256
  • Terawatt
    #176
    Játék CPU használata játék közben és anélkül X4 es 3.2 Ghz Amd procin.
  • Benga1994
    #175
    Ennyiben tudtam segíteni. Bocsi.
  • iRockYou
    #174
    nem jó sajnos, nincs crackelve úgy hogy nem megy sajna :)
  • Terawatt
    #173
    Tesztelve nem jó. Azért köszi. :)
  • Benga1994
    #172
    Sima alap játék. :)
  • Terawatt
    #171
    Akkor jó.
  • Benga1994
    #170
    Mit?? :)
  • Terawatt
    #169
    Ugye raktál bele keyloggert meg falovat?
  • Benga1994
    #168
    http://data.hu/get/6732823/Cube_World.rar Ömm tessék. Nem tudom jó-e de biztos.
  • Benga1994
    #167
    Ha hazaértem feldobom a játékot datára!
  • Terawatt
    #166
    solved :)
  • Bazsa241
    #165
    ts-en nem jo a pass :)
  • uscGhost
    #164
    Erdőkben és hegységekben nektek is szaggat a játék?
  • iRockYou
    #163
    van még egy hely cube worldbe. ts3 akinek van kedve lejjebb megtalálja az ip-t :)
  • iRockYou
    #162
    na nem jöttök ts-re amúgy? mehetne már a szerver :D
  • mijki
    #161
    Dropbox egyszerűbb, gyorsabb
  • mijki
    #160
    Még nekem is kalóz verzió van, még nem volt 6e Ft-om sajnos, pedig ez a játék megéri a pénzét, úgy néz ki. :)
  • iRockYou
    #159
    igen ezért kérdezem kinek van meg eredetibe felpatchelve mert az feltehetné data.hura nekünk hogy meglegyen a legújabb okosság :)
  • Terawatt
    #158
    To be honest Im a pájrit.Yarr! Nem volt még rá alkalmam megvenni a játékot, de előbb utóbb meg fogom. Alap verzió van meg és azóta már patcheltek egyet.
  • iRockYou
    #157
    benga neked ezek szerint eredeti és fel van patchelve a legújabb verzióra igaz?
  • iRockYou
    #156
    ts3 ip: ts3.tsbazis.info:9050
    szoba: ASYLUM
    alszoba: Cube World
    Jelszó: qq
  • iRockYou
    #155
    tera hostolj szerintem, ha se te se egy másik srác nem akadt akkor jó leszel. a harmadik pedig azért akadt meg 10ből 8 ember akad lanozásnál és ezt valami TES Skyrim Antifreeze patch segítségével lehet orvosolni
  • Benga1994
    #154
    Nektek nem eredeti a játék??
  • mijki
    #153
    Magic :)
  • Terawatt
    #152
    Amikor én hostoltam volt olyan, hogy nem akadt a srác máskor meg egy másik meg akadt szóval nem tudom hogy van ez.
  • iRockYou
    #151
    ezek szerintem csak az eredeti verzióval érhetőek el, de ha mégsem akkor felnézhetünk persze
  • mijki
    #150
    Én jövök, csak adjatok IP-t. Am vannak "hivatalos" szerverek is, lehet az egyikre felnézhetnénk hátha.
    Cube World Server List
  • iRockYou
    #149
    neeem, amúgy nem kell hozzá nagy gép. én például tudok kreálni egy 4 giga ram, GeForce 9600 GTs gépel pedig ez már nem mai. Csak vannak laggok néha úgy hogy jobban járunk ha valaki más tudna. Egyébként azt hogy ki tud, ki nem tud letesztelni elég könnyű, összekéne röffeni ts-en majd. Megkajálok utána adok ip-t vagy mehetünk bármilyen ts szerverre csak legyünk meg négyen!
  • Benga1994
    #148
    NASA?! :)
  • iRockYou
    #147
    na akkor már csak az a kérdés ki érzi úgy hogy van olyan gépe hogy ő legyen a szerver? :)
  • Terawatt
    #146
    Nekem sokat segített az, hogy vettem is cuccot. Pénz az nagyon gyűlik szóval miért ne kategória. Egyenlőre nem is tudom mire lehetne elkölteni a hajón és a kis repülőn kívül. Annyiszor nem fogom resettelni a skillem, hogy ne maradjon.
  • DylanTJ
    #145
    Köszönet a tippekért!!! Egyébként a youtube csatonánkon majd nyomon lehet minket követni. Még nem tudom mikor, de majd összerakunk pár videót.
  • iRockYou
    #144
    Terawatt igazad van kis szinten kicsit nehezebb, ilyenkor szerintem addig bóklásszál amíg nem találsz egy könnyű helyet ami megvan jelölve a térképen tehát beteheted küldinek és akkor vissza a városba és rakjad be küldinek :D
    Ez azért fontos mert ilyenkor a szinted környékén fogja dobni a tárgyakat és kicsit több expet is adnak a szörnyek mivel küldetés van azon a helyen.

