16775
banner
  • ratgab
    #273
    Brit verziót veszel arra ráfér az orosz, német, francia, angol, kínai és fene tudja milyen nyelv, de ha mi verziónkra nem fér rá csak a cseh, lengyel és a magyar nyelv.... Meggyőztél (not!)

    Witcher 2-n is még lett volna hely (itt van a dobozos verzió), főleg hogy ezek apró állományok többnyire, mert hogy nem szinkronról volt szó ott sem, hanem szimplán feliratról.
  • ratgab
    #272
    Tököm bánja ha le van honosítva, csak legyen lehetőségem átkapcsolni angolra. NE töröljék ki belőle a lehetőséget, mert hogy ezt szokták csinálni.

    És akkor az okádok cseh/lengyel/magyar nyelvű dobozok hátoldalát még nem is említettem. Gusztustalan.

    Egy kérésem van csak: NE erőltessék rám a magyart, mikor minden más verzióban (steames, origines, és külföldi dobozos, vagy nem honosított játékban) olyan nyelvet választ az ember, amilyet akar. Csak a honosított verzióban törlik ezeket és eröltetik a magyart (teljes logikátlanságnak tartom)!
  • ratgab
    #271
    Az a felháborító benne, hogy semmilyen más nyelven nem játszható. Zavarja őket a külföldi nyelv vagy mi? Én pl. nem szeretek magyar nyelven játszani, mert többségében a hivatalos fordításokat mindig elszarják.
  • TomDantes
    #270
    Jaja, felháborító. Magyarországon magyar nyelven adták ki? Mi pofátlanok már mi?
  • Prince23
    #269
    Úgy tudom van nekik egy játék amit magyarul jelentettek meg, eza Dishonored volt.
    De tekintve hogy a Witcher 3-mal óriási meló járna, így nem hinném, hogy lefordítanák :(
    De ki tudja...
  • wedge31
    #268
    Witchert eddig még csak magyarul toltam / én még még a Csík Csaba Krisztián féle szinkront is bírtam / nagyon megfeküdné a gyomrom ha angolul kellene játszanom vele, de persze ha nem lesz más...
  • grebber
    #267
    Akkor ez eddig 3x végigjátszós

    - egyszer amikor kijö egyből
    - mégegyszer ha lesz magyarítás hogy értsem is
    - majd 3-4 év múlva ha lesz hozzá gépem hogy maxon fusson
  • wedge31
    #266
    Igen de sajnos a cenega nem erröl híres.
  • MerlinW
    #265
    Nem zavarja őket, egyszerűen nem fér rá a DVD-re.
  • wantonly
    #264
    Legalább magyar felirat legyen benne, ha szinkron nem is.
  • MerlinW
    #263
    Valószínű, a PlayOn majdnem minden játékot lefordított eddig.
  • wedge31
    #262
    Hát inkább te ne vegyél mint én...

    Volt már erröl szó, hogy a honositot játékok jobban fogynak tehát nekik is érdekük lenne nem csak nekünk.
  • ratgab
    #261
    Remélem nem, mert akkor megint nem veszek dobozos verziót. Felháborító, hogy ha azt mondják honosítva lesz az azt is jelenti, hogy angolul például nem is lesz játszható. Miért zavarja őket az a pár nyelvi fájl sose értettem.
  • grebber
    #260
    Hát még nekünk ha magyarul ki sem jön :(
  • jarlaxxe
    #259
    Ez mekkora pofon már a playon-nak.
  • wedge31
    #258
    Csak azt felejtette el megemliteni, hogy honositják e majd a játékot...
  • Prince23
    #257
    http://www.hungamer.net/2014/01/the-witcher-3-cenega-forgalmazasaban.html
  • Although
    #256
    the-witcher-3-wild-hunt
  • Solid Snake
    #255
    :)
  • TomDantes
    #254
    Geralt is igen öreg, csak nem látszik rajta, witcher, nagyon lassan öregszik. Vesemir meg még öregebb, de attól nem kell félni ,hogy túl öreg már a mókához.
  • Belkar
    #253
    A hangja is elég öreges szóval szerintem is ő az.
  • wedge31
    #252
    Vesemir már az első részben is öreg volt, érdekes volna ha ö lenne.
  • Belkar
    #251
    Köpenyben mindenki egyformának néz ki :)

    Ha mindkettő Geralt lenne akkor miért nem egyforma a hangjuk?

