16775
banner
  • grebber
    #113
    Witcher 3 - CG-film szintű grafika
  • Although
    #112
    privacy policy
    Napokban jött egy levél tőlük, ami erre a linkre mutatott.
  • DarkSector
    #111
    ja a karakter.
    de nem véletlen felejtettem le, hanem szándékosan. :D
  • Shep
    #110
    Nem csak neked :) Erről amit most rakott be DS valami ... izé valaki hiányzik :)
  • Although
    #109
    Azér te is ügyes vagy :)
  • Shiwo
    #108
    nekem a mostani jobban tetszik
  • DarkSector
    #107
    Egyszerűen nem tudok hibázni....:)
    Jóvan nem leszek nagyképű.

    The Witcher 3: Wild Hunt alkotás
  • jarlaxxe
    #106
    Banner...
  • Although
    #105
    Lehet afféle DA:O lesz legalábbis izometrikus nézetet feltételez a dolog. Lehet ezek is belevágnak abba amibe a skyrimot most modoló németek miszerint a grafikát ötvözik a Dragon age orignsel. Ez persze már eleve kisebb népszerűséget eredményezhet mint ami a skyrimnak van, de mint rpg über atom lehet.
    Viszont továbbra sem hiszem sztoriba lehet olyan jó mint a 2.rész, ezt már wedge elég jól megindokolta miért kétséges.
    Addig is egy kis ízelítő mire számíthatunk a német modderektől. Enderal.
    Persze ez más jelegű de gondolom itt is sokféle eszközt bevetnek majd az élő npc-k megvalósításáért, wedge által betett anyagból is ez jön le nekem.
  • Avenger
    #104
    Két részen keresztül már feltápoltuk Geraltot :) Bár gondolom itt is az elején lesz menekülés rendesen, a végére meg félistenként vágunk le mindenkit.
    Amit én kiolvasok az interjúból, az inkább az, hogy szeretnék a második részben működő "ha kettőnél többen jönnek akkor addig bukfencezek körbe körbe, amíg be nem tudok vinni egy gyors ütést, majd tovább bukfencezek"-et elkerülni, és valamivel irányíthatóbb rendszert bevezetni.
    Engem inkább az a kamerakezelés gondolkodtat el, amivel láthatjuk a hátunk mögötti ellenfeleket is, az egész harc alatt.

    Pozitív dolog viszont, hogy a világot nem kukázzák a harmadik rész után, csak Geralt története ér véget ezzel a résszel.
  • Although
    #103
    Kicsit a korábbi írások alapján amit olvastam tartottam tőle Geraltot kicsit szuperhőssé teszik. A regény alapján pont érezhető nem a tömeg elleni harcra van kitalálva. Hanem speciális feladatokra. 3-4 ellenfél már komoly veszélyt jelenthet Geraltra. Ha a meglepetés nincs mellette.Remélem azért jól megoldják, aggódni azért nem aggódok annyira ismerem ezeket már a hard fokozat az ténylegesen hard lesz :)
  • wedge31
    #102
    Új információkat kaptunk a harcrendszerről és a játék nyílt világáról.

    A Witcher játékok mindig is híresek voltak szokatlan harcrendszerükről. Így lesz ez most is. Micha³ Platkow-Gilewski a CD Projekt RED marketing osztályának vezetője megosztott néhány információt a harcrendszerrel kapcsolatban. A fejlesztők úgy gondolják, hogy Geralt harci képességeinek fő eleme, hogy képes felvenni a harcot több ellenféllel egyszerre.

    "A The Witcher 2-nél mindenki azt mondta, hogy a harcok nagyon árkádosak voltak. Ezúttal úgy döntöttünk, hogy több hangsúlyt fektetünk a taktikára, hogy így megadjuk a játékosoknak a harc fölött való teljes irányítás érzését. Pontosan ez a célunk." - jelentette ki Platkow-Gilewski.

    A CD Projekt RED a játék nézetét is átdolgozza, hogy mindig a legjobb rálátásunk legyen a harcokra, így az is észrevehető lesz ha valaki éppen hátba akar támadni. Az ellenség arra fog törekedni, hogy Geralt-ot körülvegye. A hírek szerint a játékban a fejlesztők valódi vívási technikákat is felhasználnak, amelyekért speciális szakértők felelnek, sőt a CD Projekt RED-nek még kaszkadőre is van. Ezeket a technikákat Geralt ellenfelei használják majd. Geralt maga egy új, kitalált harci technikát használ majd, amely ugyan jól fog kinézni, de a valóságban nem használható.

