38447
  • Fura Alak
    #38327
    Ha le- OK -ztad sehogy. Farmolsz újabb/több pontot.
    Utoljára szerkesztette: Fura Alak, 2017.07.12. 12:12:06
  • asolyom
    #38326
    Köszi. És ha meggondolom magam, akkor lehet valahogy újraosztani a pontokat?
  • ikarus44
    #38325
    1.) Igen, akkor automata módba vált. Ha szükségét érzed akkor te is át ülhetsz, de nekem az a tapasztalatom, hogy többet ér, ha az AI lő, mert akkor te tudsz a manőverezéssel foglalkozni.

    2.) Vadászoknál ne rakj semmit sem a lövészhez, mert csak elpazarlod a pontokat. Viszont a reptéri legénységet érdemes lehet húzni (de először én mindenképp a pilótát húznám)

    3.) Csak a pilótát érdemes. Ott főleg 2 irányban: G-erő tűrés, és életerő. Ez a 2 legfontosabb vadásznál mindenképp ezt húzd. Aztán majd amit még ezek után esetleg elkezdhetsz el húzni az a kiszolgáló személyzetnél a fegyver újratöltés. A gépágyús vadászoknál jól jön. (bár akkora bónuszt nem ad)
  • asolyom
    #38324
    Üdv!

    Most kezdtem el játszani a játékkal, és a tankos rész mellett húzom a repülőket is. Lenne néhány banális kérdésem.

    1) A több emberes gépeknél a géppuskás magától lő, ha én pl. a pilóta székében ülök?
    2) Vadászok legénységénél hogy értelmezendő a lövész, amikor ide rakok képesség pontokat? Gondolom, hogy ez akkor a pilóta. :) Vagy ide nem is érdemes rakni pontokat?
    3) Vadászoknál hogy érdemes képezni a legénységet?
  • Fura Alak
    #38323
    Van egy olyan rossz érzésem, hogy a háttérben PHP számolja a matematikát.... Ócó RNG. :O

  • jocking
    #38322
    Küldeném nekik az alábbi számot:

  • gstup
    #38321
    Nekem eddig is nagy kedvencem volt.A 2. pérmium gép amit megvettem az a gyönyörű p51-d volt.Kb 3-4 éve.
  • Sherman0070
    #38320
    Látom jött 12.7-es buff.
    P51D-5 így lehet, hogy megér egy próbát.
    Utoljára szerkesztette: Sherman0070, 2017.05.31. 17:05:42
  • Fulcrum11
    #38319
    Japánokkal teljesen jól elvagyok, a német tényleg szopás, de néhanapján szoktam velük is menni. Most se jobb, csak épp német géppel auto-win, mert az olasz űrrakéták lelőnek előled mindent
    csak egyszerűen semmi élvezet nincs egyik oldalon se.
    Utoljára szerkesztette: Fulcrum11, 2017.05.30. 21:08:50
  • Fura Alak
    #38318
    Mit kell csodálkozni azon, hogy a sok-sok zöldhasúért feloldható új ág OP? Majd ha már mindenkinek meglesz, akkor nerfelik, addig is valamivel rá kell venni a vásárlásra azokat is, akik nem az olasz gépekre csorgatják a nyálukat.
  • gstup
    #38317
  • Torzonborz
    #38316
    Jajj szegény ángliánusok meg ruszki, de sajnálom jajj. Na most megtudjátok milyen német/japó géppel szopni. Remélem egy darabig ez így marad.
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2017.05.30. 11:46:04
  • wollnerd #38315
    Nálam is ez van!! (Árkád csaták) Amióta megjöttek az olasz repcsik, már a 3 orosz Tier 1-es bombázómat is gyakrabban/könnyebben lelőnek az ellenfelek. Amíg nem voltak, gyakran uraltam az 1. helyet a meccsekben és a (különösen a PBY-5) lövészeim (max.-ra vannak kifejlesztve!) könnyedén tudtak leszedegetni és csak nehezen tudott a repcsim megsérülni. És sorra tudtam lebombázni a földi egységeket, miközben a lövészek dolgoztak...
    Itt egy kép az egyik eredményemről. Akkor értem el az eddigi legtöbb megsemmisített légi célpontot is. Csodálkoztam is. (f.lux kékfényszűrő miatt ilyen a kép.) Nem, nem használtam az elsődleges fegyvereket a repcsik ellen, azok a lövészek voltak, AI módban.

