13232
thecrew.jpg
  • Szabi #376
    nem :(

    elméletileg 2014 harmadik negyedére csúszik
  • Fehercsoki
    #375
    Akkor nem 2014 elején jön?!
  • Szabi #374
    najó, nincs türelmem újra végigfordítani, röviden a lényeg

    - 2006 szeptemberén kijött xbox 360ra a TDU amibe azonnal minden autókedvelő beleszeretett, hisz ez volt az első komolyabb autós játék ami hatalmas nyílt területet adott és egybeolvasztotta az egy és többjátékos játékot, nem két különálló játékelem volt
    (nem írja le, de az Atari nem engedte nekik befejezni a játékot, ezért túl korán lett végül kiadva, szinte félkész ként..)

    - a készítők is együtt gurulgattak a játékosokkal és együtt élvezték a nyitott utak felfedezését és jókat krúzolgattak, dumálgattak

    - 9hónappal később 2007 márciusára elkészült a PC-s verzió ami ugyanúgy nagy siker lett

    - látták hogy lenne értelme folytatni és szép hosszú listájuk volt, hogy mit kéne még hozzáadni a játékhoz, hogy mégjobb lehessen

    - az Atari nagyon lekorlátozta őket a TDU-nál és a TDU2 előkészületeinél is, ez a legtöbb Eden fejlesztőnek nem tetszett, ezért kiváltak az Eden Games-ből és létrehozták a saját játékkészítő stúdiójukat, az Ivory Tower-t

    - keresgéltek játékkiadókat és finanszírozókat a kész játéktervükkel, Amerikai Egyesült Államok mint helyszín, AutósMMO és többjátékos verzióra kihegyezett játék, de azért egyedül is ellehessen lenni benne

    - az Ubisoft az első megbeszélésen nagyon lelkes lett, elkezdték támogatni a csapatot

    - 2009-ben elkészült játék alapja ( az online rész, az autók fizikája és megjelenítés ), ez tetszett az Ubisoftnak így zöld utat adott a játéknak

    - idővel még több Eden-es jött át az Ivory Tower-hez (itt lett megpecsételve a TDU2 sorsa..)

    - az Ubisoft Reflections segített nekik a fejlesztésben, de nem szólt túlságosan bele

    - mivel már a kezdetetkkor új generációs konzolokra akarták csinálni (mert a régi túl elavult hozzá), így PC-re fejlesztettek, majd amikor kijöttek az új pc...khmm.. konzol fejlesztői cuccok akkor elkezdték átsportolni konzolra ami meglepően gyorsan ment

    - az idei E3on mutatták be hivatalosan a játékot a nagyközönségnek, tavaszi megjelenésbe bízva

    - a többi 2014 elején megjelenő autósjáték és Ubisoft játék miatt úgy döntöttek hogy elcsúsztatják a megjelenést, addig is lesz még egy kis idejük javítgatni a játékot, az Ubisoft nem sürgeti úgy őket mint a TDU-val.. itt egy befejezett kész játékot adhatnak ki
  • Szabi #372
    omgwtf, egy bő másfél órája fordítgatom, csak tudnám miért ide és nem word-be... jött ez a komment és amikor betöltötte ezt a kommentet az sg addon, törölte amit írtam a beíró mezőbe, pfúúúúúúú :'DD

    úgy 4-5perc folyamatos káromkodás és önszidalmazás után sikerült ezt a kommentet most beírnom :DDDDD
  • basicscale
    #371
    The Eden project
  • LeWyTy
    #370
    Én teljesen máshogy képzeltem... (szimulátor szintű fizikával!!)
  • Coral Springs
    #369
    Na látod, pont ilyen szar lenne majd a Crew is, ha full szimulátor lenne belőle.
  • LeWyTy
    #368
    Ez egy rakás sz@r
  • Coral Springs
    #367
    Akkor a City Car Driving a te játékod. Ez legjobb esetben is egy Arcade-Sim lesz, nekem bőven elég ám az ha érzem hogy nem valami dobozt tologatok (TDU1), ennél több nekem nem kell.
  • chase
    #366
    Köszi a fordítást.

