38447
  • kissssss
    #38166


  • Brenor
    #38165
    Ünnepi események

  • Brenor
    #38164
    Kliens Frissítés 2015.12.24 (1.55.2.46)

    Harci Feladatok játékmechanika

  • AIexx
    #38163
    új rekord..
  • AnuluWork #38162
    Azt azért bravó, hogy ma mind a 4 T5 Jetes meccsemben csak 10 fős csapatokba kerültem, és alig volt olyan, hogy ne a 100, a 4444 meg a többi majom lett volna az ellenfél. Baszott unalmas, mert így zéró értelme van a jeteknek.
  • WinT
    #38161
    Azért ha nem virít rajta már 20 kilométerről egy bazi nagy vörös célkereszt akkor nem olyan egyszerű észrevenni azt a bombázót, főleg ha talajközelben repül.
    Az meg a legnagyobb szívfájdalmam a játékkal kapcsolatban mióta csak játszom vele, hogy ott az a rengeteg gyönyörű gépmadár, imádok velük repülni, de gyakorlatilag tényleg csak ingyen frag-nek vannak a játékban. Ritka, hogy bele tudjanak szólni a csata alakulásába. De azt, hogy hasznuk is legyen a Gazsinak kellene orvosolni véleményem szerint, csak hát ezt is leszarják jól. :(
    Csak tudnám akkor minek is tesznek be újabb és újabb típusokat...
  • Brenor
    #38160
    Kliens Frissítés
  • Brenor
    #38159
    Thunder Liga Dögcédula - Minden amit tudni érdemes

  • kissssss
    #38158
    ezért kellene minél hamarabb berakniuk az enduring confrontation, a japán vs ruszki event alatt volt mikor 1 bombázóval hatszor is visszatértem a bázisra újratölteni mire nagy nehezen kiszedtek.
  • bgabor911
    #38157
    Egy bazinagy bombázók bizony jó messziről ki lehet szúrni. Amúgy ne menj bombázóval, mert csak a csapatodnak ártasz vele. Meccset nyerni bombázással gyakorlatilag nem tudnak, viszont ellenséges killt se csinának, és ellenállóképességük sincsen, szinte mindig először döglenek meg. Gyakorlatilag csak a vadászgépek elől foglalod a helyet a csapatban mikor bombázóval mész be.
    Annó amikor amcsival mentem, ha háromnál több B-17es volt a csapatban akkor le se spawnoltam hanem kiléptem, mert tudtam hogy nyerhetetlen a meccs. (és mentem eleget velük, mert F2 Sabrem és Panther F5öm van)
  • AnuluWork #38156
    Na, már a repcsis részben is full random damage van ...
  • Sherman0070
    #38155
    Régebben is így volt. Szerintem jó ez így.
  • WinT
    #38154
    Emberek, az most bug, vagy intended, hogy sokszor már 20 kilométerről is láthatóak az ellenfelek RB-n? Szerencsétlen bombázóimmal most már abban se reménykedhetek, hogy földszinten elsunnyogok a pálya szélén, hátha senki nem vesz észre. :(
  • Sherman0070
    #38153
    Aztán látok olyat hogy Horten elkezd zuhanni F80 elől. Kezdi lehagyni.... 0.80km ERRE elkezd balra-jobbra fordulózni a Hortenjével..... Ezek azzal sincsenek tisztában hogy épp lehagyni készülnek valakit? Nem olvassák le hogy távolodnak az enemytől?
    Utoljára szerkesztette: Sherman0070, 2015.12.21. 11:44:04
  • Sherman0070
    #38152
    Német rank 7.0-ban nem az amcsik az OP-k hanem a németek a totál fogyatékosok.....
    Minden nyomorék hozza be a szaros Hortenét aztán szét crash-elik magukat már felszállásnál ( jobbik esetben repülés közben) aztán 7 társ rázuhan 1 enemyre....
    Nevetséges. Rosszabb játékosok vannak itt mint rank III-ban.
  • AnuluWork #38151
    Ez így reggel feldobott. :)


