7912
  • Volfram42
    #737
    Dua bocsi. A hangar ugy novekszik ahogy bovited igen, de a kezdo hangarodon ki etelevel a tobbit csak berled es minel nagyobb annal dragabb lesz.

    Egy nagy hajon en bevallalom a reszeg szakacs szerepet. Meghuzom magam a piaraktarban ti meg harcoltok.:-)
    Egyebkent meg gepesz poszt is lesz. Kivancsi vagyok azt hogyan oldjak meg. Majd uvolthetjuk, hogy Scotty beam me up.:-)
  • Torzonborz
    #736
    "Nem lesz NPC pilota"

    Kicsit módosítom magam : npc pilóta lehet hogy lesz mert devek is azt mondták hogy a hajódat elküldheted hangárból ide-oda pl kereskedni és azt npc pilóta vezetheti. Ez persze kockázattal jár de így van értelme egy nagyobb saját flottának.
    Nekem az nem rémlik és abban nem vagyok biztos hogy singel-seat ship-re lesz e pilóta. Tehát pl Idrisnél nem tudod azt megjátszani hogy npc személyzettel irányítod és mellé még npc vadászokkal véded is.
  • Volfram42
    #735
    Lehet sajat gyujtemenyed igen. Ez a flottacsomag, de mukodo flottad akkor lesz ha a hajoidat odaadogatod tarsaknak es azok mennek veled. Nem lesz NPC pilota.

    Torpedo vagy dog raketa ugy is lesz kicsi gepen ami direkt nagy hajok likvidalasara van tervezve. Az eletben is egy ketfedeu swordfish lett a Bismarck veszte.
  • Caterpillar
    #734





    Ejj mennyire menő lesz, majd rohangálni a tornyok között, amíg a cimborád vezeti a gépet...
  • Jeffjohnson
    #733
    Huhh de sok hsz, hirtelen azt hittem, hogy kijött valami izgalmas patch vagy valami érdekes infó de ahogy látom csak a 1st ragequiter cím aktuális várományosa szórakoztatja a népet
  • Torzonborz
    #732
    Tetszene , mi !? :D
    Mindenesetre az biztos hogy még a legkisebb multi-crew shippel is élmény lesz majd repkedni úgy hogy cimborák csücslnek benne és nem npc-k.
  • Sith
    #731
    Aszem ígértek mindenféle rakétát/torpedót kimondottan nagy hajók ellen, biztos nem sétagalopp leszedni egy ilyet de szerintem nem lehetetlen.

    Mondjuk szerintem kicsit előre szaladtunk...

  • MasterMason
    #730
    De hát már most is árulnak flottákat multi-ship csomagokban, a flotta nem azt jelenti feltétlen legalábbis ebben a játékban, hogy egyszerre repülsz majd minddel. Hanem azt, hogy begyűjtögeted. Mi a francnak volna annyi hely a hangárban (sőt még bővíteni is lehet majd), hacsak nem azért, hogy hajókat is tegyél bele saját flottát építs?!
  • MasterMason
    #729
    Ja, és olyan pajzs lesz rajta, hogy class 5-ig bármilyen fegyverrel lősz a hajóra még talán töltődik is energiával ahelyett, hogy sérülne. :D

