16775
banner
  • Prof William
    #2032
    Azt hiszem egész jól ment csak volt egy grafikai opció, aminek a bekapcsolásához brutál gép kellett.
  • bardocz
    #2031
    Witcher2 azon a gépen?
  • Rony94
    #2030
    "Az talán nem futott jól?"
    Még régebben olvasgattam fórumokat és csak azt láttam hogy mindenki panaszkodott hogy nagyon erős gép kellett neki.
  • Shep
    #2029
    Ja, futott low-n 20-25 fps-el.
  • DantesHUN
    #2028
    Az volt a witcher 2 alatt is. Az talán nem futott jól? Anno, Intel e2200-on 2 giga rammal, és 512-es VGA-val ha jól emlékszem, ami már akkor is öregecske gép volt.
  • Rony94
    #2027
    A Dragon Age-et a Frostbite 3 Engine hajtja (ami köztudottan szuperül lett optimalizálva), ezt meg a RED Engine fogja. Két külön dolog, nem lennék annyira bizakodó.
  • DantesHUN
    #2026
    Ja, az az egyik legjobb novella volt a Hófehérke sztori átültetése. Abban a novellában egyébként is minden benne volt, remek witcher-es sztori, ahol hiába tesz Geralt elvileg jót, mégse jó a vége.
    De Cirri kezdő sztorija, már úgy értem, amikor még meg se született, a végzettel, meg az oda ígért gyerekkel, is ilyen népmesei elem. Meg van, egy sztori, amikor egy herceg egy sellővel akar összejönni-ez meg a kis hableányra utalás.

    Gépigény. a Unity, és a GTA V is elfutott, rendesen felhúzva. Csak nem lesz gond.
  • Terawatt
    #2025
    Ezért tök felesleges kétszer annyi pénzt adni. Volt már erről korábban téma ez és ott nyitotta fel valaki a szemem egy részletes cikkel (amit most nem találtam meg csak a lenti táblázatot), hogy nem kelll a100k+ hufért venni i7et ahhoz, hogy kihajtsa a szart is a kártyából.

    GTA5

    1920x1080, FXAA, Max Settings, Titan X GPU Low/Avg FPS
    Core i3 4130 (3.4GHz, two cores, four threads) 28.0 / 42.4
    Core i5 4690K (3.9GHz, four cores, four threads) 40.0 / 67.6
    Core i7 4790K (4.4GHz, four cores, eight threads) 35.0 / 69.0
    Core i7 5960X (3.2GHz, eight cores, 16 threads) 35.0 / 74.9
  • grebber
    #2024
    Hamarosan kiderül, de bármibe fogadok nem lesz 60 fps ezekkel a beállitásokkal.
  • Prof William
    #2023
    Igen abban volt. Annak a tükrében nem biztos hogy bruksza mert annak egy ilyen szárnyas fekete leples-denevér az átváltozott alakja.

    Amikor Geralt a regényben találgatott hogy mi lehet felsorolt vagy 3-4 féle vámpírt (Mora? Alp?) aztán rájött hogy a legroszab... a bruksza.

    Amúgy nagyon bírtam, hogy az első és második kötet novellái között volt jó pár kiforgatott népmese...

    Pl amikor királylányt befogadják a törpék, aztán királylány meggyőzte őket hogy a bányászat helyett, ma az útonállás a menő és rettegett rablóbanda lettek. :)

    Gépigényhez meg... a Dragon Age: Inquisiton ultrán akadás nélkül futott... Ez azért bizakodással tölt el. :)
  • Ra1n
    #2022
    Remélem hogy jól fog fogyni pc-n és fog készülni egy only pc enhanced (lévén attól a nextgenek bedöglenének) ami a 2013-as látványt tartalmazza,arra is vevő leszek.:-)
  • DantesHUN
    #2021
    Elméletben hasonló a gépigénye mint a AC: Unity-nak. Persze ez nem jelent semmit, és nem is érdemes összehasonlítani, de ha tényleg olyan gép kell hozzá, mint a Unity-hoz, hát magas kicsit, de simán jól futott.
  • Ra1n
    #2020
    Illetve az is kérdés hogy ez a táblázat 60fps-re van-e lőve,mert ugye arról volt szó hogy maxolva egy 980 60-al viszi fhd-ben.
  • Ra1n
    #2019
    Nem jelent a proci és a ram semmit, játékokban egy 3570k szinte azonosan teljesít azzal a szörnnyel jelenleg.
    Az ennél gyengébb i5-ösök és amd procik a kérdésesek amik nem tudják kihajtani a vga-t,de az meg user hülyeség ha gyenge proci mellé valaki highend vga-t tesz.
  • grebber
    #2018
    Annak tükrében ,hogyba full hd maxhoz 980- kell és ez a butitott Witcher 3.
    Ezt szívesen megkérdezném a fejlesztőktől hogy akkor azt a 2013-as brutál Witcher 3-at ugyan mi a jó anyámra fejlesztették?? Értem én hogy a konzolt gyengének vélték ,de milyen pcre tervezték mégis.
    Szerintem totál bullshit az egész...
  • Terawatt
    #2017
    MInden~ benchmark test alatt OP ram és proci kombót használnak, ami szerintem nem olyan lényeges, csak legyen i5 meg 8 giga és kéne highon mennie~
  • Tibbbor
    #2016
    Ok, rendben van, GTX960-hoz azt írja: High-on elfut majd. Csak aztán később vettem észre, mi van a táblázat alatt:

