256
  • PeeTeR
    #136
    azert az a bomba erosen szintfuggo. nem tudom milyen szinten vagy de nalunk (asszonnyal) hasznos tud lenni meg ha nem is hasznaljuk :)
  • iRockYou
    #135
    Lewyty: a bomba nagyon keveset sebez, felesleges bombákat pakolni a bosshoz és a bubis npc csak azt mondja el hogy van a közelbe az a bizonyos terep de attól az még nem küldi csak megmutatja milyen közel van.

    Benga1994: nekem rougem van és boss ölésnél annyit tehetsz ha egyedül játszol hogy felszerelkezel rengetek potival (warer glass + heartflower) és így fight közbe hátrálsz néha és eliszol egyet. Ha nagyon erős a boss akkor meg kell várni míg a feje felett nincs csillag és rányomni egy skillt (ez lehet jobb klikk vagy 1-2-3) ilyenkor újra kap egy stunt és lehet ütni amíg földön van és ezt folytatni de ez minden karakternél megy ;)

    Én már nagyjából "kijátszottam" a játékot de szívesen segítek bárkinek és szeretnék új karaktert is kezdeni lanba szigorúan 4en ha vannak rá jelentkezők. Ts3 használata alap
  • DylanTJ
    #134
    Kipróbáltuk mi is tesóval, eddig élvezetesnek tűnik. Remélem a játékmenet idővel nem fordul át túlzott grindelésbe. Itt egy kis videó a kezdeti bénázásunkról:

    GameBunker - Cube World 1.
  • tutyimutyi2
    #133
    ezt hogy érted?
    egyébként reggelente amikor elöször kapcsolom be a gépet akkor is ugyugy lefagy
  • LeWyTy
    #132
    Szerintem nézd meg mennyire melegszik a géped játék közben
  • tutyimutyi2
    #131
    nekem olyan problémám van a játékkal hogy miután bekapcsolom 2-10 perc elteltével egyszerüen lefagy és indithatom ujra a gépet, van ien másnak is vagy csak nekem van ez illetve mit tehetnék ellene?
  • LeWyTy
    #130
    Ja még a bossokhoz... kell venni pár bombát és kitapaszatalni először hogy harcol az aktuális boss ész utánna alápakolgatni.
  • Benga1994
    #129
    Na most sikerült az első boss és egyben az első questemet is megcsinálni! :) 2 nap kellet és 12 szint de sikerült! :)
  • LeWyTy
    #128
    Ha egy bubis npc-töl kapott questet megcsinálok kapok valami jutalmat? reputációt bármit?
  • mijki
    #127
    Tudom, próbáltam már a hosztolást. 2 perc alatt összeomlott a szeró és Please wait lett. :)
  • LeWyTy
    #126
    Én edig egyet nyírtam ki egyedül Ranger-el.(de csak mert nem volt speckó képessége.)
    (folyamatosan hátráltam és ütöttem... kb 30perc és 20 +1-es healing poti)
    És egyet belecsaltam egy barátságos 4fős npc csapatba.
  • LeWyTy
    #125
    De a multihoz egy bika gép kell ám!
    Vagy egy gép ami csak szerver.
  • Benga1994
    #124
    Akár item akár taktika. Én eddig kb 4-5 bossnak ugrottam neki és hát nem jártam sok sikerrel.
  • mijki
    #123
    Én is szívesen multiznék, bár még csak virágbolti változatom van.