    Szöveges chat mindenképpen kellene. Hülyén érezném magam, ha késő este hangosan kellene beszélnem, a család meg próbál aludni.
  • LeWyTy
    #365
    Én egy Free Roaming Simulatort (szimulátor szintű fizikával!!) várok már régóta.
  • Szabi #364
    viszont itt az ígéretek szerint addig nem adják ki a játékot amíg késznek nem érzik, és talán végre tényleg hallgattak egy autós játékban a közösség igényeire, szóval jöhetne a hír, hogy állítható ülés, működő index, ablaktörlő stb :D
  • LeWyTy
    #363
    A TDU2 is az akart lenni nem?
  • Coral Springs
    #362
    Ez a játék az autófanok mennyországa lesz, mármint ha tényleg olyan lesz ahogy leírják.
  • Szabi #361
    Második rész:

    K: Tehetünk fel saját matricákat is az autóra, vagy csak az előre elkészítettek közül választhatunk egyet ?
    V: Megjelenéskor csak választhatunk, később valószínű lesz részletesebb szerkesztő.


    K: Tehetünk fel kiegészítő lámpákat és (rendőr) fényeket az autókra ?
    V: A Dirt és Raid tuningal jár extra lámpa is, azokat hozzáadhatjuk az autónkhoz.


    K: Tehetünk vékony gumit nagy felnire?
    V: A gumik automatikusan méreteződnek a felnikhez.


    K: Lesznek valódi tuning alkatrészek, vagy csak kitaláltak lesznek ?
    V: Mindkettő lesz, rengeteg kiegészítő lesz elérhető, van ami valódi, van ami kitalált!

    (személyes megjegyzés: képeken már láthattuk, hogy van olyan bodykit ami nagyban hasonlít egy valódira, csak nem kaptak/kértek engedélyt rá, ezért picit el van torzítva :D)


    K: Több féle típusú nitro lesz?
    V: Igen, mindenki a vezetési stílusához passzolót választhat.


    K: Kaphatnánk egy kis infót a testreszabhatóságról?
    V: Ahogy haladsz előre a játékban, többszáz féle festésszínt, matricát, és alkatrészt oldhatsz fel, amivel az autód belsejét és külsejét alakíthatod a kedved szerint!


    Egyebek:

    K: Milyen kormányok támogatottak?
    V: Minden PC/PS4/Xbox One kormány.

    (személyes megjegyzés: ehhez pedig beállítható gombok kellenek.. szóóóóóval..... :D)


    K: Az Xbox 360 gémpad használható PC-n?
    V: Természetesen, igen.


    K: A PC-s gépigényt mikor tudhatjuk meg ?
    V: Majd ha már mi is tudjuk. A csapat folyamatosan dolgozik rajta, hogy ne kelljen a legújabb és legerősebb gép a játék futtatásához.


    K: Várható megjelenés?
    V: Még nem tudjuk, a célunk a tökéletes vezetései élmény átadása a játékban, a játék akkor lesz kiadva, ha elkészül.

    (személyes megjegyzés: ejj mennyivel jobban jártunk volna, ha TDU-TDU2-nél is inkább várnunk kellet volna még fél évet és nem félkész szrokat adtak volna ki.. :( )


    K: Várható mostanában új élőjátékos (gameplay) előzetes videó?
    V: Számíthatsz rá!


    K: Megtudhatunk már valamit a játék "egyjátékos" történetéről?
    V: Később majd részletesen bemutatjuk.


    K: Előrendelésnél az ajándék 2013-as GT500-ra csak különleges alkatrészeket kapunk és az autó elérhető lesz mindenkinek a játékban?
    V: Később majd részletesen írunk az előrendelői ajándékokról.


    K: A játék elérhető lesz Steam-en, vagy csak UPlay-en?
    V: A játék elérhető lesz Steam-en.


    K: A játék ingyenesen játszható lesz ? Lesz havidíj?
    V: A játék nem lesz ingyenes, de havidíjas se.


    K: Mekkora lesz a térkép a játékban?
    V: Kb. 5000 km2.


    K: Lesz Limitált Kiadás PC-n és ha igen, mikor lesz előrendelhető?
    V: Mindegyik eszközre lesz Limitált Kiadás. Ezekről majd később lesz részletes infó.


    K: Hallgathatunk saját zenéket a játékban?
    V: Igen, létre lehet hozni saját lejátszási listát!


    K: Lesz országonként/földrészenként külön szerver ?
    V: Erről is később lesznek majd részletesebb információink.


    K: Saját versenyeket hogy lehet majd létrehozni?
    V: Ez még megbeszélés alatt van, ha eldöntöttük, majd lesz részletesebb információ erről is.


