256
  • e57
    #256
    Számomra már csak az a kérdés, hogy miként jutok a játék friss példányához, mivel sok évvel ezelőtt megvettem. A játék oldaláról letölteni nem lehet, a frissítője meg azt írja a 2013-as állapotra, hogy az a legújabb.
    Ez milyen már, hogy így telibeszarják azokat, akik évekkel ezelőtt támogatták a fejlesztést, és nem 1-2 dollárt kellett fizetni a játékért akkor sem.
  • JonasSandor
    #255
    Ezt a napot is megértük, megjelent a játék 1.0-ása.
  • tosiro
    #254
    Hát úgy sokkal szorakoztatobb ha nem egyedül játszol.Én egyik haverommal játszottam,és nagyon jó volt csak sajna lelépett,és most nincs kivel játszanom. :(
  • LeWyTy
    #253
    Nem mert túl egyhangú és unalmas...
  • tosiro
    #252
    Te akarsz Cube Worldözni ? :)
  • LeWyTy
    #251
    De a CWben nem tudod használni a zanpakutot vagy a bankait
  • tosiro
    #250
    Sziasztok.Valakinek nem lenne kedve coop-ozni a Cube World-ben ?
  • Marckalap5
    #249
    Valaki el tudná küldeni nekem a legfrissebb verziót erre az e-mail címre:
    [email protected] vagy írja le ide a letöltési linket
  • Laza
    #248
    Minden elindult egyszer valahonnan :)
  • tosiro
    #247
    Elég gagyinak néz ki a Cube World-höz képest.Meg maga a játék is gyagyin néz ki. xD
  • Laza
    #246
    Az új Groupees akcióban nézem, mi az a Vox nevű játék ..... hát kérem, valami Cube World szerű 'koppintás' ... nem néztem melyik volt előbb, de érdekes :)

    http://groupees.com/arpg

  • Laza
    #245
    Ezeket már több mint egy éve mutogatta, de lehet van már kettő is ... viszont ennek semmi köze nincs a kockák teljes körű felhasználásához, ez csak simán leprogramozott panelekből való építkezés.
  • Laza
    #244
    Az a kis programozás nem olyan kicsi ám. Át kellene programozni az egész bio generálást, megcsinálni a földfelszíni rétegeket, megcsinálni a bányászáshoz a különböző materiálokat, a föld alatti random rendszereket, a földfelszíni építkezés alapjait, a mentés megoldását, és akkor még a crafting rendszerről nem is beszéltünk.

    De ahogy írtam, bármi elképzelhető, csak idő kérdése ... ezt is elég sokáig csinálta, szóval nem holnapra lesz meg egy ilyen tartalmi bővítés :)
  • silbor
    #243
    Vannak ilyen tervek
  • LeWyTy
    #242
    A bomba bontja a környezetet... csak egy kis programozás kéne és ugyan az.
  • Laza
    #241
    Nem kiszivárgott, megvehető. A kezdő árát cseppet magasnak találom, mostanában ez a modell elég drágán indul, nem úgy mint ahonnan 'másolták' :)

    Ettől függetlenül hiába alpha, ez már nem lesz Terraria/MineCraft szerű ... ahhoz valszeg újra kéne építeni az alapot. De persze bármi elképzelhető :)
  • Rip
    #240
    Az eredeti oldalon megvásárolható és letölthető a játék:

    "FAQ

    Q: Where can I download my game?

    A: You can download it in your My Games section. If it doesn't show up immediately after buying please wait a while and refresh."

    A lenti idézet már elég régi, nem aktuális.
  • LeWyTy
    #239
    WollayFX:

    Don't trust any fake Cube World downloads. It is not downloadable yet. The only official site is https://picroma.com
  • LeWyTy
    #238
    Egyébként a játékot kiadták már?
    Ez csak egy kiszivárgott alpha nem?
  • Laza
    #237
    Ebből egy 3D-s Terrariát kellett volna csinálnia az embernek. Aranyos kis játék, de ez a 'kockázás' jelenleg csak design, semmi egyéb ... így meg semmivel sem ad többet ez a játék, mint bármelyik RPG ... sőt ......

