38447
  • kissssss
    #38126
    A7M2 devblog
  • AIexx
    #38125
    3x30mm, foly. köv. 3x20mm.. (németekkel első igazi csatám vagy féléve tuti.. )
  • AnuluWork #38124
    Megvan neked?
  • AIexx
    #38123
    fordulása a p80-al egyenlő, semmi..
  • SigS
    #38122
    Messze kerülöm ha ellenfél...nem érem utol F2H F5 stb...
  • AnuluWork #38121
    Valakinek megvan már a Hunter?

    Ha igen, milyen? Emelkedésben és sebességben nem néz ki rosszul ..., papíron ...
  • kissssss
    #38120
    "no thanks" :) van már munkahelyem, nem kell még egy.
    Utoljára szerkesztette: kissssss, 2015.12.05. 12:31:39
  • Frenky
    #38119
    Hali. Aki még esetleg nem tud rólunk, várunk minden érdeklődőt DCS Virtual Hungarian Air Force <- FaceBook Csoport! A DCS Virtual Hungarian Air Force - HUNAF egy zárt csoport! Azért hoztam létre, hogy egy csapatban legyünk, akik használják a Digital Combat Simulator-t. Így mindenki számára elérhetők a csoportban létrehozott események és információk. Céljaink között szerepel, hogy egy baráti, társaságban tudjunk kulturált keretek között online repülni, képezzük magunkat, és a kezdő pilótákat is. Lehetőleg olyan tagok jelentkezését fogadjuk el, akik részt vesznek a közös virtuális repüléseken. A HUNAF tagjainak ajánlott, hogy repül online közösségben, DCS szerveren, a csoport által szervezett repüléseken is részt vesz. Az új jelentkezőknek részt kell venni egy TeamSpeak_en történő bemutatkozáson, ez a felvételhez tartozik, valamint az alábbi adatokra van szükség: Neved, a játékban használt neved, kedvenc géped, mennyi ideje használod a DCS-t! Jelentkezés és infó küldése ezen az elérhetőségen: [email protected] Üdv, HUNter & HUNAF
  • AIexx
    #38118
    amíg van nitró, addig a legjobban gyorsul.. ha elfogy, p80 is lealázza.. :D
  • Sherman0070
    #38117
    Me262 C2-b játszható gép 8.0-ban? Most lett kifejlesztve de még a pénz nincs meg rá.
  • Sherman0070
    #38116
    Vertical targeting + 800m-rel kicsit könnyebb :D
  • AIexx
    #38115
    képtelenség a 30-asával célozni, én egyszerűen nem tudok ráérezni, annyira lassú..
  • Sherman0070
    #38114
    Azért a '262-vel is lehet szépen alkotni. Utolsó 2 killt az utolsó 25 lövedékemmel csináltam.
  • Vaktermesz
    #38113
    Legtöbbször AAA és Artillery-t lövök és meg szokta adni.
  • WinT
    #38112
    Azt gyanítom abba csak motorizált egységek számítanak be, tehát pillboxok, meg a puha AAA/Artillery és társai nem. De nem merek rá megesküdni.
  • Vaktermesz
    #38111
    Hello!

    Valaki elmagyarázná nekem, mi kell, hogy megkapjam az Antimech award-ot? Igen, tudom a leírás szerint a legtöbb szárazföldi célpont kilövését. Csakhogy mikor a Thunderer wager-t csinálnám Antimech-re hajtva van, hogy 15 földit kilőve se kapom meg, és van, hogy fele annyit lőttem le, mégis én kapom meg. Hogy van ez?
  • AnuluWork #38110
    Nincs bekapcsolva. :)
  • Sherman0070
    #38109
    Van egy igen bonyolult megoldásom számodra. Kapcsold ki a RU szervert
  • AnuluWork #38108
    Rég húztam T5ös gépet, de amit az a 4444 és egyéb ruszki-ukrán hordák rendeznek, az katasztrófa. Babaszta ma egy csoportba a 4x4444et és a 4xTURKöt meg egy USSR és USAF gyereket, nálunk meg csak single white male-ek ...

    Azonnal léptem is ki. Megcsinálta még 1x, Pár perc múlva, akkor is. De figyelem. Ahogy ez a aimbotter turhahorda feltűnik, hopp, máris ugrik start előtt 4-5 player tőlünk. Mert ha a két balfasz klánt külön-külön rakná be, még csak-csak, de hogy ebben mi a biznisz a gayjimnek, fasz se ...
  • AnuluWork #38107
    Én szerettem, kissé nehezebb volt vele célozni, viszont odament a lövés, ahová céloztál.

    Egyébként tuti valamit csináltak sunyi módon a repülés résznél valamelyik eheti patchükben, mert az, hogy 4.0ban a 3.0s szovjet prém Hurricane Mk IIB egyik napról a másikra kb. NEM SEBEZ, azt fel sem foghatom. Csütörtökig még tökéletes volt (tudom, a Pe-8at húztam, annál kellett), pénteken már eltalálni sem találtam el vele kb. szart se, de legalább is nyögvenyelős volt a dolog a hétköznaphoz képest, pedig előtte meg átlagban ötösével estek le a repcsik egy meccs alatt, azóta meg tizenöt meccs alatt átlag kettő? Nevetséges. Nem változtattam lőszert sem, ami még okozhatná. Mintha a 20mm SvHAK és 12,7mm Berezin UBt birizgálták volna meg, de csak felületesen próbálgattam más gépeknél. 2.7ben sem annyira heves, mint volt 4.0ban.