    K: Lesz beépített szöveges cset a játékban?
    V: Nem lesz szöveges üzenetküldési lehetőség, de lesz élő beszédes.

    (személyes megjegyzés: erősen elkezdték támadni őket, hogy legyen szöveges cset, szóval hátha mégis csinálnak, én nagyon bízok benne...)
  • Fehercsoki
    #360
    A drift akkor jó, ha alapból olyan a fizika, hogy lehetővé teszi...
  • Stockbauer33 #359






    K: Lesz szabad kóborlás? Lehet közbe rendőrös üldözésbe is keveredni?
    V: A szabad kóborlás a játék legfontosabb eleme, ezért készítünk hatalmas és részletes világot, ahol bármikor krúzolhatsz . Ahogy a valóságban is, a rendőrök járőröznek itt is és ha szabálytalanságot találnak, igyekeznek megállítani a szabálytalankodókat.. Ha elakarsz szökni előlük, akkor össze kell törjed őket, vagy csak simán meglépni, de akár letérhetsz az utakról is egy kis terepezésre.

  • chase
    #358
    K: Driftelni lehet majd a játékban?
    V: Természetesten igen, a driftelés a játék egyik fontos eleme.

    Na ezt utálom a legjobban, hogy minden autós játékba beleerőltetik a driftelést.
    Legutóbb is odáig fajult már a dolog (nem jut eszembe a játék címe), hogy driftelve gyorsabban lehetett teljesíteni egy kört, mint íven, tapadáshatáron.
    Remélem itt azért nem lesz kötelező a driftelés.
  • [HUN]FaTaL
    #357
    Ahhoz be kéne oda regisztrálni :D
  • Szabi #356
    ha nem ide írod, hanem a hivatalos fórumba talán még történne valami változás is.. :D
  • Coral Springs
    #355
    Ezek az én főbeállításaim, nem egy játékkal találkoztam ahol ezt nekem külön be kellett állítani.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kormányzás / Duda: Bal analóg
    Váltó / Fényszórók: Jobb analóg
    Gázadás: Jobb ravasz
    Fék: Bal ravasz
    Kézifék: Bal gomb
    Nézelődés: X, A, B

    Mindenkinek megvan az a beállítás amit megszokott, ami neki kényelmes, innentől kezdve ha mást kell megszokni az rombolja a játékélményt.
  • [HUN]FaTaL
    #354
    Pl. mivel balkezes vagyok, alapvetően fordítva állítom be a váltót (bal oldali fel, jobb oldali le), már a tdu-t is így használtam.
  • [HUN]FaTaL
    #353
    Ki nem szarja le a box padot? Nehogymár ne configolhassam be a kormányomon a gombokat, ez megalol. (A billről játszókról nem is beszélve).

    Ez egyszerűen vicckategória.

    De még a boxpadon is lehet állítani pl. a váltást, hogy hol kényelmes, vagy, hogy a négy gomb közül melyik mit csináljon, mert pl. van aki jobb kezes, van, aki bal.
  • Coral Springs
    #352
    Ez nekem is szemet szúrt. Például a Nascar 2013 -ban nem tudtam a váltót analóg karra rakni, amit pedig a gép kiosztott azzal teljesen esélytelen volt a váltás, így kénytelen voltam automata váltót használni. Közölnek néhány pozitív dolgot, majd egy súlyos negatívval el is veszik az ember kedvét. De biztos nem marad ez így, ha jól látom adnak a közönség véleményére.
  • Szabi #351
    furcsán hangzik, ez tény, de pl. box padnál mit szeretnél átállítani az alapról ?

    gondolom ha nem lehet állítani, akkor van több alap profil pl gázadásra stb ahogy az eddigi játékoknál is szokott lenni ;)
  • Coral Springs
    #350
    És mi a jófrancot akarsz te kezdeni egy O'ahu -nál (TDU) kétszer nagyobb területen egyedül ? Én anno a TDU -t egyedül kezdtem el (warez) vagy 3x, majd nagyon gyorsan online kötöttem ki, mert a single része egyenlő az unalommal. Majd 3 évig játszottam vele kisebb nagyobb megszakításokkal, barátokat is szereztem, és nagyon jól elvoltam. A másokkal való közös guruláson kívül nem tudom hogy milyen single momentumot tudnál felhozni, ami kimeríti egy hatalmas terület lehetőségeit, és nem unod meg 1-2 héten belül.

