38447
  • SigS
    #38407
    Félmilla gyorsan
  • SigS
    #38406
    Csak vicc volt. Amúgy szerintem is tök fölösleges a szuperegér ehhez a játékhoz. Valami FPS-ben jobban észlalhető a DPI.
  • bgabor911
    #38405
    Mire gondolsz?
  • bgabor911
    #38404
    Az amúgy megvan hogy ha Realisticben repülnél, akkor a MiG-ek a te oldaladon repülnének?
  • SigS
    #38403
    Lehet hogy egy jobbal el is találnál valakit
  • bgabor911
    #38402
    100-as szintű az accountom a war thunderben (bgabor911 néven vagyok), de sosem szórakoztam még DPI-vel, mindig az 1500-2000 Ftos eldobható Thrust egerem van. :D
    Lehet hogy mostmár szereznem kéne egy komolyabbat.
  • SigS
    #38401
    Pedig nagyon szemét tud lenni...én most értem el a 5. lövészt is felhúztam max-ra.
    Egyébként lehet hogy mérsékeltek kicsit a pontosságából, vagy erejéből, de mikor bejöttek bosszantó volt hogy nem lehetett őket megközelíteni mert 1-2 találat és már hullott szét a vadászom.
  • wollnerd #38400
    Értem... köszi a választ. Hát én elkezdtem fejleszteni azt az ágat ahol azok a MiG-ek találhatóak. Habár én nem vagyok jó célzó... (ahogy sajnos az fps játékokban sem igazán, mostanában)
    Nem akarok nagyon off-olni de:
    tegnap olvastam olyat (a reddit-en is) hogy a minél alacsonyabb DPI (azért gondolom nem a túl alacsony) a legjobb (de ugyanakkor a sebesség nagyobbra emelése) az ilyen játékokban. Nos, nekem Razer Naga (kb. 2 éve) egerem van és eddig 6400 DPI-re volt beállítva... Már viszább állítottam 1500 és 2500 közöttre.
    Mit gondoltok a DPI és a War Thunder (és más fps játékok) összefüggéséről?
    Amúgy azért kezd a téma kicsit aggasztani, mert a Naga előtt egy évekig bevált Microsoft SideWinder X3 egerem volt, aminek az idején megismertem az első fps játékot a Couter Strike Source-t, ahol a végén nagyon profi lettem a célzásokban és a reflexekben. a COD MW3-ban is jó célzó voltam. de amióta megvettem a Razer Naga-t úgy érzem hogy rosszabb célzó lettem és vszeg úgy rémlik h meg is változott az egérfogási szokásom... (úgy fogom az egeret hogy az a tenyerem a bal szélsője az asztalon van...)
  • bgabor911
    #38399
    Hurri II trop a 12 géppuskájával teljesen jó, azzal el lehet sajátítani az RB légiharcot, és van sikerélmény is bőven. Ugyanazon a BR-en van realisticben mint a hurri I, csak sokkal több fegyvere van.
    Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2017.08.27. 22:14:00
  • bgabor911
    #38398
    Én a lövész nélküli, de már 23mm-essel szerelt verziót szeretem, szerintem az a legjobb. A védőlövészesek rohadt túlsúlyosak.
  • bgabor911
    #38397
    A MiG-15öst amerikai bombázók leszedésére tervezték, ezért emelkedik remekül és ezért kapta a 37mm-es ágyút.
    A ME-163/Ki-200 szintén amerikai bombázók ellen épült. Teljesen normális hogy agyonvágnak bármilyen bombázót.

    A TU-4 a legerősebben felfegyverzett bombázó a játékban, a legnagyobb bombateherrel, ezért a magas BR, realisticban elég problémás célpont tud lenni. Próbáld ki realisticban. Ülj át F6-al a tornyokba, és irányísd te a gépágyúidat amikor rádmennek.