    "Geralt különbözik másoktól. Gyorsabb és erősebb mindenkinél, így a harctechnikája is különbözik." - tette hozzá Platkow-Gilewski.

    A harcrendszer mellett Micha³ Platkow-Gilewski beszélt a The Witcher 3 nyílt világáról is, amely mint tudjuk hatalmas lesz és így mindenki a Skyrim-hez kezdte el hasonlítani. Platkow-Gilewski elmondta, hogy ez az összehasonlítás felesleges és megalapozatlan.

    "Nehéz nem emlékezni a Skyrimre. Viszont a mi hozzáállásunk a játékhoz teljesen más. Amit ők létrehoztak az egy nyílt világú szerepjáték. Az amit mi készítünk - egy történet orientált nyílt világú szerepjáték. Nekünk mindig is a történet volt a fő szempontunk. Történet alatt nem csak azt értem, hogy mi megy végbe, hanem a döntéseket és azok következményeit, morális problémákat, jó vagy rossz minőségű NPC-ket. A velük való találkozás után megértitek majd, hogy kik ők és miért teszik azt amit tesznek. Nekünk ez a legfontosabb."- Gamepod

    Az utolsó bekezdés nagyon biztató a jövöre nézve.

  • Although
    #101
    Nem jó hír. Akkor az atisok egy része szívni fog vele. Ennyiből a skyrim jó. szimpla port és nincs kártyafüggés.
  • grebber
    #100
    PhysX-el érkezik?!
  • jarlaxxe
    #99
  • wedge31
    #98
    #82
  • grebber
    #97
    Máshol nem olvastam szóval nekem új hír: Witcher 3: QTE események nélkül jön
  • Shiwo
    #96
    házigazda még ráér, azt ha jól rémlik, akkor olyan 500 komment után lehet kérvényezni... bannert / FAQ-t össze lehetne állítatni, és kitetetni moderátorokkal
  • Desiderata #95
    magyar felirat/szinkronról van hír?

    valami fullos fejléc banner? GYIK/FAQ? házigazda választás?
  • Shep
    #94
    Neked az sem lenne elég ha film minőségű lenne :) Nem értem miért lovagolsz ennyire ezen a grafika dolgon, bőven elég a W2 szint is ha van tartalom, jó történet és nem fullad unalomba meg még pár dolog de a grafika egy jó RPG-nél nem létkérdés.
  • grebber
    #93
    Ezek már voltak! De még mindig azt mondom lehetne szebb!
  • Shep
    #92
    Teljesen egyetértek.
  • Csokis
    #91
    Képek! Szerintem szép lesz.
  • PiszkosFred
    #90
    Hat jo lenne, ha valami alleejtos sandboxot tennenek le az asztalra, mert ezt a (jatek)stilust csak az fogja fejleszteni, ha van egeszseges konkurencia. Kb 10-15 eve a TES jatekok a koronazott kiralyok, nincs senki, aki "megszoritana" oket, emiatt talan picit bele is fasulnak es kevesebb az innovacio, mint az esetleg elvarhato lenne. Fejlodik persze a mindenkori TES sorozat, de sokkal jobban jarnank mi jatekosok is, ha vegre lenne valaki, aki meg tudna mutatni, hogy "mi is ertunk ehhez". Most ugy fest, hogy a Dragon Age 3 utan a Witcher 3 is belepett a tronkovetelok soraba. Es akkor a TES VI. is erkezik 3-4 ev mulva.

