkolása,3-as játékerősség.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2024.06.25. 01:08:24
  • Ironman2
    #23016
    Viszont a mai napon megjelent az experimentalt 1.0-s verzió.Üdvözöljük a teljes játékot,meg azt hogy 11 évvel öregebbek lettünk,mióta elkezdtük tolni ezt a gyönyörűséget! Szóval 11 év sok idő,azt hogy miért nyúlott meg ennyire a fejlesztési idő,azt csak ott Dallasban tudják megmondani,mi csak a fórumokról tudunk némi információkat ellesni,és tippelgetni.Unity motorcsere,többszörös rwg generálás újraprogramozása,többszörös újratextúrázás,ugyanis jócskán eljárt az első textúrák felett az idő.Többféle alfa verzió,szinte mindig egy új játékot kaptunk a kezünkbe,ahogy nőttek a verziószámok.Újrajátszhatósági élmény a maximumon volt.Most viszont megálljt parancsoltak az alfának,és úgy döntöttek a fejlesztők,hogy ez már kinötte a bughalmazos alfát,igazi felnőtté vált,ezért megjelentették full release-ben.
    Tömören ennyi,azt tudni kell hogy folytatódik amúgy a fejlesztés,de majd dlc formában fognak jönni a többi kiegészítők a játékhoz.
    Első lesz a bandita dlc,azt hogy mikor jön,még megjósolni se lehet,talán 1 év múlva.

    Storm’s Brewing (Q4 2024)
    Weather system & biome progression overhaul (source)
    Wardrobe system
    Crossplay/random gen for consoles
    Plus: additional zombie stages, spawn near friend, Twitch drops, outfit DLCs and much more
    A New Threat (Q2 2025)
    Bandits
    UI/main menu overhaul
    Event system
    New quest type
    The Road Ahead (Q4 2025)
    Trader overhaul
    Story mode
    Steam workshop support
    New quest type
  • Ironman2
    #23015
    Ja sorry akinek törlődött megint az üzenete,ugyanis az sg miatt,ha egyet törlök,akkor az az üzenet is törlődik,amire az illető válaszolt.Igen hülye beállítás ez.
  • JonasSandor
    #23011
    A pc-s verzió nem most fog jönni?
  • Ironman2
    #23010
    Version 1.0 Target Release Dates:

    Streamer Event: June 21 2024

    Experimental Beta: June 24 2024

    Stable PC Release: July 25 2024

    Console Release: July 25 2024
  • JonasSandor
    #23009
    Június 21 a konzolos verzió július 25
  • undY1ng #23008
    Szupernek tűnik az új karakter modell / animációk. Ez a híd csak Navezgane-en lesz vagy vissza kerül Random Gen-be is? Jó régen működött az utóbbiban is.
  • Ironman2
    #23007
  • ntex
    #23006
  • undY1ng #23005
    Ohh azt hittem ez a legfrissebb változat de akkor azt majd csak a dev stream után fogják.
  • JonasSandor
    #23004
    Akkor itt fogják kiadni a megjelenési dátumot is.
  • Ironman2
    #23003
    Fejlesztői stream,most péntek éjjel! (nekünk szombat hajnal 4 óra,ha minden igaz)

    TFP is proud to announce the first Version 1.0 Developer Stream begins this Friday, May 31st at 9 PM CT. Join Co-Founders Richard Huenink, Joel 'Madmole" Huenink & Senior Developer Lathan (@fubar_prime) as they talk about changes coming to 1.0! twitch.tv/fubar_prime

    Tune in for Free Keys!

    fubar_prime
  • Ironman2
    #23002
    Numero 1!!!!!

    Legjobbak mégcsak ezután jönnek:

    Storm’s Brewing (Q4 2024)

    Weather system & biome progression overhaul (source)
    Wardrobe system
    Crossplay/random gen for consoles
    Plus: additional zombie stages, spawn near friend, Twitch drops, outfit DLCs and much more

    A New Threat (Q2 2025)

    Bandits
    UI/main menu overhaul
    Event system
    New quest type

    The Road Ahead (Q4 2025)

    Trader overhaul
    Story mode
    Steam workshop support
    New quest type

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2024.05.29. 12:41:10
  • Ironman2
    #23001
    Megjelenés előtti trailer:

  • JonasSandor
    #23000
    Este 7-től szokták ezeket vagy 6-tól.
  • Ironman2
    #22999
    Persze,és az se mindegy mikor jön ki,éjjel,vagy nappal. :)
  • JonasSandor
    #22998
    Jó lenne pontosítaniuk a dátumot, hogy hó melyik időszakába jön.
  • ntex
    #22997
    Gyakorlatilag csak a skinje lesz más, illetve ilyen variációban is fel fog majd bukkanni, mindegyik zombinak lesz ruházat színében eltérő változata.
  • Ironman2
    #22996
    Az új dagadt zombi,már ki tudja mennyi átalakuláson vett részt,most ez lesz a végleges kinézete:





    Klikk a kis képekre! A játék változatlanul jövő hónapban jelenik meg 1.0-ás változatban,tehát kikerül early accesből.Egyelőre még 23 euró a játék,nem tekinthető drágának!

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2024.05.14. 00:45:51
  • undY1ng #22995
    hát ez.....érgyekes.