    Az Arcade air battle amúgy is egy vicc, minden sajátosságukat elveszik ott az egyes géptípusok, és gyakorlatilag egy 2X szorzót kapnak a tulajdonságaikra, miközben a fizika mint olyan nem érvényesül. Az ott annyira repülős játék mint amennyire egy Need For Speed autószimulátor, semennyire.
  • PLaci #38396
    Nem kevesebbet enged be, hanem kevesebben akarnak olyan magas BR -en szopni.
    Én USA -val BR 4.0 -ám érzem jól magam, bár van jó 5.3 -as összeállításom is, és már vannak kifejlesztett 6.7 -es jet -jeim.
    Németekkel BR 3.7 -ezek, vagy 5.3 -azok, hiába van meg az Me 262 A-2a.
    99% -ban árkádozok.
  • wollnerd #38395
    Tényleg olyan jó és veszélyes lenne a Tu-4?? Hát mert szerintem nem az!!! Végre elértem a Tu-4et, a maradék research pontot felgyorsítottam 451 arannyal... és ace legénységet is vettem hozzá... (plusz 15 prém accot, de ez mellékles) Bárcsak ne tettem volna... Pedig TELJESEN ki van fejlesztve a lövész fülön az összes csík! (képzett: pont 5 db) 69 szintes az a legyénségem ahova tettem a Tu-4et!
    Hogy miért gondolom ezt? AB-ban felrepülök gyorsan és magasan ahogy csak tudok. De akárhogy is, ezek JET-ek, különösen az orosz MiG-ek a 37(!) mm-es löszerükkel leszednek... (Az automata lövészeknek pedig idejük se volt hogy kellően leszedjék azt, a 23 mm-esekkel.) Legutóbb, ami nagyon felidegesített: Repülök, úgy láttam hogy tiszta a terep. Majd 10-20 mp múlva egy japán jet 1 másodperc alatt szétp*csázott villámgyorsan repülve...!!! észre se tudtam venni...
    Bárhogy is próbáltam változtatni a repülésen a bázisok felé egyszerűen előbb utóbb leszedtek.... Mit csinálok rosszul?
    Szerintem a Tu-4 BR-je nagyon el van rontva. 7.3 Azt hittem hogy max. a magasabb IV-es rang-os repcsik között leszek, de neeem... hanem V-ös csatákba, ahol már eleve is kevesebb playereket enged be a szerver. (Miért?)
    Sztem ennek a bombázónak a lövészei valójában nem is olyan erős, mint ahogy SigS kolléga mondja a #38332-ben, vagy vmit rosszul csinálok....
  • asolyom
    #38394
    Köszi. Ahogy látom 7.7-es géppuskáknál több kell egy Il-2 lelövéséhez. :)
  • Kissssss0 #38393
    az első néhány il-2 gépnek nincs hátsó lövésze... szal ha valaki a hátat mögé kerül akkor bajban leszel, ju-87 gépeknek már kezdetöl van hátsó lövésze de maguk a gépek nagyon törékenyek és páncélzat se nagyon védi a pilótát, ha választani kellene akkor én maradnék az il-2 mellet, könnyen kilehet kimanőverezni őket de mocskosul sok sérülés képesek elviselni.
  • asolyom
    #38392
    Vagy pl. a Stukák?
  • asolyom
    #38391
    A mostani metában mennyire életképesek a korai Il-2-esek (1941, 1942)? Vagy inkább felejtősek?
  • Kissssss0 #38390
    jó kezekben brutális tud lenni a hurri mk1... az mk2b és az mk4 pedig az ellenséges tankok rémálma tud lenni azokkal az RP-3 rakétákkal, egy jól eleresztett RP-3 rakéta képes elintézni egy pz4 tankot, na most ha 2 darab mk4 hurri beszabadul egy RB tankcsatába és jól is céloznak akkor az -8 ellenséges tankot jelent.
  • asolyom
    #38389
    A Hurricane Mk I Late 2.0 BR-el így elsőre jónak tűnik.
  • asolyom
    #38388
    Milyen szinten érdemes a RB-ben való részvételt elkezdeni? Gondolom, hogy a tartalék repcsikkel elég sűrű vendég lennék 2.0-ban.
  • bgabor911
    #38387
    Cold war BR-en a németek az oroszok oldalán repülnek. Így lesznek olyan remek élményei az embernek hogy bemegy amcsi Sabre-el repülni, és német Canadair Sabrek jönnek szembe ellene. A japán Sabre meg a fene tudja kinek az oldalán repül most, hónapok óta nem láttam a japánt valamelyik oldalra osztva top tier repülős RB-ben. Lehet hogy nem is repül sehol a japán Sabre SB-t. :D
    Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2017.08.21. 22:56:45
  • asolyom
    #38386
    Köszi.

