256
  • Laza
    #56
    Új képek, UP-ot neki :)
  • Laza
    #55
    Felhozom már a topicot, mert kis barátunk folyamatosan postol :)

    http://wollay.blogspot.hu/
  • Aquir
    #54
    nice!
  • LeWyTy
    #53
  • LeWyTy
    #52
    Szerintem fölösleges hogy azt mutogassa hogy hanyas szintű... az itemek meg a mehanizmusok a lénye az lvl meg full alap.
  • Laza
    #51
    Mindig lvl 1-es ... vagy az csak dísznek van? :)
  • LeWyTy
    #50
    Screenshots: Obsidian Armor and Swords
  • Laza
    #49
    Emberünk postolt ki megint képeket receptekről, upgradehető fegyverről, stb.
  • Aquir
    #48
    nice
  • LeWyTy
    #47
    Lol de hasonlít
  • Laza
    #46
    Basszus, eszembe jutott, hogy honnan ismerős ez az apró kis kockákra hullás ... mondom láttam Én már ilyen RPG-t valahol, ami hasonló ... és tessék, belefutottam :)
    Régen vártam ezt a játékot, csak végül kár, hogy kizárólag PS3-ra jelent meg: 3D Dot Game Heroes

    http://www.youtube.com/watch?v=iZS7Ml_WojQ
    http://www.youtube.com/watch?v=aL3qVfemEp4
  • #45
    Igen, én is úgy vélem:)
    Szerintem még ez ki fog forrni, főleg, hogy a Mojang felvette wol_lay-t (a játék készítője) alkalmazottnak. Szóval szerintem Notch fog majd hatni rá is.
    Mindenesetre, ha csak ennyi marad, szerintem az is tökéletes, már nagyon várom! Az a jó benne, hogy egy indie game-hez képest egész jóra sikerült.
  • Laza
    #44
    Kezdetnek már ez is valami :)
  • Sysfox
    #43
    Nagyon ígéretes játéknak tűnik! És szépek a képek.
  • #42
    ömm.. egy kis építkezés
    (figyelem, még kezdetleges)
    Építés
  • LeWyTy
    #41
    Mocsár + sárkány.
  • Laza
    #40
    Én még véletlenül sem akartam a kockás koncepciót kidobni, csak titkon reméltem, hogy a stílus 'csenés' játékbeli elemek 'csenését' is hozza magával ... mert régóta vágyam már egy olyan játék, ami ötvözi a Terraria elemeit a MineCraft elemeivel (természetesen színes-szagos 3D-ben), és amit eddig láttam az tökéletes alap lett volna. Mikor először megláttam, rögtön ez jutott az eszembe, és már dörzsöltem a tenyerem. Csak kiteljesítettem az álmaim :)
    Ezért is tettem fel a költői kérdést, hogy akkor mi értelme a kockás megvalósításnak. Az eddigi infók alapján stílusjegy marad :)

    Ettől függetlenül olyan lesz amilyennek elkészítik ... mint minden más. Ritkán hallani (soha?!) olyan játékról, amit a játékosok igényei alapján csinálnak :)
    Majd meglátjuk mi sül ki belőle.
  • LeWyTy
    #39
    áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
  • Aquir
    #38
    "Mi értelme van hogy kockákból áll minden?" A játék alapjait kérdőjelezted meg. Jogos amit mondtam, hagyd a készítőre h milyen lesz, mivel ezek szerint átalakítanád.. (ami persze a te egyéni véleményed hogy mit preferálsz) :) de ne a koncepció nagyját akard kidobni, ez direkt lesz ilyen kockás
  • Grr1234
    #37
    #30
  • LeWyTy
    #36
    AZ én k*** a****mat hogy vagy én fogalmazom úgy hogy csak én értem vagy tényleg nem érti senki?
    Akkor most lefordítom.

    "Ha RPGzni akarsz, akkor ne itt mond hogy ez meg ez a kevés."

    A játék még mesze nincs kész! Le van írva mi megy bele még rengeteg minden.(a játéknak sajátos stílusa van tehát nincs értelme a kritikának mint készítésben mint tartalomban)

    "Ha meg minecraftozni vagy terrariazni, akkor azokkal játszál ne itt írogass."