  • Sherman0070
    #38150
    2db F80-at leszedek, erre egy ufó Jak-3 a semmiből kilő.... direkt körülnéztem 24x amielőtt rámentem az F80-ra mégsem vettem észre a szaros Yak-ot....pedig fullos a crew
  • Sherman0070
    #38149
    Szóval az Me262 szar? 1v5-öt hoztam le vele. :D
    Valaki tudna segíteni hogy mit csináljak ahhoz hogy a Top 5 replays-be elküldhessem?
    Valakinek el tudnám küldeni a videót aki össze tudja vágni?
  • Sherman0070
    #38148
    Közben ezt is megtaláltam :D
  • Sherman0070
    #38147
    Már csak arra kéne válasz hogy állítsam pirosra a tank célkeresztet :D
  • Sherman0070
    #38146
    Köszönöm!
  • RODLEE
    #38145
    Megnéztem tegnap be volt kapcsolva a relativ....,de nekem mégse folyamatos :-(,vagy te úgy gondoltad a folyamatost mintha egérrel nézelődnél?Esteleg tudnál küldeni 1 print scrint a configodról?
  • Brenor
    #38144
    Pedig azt hittem tegnap válaszoltam neked, de lehet, hogy csak akartam :D

    A controls General oldalán keress olyasmit, hogy Mouse Wheel (aircraft), A Mouse smoothing alatt kell lennie. Ott lehet kiválasztani hogy a görgőre mi legyen beállítva:
    - Throttle axis (ez az alapértelmezett)
    - Zoom axis (ez kell neked)
  • Sherman0070
    #38143
    Na valaki?
  • Brenor
    #38142
    Szerezzétek be a híres A13 Mk.I 3rd RTR harckocsit!

    Szerver Frissítés 2015.12.16
  • Sherman0070
    #38141
    Azt nem tudjátok hogy OrangeDoom hogyan csinálja azt hogy görgővel közelít rá? Jól jönne nekem is ez a funkció.
  • RODLEE
    #38140
    Oké rendben!
    Ma megtudom már csinálni tegnap nyőgtem le frissitést!
    KÖSSZ!!!!!
  • AnuluWork #38139
    Óh, még abba bele se kezdtem. :D Az utolsó jetem a Hunter.
  • jocking
    #38138
    Ezt a Mig-17-et ezek komolyan gondolták? Mi lesz itt pár hónap múlva, mig 25-ösük is lesz a komcsiknak?
  • Torzonborz
    #38137
    Nna megnéztem, van egy "relative control" rész a view-on belül, azt állíts át yes-re.
  • Brenor
    #38136
    1.55 "Royal Armour" Frissítésjegyzék

  • RODLEE
    #38135
    Hát azt nagyon megköszönném előre is!!!
  • Torzonborz
    #38134
    Hali, itt is be lehet állítani, hogy folyamatos legyen a nézelődés pilot hat-el. Otthon meg tudom majd nézni már ha addig nem írja meg vki.
  • RODLEE
    #38133
    HI All!
    Elkeztem röpködni a sok tankozás után!
    Saitek x52 joyom van sikerült is belőni rajta mindet csak ez a nézelődés a 8 állású hot gombal az nekem valahogy nem jőn be!
    Ha csak jobbra húzom teljesen hátra néz olyan szokatlan az il-2ben jobbra húzva pont jobbra nézett illetve balra ue.!
    Olyan körülményes hogy jobb illetve a bal kilátás tiszta legyen esetleg valaki tud valami trükköt erre,vagy ezt igy kell elfogadni?
    Előre is kössz!
  • Brenor
    #38132
    Tervezett Szerver Karbantartás
  • Rayden02
    #38131
    Hát ez hangulatosra sikerült! :)

    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2015.12.14. 20:22:34
  • Brenor
    #38130

    Felkészülni, vigyázz, HOMOK!
    Készítsétek a napernyőket, érkeznek a forró sivatagi helyszínek!

    Tunézia
    A második el-alameini csata

    További információk a hamarosan megjelenő 1.55-ös frissítésről
  • AIexx
    #38129
    most az oroszok tényleg megkapják a mig 17-et? a kurva anyjukat azt, már biztos ment a nyávogás hogy túl op a hunter mit képzelnek a britek.. ezt kell csinálni? ezt?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://warthunder.com/en/devblog/current/857
  • kissssss
    #38128
    Ki-44-II Otsu
  • kissssss
    #38127
    Stirling Mk.I and Mk.III