7912
  • Torzonborz
    #657
    A nagyobb ladikok száma korlátozva lesz, szóval nem biztos hogy hozzá tudsz jutni.
    De kisebbhez igen.
    Eleinte szerintem egy jól felszerelt Lancer vagy Connie beszerzése sem lesz könnyű.
    De majd kiderült ez a része még papíron van.
  • MasterMason
    #656
    Az idris sem kicsit a maga 240 méterével, már az is nagyon durva jelenség. :D Bízom benne, hogy legalább azt össze lehet majd üzletelni a játékban?! Meg a hull-c-re is kíváncsi leszek az is vagy 220 méter, abba is beleférne vagy 7 darab tízemeletes ház. :D

    Csak kíváncsi voltam, mert ahogy a Bengal ott úszik a telhetetlenség mintapéldányaként rögtön rátettem volna kezem.




  • Volfram42
    #655
    Szerintem nem lesz. Nem emberekre terveztek. Nem kompatibilis. Az átalakítás tuti nem lenne olcsó. Illetve honnan veszel alkatrészt. Az emberi nagy dögöket is csak találni lehet az elején, roncsként. Magánszemély nem birtokolhat katonai járművet. Aki talál egyet, rendbe rakja az se mehet vele az UEE területére, mert azok azonnal kérnék vissza, hisz az övék.
    Így magyarázta CR.
  • Torzonborz
    #654
    Jelenlegi legnagyobb capital ship a Bengal és nem , nem tudod megvenni szerencsére ,pláne nem tudod egyedül elfoglalni és használni.
    Amit meg lehetett venni az a Idris volt .
    Az hogy a Vanduul Kingship elfoglalható lesz e jó kérdés , mindenesetre biztos jó sok ember kellhet majd hozzá.
  • MasterMason
    #653
    Egy pár dolgot hadd kérdezzek már, hátha akik régebben követik a játékot tudják ezen válaszokat. Az a kapitális egy kilométeres carries is megvásárolható lesz a játékban, ugye minden hajóra össze lehet játszani játékon belül a pénzt? Ugye volt szó hajófoglalásról is meg ilyenek, gondolom akkor elfoglalható lesz ez a másfél kilométeres vanduul is? :D

    Mert akkor be is rosálok. :D

  • MasterMason
    #652


    Ilyen a constellation belülről.
  • MasterMason
    #651
    Nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz ebből a játékból, anno freelancert imádtam bejártam az egészet, és összehasonlítva a képeket megnézve egy pár videót, hát valami egészen döbbenetes. Gépem is megvan ahhoz, hogy fullon nyomjam, szóval kíváncsian várom, hogy mi fog kisülni ebből. Engem inkább ez a kereskedős utazgatós rész izgat leginkább, ahogy az is lesz akkor majd rácuppanok, már regisztráltam is, viszont nem vagyok hajlandó 0.8-as verzióval agyvérzést kapni, ha valami nem megy, szóval inkább még türelmesen várok.

    Ha a fele megvalósul annak amit ígérnek, akkor minden idők legjobb játéka lehet, persze bennem is van egy kis kétely, némi közöm azért van ezekhez a "dolgokhoz", és bizony szerintem egy kicsit túl lett ígérve. :D