    Ne ezekhez hasonlítsuk ez teljesen más játék. Csak a kocka a hasonlóság.

    "Vagy a készítőnek írd meg az ötletedet. Hogy rágyere hogy őt sem érdekli."

    Mit csináljunk úgy is az lesz amit a készítő akar.

    De nem értem itt mér nem lát senki a szöveg mögé?!
    És ebből kiindulva ez meg az én szabad véleményem
    A tököm televanmár hogy nem tudom normálisan megértetni magam
  • Laza
    #35
    +
  • Laza
    #34
    Na, Te meg nyomod a szokásos okostojás szövegedet ... jogom van élni a véleményemmel, még ha az tartalmaz némi kritikát is - mindamellett, hogy az általam írtakból kivehető, hogy eddig tetszik, különben nem lennének 'vágyaim' a végtermékkel kapcsolatosan - ... majd pont Te fogod Nekem megmondani, hogy mit írhatok vagy sem.

    Látom már most beteges fanboyság övezi a projektet. Alapíts mellé egy 'gárdát', hátha megvédi :D
  • Grr1234
    #33
    Mindig belekötsz mindenkibe, ok nélkül. Nem csodálom, hogy állandóan fasírtban vagy a Minecraft-osokkal.
  • Laza
    #32
    Hol döntettem Én el okostóni? Leírtam, hogy Én mit látnék szívesen egy ilyen játékban, amiért még akár pénzt is adnék. Ez is egy vélemény, nem más.
  • LeWyTy
    #31
    mer?
  • Grr1234
    #30
    Neked mi bajod?
  • LeWyTy
    #29
    #28 Am ja.

    Ha RPGzni akarsz, akkor ne itt mond hogy ez meg ez a kevés.
    Ha meg minecraftozni vagy terrariazni, akkor azokkal játszál ne itt írogass.

    Vagy a készítőnek írd meg az ötletedet. Hogy rágyere hogy őt sem érdekli.

    Ide infókat hozzál ne kritikát.
  • Aquir
    #28
    figyelj, itt nem hatalmas költségű játék készül, ne te döntsd el mit akar a készítő:D
  • LeWyTy
    #27
    Lehet azért nincs még az alpha verziónál sem
  • Laza
    #26
    Az ok, de 'egyszerű' RPG-nek viszont szerintem kevés ... ahhoz ez a harc is borzalmas ... szerintem.

    Majd meglátjuk mi lesz ebből. Sokat kell még dolgozni vele, ha tényleg az RPG része a lényeg.
  • LeWyTy
    #25
    A rombolható terrain.
    Az egyszerű felépítés.
    A random map generálás.

    !!!!És ennek a játéknak nem az a lényege mint a minecraftnak vagy a terrarianak, hanem mint egy RPGnek.
  • Laza
    #24
    Ha ebben a játékban nem lesz bányászás és szabadon építkezés, akkor mi értelme van, hogy kockákból áll minden?
    Pont az egész értelmét veszíti így el ... szerintem.

    Ha beletenné ugyanazt, ami a Minecraftban van, azzal ötvözné a Terraria legjobb elemeit a Minecraft legjobb elemeivel egy sokkal szebb 3D-s környezetben, tuti befutó lenne :)
  • RAZOR27
    #23
  • #22
    azt hiszem egy bejegyzése szerint (mármint a blogjában) azt írta, hogy elképzelhető hogy decemberben/januárban kijön egy alfa verzió.. remélem így lesz, nagyon várom már:D
  • LeWyTy
    #21
    Viszont már el lehet képzelni a minimapot.
  • papi08
    #20
    Megelőőztél :(

    KELL EZ A JÁÁÁTÉÉK! :D
  • LeWyTy
    #19
  • papi08
    #18
    Én tanulok c++ -t, az oké, de itt bele kell venni az OpenGL-es DirectX-et, meg hogy ekkora mapot tölt be egyszerre.. De sebaj! Várjuk sok szeretettel! :D
  • LeWyTy
    #17
    gondolom a c++ nem java szóval nincs gond(bár nem értek hozzá)