256
  • papi08
    #16
    Én azért már eléggé várom a géémet...csak adja a magasságos hogy ezt normálisan optimalizálják..:DD
  • LeWyTy
    #15
    Majd idővel úgy is ki fog derülni.
  • papi08
    #14
    Vagy pedig egy nagy map, és azt osztja fel sok kicsire, amik közt szabadon járkálsz..:D
  • LeWyTy
    #13
    Szerintem nem

    Inkább ahogy megyünk előre ugrálnak a régiók a mapon.
  • papi08
    #12
    Lehet hogy ez is szintekre/map-okra osztott, mert minden képen szinte más és más térkép van..akkor viszont borul a szabadságérzeted:P :D
  • LeWyTy
    #11
    Inkább a blogon nézegettem a képeket.. és láttam rajta valami minimapot, ami nagyon jó!
    De van egy észrevételem!
    A képeken a minimap felett ott vannak a helyszínek nevei... ezzel arra gondolok hogy ez hogy lehetséges ha random a map?? Vagy lehet hogy mégsem random csak kockákból áll?
  • LeWyTy
    #10
    Ott is be vagy zárva egy mapra... az pedig kapásból nem olyan érzés mint amire én gondoltam.

    De most ne ezen kezdjünk vitát
  • papi08
    #9
    "teljes szabadságnak" ott a Garry's Mod, ott nincsenek célok, menny és építs bármit, akár a fizika törvényeit teljesen kizárva :D
  • LeWyTy
    #8
    Szerintem csak az a vonzata mint pl a minecraft...
    Mer már gondolom mindenki unja hogy némely játékon csak egy irányban mehetsz és csak azt csinálhatod amit csinálnod kell.

    Mindenki elfogadja ezt a lebutított kinézetet a teljes szabadságért cserébe, hogy azt teszel amit akarsz.

    Legalább is én így gondolom.
  • jackoneill90
    #7
    Régen az volta bajuk az embereknek, hogy túl pixeles a játék. Most meg visszajönnek ezek a pixelszerű halmazok a divatba? kockák.
  • papi08
    #6
    +fav! Mindneképp követni fogom a játék fejlődését! :)
  • #5
    Jaja, érdekesnek néz ki.
    +fav
  • Aquir
    #4
    összefüggőbbek és árnyaltabbak a színek ezért (is) szebb a táj, jó a mozgás is, meglátjuk mi lesz belőle :)

  • LeWyTy
    #3

  • LeWyTy
    #2
    A blogon található FAQ-t(2011/11/23) a webfordító segítségével lefordítottam és érthetővé fogalmaztam.


    Kérdés:Mikor lesz kiadva a játék??
    Válasz:Ezt nem tudom megmondani.Mivel ez az első játékomm és még 1 tonna játékelemet szeretnék belerakni.Talán az alpha-t ki tudnám adni 1hónap múlva vagy több.

    Kérdés:Hányan dolgoznak a játékon?
    Válasz:Csak én 2011.Június hobbiprojekt ként indult ez a játék.

    Kérdés:Tudok segíteni bármivel?
    Válasz:Nem! egyedül dolgozom.

    Kérdés:Melyik játék ihlette?
    Válasz:-Minecraft(világ ami végtelen és kockákból áll)
    -Zelda(története és játékmenete)
    -Diablo,World of Warcraft(az RPG elemek)
    -és még sokkal több...

    Kérdés:Miket tervezel a játékba?
    Válasz:-Hangok
    -Karakter testreszabás
    -Questek
    -NPC-k
    -NPC faluk
    -Börtönök
    -Rengetek mob
    -Fegyverek, itemek
    -Lvl,xp,skill rendszerek
    -GUI

    Kérdés:Lesz benne többjátékos lehetőség?
    Válasz:Igen természetesen!Bárhová mehettek és bármit csinálhattok együtt.

    Kérdés:Bányászati/építési/craft rendszert fogsz belerakni?
    Válasz:Nem tervezem hogy bányászni kelljen.De lesz benne mód hogy házat építs magadnak.Valószínűleg lesz crafting rendszer is.És mob drop is.

    Kérdés:Hogyan készíted a játékot?
    Válasz: C++ ban írtam mindent és DirectX (OpenGL)És saját generátort hoztam létre.

    Kérdés:A végső játéknak is Cube World lesz a neve?
    Válasz:Nem, ez csak egy projektnév.Később meg fog változni.
  • LeWyTy
    #1
    Egy érdekes játék.
    Leginkább minecraft koppintásnak tűnik, de ránézésre nem java alapú. tehát már jobb.

    Nem sok mindent találtam róla.
    (meg annyira angolból sem vagyok ott)

    De itt egy videó meg egy blog.
    http://wollay.blogspot.com/


    Ha tudsz róla valamit írd ide vagy linkeld!!