    Harom kivalo studio, harom kivalo jateka, el leszunk kenyeztetve :) Legalabbis, ha mindegyik studio hozza a top formajat.
  • Although
    #89
    Volt két fejlesztővel beszélgetés valamelyik oldalon a Fallout NV és Skyrim kapcsán meg a saját projektjükről. Elképzelhető jobb lesz mint a Fallout NV ami érthető is, nem egy meglévő motort bütykölnek át hanem saját rendszerrel dolgoznak. A skyrimról annyi összefoglalóan boring npc, boring quest. Szóval nagyon nem izgulok, de nem hiszem hogy a Witcher 2 szint open world világban elérhető lenne. De biztos hogy atom jó lesz.
  • Shep
    #88
    Bízni én is bízok de egyben félek is :)
  • jarlaxxe
    #87
    50 óra lesz a főszál ennyi idöt csak kitöltenek valami tartalommal én bizok bennük egyenlöre kiérdemelték.
  • Shep
    #86
    Többségében igen csak kérdés majd mi valósul meg, meg mennyire tudják az óriási nyílt világ mellett fenntartani az eddigi 2 részre jellemző nagyon jó történetet, kicsit félek ,hogy olyan Skyrim-féle nesze itt a hülye nagy világ aztán kezdjél valamit, meg itt egy gagyi főtörténet. Na de olyan messze van ez még, hogy kár ezen aggódni :)
  • jarlaxxe
    #85
    " no more QTE " - fuck yeahh...
  • wedge31
    #84
    Szerintem többségébben remek hirek.
  • Shep
    #83
    Érdekes, bár a csak küldetés teljesítésért jár xp dolog nem tetszik.
  • wedge31
    #82
    Új infók jöttek a készülö játékról:

    - 36 final states of the world and 3 epilogues (each 1 hour long)

    - you can import your save game, but it's not going to change backstory of the game. Still, it will affect characters.

    - you can buy horses or tame a wild ones by using Axii

    - Geralt will be much more agile. Now he can jump and climb wherever he want.

    - a wild animals will appear. Geralt may hunt them and take their furs, claws etc.

    - main storyline is 50 hours long

    - now people will call the guards, when they see Geralt stealing their stuff

    - there is a new mechanic, which is similar to VATS from Fallout 3. You can aim at the specific parts of monsters bodies in slow-mo

    - no more QTE

    - Geralt now can achieve 60 level max

    - PC and console versions have completely different UI

    - you gain experience points only by completing quests, hunting will provide you money and crafting materials

    - a two new minigames: axe trowing and card games

    - economy depends from the area. In some places you can buy something for a lesser price, or sell it for higher price.
  • csokikutya
    #81
    Így készül a jégóriás.
  • wedge31
    #80
    " Jó hír minden PC tulajdonosnak, hogy a többséggel ellentétben a CD Projekt RED csapata először számítógépre készíti el a The Witcher 3: Wild Hunt című játékot. A fejlesztés során ez a fő platform, csak miután elkészültek teljesen, akkor portolják át a már meglévő programot konzolokra is, így az marad a legjobb minőségű kiadás. Ezt Twitteren erősítették meg egy rajongó kérdésére válaszolva, aki szeretné megvenni az egyik következő generációs konzolt, mégpedig azt, amelyiken jobb lesz a The Witcher 3 című játék, ezután érdeklődött a fejlesztőknél.

    A CD Projekt csapata azt írta válaszként, hogy a legjobb verzió a PC kiadás lesz, mire a rajongó elszomorodva közölte, hogy ő sajnos nem játszik PC-n játékokkal, de nem adja fel, várja az újabb következő generációs híreket. A készítők reményüket fejezték ki abban, hogy meg lesz elégedve a konzolos változatokkal is, mindenesetre a fent elhangzottak fényében biztos lesz minőségbeli (Látványra gondoljunk elsősorban) különbség a PC-s és konzolos verziók között.

    A The Witcher 3: Wild Hunt című játék nem jelenik meg PlayStation 3-ra és XBOX360-ra, egyelőre csak PC-re van hivatalosan bejelentve. A következő generációs játékgépek megjelenésével várható a konzolos verziók leleplezése is, akkor valószínűleg a különbségekről is bővebb információkat fogunk kapni. "- Gamepod

    A srácok ugy látszik tartják a minöséget...
  • jarlaxxe
    #79
    Ez egy nagyon informativ trailer volt...
  • wedge31
    #78
  • wedge31
    #77
    Hát én meglepödnék ha igy a megjelenés elött kb másfél évvel ezek még nem alpha állapotú képek lennének.
  • Avenger
    #76
    A linkelt teljes cikkben írják, hogy ez még egy korai verziója a renderernek, és sokat fog változni. Bár szerintem így is teljesen jó.
  • grebber
    #75
    Bízom is benne,de úgysem lesz szebb.Mivel nem hiszem hogy ilyen csira képeket tennének közzé aztán meg ja bocsi nem is ilyen lesz!
  • wedge31
    #74
    2014-ig még sokat fog változni valószinüleg.