    "jah persze 2 év után majd lelövik mint a tdu1-et" A játék 2007 -től 2012 -ig működött online, ezt akárhogy is számolom nem 2 év. És valószínűleg azért nem lett tovább működtetve, mert az Atari majdnem csődbe ment, az Eden pedig megszűnt. Nomeg ott a TDU2.
  • [HUN]FaTaL
    #348
    Hát ha ez nem lesz benne, akkor részemről kuka. Nehogymár ne lehessen állítani a kiosztást, ez még viccnek is rosszé
  • Szabi #347
    úgy látszik ez lesz az új divat.. viszont azt már sikerült elérni, hogy legyen manuális váltó gémpaddal és billel is... szóval még messze a megjelenési idő.. :)
  • [HUN]FaTaL
    #346
    "K: A játékvezérlők kiosztását belehet állítani egyedileg?
    V: Nem."

    Ez valami vicc?
  • Szabi #345
    ez a promoszöveg.. szeretnének eladni néhány játékot új konzolra is.. de jó lesz ez pc-n is :D

    ezt nem az Atari fizeti ;-)
  • akyyy
    #344
    "A játék alapvetően a következő generációs konzolok online lehetőségeinek teljes kihasználásra készül, a játék sokkal élvezetesebb a barátokkal. "

    Hogyne meg az anyjuk picsáját is. Majd KÉTSZER megveszem annyiárt a játékot, plusz előfizetek 1 évig Lájvra, meg még konzolt is veszek, csak mert ők szerintuk élvezetes a sok cheaterrel játszani. ahelyett hogy egy élvezetes singlét gyártanának.

    jah persze 2 év után majd lelövik mint a tdu1-et, aztán szevasz tavasz, játsz ahogy tudsz....
  • Szabi #343
    Novemberi kérdések és válaszok első rész:

    Autók:

    K: Lesz lehetőségünk “Fantázia autókat“ épiteni? Például, egy VW Golf-ból olyan teljesítményű autót építeni, amivel bármelyik szuperautó ellen versenyezhetünk ?
    V: Ahogy fejlődsz a játékban, folyamatosan kapsz újabb és nagyobb teljesítményű alkatrészeket, a megfelelő alkatrészekkel és karosszériával mindegyik autó közel azonos teljesítményre képes. szóval igen, bármelyik autóval felveheted a verseny bármelyik másik autó ellen.

    (személyes megjegyezés: szóval ki se fogok szállni a Raptorból :DDDDDDDD)

    K: Lesznek vezethető kamionok a játékban?
    V: Nem, nem terveztünk ilyet.

    K: Lamborghini Gallardo LP 570-4 Superleggera lesz a játékban?
    V: Hamarosan bemutatunk újabb autókat, de igyekszünk a legkívánatosabb autókat kiválasztani, a Lamborghini is beletartozik.

    K: Limitálva van, hogy hány autónk lehet a garázsunkban?
    V: Minden játékosnak a garázsába lehet mindegyik autó.

    K: Lesz sok Japán autó is? Például Toyota Corolla GT-S, Nissan Silvia S13, S14, S15 és Toyota Supra.
    V: Rengeteg féle autó lesz a játékban, lesznek természetesen Japán autók is. Pontosabban majd később lesz info.

    K: Lesznek klasszikus autók is, mint pl. az 1969-es Mustang GT?
    V: Az egyesült államok az autós kultúra szülőhazája, mi is imádjuk a klasszikus autókat. Semmi ahhoz hasonló nincs, mint amikor a napos California útjain, egy 1967-es Shelby kormányánál vagyunk!

    K: Akarom Batman Tumbler-jét a játékba. Ugye megcsináljátok?
    V: Egyenlőre maradunk a valódi járműveknél.

    K: Osztályokra lesznek bontva a járművek, tehát Street tuningal utcai versenyeken lehet csak menni, Track tuningal megy versenypályán ?
    V: Nem, szabadon választhatod ki az autód tuningját/kinézetét, úgy tuningolhatod ahogy te akarod és indulhatsz mindenféle versenyen.



    Játékmenet:

    K: Lehet egyedül is játszani majd, lesz kötelezően egyjátékos része is a játéknak ?
    V: A játék alapvetően a következő generációs konzolok online lehetőségeinek teljes kihasználásra készül, a játék sokkal élvezetesebb a barátokkal. Viszont szabadon lehet választani, hogy egyedül akarunk játszani, vagy csapattársak segítségével.