    0:41-nél én nem látok semmi érdekeset.
  • TomDantes
    #250
    Szerintem Vesemir az. Miért? Van egy kép-rajz a Witcher 3-ből, amin tuti az öreg Vesemir van, a videóban lévő másik alak meg olyan witcher termet, hát ja. Ő lesz az
  • Although
    #249
    Állítsd meg 0:41-nél.
    Meg aztán hova tűnt elnyelte a föld ? :)
    Tök egyformák ha megnézed.
  • Belkar
    #248
    És a titkos alteregójának más a szinkronszínésze is?

    Egyértelműen egy másik Witcher az mert a katona is azt mondja de hogy pontosan ki az jó kérdés...
  • Although
    #247
    Mind a kettő ő. Az egyik énje aki nem avatkozna be és a másik aki meg igen. Aztán amikor dönt akkor már csak egy van.
  • bazsidiver
    #246
    bocs, nem néztem meg a linket, az nem lehet ciri azt hittem arra képre gondolsz amikor geralt mellet lovagol egy csukjás
  • bazsidiver
    #245
    Szerintem Ciri de az is lehet hogy egy másik witcher
  • TomDantes
    #244
    Megnéztem újra ezt a videót, és hát annyira nem fontos persze, de engem érdekel, ki lehet az alovas Geralt mellet? Ember, tehát nem törp haverja, és nem valamelyik (varászló)nője, és még csak nem is Dandelion. Talán egy másik Witcher? Nem bánnám, ha más is szerepelne benne.

    Az elős részben csak a prológusban vannak witcherek, meg akit megölünk, a második részben, a kopasz óriás. Igen, ritkák a witcherek, de csak összeakadhatna valamelyik társával.
    Például , most hogy az első részt elővettem, ügye a prológus végén, a többi witcher magyaráz arról, hogy hova mennek ,egyikük még mondja is hogy Kadwen-be, a második részben ügye meg Henselt királlyal összefutunk. Na mindegy, szóval érdekes lenne ha valaki még bekerülne a harmadik részbe, remélem egy másik witcher az a lovon.
  • a.carkey
    #243
    Tényleg az utolsó:
  • a.carkey
    #242
    Ja, és "No Monsters, Magic Or Minotaurs".

  • a.carkey
    #241
    Ilyenek csinálták:
    Dan Vávra (Mafia, Mafia 2), Martin Klíma (Original War, UFO trilogy). A csapatban vannak még Mafia, ArmA, Operation Flashpoint, Crysis 3, Forza Horizons készítésében szerepet játszó emberkék. :)
  • a.carkey
    #240
  • a.carkey
    #239
    Idén el leszünk látva jó kis rpgkből.
  • a.carkey
    #238




  • Although
    #237
    Csináltak valami enhanced upgardet az 1-eh a harcra, azzal megnézem majd milyen.
  • Although
    #236
    Nehéz téma ez. Nyilván a régi rpsek zöme úgy van vele nem akció játékkal akar játszani. A casual meg szintén egy gyors szórakozást akar nem szopást. alapvetően ezzel egyet lehet érteni. a többit leírtam. Minden nehézsége ellenére a 2. rész nagyon hozta a regényeket. A végére meg a questek kétfajta végkimenetele is nagyon ott volt. Hihetetlen milyen szinten képes ez a lengyel csapat modern rpgeket alkotni.

    Ami szerintem nehézség, meglátásom szerint, ai csak egy van. Pl skyrim. Teljesen mindegy hova teszed a nehézséget ha az ellenfeleid vágóhídra szaladó együgyűek. De sok egyéb játékra is igaz. A rome 2-t is a moderek nyomták fel. Tehát itt az a gond ha könnyítesz akkor külön ai-t kellene csinálni a hard fokozatra ezt meg senki nem vállalja be. Bármennyire is akció jelleg volt a 2, legalább gondolkodni kellett rajta.
  • wedge31
    #235
    Az első rész harca nekem se jött be igazán. Viszont az a kevés ami eddig látszott a harmadik rész harcából nekem tetszik.
  • Shep
    #234
    Nekem a 2. harcrendszere tetszett az első részé meg, inkább felejtsük el kategória, persze vannak akik meg az első-re esküsznek :)