16775
banner
  • jarlaxxe
    #153
    Ha a DA3-ra gondolsz az kétséges, de persze nem lehetetlen mert a BW-ban van kraft csak mostanában sikeresen titkolják.
  • wedge31
    #152
    Esélyes, de rpg fronton azért lesz ellenfél bőven.
  • PiszkosFred
    #151
    A grafika odaver kemenyen, azzal nem lesz gond. Ha csak az igeretek fele megvalosul, mar kivaloan fogunk szorakozni.
  • wantonly
    #150
    Azért a hajókázás, lovaglás nagyon hangulatos lesz. :)
  • Although
    #149
    Az a jó bennük hogy biztosan tudod nem okoznak csalódást.
    Bár apróságok vannak a potion témát még mindig sajnálom kicsit, de ez legyen a legnagyobb probléma.
  • jarlaxxe
    #148
    Év játéka egyik legnagyobb esélyesét láthatjuk.
  • wedge31
    #147
    Beginning.

  • wedge31
    #146
    Kegyetlen jó hangulata lesz a játéknak.
  • Although
    #145
    Hát nagyon durva 2014 elé nézünk sose gondoltam volna 2011 után ezt. De rohadt nehéz lesz eldönteni melyik lesz az év rpgje :D Most hogy a Da3 is átcsúszott. Ennyi idő alatt már Gaiderék is össze tudnak hozni egy jó rpgt. Reméljük nem lesz annyira akciójáték mint a Mass effect 3 :) Komolyan a Bethesda ne adjon ki jövőre semmit :D Várják meg míg a többiek bemutatott tartanak mit jelent az rpg :)
  • SergioAmigo
    #144
    nekem a 8800gtvel futott tökéletesen más volt ott a baj akkor ram vagy proci :D
  • Nos
    #143
    Lassan be kell ruházni egy új gépbe.
    Már a második rész is elég rosszul futott a 4850-es kártyámon.
    Ez sem kíván majd kevesebbet.

    Amúgy iszonyat jó lesz (legalábbis eddig nem tudtak hibázni :)
  • szucsy89
    #142
    omg... hát a srácok tudják, hogy kell trailert csinálni, remélem a játék is ilyen epic lesz :D
  • SergioAmigo
    #141
    EPIC!!

  • SergioAmigo
    #140
    emlékszem még ha a haverom nem győz meg próbáljam ki witcher 2őt lehet életem hibáját követtem el nálam év játéka volt és sanszos a 3is az lesz :D
  • wedge31
    #139
    Witcher Sense...
  • grebber
    #138
    Új infok és képek
  • Although
    #137
    Új képek
    Úgy látom lesz hangulat a tavernnekben.
  • Although
    #136
    így végig olvasva mindent, nem hiszem hogy jobb lesz mint a kettő. Az maximálisan visszaadta a könyvek világát ez már elszakad részben tőle. Kicsit lehet látni pár ponton "felhasználó barátabb" pl potionok harc közben ihatók, stb,stb. Kár érte, sokat adott a hangulathoz szerintem hogy nagyon a könyvek alapján építették fel.
  • wedge31
    #135
    Minden eddigi infó a Witcher 3-ról.

    Van benne egy-két új dolog, pl Dandelion visszatér meg 10 signs lesz az eddigi 5 helyett.
  • Although
    #134
    Befejezések
  • Although
    #133
    Tündérvér
    Megjelent! És hát jobb mit a második rész :)
    mindig a remény marad, majd a CD Projekt behozza amit a Bethesda elmulasztott. Hogy működik ez, komoly karakterek nélkül.
    Lesz majd egy offline rpgnk ahol az ncp-k tényleg élni fognak :)
    És nem csak hülye szöveget nyomni tök mindegy mit csinálsz :)
  • Shiwo
    #132
    Ki tudja.. ha már a cyberpunk készítőivel dolgoznak össze, tán egy valódi pnp rpg szabálykönyv várható (:
  • wedge31
    #131
    " Habár a The Witcher 3: Wild Hunt játékideje könnyedén száz órára rúghat, bőven kapunk tartalmat a megjelenés után is. A CD Projekt RED masszív hibajavításokat és sztorialapú DLC-ket ígér egészen 2016-ig.
    Egy kedves lengyel fejlesztő felfedte a CD Projekt RED hosszútávú terveit, melyben a The Witcher 3 kiemelt prioritást kap. Az alapjáték megjelenése után is várható "teljesen új mechanizmusok" meghonosítása az RPG-ben, így jó eséllyel a játékmenet is tovább finomodik. Nem beszélve a cég "kisebb" projektjeiről és a Cyberpunk 2077-ről. A teljes ütemterv a következő:

    2013
    Elindul a REDkit béta és tovább támogatják a modder-közösséget
    Megjelenik az első olyan játék a The Witcher világán, amely nem videojáték lesz (társasjáték?)
    Elindul a CD Projekt RED irodája az Egyesült Államokban

    2014-2016
    Megjelenik a The Witcher 3: Wild Hunt a három legerősebb platformra - beleértve a PC-t és a PS3-at
    Megjelenik a Cyberpunk 2077
    Két kisebb (körülbelül 20 órás játékidejű), de csúcsminőségű videojáték lát napvilágot.
    Egy cross-platform mobiljáték érkezik, a cég egyik brandje alapján
    Licencelhetővé válik a REDengine
    Hosszú távú The Witcher 3-támogatás, teljesen új mechanizmusok bevonásával
    Megjelenik a REDkit teljes verziója és tovább támogatják a modder-közösséget
    További CD Projekt RED irodák nyílnak a kulcsfontosságú régiókban. " -GK
  • Shep
    #130
    Ki mondta, hogy nem, de arra próbáltam célozni ,hogy drága mulatság lesz, persze ha előttetek mindig hullik le a kamionról a felső kategóriás cuccokból úgy könnyű. :)
  • DarkSector
    #129
    Csirke ólak.
  • Prince23
    #128
    Proci és VGA kérdése az egész.
  • Shep
    #127
    Milyen ólak?
  • Shep
    #126
    Hát de ez az az előző részek is vagy jól futottak vagy csak szenvedés volt, nem sokat számított mire állítottad a részletességet. Na de messze van még addigra lehet ingyen osztogatják majd a 16 magos procikat meg 128 giga memóriát :)
  • DarkSector
    #125
    Vagy nem tóljuk.
  • wedge31
    #124
    Legfeljebb nem max grafon toljuk...
  • Shep
    #123
    Na de jó akkor tuti biztos ,hogy nem fog futni a játék csak 15fps-el de annyival is csak a legjobb gépeken. Mondjuk nem meglepő, mindegyik Witcherrel voltak sebesség problémák.
  • Although
    #122
    Még a borostát is látod geralt pofikáján :D
  • Although
    #121
    Witcher 2 alapból szebb mint ami elvárható, a modolt skyrim se nagyon éri el azt a szintet :) Nagyon nagy felbontású texturát használ a witcher 2. legfeljebb a formavilág ami neked nem tetszik az más kérdés ez nem egy csili-vili világ :) Épp ez a jó benne :)
  • DarkSector
    #120
    "szarrá moddolva" ja bocs.
  • grebber
    #119
    Ha szépség kell akkor Oblivion és Skyrim szarrá moddolva.
    De mivel gépem nincs hozzá majd egyszer max grafikán mappába vannak ezek is a sok sok más game-el együtt!
  • DarkSector
    #118
    Igazad van, vagy az Alien.
  • Prince23
    #117
    Dehogy szebb, az egy techdemo szrkupac. A Tomb Raider az, na az szebb
  • DarkSector
    #116
    Ahoz képest hogy rpg, szerintem szép, miért szerinted nem?
    Persze a Crysis 3 szebb. El is felejtettem.
  • grebber
    #115
    Ha neked a "Witcher 2 is bámulatos" (nekem az egynek elmegy kategoriába tartozik) akkor a 3 számodra valóban CGI lesz.
  • DarkSector
    #114
    Nextgen-re az eddigi bemutatók után simán elhiszem.
    Witcher 2 is bámulatos, és az nem nextgen,.