    K: Lehet majd gyorsan utazni (teleportálni) a játék elején is, vagy előbb be kell járni a területeket?
    V: Igen, gyors utazás funkció a játék legelején már elérhető, de csak oda utazhatunk ahol már jártunk.

    K: Lehet majd mutatványokat bemutatni (stunt), mint pl. pörgés ugrás közben stb, vagy automatán visszadob az útra hibázásnál, mint pl. a Test Drive Unlimited 2-ben is ? Remélem, hogy itt lehet majd ugrálgatni.
    V: Szeretnénk reális játékot csinálni, de azért lesz néhány küldetés ahol kell majd nagyot ugratni.

    K: Lesz szabad kóborlás? Lehet közbe rendőrös üldözésbe is keveredni?
    V: A szabad kóborlás a játék legfontosabb eleme, ezért készítünk hatalmas és részletes világot, ahol bármikor krúzolhatsz . Ahogy a valóságban is, a rendőrök járőröznek itt is és ha szabálytalanságot találnak, igyekeznek megállítani a szabálytalankodókat.. Ha elakarsz szökni előlük, akkor össze kell törjed őket, vagy csak simán meglépni, de akár letérhetsz az utakról is egy kis terepezésre.

    K: Driftelni lehet majd a játékban?
    V: Természetesten igen, a driftelés a játék egyik fontos eleme.

    K: Milyen kihívások lesznek a vájtékban? Lesz például ranglista?
    V: Igen, lesz ranglista ahol megnézheted a barátaid eredményeit. A PvP (játékos a játékos ellen) versenyek a játék fő eleme, ahol a játékosok versenyezhetnek egymással, de akár csapatok is kihívhatják egymást.

    K: Ha van már csapatunk, versenyezhetünk a többi csapat ellen?
    V: Többféle képen is versenyhetünk a többi játékos és csapat ellen. Igyekszünk a lehető legélvezetesebbé tenni a játékot.

    K: Mi történik, ha az autónkat totálkárosra törtük?
    V: Teljes törésmodell van a játékban, van állapot jelző is, amin jelzi a sérülés mértékét. A ütközés erejétől függően sréül az autó , a kisseb sérülések meggyógyulnak idővel automatikusan, de a komolyabbakat szervizben kell kijavítani.

    (személyes megjegyezés: nem épp ez volt a kérdés... :D)

    K: Milyen játékmódok lesznek? Drift verseny? Ellenőrzőpontos ?
    V: Többféle és változatos játékmódok lesznek, célunk egy sokáig szórakoztató játék létrehozása.

    K: Lesz manuális váltó billentyűzettel és gémpaddal is?
    V: Mivel rengetegen kértétek, már dolgozik rajta a csapat


    (személyes megjegyezés: )

    K: Lesznek véletlenszerű küldetések?
    V: A küldetéseket a játék előrehaladottságának megfelelően adja, az Egyesült Államokat bejárva találhatod meg a küldetéseket. A játék elején persze bemutatunk néhány küldetés típust keresgélés nélkül is.

    K: Meg lehet villantania lámpákat?
    V: Természetesen igen.

    K: A játékvezérlők kiosztását belehet állítani egyedileg?
    V: Nem.


    majd később lefordítom a második részt is :D
  • Szabi #342
    szerintem mindenkinek az, de továbbra se értem, hogy ezt most mire érted, nem találtam semmi ilyesmi hírt :D

    nem azért csúszik, hogy legyen idejük optimalizálni.. egyszerűen csak nem akarják tavasszal kiadni a PC-s GTA5-el együtt
  • mester1987
    #341
    Csak az optimalizálás szempontjából...sokaknak fontos.
  • Szabi #340
    ezt most nemigazán értem hogyan jött.. viszont a linkelt képek egyike se új :D
  • mester1987
    #339
    Még több kép...
  • mester1987
    #338
    *Fura
  • mester1987
    #337
    Futa, hogy pletykáltak arról, hogy a Ubisoftnak nem fontos az optimalizálás aztán pár nap múlva már fontos ett :)
    Remélem nem teszi rá a játékra a bélyeget és lesz SSAO, nem úgy mint a Driver: San Francisco-nál :P
  • Szabi #336
  • HUN BECSEHELY
    #335
    Láttam én is.Ha ilyen lesz tényleg a grafika,és sok-sok szép verda,és jó fizika lesz,akkor nem szállok le róla.