    Viszont tárgyakat egyáltalán ne vegyetek. Teljesen felesleges! Ha jobb cuccra van szükséged akkor tessék szépen addig kalandozni amít nem találsz minimum +2 szörnyeket, azok már dobathank zöld/kék cuccot viszonylag jó eséllyel de én a helyedbe biztos nem állnék meg +3/+4 szörnyekig. a +3 már nagyon szépen dobálja a cuccokat. a +4es helyen meg kifarmolhatsz magadnak citromsárga cuccokat (legjobb jelenleg a játékban). Viszont ezek nyilván nagyon kemények szóval ha nem megy akkor érd be +2vel vagy esetleg +3al.
  • iRockYou
    #143
    igen vannak. ez akkor kicsit hosszú lesz :)
    Szóval nem tudom milyen messze vagy a várostól de ha bemész egy kocsmába (a városban egy "inn" nevű tábla a jelzése az épületeknek, sok kocsma van) és beszélsz a pultossal akkor rezeteli neked az egész pályát. Ilyenkor újra terem minden szörny, minden ásvány és minden az egész pályán. Érdemes rezet után megnyomni az M betűt hogy előhozzad a mapot és körbe nézzél hogy rakott e a közelbe küldetést (két kard forog a helység felett). Ha nem rakott akkor szerintem addig nyomkodd a rezetet amíg nem tesz a város közelébe (a közelébe alatt 5 perc sétát/lovaglást értek). Én addig szoktam ezt csinálni amíg nincs a közelben lévőhöz még egy közeli és így kettő küldit csinálok. Nagyon sok expet adnak!

    Akkor van a másik amikor elmész és keresel egy olyan helyet ahol nagyon sok a szörny, ezek lehetnek Ruinsok vagy Canyonok például. Fontos hogy a térkép is jelezze a helyet mert akkor ott biztos erősebbek a szörnyek tehát jobb expet ad. Egyébként minden ilyen helységnek a közepén van egy boss amit kiforgathatsz a városban küldire is amúgy de ez nem fontos ha van gyomrod kis szörnyeket ölni folyamatosan. Ilyenkor rohangálsz amíg nincs mögötted 4-5 ha jobban bírod akkor még több szörny, megfordulsz és ledarálod őket.
    Ha nagyon belekezdesz a küldizésbe és találsz egy nagyon jó helyet például mikor csak egy trollt vagy dinót vagy teknőst kell leölnöd (ezek a legkönnyebbek) akkor mindig vissza futsz ha kész és rezeteled. Érdemes a sárkány repülést és a lovaglást fejleszteni hogy gyorsabban haladjál mikor ingázól.
    Egyébként én ezeket annyira nem ajánlom ha csak bírod a monotonítást. Kalandozni jobb szerintem és felfedezni jó sok zónát csak ilyenkor a fent említett módszerhez képest eléggé lassan fogsz fejlődni. De persze lehet vegyíteni a kettőt
  • Terawatt
    #142
    Kezdetben nekem is elég lassú volt, főleg azért mert szerintem warriorral az első pár szint nehezebb. Mindenképp rakj a skilledre mert az sokat fog segíteni. Dungeont és questeket még nem fogsz csinálni kb 12. szintig [Warriorral én már előbb elkezdtem, de tonna hp potival és ügyességgel] szóval addig barangolj,menj be a barlangokba nyersanyagért, nézelődj és ami utadba kerül és meg tudod ölni azt ne kíméld. :)

    Érdemes a városban előre bevásárolni cuccokból, hogy ha szintet lépsz már csak fel kelljen venni. Nekem eddig eléggé gyenge droppok voltak saját kasztomnak, de viszont magenek találtam egy táp kék armort.
  • DylanTJ
    #141
    Nekem lenne egy kérdésem:
    Hogyan érdemes fejlődni? Nekem valahogy lassan csúszik felfelé az xp csík :) Vannak esetleg jó fejlődést nyújtó helyek, questek, monszták?

    köszi!
  • iRockYou
    #140
    Ha bármilyen kérdése van bárkinek hogy mi mire jó vagy hol lehet szerezni vagy mit érdemes merre csinálni bármi, szívesen segítek. Illetve ha van kedve / ereje valakinek csinálni egy magyar cube world wikit akkor szívesen segítek kitölteni a tartalmát.
    A 139es rouge full citromsárga cuccokban (legendary) karakteremet is megosztom szívesen hogy bárki kipróbálhassa akit érdekel.
  • mijki
    #139
    Én is szívesen kipróbálnám multiban. TS3-at pedig rendszeresen használok.
  • Benga1994
    #138
    Köszi a tippet. Engem is érdekel a multis dolog! :)
  • iRockYou
    #137
    139 vagyok :) és ezen a szinten a bomba már igen lassan számol vissza tehát alig lehet belefuttatni a bosst és sebzése sincs akkora mint az ütésem, nem éri meg de lehet csak nekem nem :) én is próbálgattam különböző szinteken és nekem sehol se jött be