    De most meg? Alig tudok 10 gf-et is összeszedni! És lelőnek, legtöbben pont a CR.32-esek és hasonlók.
    Miért kell mindent elsz*rni??!!
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2017.05.30. 11:01:55
  • gstup
    #38314
    Őszintén?Nem tudlak sajnálni.Gyűlölöm a spacespiteket!Enyhén OP dögök.
  • Fulcrum11
    #38313
    Eh, teljesen játszhatatlan most az egész ezekkel az OP olasz G55 gépágyús szarokkal. Egy lövésből szárny, pilóta, atomokra esik minden. Cserébe a Spit Hispanói csak szikrázgatnak. Kezd teljesen elmenni a kedvem tőle. (csak RB.)
    Utoljára szerkesztette: Fulcrum11, 2017.05.30. 00:48:44
  • Fura Alak
    #38312
    Repülgetek a Do 217 K-1 -el, mert még csak most lett meg, erre.... a tankok úgy sprintelnek, mintha puskából lőtték volna ki őket...... SC250 -esekkel alig lehet egy nyamvadt közepes tankot 100-300m magasról eltalálni.
  • Kályha
    #38311
    Rég nem repültem. Csak képzelődöm, vagy baráti pilóták halálsikolyát hallani a rádión?
  • PLaci #38310
    Ez a matek hogy jött ki?!? :D

  • PLaci #38309
    Max. 12 nap, ha van időd rá, és nem vagy fakezű. :D
    #38301
  • Torzonborz
    #38308
    Na hát ez remek. :( Köszi az infót.
    Azt azért lehet tudni, hogy a teljes fa mikor lesz elérhető?
  • Kissssss0 #38307

    miért emlékeztet ez engem arra a japó gépre ami kettévágta a pby-t még régen....
  • PLaci #38306
    Nem kerülnek át, ha valakinek pre 1.69 megvoltak akkor megmaradnak, de a többieknek már nem elérhetőek, az olasz ágon meg kezdheted a grind -ot velük KÜLÖN elölről.
  • Kályha
    #38305
    Ja, csalóka az a 30+ új gép, rengeteg az alváltozat. Csinálhatnának afféle "minor axis/allies" ágat, na az odavágna talán még tankban is.
  • Kissssss0 #38304
    kb a fél olasz ág csak copy paste... a japán tankokért még grindeltem is hogy hamarabb kipróbálhassam őket, de itt az olaszoknál semmiféle késztetést nem érzek hogy nekiálljak törni magamat értük.
  • Torzonborz
    #38303
    Azt nem tudjátok, hogy mikor lesz elérhető a teljes át. Illetve a német ágon már kifejlesztett olasz gépek ugye átkerülnek majd az olasz ágra. Nincs sok kedvem megint kigrindelni azokat. :(
  • Kályha
    #38302
    Ezt benéztem, vmiért 3 euróra emlékeztem a tier1-es olasz prémért. 1 ropit még megért volna (noha egyelőre elég vérszegény az új ág), de 10 ojró már túl van azon a lélektani határon. Az azért érdekes, ha CBT tagságra adnak 12 napnyi lehetőséget, mégis meddig tarthat majd a zárlat?
    (de tényleg, egy szinte reserve cuccért elkérni 3e forintot kicsit pofátlan)
    Utoljára szerkesztette: Kályha, 2017.05.26. 18:47:21
  • Fura Alak
    #38301
    Folyton ezt játszák a GAYjin -nél. Új fa, újfent fizess, ha azonnal akarod játszani.
    Most úgy tűnik 12 különböző napon kell 5 AF győztes csatát legalább 65% -os aktivitással összehozni, hogy meglegyen a "CBT" engedély.

  • Ludowik
    #38300
    Hehe berakják de nem fejleszthető az olasz fa:D
  • gstup
    #38299
    Remélem az összes szar post war tank br-je 7.0-8.0 között lesz.Szóval majd megint lehet világháborús jagdtigerrel menni a 46-60-as évekkel szemben.
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2017.05.24. 09:27:11
  • SigS
    #38298
    1.67 -ről 1.69 ennyi frissítéssel??? Legalább 2.0 minimum ha már behozzák az olaszokat nem ?
  • Rayden02
    #38297
    Dev Server - Preliminary Update Notes - War Thunder Update 1.69 "Regia Aeronautica"
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    New vehicles:



    Ground vehicles

    USSR

    Object 268

    Т-55A

    USA

    М60А2

    Т95Е1

    Great Britain

    Vickers Mk 1

    Churchill Mk I

    Chieftain Mk 5

    Japan

    Chi-To Late

    Germany

    Sd.Kfz. 234/2

    Aircraft

    Italy

    CR.32

    CR.32 bis

    CR.32 quater

    CR.42

    Marcolin's CR.42CN

    G.50 series 2

    G.50AS series 7

    C.200 series 3

    C.200 series 7

    Ba.65 (K.14) L

    BR.20 DR

    C.202 series 7

    C.202EC

    C.205 series 1

    C.205 series 3

    C.205N2

    Breda 88 (P.XI)

    S.M.79 series 1

    S.M.79 series 8

    S.M.79AS

    S.M.79 bis/T.M

    S.M.79B

    G.55 sub-series 0
    G.55 series 1
    G.55S

    G.56

    Z.1007 bis series 3

    Z.1007 bis series 5

    P.108A series 2

    P.108B series 1

    P.108B series 2

    Bf 109 G-14/AS

    G.91 pre-serie

    G.91R/1

    F-84G-21-RE

    USA

    PB4Y-2 Privateer

    F3F-2 Galer

    Germany

    Bf 109A Flegel

    New locations

    “Tunisia” air location

    New game mode

    Tank PvE training.