  • Luciferkee
    #38106
    Noha nem orosz, még csak nem is bombázó, de az olyan gépeknél, ahol csak az orr környékén van ágyú (FW- D9,12,13, I185 széria) ott én is 500-700 közöttire teszem a távolságot, sokkal nagyobb hitboxot ad így az egész mintha kevesebben lenne. Legalábbis nekem így jött be. Vertical tartgetinget utálom, valahogy sosem tudtam célozni ha ez be van kapcsolva.

    Egyébként én nagy n00b vagyok a repüléshez, lehet teljesen rossz beállítások, de nekem ezek jöttek be.
  • Sherman0070
    #38105
    Végre csinált újabb kill montage videót. Azt hittem már, hogy csak ilyen szarokat fog örökké feltölteni. :D
  • AnuluWork #38104
    Vsz be van kapcsolva neki a vertical targeting, 800ra van téve a distance, így oda lő, ahová tényleg akar. Szemből látni, hogy alig sérül a gépe, nagyon finomra van állítva az egér is, ez pedig a fentivel érhető el. Nem minden gépnél jön be, de az IL-28 konkrétan szerintem bugos is. :) FI-T a hátsó lőszere, az rombol rendesen, különösen a modern vadászgépek esetében. Előre meg Air Targets van vsz beállítva, az meg elég ha szétkapja a szárnyat, máris csobban az ellen, nem tudja sem elsodorni sem lelőni. Szerintem, de már rég mentem vele. (A Pe-8 szerintem a legbrutálabb ruszki bomber hátulról, de ő nem tud vadászgép módot, meg ugye nem az a manőverező isten. :))
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.11.28. 09:27:11
  • Luciferkee
    #38103
    Azért a hátsó gunnerrel egész jól céloz, meg kell hagyni.
  • kissssss
    #38102
    ez a gép akár hátrafelé is repülhetne, ugyanolyan veszélyes lenne :D

  • Sherman0070
    #38101
    F-8as FW elég durva zuhanásban. 910km/h-ig nem esik szét.
  • Torzonborz
    #38100
    Akkor felmész 1-.1.5 kilóra, gyűjtesz egy kis energiát ( sebességet ) lecsapsz aztán visszaemelkedsz.
  • Luciferkee
    #38099
    És amikor már fél orosz bagázs lent nyírja a füvet 500 méteren akkor mi a teendő?
    Ott lent esélyem sincs ellenük.
    Utoljára szerkesztette: Luciferkee, 2015.11.25. 22:11:41
  • gstup
    #38098
    Emelkedés 6000 méterig.Utána BnZ.Nem fordul,nem marad lenn.Csak emelkedik és lecsap.És imádkozik hogy nincsen spacespit az ellenfélnél vagy egy okos játékos.Mert akkor annyi.Ha valaki feletted van zuhanj,de általában ott már vége a dalnak.
  • Luciferkee
    #38097
    Sziasztok. Kérdés / segítségre lenne szükségem? Hogy repültök ti a D12-es doraval?
    Istennek nem bírok rájönni, pedig utána olvastam, de semmi konkrét tanács / segítség nincs.

    Köszi

    szerk.: RB
    Utoljára szerkesztette: Luciferkee, 2015.11.25. 21:03:51
  • AnuluWork #38096
    A szovjet prém Hurricane Mk IIB valami istencsászár. :)

    Az első olyan prém gép ami iszonyat bejön. Örülök, hogy amikor le volt értékelve, akkor megvettem szarért-hugyért. Olyanokat él túl, hogy csak nézek, pedig nyomtam pár menetet, és olyan erős a fegyverzete T2 BR3.0ban, mint szerintem semmi más gépnek a játékban (Ruszki 20mm SvHAKx2 és 12,7mm Berezin UBx2). (Talán az első Beaufighter és a Bf-110 ennyire erős még, de ezek nem tipikus vadászok.) Nem tudom hogyan képzelték ezt T2ben. :)
  • AnuluWork #38095
    Mi alapján tették a két új P-38at 4.7be? Nevetséges ...
  • Brenor
    #38094
    Cat Futam Eredményhirdetés
  • Ludowik
    #38093
    Igen szinte utáltam az orosz oldallal játszani. A b&z meg nehéz a túlterhelés miatt. Jó volt legalább a japán gépeket is fejlesztettem.
  • kissssss
    #38092
    gyerekek... ezzel a a6m2-n gépel akkora mészárlásokat lehet rendezni hogy az őrület, a sok marha MIG LA meg LAGG ellenfelek nekiállnak dogfightolni velem, azt hitem szétröhögöm a hasam.

    irtó jó ez az EC mod.
  • Brenor
    #38091
    Ügyesen és okosan :)
    Minden kanyart a lehető leglaposabban kell venni, hogy a lehető legtöbb energiát->sebességet vidd át a kanyaron. Minél erősebben kanyarodsz annál több sebességet veszítesz. Szóval kenni-vágni kell az íveket és hogy milyen levágásokat lehet csinálni.
  • AIexx
    #38090
    Brenor: Áruld már el nekem, hogyan értél körbe a pályán 1.53 alatt? Hogy a pics*ba? :D
  • AIexx
    #38089
    Valaki nemtudja mivan vele: SnakeF66
  • kissssss
    #38088
    épp most olvastam át az EC topikot, remélem holnap azért tovább bírja majd a strapát.
    (a légvédelmet meg eltüntethetnék már végre a felszálló pálya közepéről, szinte mindegyik EC tesztnél ez van)

    38085* wt fórumon mások is írták hogy nem kapták meg a kifejlesztet gépjüket, ez a bug még a régebb óta bent levő gépekre is hatással van, van aki nem tudta megszerezni a kifejlesztet la-5fn vagy la-7 gépét.
  • Brenor
    #38087
    Technikai probléma akadt ezért le kellett állítani. Ha ki tudják javítani, akkor holnap újra elérhető lesz.