  • Torzonborz
    #728
    na bumm....nem kapja vissza , csak a hajótestet. minden mást újra be kell szerezni és feltenni a ladikra. szóval nem na bumm lesz ilyen ladikban hanem fosás ezerrrel.
  • Volfram42
    #727
    Az eletrevalo biztosita csak a hajotestre vonatkozim azt fel is kell szerelni. Es minel tobbszor pukkan az ember a biztosito annal lassabban fog karteriteni. Ez igy lesz. Wm-ben volt rola szo. Flottaepitessel az a baj, hogy egy flotta nem nevezheto annak ha egy tagjan kivul mind a garazsban csucsul. Csak jatekos vezethet hajot nem fognak veled jonni npc pilotak a tobbi gepeddel.
    Az npc meg nem hiszem, hogy minden posztot el tud majd latni. A constellationon az anyosules alkalmas taktikai posztkent mukodni. Ha azt a feladatot egy ai jol ellatja akkor le a kalappal.
  • MolnarRob
    #726
    Az teljesen mindegy, hogy ki mi szeretne lenni a játékban, de az biztos, hogy egy HC gamer akármi is szeretne lenni, végigmegy a létrán, hogy megismerje kitapasztalja a játékot. ;)
  • Caterpillar
    #725
    Hogy mi a játék lényege, azt szerintem mindenki saját magának fogja eldönteni... Van aki kereskedni szeret, van aki felfedezni, van aki corpot vezetni, szerintem ez nem standardizálható, hogy csak az az igazi HC gamer aki az Aurorájával lesz később egy corp vezetője, vagy egy commander aki hajók százait vezeti csatába... :)
  • MasterMason
    #724
    Meg az is biztos, hogy az igazi hc-gamerek a legolcsóbb 30 dolláros Aurora MR-el fogják kezdeni, és onnan felküzdeni magukat... Annak van értelme, az a játék igazi lényege.
  • MasterMason
    #723
    Mondjuk az már most biztos, hogy én egy forintos sem költenék arra nemhogy 15 ezer dollárt, hogy megkaphassam mindazt, amiért érdemes lenne játszani. :D

    Tehát nem is értem. :D Persze biztos megint velem van a baj, hogy nem értem, de hát ideológiailag úgy látszik még nem vagyok elég képzett. :D
  • Sith
    #722
    Jelenleg nem sokan tudják hogy fog ez az egész össze állni, viszont ha csak a felét megvalósítják az ígéreteknek akkor már nem lesz rossz játék.
  • MasterMason
    #721
    Megmondom őszintén, nem tudom hogyan fog összeállni mindez egy egésszé. Lesz itt minden mint a búcsúban. :)
  • Caterpillar
    #720
    Valószínűleg úgy, hogy ne érje meg eszetlenül pukkantani a hajókat...
  • MasterMason
    #719
    Nyilván a játékban is lehet majd biztosítást kötni, még ha drágán akkor is. Szóval olyan nagy tragédia biztos nem érhet, ha leszednek. Ki tudja, hogy lesz ez pontosan, még senki...
  • MasterMason
    #718
    Na bumm, visszakapja...
  • MasterMason
    #717
    Azért ha megfogadtok egy jó tanácsot már így az elején, ha megláttok egy Idrist nagyon közel ne menjetek majd még csapatban sem a "kis vadászokkal". :D

    Mert nem sokáig fog tartani 10-15 vadász leszedése.
  • Torzonborz
    #716
    Attól hogy van rajta LTI ég el lehet venni...
  • Caterpillar
    #715
    Lesz itt még félre kettintás, bridge helyett ugrás, és társai... Szinte biztos, hogy az elején a mini-Napoleonok úgy fognak hullani mint a legyek...

    Ahhoz, hogy valami működjön kell hozzá stratégia, de legalább taktika, mivel senki nem tud semmit, ahhoz idő kell és fájdalmas tanulás... :)
  • MasterMason
    #714
    Ja, aztán nehogy majd a Papa koppanjon, hogy 15 ezer dollárért bevásárolták már a legjobb hajókat élethosszig tartó biztosítással, vagyis hiába lövöd le, meg elvenni sem lehet.
  • Torzonborz
    #713
    Azért ne bízd el magad idejekorán mert elég hamar és gyorsan koppanhatsz.
    EVE tele van ilyen esetekkel. De erről Papa tudna mesélni.
  • MasterMason
    #712
    Azért elég súlyos fegyverek lesznek azon a gépen, és bizony bőven elég, ha a vezetést átveszi az NPC te meg beülve valamelyik fegyverzethez pirosra fested az égboltot.
  • Diopapa
    #711
    Rá se ránts, csak biztos az átlagnál érzékenyebb az ostobaságra.
  • MasterMason
    #710
    Ha sokan vagyok mint a késes cigányok, akkor majd elszaladok vagy mittomén.

