256
  • mijki
    #216
    Esetleg egy magyar Cube World oldalt létrehozhatnánk, ahol lenne magyar wiki és FAQ.(+esetleg fórum is)

    A probléma annyi, hogy nem tudok honlapot szerkeszteni. :)
  • mijki
    #215
    Terra ezt próbáld ki:
    Limit CPU
  • DylanTJ
    #214
    No volt egy kis időnk játszani. Egyelőre inkább csak felfedeztük a világot, mintsem aktívan fejlődtünk, de azért jól szórakoztunk.
    GameBunker - Cube World 2. rész
    Enjoy! :)
  • LeWyTy
    #213
    Há most nincs ott senki :D
  • iRockYou
    #212
    jön még valaki?
  • iRockYou
    #211
    ts3.tsbazis.info:9050
    asylum szoba/ cube world alszoba és a jelszó qq
  • iRockYou
    #210
    ts-en várom aki jön
  • mijki
    #209
    Akkor lassan valaki multi?
  • LeWyTy
    #208
    El kellhetne egy házigazdi... lehatnék ha ti és az adminok is úgy gondoljátok.
  • LeWyTy
    #207
    Valakivel játszanék MOST!
  • LeWyTy
    #206
    De azé bohóckodnék veled... lehet? :D

    TS valami?
  • iRockYou
    #205
    nem hackeleke, küldizek. egy küldi 3 szint kb... kinézetet meg a képed alapján gondolom tudod hogy kell csinálni szóval azt is tudod hogy az alap kinézetből elvenni nem tudsz csak hozzá rakni :)
  • LeWyTy
    #204
    1. LVL 150? lol akkor nem hekk?

    2. fegyver kinézetet nem tudok hekkelni magamnak?(fekete markolat nélküli kardot akarok)
  • iRockYou
    #203
    persze holnap is ráérek késő délutánig, de ha gondolja valaki most is jöhet cubezni csak már nicns kis karim. úgy hogy vagy kezdek egyet megint vagy valaki hozza a lehető legnagyobbat (minimum 150)
  • LeWyTy
    #202
    Craftoltam egy magasugró rudat... zsoltika imádja :P
  • mijki
    #201
    Holnap folytatjuk a COOP-ot?
  • Terawatt
    #200
    1 r. :P Rock csinálta a hamachit, rakjátok ki Geryt és csak azok legyenek fent akik tolják
  • mijki
    #199
    Terra, Benga-t is felkéne venned hamachi-ra.
  • Bazsa241
    #198
    Na mi a helyzet nem lesz játék ?:P
  • mijki
    #197
    1, Feljössz TS-re:
    ts3 ip: ts3.tsbazis.info:9050
    szoba: ASYLUM
    alszoba: Cube World
    Jelszó: qq

    2, Felrakod hamachi-t
    Minden infót megkapsz TS-en(bár most betelt a hamachi szoba ahogy látom, úgyhogy Terrawattnak kell egy újat csinálni, ha ő a hoszt.)

    3, Játszol :)
  • Benga1994
    #196
    Ez nem Game of Throne, hogy kinyírják a főszereplőket! :)
  • Benga1994
    #195
    Én is mennék multizni :) mi az ip??
  • Terawatt
    #194
    Köszönöm a spoilert. :D
  • AnarchoiD
    #193
    Ismerjuk. Tommy meg fog halni ;) a vegere teljesen ellaposodik a sori... ;)
  • DANIELTRUCKER
    #192
    Heló mindenki.

    Olyan problémám akadt hogy egyszerűen nem tűnik el a betöltőképernyő, de a játék mögötte a hangok alapján fut. Nem tudom volt e valakinek ilyen problémája, de remélem tudtok rá valami megoldást. Légyszi segítsetek mert nagyon ki akarom próbálni.

    Üdv!
  • Terawatt
    #191
    Szervert megcsináltam. Én most nem jövök. Rákaptam az Arrow c. sorozatra. Aki nem ismerné pótolja.
  • AnarchoiD
    #190
    Nemertem mirol bezeltek nekem 25rol felmegy 32 re ha jatszom. Egyetlen gond az volt amikor masik kijelzon inditottam el mint amelyirol kileptem utoljara azon megkattant es a windows is ;)
  • Aquir
    #189
    már nem azért de sokkal jobb grafikával sem veszik ennyire igénybe a játékok a gépet mint ez :)
  • mijki
    #188
    Nekem 95-96°C fokos a procim hőmérséklete Cube World alatt. Remélem nem fő meg játék közbe. :)
  • iRockYou
    #187
    én készen állok a multizáshoz, ki tart velem?
  • mijki
    #186
    forrás
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Your computer SHOULD be able to handle 100% usage full time.

    But as we all know there are some "inefficient" cooling being used in computers ( especially laptops )

    There are many rigs out there that reach critical temps if they stay @100% load.
    Although your computer should be able to do it , many stock solutions fail to do that ( especially during summer )

    Remember that you should be fine until 95º ( this number varies from computer to computer ) , and ops numbers show it's near the threshold but not passing it so it's stable. ( your computer will probably reboot or slow down if faced with extreme temps ).

    What I can state is that running in 100% load does decrease your cpu lifetime cycle assuming it will cause greater temperatures.

    In the end , higher temps = lower lifetime , but the difference is not that big.
    I still have my oced P4 working :P and the lifetime of a cpu is rather large.

    I'v also heat about the rule "halving of life for every 10 °C" that is applied to insulation systems , I think it's known as the Arrhenius equation. But I doubt it's that simple.

    No one can tell you if you how much does extra temps take from your cpu lifetime , or if it's even noticeable , and with cpus that last long , it may end up not being a problem ( unless you burn it due to temps )


    A tegnapi problémára utalva, a lényeg az, hogy ha a processzor 100%-os kihasználtságon van, akkor az nem okoz kárt benne, nem csökkenti az élettartamát, ha a hűtése megfelelő, mivel a processzor ellenfele a hőség. De az sem sokkal rövidíti a proci élettartamát.
  • Terawatt
    #185
    A játékot itt tudjátok megvenni.
  • DANIELTRUCKER
    #184
    Az mitől lehet hogy betöltés után a képernyő kék marad és a batöltőszöveg is ott marad viszont a játék mögötte fut csak lósz@rt se látok belőle?
  • Marckalap5
    #183
    Valaki megmondaná hogy hol lehet megvenni ezt a qva jó játékot?
  • LeWyTy
    #182
    Amúgy hol lehet ezt a vackot megvenni és menyié??
  • iRockYou
    #181
    én ráérek holnap is ;) csak nagyon érdekelne ez az új verzió. ma elég sokat kerestem és mindenhol csak fizetősöket találtam :S
  • mijki
    #180
    Holnap is lesz játék közösen?
  • iRockYou
    #179
    ha valaki esetleg rátalálna az új verziós játékra amit ingyen lelehet szedni akkor mindenképpen szóljon ide :)
  • Terawatt
    #178
    Ami szervert hosztoltam azzal nem volt senkinek baja. Én most itt teszteltem, hogy az fps-t lockoltam 30ra és ugyan olyan sokat eszik a cpuból és emiatt szerintem nem fogok játszani mert a nyári melegben megdöglik a gépem alatta.
  • LeWyTy
    #177
    Találtatok már olyat ami "tényleg" nem laggol.. és hekk sincs??