    Location and mission updates:

    Significant changes in the “Kuban” location.

    Performance optimization for “Poland”, ‘Eastern Europe”, “Normandy” and “Berlin” (up to 25% performance boost for low end PCs).

    New trees have been added and some vegetation has been reworked on the ‘Eastern Europe”, “Normandy” and “Berlin” locations.

    Updated vegetation in “Poland”, “Normandy” and “Berlin”.

    Test flight/drive change: a user no longer exits to the hangar automatically after his vehicle has been completely destroyed.

    Aircraft model, damage model, characteristic and weaponry changes:

    A bug where information on protected fuel tanks was not being displayed has been fixed

    A bug where specific aircraft could not apply user-made camos has been fixed.

    A bug where the torpedo weapon preset was unlocked after researching the bomb pylon has been fixed

    Ki-67-I - A bug where the preset for torpedo weaponry was opened while researching bomber presets has been fixed.

    F7F (all modifications) offensive cannons have been changed from M2 to M3 forum.warthunder.com/index.php?/topic/361599-1672115-f7f-3-should-have-anm3-20mm-cannons

    P-63 (all modifications) information about the influence of fuel injection on flight characteristics has been been corrected

    PV-2D - a preset without secondary armament has been removed

    PV-2D defensive armament elevation angles have been corrected

    PV-2D Bomb armament has been fixed, Tiny-Tim rockets have been added

    Sunderland Mk.III - a preset without secondary armament has been removed

    Type 91 mod 2 torpedo characteristics have been corrected

    A-26B Bomb sight has been removed forum.warthunder.com/index.php?/topic/360499-167282-a-26b-50-has-a-bomb-sight

    P-51 (all modifications) fuel tank visual effects have been fixed

    IL-2 1941 - presets with RS-132 rockets have been added

    Ju 87 - damage model has been updated

    FW 200 defensive armament ammo display in x-ray view has been fixed

    Pe-8 M-82 A bug where a defensive turret could still fire whilst its gunner was knocked out has been fixed

    Spitfire F Mk.22 - duplicate pylon names for different bomb presets has been fixed

    B-29 - deflection angles of defensive turrets have been fixed

    Tu-4 - deflection angles of defensive turrets have been fixed

    Fw 200 - bomb drop order has been corrected forum.warthunder.com/index.php?/topic/358285-fw-200-condor-strange-bombs-dropping

    IL-10 (all modes) duplicate bomb presets have been fixed

    N1K2-J, N1K2-Ja rocket armament modules have been fixed

    F2A-1 Buffalo offensive armament has been fixed

    Tu-4 - number of displayed gunners in the crew menu has been corrected

    B-29 - number of displayed gunners in the crew menu has been corrected

    BV-238 deflection angles of defensive turrets have been fixed

    Ki-44-2 hei, Ki-44-2 otsu damage model has been updated

    Ki-45 tei - Ho-204 cannon replaced with Ho-203

    A-26B-50 aircraft class has been changed to attacker

    Ju.87R-2 defensive armament has been changed to MG-15

    F1M2 - defensive armament info has been updated

    Ki-21-Ia - defensive armament info has been updated

    Ju 88A-4 A bug where the rear defensive turret could still fire whilst its gunner was knocked out has been fixed
    I-301 - offensive armament info in x-ray view has been fixed
    Fixed a bug where some bombs were dropped from external suspension pylons on some aircraft incorrectly.
    Corrected the name of Japanese bombs. Added the correct army and naval classifications.
    IL-2 1941, IL-2 1942 - presets of rocket and bomb options were added.
    Fw 200C-1 - fixed the sequence of bomb release.
    Bf 109G-6 - fixed the display of weapons in X-ray mode
    Bf 109G-10 - fixed the display of weapons in X-ray mode
    Bf 109K-4 - fixed the display of weapons in X-ray mode
    Yak-9P - fixed the display of weapons in X-ray mode
    Ki-102 otsu - Armour has been fixed.