    "Intel i7-5960X, 16GB DDR4 RAM, The Witcher 3: Wild Hunt Game Ready GeForce GTX Driver..."

    Akárcsak az életbiztosításoknál, itt is az apróbetűs rész a lényeg...
  • DantesHUN
    #2015
    Ha jól emlékszem a kiforgatott Szépség és Szörnyeteg novellára a könyvből, ahol a vámpír csaj végülis szerette a szörnyet, vagy nem? Ez volt a végén a lényeg.
  • drop
    #2014
    nvidia kártyákon hogyfut majd
  • Sith
    #2013
    Jah.."Ha azt nézzük a bruksza csak egy ártalmatlan lény aki vért iszik és embereket öl hogy életben maradjon, szal semmiben sem különbözik az emberektől"

    :)
  • Terawatt
    #2012
    Nem is csodálom, mert nem egy átlagos vámpírok.
  • Prof William
    #2011
    Geralt könyvekben is Bukszákkal (vagyis egy brukszával) szenved meg a legjobban. (Már ha ez az volt.)

    Maga a videó hangulatos volt. Jól bemutatott egy átlagosnál valamivel nehezebb Witcher feladatot.
  • jarlaxxe
    #2010
    Ezt a marhaságot valami tudatmódositó hatása alatt írhatta...
  • Evoluti0N
    #2009
    Jól megfogta lényeget. Nekem is tegnap pont az jutott eszembe, hogy milyen szomorú pillanatként jött át, amikor visszaalakult és meghalt.
  • wedge31
    #2008
  • Terawatt
    #2007
    Gamekapocsot egy comment a videóról:

    "Tökéletesen bemutatja a witcher lényegét. Ha azt nézzük Geralt egy kegyetlen szörnyvadász aki kíméletlenül elpusztítja a szörnyeket pénz fejében, hiába kedveljük annyira és változik meg a játék folyamán ez a witcher szakma amihez tartania kell magát. Ha azt nézzük a bruksza csak egy ártalmatlan lény aki vért iszik és embereket öl hogy életben maradjon, szal semmiben sem különbözik az emberektől és ezt a video nagyon jól átadja, főleg mikor halála pillanatában egy könny lecsurog a szeméből."

  • Terawatt
    #2006
    Elvileg a szörnyek bundája lesz élethűbb, mert arra hegyezték ki, nem pedig az emberi hajra.
  • Prof William
    #2005
    Na de cserébe milyen szép lesz már Yennefer, Triss és Geralt haja? Az már bőven megéri a diavetítést. :)

    Mellesleg a GOG galaxyn lejött a preload, de a beállításoknál még csak az angol nyelv van. Vagy majd játékon belül lehet nyelvet választani? Vagy esetleg a nyelvi csomagok majd 19-én jönnek?
  • Ra1n
    #2004
    A konzolűknak köszönhetően nem sok...
  • Terawatt
    #2003
    Kíváncsi leszek hogy high és a max között mi a különbség. Szerintem leginkább csak az atom brutál élsimítás lesz szembetűnő nyamegahajfizixszTM
  • TomStorm
    #2002
    Lefagyott loading screen-nél,konzol restart:DD
  • bardocz
    #2001
    Az engine képes lenne erre, de a játék nem fog így kinézni.
  • Evoluti0N
    #2000
    Kíváncsi vagyok, hogy ez a nagy Nvidia reklámozás, haverkodás után hogyan fog futni AMD kártyákon.
  • Shep
    #1999
    Jó, hát boxon is rohadt jól néz ki, de azért lehet még vergődni a butításon :)
  • xido
    #1998
    visszahozták a kajálást...jesss :)))
  • kill3r21
    #1997
    Gamerspot tolja :)
  • Jude666
    #1996
    Jó van na, most jöttem melóból, még mindig euphoric :D
  • jarlaxxe
    #1995
    Vót már....
  • MerlinW
    #1994
    Jah, a Digic. Ők csinláják az Ubisoft cgi-ket egy részét is egy jó ideje. Digic Pictures
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.05.14. 22:28:18
  • Jude666
    #1993


    ennyi.
    9/11