    3-as rogue-m van
  • PeeTeR
    #122
    ird le hogy mire vagy kivancsi konkretan (ha itemre meg azokhoz tartozo adatokra gondolsz) es megnezem, mert fejbol nem megy mibol milyen van.
  • Benga1994
    #121
    Értem.
  • PeeTeR
    #120
    most erre milyen valaszt produkaljak? O.o
    "tobbnyire hatasosan es aranylag gyorsan"
  • Benga1994
    #119
    Akinek rogue-ja van az hogy öli a bossokat?? Mert nekem eddig sehogy nem sikerül.
  • LeWyTy
    #118
    Nem is hiányzik
  • PeeTeR
    #117
    moderator topic -ba kertem, hogy rakjak be a wiki -t egyelore ez boven eleg.
  • kill3r21
    #116
    Herby itt van? xD
  • LeWyTy
    #115
    Ha most egy adminnal berakattad akkor gratulálok...
    Akkor már a játék oldalát is linkelhette volna.
  • LeWyTy
    #114
    Valakivel/kikkel nagyon szívesen játszanék.
    Feltétel NASA szervergép hogy ne legyen lagg :D
  • PeeTeR
    #113
    megoldva, mar kint van
  • LeWyTy
    #112
    Hogy tenném már ki?
    Semmi jogom nincs.
    A TÉMAINDÍTÓ és a HÁZIGAZDA nem ugyan az.

    Spameljünk ki 500hsz-t és legyen valaki házigazda.



    A seed-nek van valami értelme is? úgy is teljesen random minden. miben határozó?
  • PeeTeR
    #111
    probald ki ezt, nagyon hasznos:

    Legendary Lamp
    Seed: 13375
    (Yellow quality lamp, costs 4 copper at starting village, extremely bright.)

    de Wikiben ez is le van irva :p
  • BuriP
    #110
    Mondjuk az éjjeli sötétséget egy kicsit túlzásba vitték! Találtam egy óceános biomot és rámesteledett a tengerfenéken, három piranha lerángatott a krokodilom hátáról és széttépett, anélkül hogy a nevükön és a HP-csíkon kívül bármit is láttam volna belőlük! Még most sem tudom hogy néz ki egy piranha a játékban!
  • mijki
    #109
    Értem. :)

    Az előbb találtam egy barlangot, lestem is hogy ez hogy került ide. :)
  • PeeTeR
    #108
    hal isten, ez nem mc, koze nincs hozza.
    aki turni akar az huzzon mczni
  • BuriP
    #107
    Bányászni most is tudsz, a barlangokban van iron, gold, silver, diamond, ruby. Mint a minecraftban, olyan földtúrás nem lesz.
  • Benga1994
    #106
    Sziasztok!

    Esetleg van most aktív szerver?
    Mert amit lentebb írtatok az jelenleg nem megy.
  • mijki
    #105
    A későbbiekben bányászni is lehet majd a játékban?(pl.: Minecraft)
  • PeeTeR
    #104
    ja mert LeWy lusta es nem rakta ki a linket ;x
  • mijki
    #103
    Nem tudtam, hogy van wiki. :)
  • PeeTeR
    #102
    ezt birom elobb kerdes, aztan utanna nezes :p
    miert nem forditva O.o

    amugy igen tetszoleges ideig lehet viz alatt barangolni. vicces latni spawn pontokat viz alatt :D
  • BuriP
    #101
    Nem eszencia hanem spirit, és megtaláltam wikin.
  • BuriP
    #100
    A tenger gyümölcsei. :D
    El tud fogyni a levegőd a víz alatt, vagy lent maradhatsz tetszőleges ideig?
  • BuriP
    #99
    Vannak minibossok, névvel ellátott mobok amik 2-3x nagyobbak a simánál: Óriásmókus, Óriásterrier, Óriástehén (nem a Skull Bull) amikkel eddig találkoztam. Valamilyen elementális(fire,wind,ice) eszenciát dobnak. Tudja valaki ezek mire használhatók?
  • mijki
    #98
    Megtaláltam wiki-n a választ mindkét kérdésemre. :)
  • mijki
    #97
    Sziasztok!

    Két kérdésem is lenne a játékkal kapcsolatban:

    1, Az Itemeknél kell x power hogy tudd használni. Ez pontosan mi és hogy lehet növelni ezt az értéket?

    2, Hogy lehet pet-et szerezni a vadonban?

    A választ előre is köszönöm.