    Mechanics

    Smoke shells have been added to the following ground vehicles:

    USA:

    M103
    M26
    M46
    M47
    M48A1
    M4A3 (105)
    M56
    M60
    M60A1
    M3 GMC
    M18
    M3 Lee
    M41
    M4
    M4A1
    M4A2
    M4A1(76)W
    M4A2(76)W
    M4A3E2(76)W
    M4A3E2
    M4A3E8
    M8A1
    Calliope

    Britain:

    Achilles
    A30 Challenger
    A30 SP Avenger
    Black Prince
    AC4 Thunderbolt
    Centurion Mk I
    Centurion Mk 3
    Charioteer Mk VII
    Chieftain Mk 3
    Caernarvon
    FV4202
    Sherman Ic Firefly
    Sherman Vc Firefly
    Archer

    Japan:

    Ho-I
    Chi-Nu
    Ho-Ni I
    Ho-Ni III
    ST-A1
    ST-A2
    STB-1
    Type 61
    Type 74

    USSR:

    KV-1 ZiS-5
    KV-1E
    KV-1S
    SU-122
    SU-76M
    T-34E
    T-34E STZ
    T-34 1941
    T-34 1942

    Germany:

    Nb.Fz
    Pz.Bfw.IV
    Pz.III Ausf.N
    Pz.IV Ausf.C
    Pz.IV Ausf.E
    Pz.IV Ausf.F1
    Pz.IV Ausf.F2
    Pz.IV Ausf.G
    Pz.IV Ausf.H
    Pz.IV Ausf.J
    Maus
    E100
    StuG.III Ausf.A
    StuG.III Ausf.F
    StuG.III Ausf.G
    StuH.42 G





    IMPORTANT NOTE: These are the initial notes for the update. Further additions, bug fixes and content may be added later and everything is subject to change.
  • wollnerd #38296
    Sziasztok! Két kérdésem lenne:
    A steamen kapható DLC-k (Pl. Steam pack) vásárlásával egy aktivációs kódot kapok, amit a war thunder oldalon az adott egy email címmel regisztrált fiókkal (való bejelentkezés után) a megfelelő helyre beírással tudom érvényesíteni a fiókomba a tartalmat? vagy ezek a steames dlc-k csak a steames fiókkal használhatóak...?
    A 2. kérdésem: ha a főmenüből vásárolok Golden Eagles-t, pl. rákattintok a 10 000 GE vásárlása gombra és steamen keresztül a Steam pénztárcám felhasználásával (csak azzal lehet.) megvásárlom és akkor azonnal az adott fiókomba kerül, amelyikkel, be vagyok jelentkezve a játékban? (megjegyzem: csak egy email-es fiókom van, steames bejelentkezés egyszer se volt. Van kezdetleges PS4-es fiókom is, de az másik történet.)
    Köszi a válaszokat.
    Megszeretném venni az amerikai, piros Fw-190 repcsit is... :) (A Free golden eagles app használata pedig örökkévalóság lenne. :D)
  • Kályha
    #38295
    Valka78-nak sikerült. Bár azt nem írta, hány talicskával kellett elhordania a rewardot:)
    Gondolom, ha mindenki támadókat visz be, akkor összejöhet. Azt meg csak remélem, a modot bővítik majd. Egy pontra húzó lemmingeket lődözni nem túl nagy élvezet.
  • wollnerd #38294
    Másnak is nagyon nehéz az Air Assault mode? Eddig kétszer voltam, mindkétszer vesztettünk...
    És ahogy nézem az eddigi youtube videókat, eddig az összes csata a videón is a mission failed-del végződik... Mivan???
  • Kissssss0 #38293
  • pirdi
    #38292
    Nekem is sikerült már ilyen. De a többségiben az Fw190k szednek szét meg a 219k. Még a cél előtt.
  • SigS
    #38291
    TU14-el lőttem le 2 amcsi vadászt RB-ben... nem vészes csak rá kell érezni és nem árt ha az ellenfél hátulról támad és nem cikázik :D
  • Kisssssss
    #38290
    RB-ben is ugyan ez a helyzet, ha alacsonyan repülsz akkor akár 4 darab 12.7mm gépágyúval is megszórhatod a rád akaszkodó vadászokat csak meg kell tanulni használni a gunnereket, a sebességhez meg jobb ha hozzászoksz... ez egy bombázó ami teli van pakolva fegyverekkel, valamit valamiért.
  • pirdi
    #38289
    Köszi de kizálógag realistigben játszom.Repül mint ólomszárnyú betonbagoly, aztán meg 2-3 vadász rámszáll.
  • Kisssssss
    #38288
    b-25 veszélyes ellenfél tud lenni csak 12.7mm gépágyúkat használ + ha valaki eléje kerül az megdöglik instant, általában az ellenfelek mindent beszoktak dobni árkádban hogy gyorsan kiessenek a b-25 játékosok.