    Azzal kellett volna kezdenie, hogy a Minecraft alapjait lenyúlja ... még agyalni sem kell, csak 'másolni' :)
  • LeWyTy
    #236
    Nem olyan hoszútávon izgalmas mint pl a Minecraft... ha beletennének egy crafting rendszert és építhető bontható "voxeleket".
    (ütné a minecraftot, ha optimalizálnák mellé)
  • mijki
    #235
    Kihalt a topik, mi történt? :)
    Hétvégén délelőtt, kora délután valaki jön majd coop-ozni?
  • Fpocok
    #234
    Amúgy öreg vagyok már ehhez, kinőttem az ilyen warez dolgokat... legszívesebben megvenném, de most nincs annyi pénzem... na majd kitalálok valamit :D
  • Fpocok
    #233
    Melyik a legfrissebb verzió?
  • mijki
    #232
    ezzel resetelhetsz
  • iRockYou
    #231
    töltsed le a crackelt verziót és próbáld ki. mmorpg igen, mászkálni kell, kiválasztod milyen fajjal leszel, milyen kasztod lesz. Fejlődgetős, küldizős játék
  • Fpocok
    #230
    És mennyire van készen a játék? Ha jól olvasom, akkor ez ilyen mmo-s fejlődős instázós nem?
  • Malakai
    #229
    €15, Minecrafthoz hasonlóan drágább lesz, amikor megjelenik, habár azthiszem nincs tisztázva mennyi lesz.
  • Fpocok
    #228
    Mennyibe került ez a játék?
  • iRockYou
    #227
    Sikerült fellépnem egy szerverre. Voltunk is rajta vagy 15en, örültem a fejmnek. DE!!! teljesen elrontották a játék élményt mivel bent volt pár cheat engines gyerek és perceken belül 264,325 lvl-es lettem és megállás nélkül dobálták ki a játékban elérhetetlen peteket például Mamutot, Lich, Skeleton, Minotaurusz és hasonló. Szóval lehet valakinek ez jó pofa de aki a játék élményre megy az szerintem kerülje a crackelt játékkal szerverre csatlakozást. Remélem eredetin nincs ilyen mert akkor nincs az az isten hogy bárki költsön erre pénzt.
    Kezdődtek ott a bajok a játékkal hogy a karakter és a pálya másolása lehetséges ezért tárgyakat / küldetéseket lehet duplikálni tehát pofon egyszerűvé válhat a játék és ez a netes pvpre meg a közös kalandozásokra illetve a nagy ranked pvpre amit tervez a gyerek ez erősen kihathat és ételmetlenné válik. Szóval aki tervezi megvenni az gondolja át, bár nem tudom érdekel e valakit ez a része de szerintem érdemes átgondolni.
  • Malakai
    #226
    Átfésültem többször a területet, felmásztam magas pontokra is, hogy rálássak a fákra, sziklák tetejére is. Rákeresve pedig úgy látom romoknál mások is tapasztalták már ezt.
    Küldetés persze az, hogy a bosst kinyírni, tehát vicces. :)
  • PeeTeR
    #225
    biztos-tuti? asszony mar kinyirt indokolatlanul sok boss -t es ezek kozul egyes egyedul a mammoth volt bugos de az is csak annyira hogy a fa tetejen rohadt es cseszett lejonni :D de megpurtyent igy is...
  • Malakai
    #224
    Tök jó, hogy második dungeonöm egyből bugos, egyszerűen nincs sehol a boss... :P
  • mijki
    #223
    44-es karim van.
  • LeWyTy
    #222
    Velem mér nem játszik senki?
    MOST egy lvl20as grindelés?
  • PeeTeR
    #221
    faxbukon mar fellelheto valami szekta
  • mijki
    #220
    Am holnap valaki coop?
  • mijki
    #219
    Mert hátha kialakul valami magyar community féle. Lehetne egy Tudásbázis a sok kezdőnek.
  • mijki
    #218
    Na valamikor coop?

    44-es rogue várja játszópajtásait :)
  • LeWyTy
    #217
    Minek?


    Nincs boss a dungeonomban