    Na most oké, de amíg még pontosan nem tudni mi lesz itt ebben a játékban, hogyan néz ki a játékmenet majd végleges formában, addig csak agyal az ember nem? :D Még az is lehet, hogy nekem lesz igazam és
  • Torzonborz
    #709
    NPC vadászok nem tudom hogy lesznek e ,nem emlékszem rá hogy ezt ígérték volna , csak személyzetnek lehet alkalmazni őket.
  • MasterMason
    #708
    De most mi az anyáért akkora gyökér valamelyik, hogy egy ilyen beszélgetés alatt is minuszolgat?! :D
  • Sith
    #707
    Persze persze, egyedül semmit se tudok csinálni... ezért is nyugodtan leírhatod, ígérem egyedül megyek.
  • MasterMason
    #706
    Kiküldök rád NPC-ket, és amíg kénytelen vagy velük foglalkozni, addig a nagy hajóval nehéz fegyverekkel szépen levadászok mindenkit. :D
  • MasterMason
    #705
    De nekem nagyon megfelel a Hull-c is :D, és ha már játszok, akkor biztos hogy azért fogok játszani, hogy építsek magamnak egy flottát, szépen lassan begyűjtögetni a hajókat, egyre nagyobbakat, és ha elérem azt a szintet, akkor a flotta ékköveként mondjuk bevásároljak egy Idrist.

    Tehát nem azzal akarom kezdeni, meg akarom én is ismerni mindet szépen végigmenni a játékon...
  • Torzonborz
    #704
    Több vadász rád mozdul esetleg bombázó támogatással és szarrálőnek. Bájbájrotchilbáró :D
  • Diopapa
    #703
    Milyen egyedül? EVE-ben az ilyen janikat akik egyedül feszítettek egy carrierben v. dreadben, pillanatok alatt levarttuk...
  • MasterMason
    #702
    De milyen kárt tudna tenni benne bárki egyedül? Nyilván legalább olyan kaliberű hajó kell az elpusztításához. Hát gondolom olyan pajzs van rajta, hogy lepattannak róla a kis hajók. Azt te sem gondolod komolyan, hogy bármelyik egyszemélyes hajóval betámadna valaki?

    Akkor megnyomod a "piros gombot" és egy fekete lyuk marad a kis piszok szemtelen helyén.
  • Caterpillar
    #701
    Btw, engem (persze egy Idrisen az élet is) nagyon érdekel, mit fog tudni egy Ghost vagy Tracker Hornet, főleg a Ghost!

    Itt is lesz majd cloak mint EvE -ben? Nem is nagyon tudok jobb szórakozást elképzelni, mint ülni egy aszterodián és nézni, ahogy egymást gyepálják, ami marad azt meg a csata után kicuccolni...
  • Torzonborz
    #700
    Felőlem azt csinálszt amit akarsz de nem árt ha tisztában vagy azzal hogy egy idris már most zsíros célpont , ha indul a játék akkor aztán arra fog mozdulni mindenki és ez később se változik.
  • Caterpillar
    #699
    Senki nem mondta, hogy nem teheted meg, de ára van, ha ki tudod fizetni lelked rajta, ha "rotchild báró" akarsz lenni, ahhoz pénz kell, sok... Ahhoz hogy sok pénzed legyen, valószínűleg nem egy Idris az ideális hajó...
  • Sith
    #698
    Akkor légy oly kedves (olyan 2 év múlva)ha bármikor ilyen egyedüli utakra mész az idriseddel, csak küld el nekem privátban...
    Csak hogy tudjam merre jársz, ha meg szeretném nézni a hajódat pld...
    vagy a rakomány jegyzéket is átküldhetnéd... ugye nem tudjuk egyelőre hogy mennyiben viselkedik máshogy egy üres vagy egy teljesen meg pakolt hajó, engem személy szerint a teljesen megpakolt verzió érdekelne... csak a kíváncsiság végett persze...