    Ha nem akkor megemelem a kalapom, és egy hatalmas űrkaland veheti majd kezdetét "egy új világban".
  • Diopapa
    #650
    Megnéztem, több az fps (nálam már időnként 60 is előfordul very high-on). A gép pedig kevésbé rángat, emiatt "finomabb" talán az irányítás, de nem érztem annyira a különbséget. Joyyal próbáltam. 1 kört mentem, most a 9. wave-ben fingottam ki, sajna a sötét aszteroidák még mindig nem látszanak ... :D
  • Torzonborz
    #649
    Joy irányításra mondják sokan hogy jobb lett , erről nem tudok nyilatkozni mert nem volt kedvem kínlódni a beállításával.
    Swarmot sem néztem meg reggel , csak a multit lestem meg gyorsba.
  • Bhalage
    #648
    a forumon olvastam vagy 10 "zomg kiralysag lett" irast.. amin a legjobban csodalkoztam, hogy van aki szerint az iranyitas lett jobb, bar errol mintha nem olvastam volna a notesban.. de majd inkabb en is meglesem este
  • Diopapa
    #647
    Hát.. nekem swarmban is 2 lövés a shield meg 1-2 lövés a hull és végem.. :) Ha ehhez képest is hamarabb esik szét, az nem jó... :)
  • Torzonborz
    #646
    Eltűnő hajót nem láttam de teleport volt , gondolom nagy latency miatt de "alt"-ra nem írja ki kinek mennyi.
    Viszont swarmhoz képest sokkal hamarabb esik szét pl 300 is.
    Bár ez balance probléma , először a technikai részét oldják meg.
  • Diopapa
    #645
    hülye oldal komolyan.... grrr

    Szóval az új patch óta:

    "I was playing on the same server as you in my last match. Had rubber banding, teleporting ships, disappearing ships, invisible ships, (at one point there were only two opponents, but then others started popping in and out. Usually, I think there were 7.

    My own ship was behaving rather erratically and actually exploded once randomly, and went spinning off out of control at another point. Couldn't even acquire a target lock for more than a few seconds usually, and couldn't lock any missiles because the locks would bounce and disappear if they worked at all.

    It was pretty awful honestly. Out of curiosity though, where are you playing from. Myself, I'm in Western Canada."
  • Diopapa
    #644
    Új patch óta:

  • Torzonborz
    #643
    Mit áradoznak róla ? Én most kerültem multiba , hát van még mit reszelni rajta. Mondjuk 0.8 alfához képest szódával elmegy.
  • Bhalage
    #642
    este en is ranezek majd, bar a tulzott aradozas gyanus ; ) es ezt nem rosszindulatbol mondom
  • Diopapa
    #641
    Csak letöltöttem. A patchnotes alapján többre számítottam.
  • Bhalage
    #640
    nagyon aradoznak az uj patchrol a forumon, meglestetek mar? velemenyek?
  • Diopapa
    #639
    VG-nél (is) a legnagyobb probléma az ostoba engine választásból adódott szerintem... Ott számomra nagyobb gondot okozott, hogy az első időkben átmentél "seamless" egy másik zónába, leestél a mountról, leestek rólad a buffok stb... Sorcererrel nem volt vidám :)

