Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Aspherot: Az összes Redist cucc fel van telepítve, frissítve? Egy resi se árt, telepítgetések után.
Utoljára szerkesztette: kjhun, 2015.04.15. 15:33:13
Steam-es a cucc. Fiókban nincs rossz karakter. Indítás, kis gondolkodás és a launcher hiba miatt leáll mielőtt a SC megnyílna.
Visszaolvastam de ilyet nem láttam senkinél. Ha van megoldás ne tartsátok titokban. 😄 Hatalmas köcce.
Ahány ház, annyi baj legyen.
Utoljára szerkesztette: LasDen, 2015.04.15. 15:20:41
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
A képeket hova menti a játék? (nem steames)
Social Clubba a snapmatic-on belül nincsen semmi, pedig elmentettem...<#nemtudom>#nemtudom>
750k @4.1Ghz - 8GB DDR3 - HD7790 2GB | Xbox One S | iPhone 7 Plus | VW Golf MK4
Win7/64, 8g ram, radeon hd 6900 serien.
Tud valaki segíteni?
MAN T.G.A.
Utoljára szerkesztette: HeadHunter86, 2015.04.15. 14:53:03
Na ne nevetess. Amúgy sincs vele semmi gond. GTA-s fizika. Jó ez.
nekem egyelőre régi driverrel is hibátlan, nem tudom, hogy megérné-e updatelni.
Per Aspera Ad Inferi.
Valami Petíciót jó lenne indítani, hogy rakják vissza a IV fizikáját.
Tudomány, technika és gazdaság vegyes topic: http://sg.hu/forum/tema/1108932295
Ugye ugyanaz a gomb vezetésnél a gyorsítás...ott működik, tehát nem a gombbal van a gond, de fegyverrel nem lő...de például verekedni lehet vele.
Nem is értem
\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.
Asus TUF H570, i5 11400, 16 Gb ram, RX570, 1Tb HDD, 250Gb SSD, CTG 550W
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.15. 14:02:19
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
De ismered a mondást a kéz gyorsabb mint a "szem" meg ismered a bűvésztrükköket ott is ez az elv az agy nem képes feldolgozni az infót és hát ez működik nem? Simán átverik a a szemed vagyis téged.
mondjuk azért írtam 30-at mert biztos ami biztos de annó réges régen azzal a lovas körbe forgatós izével mutatták be a mozgóképet sok helyen a cirkuszosok hasonlót csináltunk mi is suliban csak kártyákkal ott is 24 képet rajzoltunk arról a mozgó lóról és működött szóval nem bullshit
Utoljára szerkesztette: TuskoMobile, 2015.04.15. 13:30:54
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
Sajnos csak egy 128GB-os SSD-m van amin van a rendszer,hogyan tudnám erre telepíteni a játékot?(Steam-en vásároltam)
http://www.kephost.com/image/FHTf
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
7770-el futtatom a játékot 1440X900-ban, de úgy érzem, hogy az 1GB vram nem elég. Nagyon szűk keretek között tudom csak állítgatni a dolgokat. Szeretnék beruházni egy VGA-ra, viszont ezeken az új szériákon nem tudok kiigazodni. Első körben radeon 270X-re gondoltam, de ha van valami, ami esetleg olcsóbb és kipörgeti ezen a felbontáson maxon, akkor nem bánom. Van esetleg valami javaslatotok? A keret maximum 60e Ft. Vagy marad az olcsóbb megoldás, veszek használtan még egy 7770-et és CF-be kötöm. Szerintetek?
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
//Ja, és neked is az idióta smiley, ha már kaptam tőled: <#idiota>#idiota>
Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2015.04.15. 12:31:06
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.15. 12:29:29
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Az fps-ről tudni kell hogy 2 külön része van van az átlag és a minimum ha a minimum 30fps-nél kisebb akkor gáz van mert érzékeli a szemed
van egy ilyen mozis törvény is hogy 24képkocka/másodperc ami azon a tényen alapszik hogy hány képet tud feldolgozni az agyad másodpercenként maximum.
és ha nem 24 v 30-at ad a játék/ másodperc akkor baj ezt az átlag fps-ből nem fogod megtudni mert az összes fps értéket átlagolja
szóval egy sarkított példa lehet hogy egyszer az egyik másodpercben csak 1képet látsz a másik másodpercben már 119-et ennek az átlaga ugye 60 amire azt mondod jó de ez átlag fps és ettől még megtörtént az a tipikus "beszaggatás" amikor besszagat a játék.
Az a jobb ha minnél nagyobb az átlag fps-ed a fontosabb tényező a minimum fps annak jó ha 30 fölött van az értéke ennél több nem kell mert nem látod a különbséget.
Utoljára szerkesztette: TuskoMobile, 2015.04.15. 12:23:51
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.15. 12:21:13
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
De ahogy más is mondja, vége a dömpingnek és máris felszabadulnak a R* szerverei és hasítani fog onnan is lefele.
~2 óra telepítés/letöltés után már játszottam.
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.15. 12:19:23
Intel(R) Core(TM) i7-3610QM CPU @ 2.30GHz
Nvidia Geforce GTX 660M 2GB
16GB RAM
Utoljára szerkesztette: Meszi212, 2015.04.15. 12:07:39
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