    Az a vicc, hogy a Hurricane Mk I ugyanazt a RR Merlin motort használja, mint Spitfire Mk I, és a Hurricane mégis bírja a negatív G-s manővereket. :)
  • ikarus44
    #38385
    Igen
  • asolyom
    #38384
    RB-ben itt is szövetségesek-tengelyhatalmak leosztás van?
  • SigS
    #38383
    Nemis :D
  • WinT
    #38382
    Szerintem ez azóta így van mióta megjelentek ezek a boosterek. :D
  • Fura Alak
    #38381
    Viccelsz? Két nap alatt megfeszülve is alig sikerül a 10 win....
    Utoljára szerkesztette: Fura Alak, 2017.08.11. 16:31:50
  • Rayden02
    #38380
    Ez már másodjára fordul elő a héten, ahogy benyomom a 30% RP-t ,bumm ,zsinórban vesztem el a csatákat! >:(
  • PLaci #38379
    Nem volt egyszerű visszahozni a reptérre:



  • SigS
    #38378
    8 Br-es jetekkel próbáljon meg ilyet (addig eljutsz nem lesz ilyen gondod)
  • Kissssss0 #38377
    fölösleges ilyeneket reportolni, játékmester meg a moderátorok telibeszarják a teamkill meg hasonló problémákat.
  • PLaci #38376
    Sok a bunkó player, de direkt a csapattársnak ütközni nagy g*ciség.....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!






    Mi baja ennek a bunkónak? Ja, hogy ez:

    [spoiler]


    Ez a bunkó Steamboy direkt nekem ütközött, miközben én egyenesen repültem:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Steamboy szárnya sértetlen.


    Steamboy és egy másik csapattárs mielőtt össze ütköznének.


    Steamboy jobb szárnyának vége letörik, a másik csapattárs zuhan lefele.


    Steamboy a közelemben, de nem az irányomba repül.


    Steamboy a közelemben, felém repül.


    Steamboy bal szárnyának vége letörik, én halálos sebet kaptam.


    Replay.[/spoiler]
  • PLaci #38375
    Előbb lett meg 11 kill, mint a 10 win.....
    Olyan csatákat is simán el tudnak a "csapatok" bukni, hogy csak pislogok.....


    Utoljára szerkesztette: PLaci, 2017.08.05. 06:00:56
  • SigS
    #38374
    Párszor. MIG 15, F86
  • Kissssss0 #38373
    én ilyennel csak egyszer találkoztam, akkor is a ruszki i-16 repülőmmel történt még a hangárban.
  • PLaci #38372
    Rég nem találkoztam ezzel a bug -gal:

  • PLaci #38371
    Néha lehet nekem is szerencsém... meg 11 killem. :D



  • PLaci #38370
    Muhahahahahahaha!

    Észrevettem, hogy egy magasan repülő He 111 -re emelkedik egy Fw 190 és egy Spitfire, illetve messzebb láttam egy A7M -et. Elkezdtem emelkedni a P-51 -el, alaposan eltángáltam a pirosakat.
    Mire felértem már jött egy Yak-9 is a bolyba, ekkor szétcsaptam köztük:

    A7M: Észrevett, kicsit jött head-on, majd lefordult, azt hiszem megkarcoltam
    Yak-9: Nem vett észre, de az első találatomat követően kifordult
    Fw 190: Nem vett észre,
    Spitfire: Nem vett észre,


    Spuri tovább egyenesen: nem tudtak utol érni.
    Volt csapattársam is, aki emelkedett 5000 -en volt pl. egy Spitfire. Miután egy kevéssé eltávolodtam visszafordultam: Mindkét vörös húzott lefelé.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Nem tudtam megmenteni a bombázót, de nem sokon múlt.







    Az utolsó Yak sajnos már a csata lezártát követően jött össze.

    Replay.
  • flashpointer2
    #38369
    Felfelé szálló légáramlattal emelkedett
  • Fura Alak
    #38368
    GAYjin........ Induláskor P-51D -vel felemelkedek 6.000m -re, mire egy ellenséges EZ mode n00b az I-16 type 27 -el 7.000m -en (!!!) van már....