    BTW a nyakam teszem rá, hogy grafikailag rendben van már a roid hangár, de mivel ugye itt jön be a moduláris felépítés, azon kell faragni. Én nem bánom, csak egyszer kell megcsinálni, utána már felteszem egyszerűbb lesz a többit is átemelni.
  • Torzonborz
    #638
    De akár még így is kijöhetne ha ....ha CR zöld lámpát adna. Ad ? Nem . na akkor ki ül rajta ? :D
    Amúgy meg bőszen lehet akár még gfx bug is , ha már említetted volt korábban Vanguardot ott volt iszonyat fps drop pár helyen és nem azért mert szarul volt optimalizálva az engine ( mert de :D ) hanem mert a tisztelt modellezők elbatyarintottak vmit és irdatlan poligonszámot felejtettek a modellekben.
  • Diopapa
    #637
    Valamelyik okos mondta talán Sandi(?), hogy még pár bug van vele, azért nem adták ki. Gondolom nem az a bug, hogy nem tudnak megfelelő barnát kikeverni paintben a grafikusok.
  • Torzonborz
    #636
    Ez valami belsős info hogy ki ül rajta ?
  • Diopapa
    #635
    Közben a moduláris hangár sem nagyon akar elkészülni Austinban, lassan 1 hónapja kint van a DFM és az AC release utánra ígérték. Nem a grafikusok ülnek rajta elhiheted.
  • Sith
    #634
    Project Manager is a Person who thinks nine women can deliver a baby in One month.
  • Torzonborz
    #633
    De miért kéne moar ? Nem értem az összefüggést. Attól hogy többen dolgoznak rajta nem feltétlen lesz jobb.
    Nem is biztos hogy egy adott területen tud több programozó dolgozni.
    Szóval érted.
  • Diopapa
    #632
    Magyarul ott tartunk, hogy a netkód még nem igazán jó ---> moar programozó needed... :P
  • Torzonborz
    #631
    Én nem látok bele a dolgaikba hogy ezt így ki merjem jelenteni , kívülről meg könnyű "megszakérteni" a dolgokat csak felesleges.
    A multi meg először kezelje le a mostani 30k usert normálisan , aztán mehet a bővítés. Addig minek ? Egy lagos multit Te se nagyon élveznél.
    Mer' ahogy olvastam most eléggé az.
  • Diopapa
    #630
    Tekintve, hogy lassan megint 2 hete nem volt patch (a pici launcher update-től eltekintve), lehet hogy kevés. :) Pl a multiba elkezdhetnék beengedni a népeket, mert ebben a tempóban karácsonykor jutok be.. :D
  • Torzonborz
    #629
    Mi az elegendő ? Már több mint 200 főt alkalmaznak , abból legalább 30 programozó . Ennyi elég kéne hogy legyen.
  • Diopapa
    #628
    Fontosabbak a community managerek, a salesesek, meg a többi léhűtő úgy néz ki.. :/
  • TokraFan
    #627
    Pedig több stúdióban folyik a munka, párhuzamosan...Az anyagiak biztos nem gátoljőák meg, hogy elegendő programozót alkalmazzanak...
  • Diopapa
    #626
    Felteszem nem a Vanguardra, az EQ2-re (az 1 hetes rolloutal.. :D), vagy a Darkfallra gondolsz :D
  • Torzonborz
    #625
    Pedig vót olyan , 1-2 , ritka mint a fehér olló :D
  • Diopapa
    #624
    Én sok MMO startjánál ott voltam, de zökkenőmentes nem nagyon rémlik. :)
  • Malibutomi
    #623
    Úgyis lesz egy csomó derékig beszorult ember a hiperhajtóműbe, meg kilógó lábak a hajó alján dolog.
    Máig emlékszem mi volt a WOW kezdetekor is, mikor a tengeren átvivő hajó egyszercsak Tanarisban a sivatag közepén pottyant le. :)
  • Diopapa
    #622
    Aggódom, nekem úgy tűnik nagyon kevés a programozójuk, ide már nem elég az xml buhera.. :D
  • Bhalage
    #621
    ez technikailag erdekes kerdes/tema

    kivancsian varom hogy csinaljak meg
  • Diopapa
    #620
    Ha figyelmesen olvasod, láthatod, hogy az ARMA arra példa, hogyan van megoldva az egység mozgatása ha járműben ül. Mivel a játékost együtt mozgatják a járművel, de az elmozdulást a statikus maphoz képest végzi, így a többi bent ülő játékos számára az egység "ugrálhat". Ez nem megengedhető az SC-ben, mivel a játékos mozoghat a járművön belül.
  • Sith
    #619
    Az ARMA pld nem jó pld szvsz mert ott a legénység fix helyen van szóval nincs lehetőség arra hogy a mozgó járműben sétálgass (max teleport az egyik helyről a másikra)

    Mondjuk itt nekem most az ugrott be, hogy mi van ha kikapcsoljuk a mindenféle hülye védelmet a hajón és hirtelen megtépjük, ebben az esetben gondolom nem feltétlenül jó nem bekötve ülni az egyik ülésben. (már ha lesz benne ilyen)
  • Torzonborz
    #618
    Ahogy Papa mondta : séta lesz , pont azért készülnek a nagyobb hajók is ilyen sokáig mert majdnem a teljes belső teret meg kell csinálni.
    A már most HM-ben lévők is ( cutlass ,lancer , connie ) ezért vannak így kidolgozva.