Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14675
Elméletileg nem a fiók nevében nem lehet ékezetes karakter, hanem a Windows profilod nevében.
#14674
Ha, jól értelmezem, a szomszéd I3-as 3.06Ghz, 4GB RAM, GTX430 1GB-os karival 1280*1024-as felbontással (A képen FHD-re írták.) röhögve fog futni rajta??

Aspherot: Az összes Redist cucc fel van telepítve, frissítve? Egy resi se árt, telepítgetések után.
Utoljára szerkesztette: kjhun, 2015.04.15. 15:33:13
Asperot
#14673
A feladom állapot előtt még bedobom a kérdést, hátha valaki tud egy tippel segíteni.
Steam-es a cucc. Fiókban nincs rossz karakter. Indítás, kis gondolkodás és a launcher hiba miatt leáll mielőtt a SC megnyílna.
Visszaolvastam de ilyet nem láttam senkinél. Ha van megoldás ne tartsátok titokban. 😄 Hatalmas köcce.

Ahány ház, annyi baj legyen.

LasDen
#14672
csinálsz képet, elmented. Esc és a Gallery alatt lesznek a képek, onnan tudod őket Socialre feltölteni....
Utoljára szerkesztette: LasDen, 2015.04.15. 15:20:41

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Fpocok
#14671

Parasite Eve 2, best game EVER!

hotwheels
#14670
Napot!

A képeket hova menti a játék? (nem steames)
Social Clubba a snapmatic-on belül nincsen semmi, pedig elmentettem...<#nemtudom>

750k @4.1Ghz - 8GB DDR3 - HD7790 2GB | Xbox One S | iPhone 7 Plus | VW Golf MK4

KraZ
#14669
Sziasztok! Olyan prolémám van,hogy ha elindítom a játékot akkor szemetes lesz a kép és még a menüt sem lehet látni. Safe modban megy. Csináltam instal repairt,tettem fel catalist drivert(15.4b) de nem lett jó.
Win7/64, 8g ram, radeon hd 6900 serien.
Tud valaki segíteni?

MAN T.G.A.

HeadHunter86
#14668
Nem próbáltam a régi driverrel de az újjal sincs gond. 50-60 FPS-em van, majdnem maxon. Advancedben kapcsoltam ki a Hihgh Resh Shadows-ot, meg FXAA + MXAA 2x van bekapcsolva, maradék pedig Very High és Ultra.
Utoljára szerkesztette: HeadHunter86, 2015.04.15. 14:53:03

HeadHunter86
#14667
2 éve mindenkinek megfelel konzolon a fizika, neked majd pont most fogják megváltoztatni 😄
Na ne nevetess. Amúgy sincs vele semmi gond. GTA-s fizika. Jó ez.

RatBaG
#14666
gta 5-ös nvidia driverrel + gtx 970-el mik a tapasztalatok?
nekem egyelőre régi driverrel is hibátlan, nem tudom, hogy megérné-e updatelni.

Per Aspera Ad Inferi.

pedobear
#14665
És milyen CPU van alatta?

Valami Petíciót jó lenne indítani, hogy rakják vissza a IV fizikáját.

Tudomány, technika és gazdaság vegyes topic: http://sg.hu/forum/tema/1108932295

Csacsi
#14664
Valakinek volt már olyan gondja, hogy nem lőtt a fegyver a kontrollerrel?

Ugye ugyanaz a gomb vezetésnél a gyorsítás...ott működik, tehát nem a gombbal van a gond, de fegyverrel nem lő...de például verekedni lehet vele.

Nem is értem

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

#14663
Hol veszed?

Asus TUF H570, i5 11400, 16 Gb ram, RX570, 1Tb HDD, 250Gb SSD, CTG 550W

Overburner
#14662
Eddig amúgy jól birja a kis 7850 2gb. Textúrák Normalon a többi szinte minden max kivéve MSAA. Vsyncet muszáj bekapcsolnom mert olyan screen tearing van hogy ihaj 😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.15. 14:02:19

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#14661
Nekem holnap jön a játék,de majd lesz biztos pár kérdésem<#awink>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#14660
Ebben a részben is lehet csak úgy felvenni a földről dolgokat és eldobni (pl: poharat) mint a 4-ben ? És ha igen akkor hogyan mert nekem eddig nem sikerült... 😊

#14659
Nem működik az online lel. 😄
Overburner
#14658
AMD béta illetve a legfrissebb nem béta között van különbség valamiben érezhetően?

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#14657
Moziba sok minden van nem mindegy milyen minőségi+ azért ott is bevetnek pár technikát pl:mikor szándékosan mozgatják a kamerát elég idegesítő.

De ismered a mondást a kéz gyorsabb mint a "szem" meg ismered a bűvésztrükköket ott is ez az elv az agy nem képes feldolgozni az infót és hát ez működik nem? Simán átverik a a szemed vagyis téged.

mondjuk azért írtam 30-at mert biztos ami biztos de annó réges régen azzal a lovas körbe forgatós izével mutatták be a mozgóképet sok helyen a cirkuszosok hasonlót csináltunk mi is suliban csak kártyákkal ott is 24 képet rajzoltunk arról a mozgó lóról és működött szóval nem bullshit

Utoljára szerkesztette: TuskoMobile, 2015.04.15. 13:30:54
Terawatt
#14656
Én a gigabytes 280-ast vettem tőle i5 4570 mellé. Ezzel nagyon szépen kellene mennie a gta5nek, még nem vettem meg, várok amíg kicsit elcsitulnak a dolgok.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Vadnokedli
#14655
Próbáltad CD röl javítást futtatni? Nekem első dolgom volt miután lejött minden, biztos ami biztos Repaireltem.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#14654
Ha SSD-re telepítem a játékot az javít valami a futásán?
Sajnos csak egy 128GB-os SSD-m van amin van a rendszer,hogyan tudnám erre telepíteni a játékot?(Steam-en vásároltam)
#14653
Köszönöm, megkeresem. Viszont még mindig nem tudom, hogy melyik lenne ideális választás.
#14652
http://www.kephost.com/image/FHTX

http://www.kephost.com/image/FHTf
#14651
Sziasztok! N ekem sikerült felszenvedni még tegnap éjjel a dobozost. És azt kell mondjam szerintem ez a játék meg éri a pénzét. Viszont azért nem minden tökéletes akadt ugyan is egy érdekes problémám nem tudom találkozott e valaki más is vele de van a képernyőm jobb alsó sarkában egy kisebb téglapapnyi rész ahol szemcsés pixelek vannak és elütnek a teljes képtől.


Terawatt
#14650
Lec. Tudom ajánlani, tőle vettem ram-on kívül mindent ami a gépemben van most. Számlát garit mindent kapsz, írj neki egy emailt hogy mit szeretnél/kérdésed van és egy napon belül válaszol.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#14649
Sziasztok!

7770-el futtatom a játékot 1440X900-ban, de úgy érzem, hogy az 1GB vram nem elég. Nagyon szűk keretek között tudom csak állítgatni a dolgokat. Szeretnék beruházni egy VGA-ra, viszont ezeken az új szériákon nem tudok kiigazodni. Első körben radeon 270X-re gondoltam, de ha van valami, ami esetleg olcsóbb és kipörgeti ezen a felbontáson maxon, akkor nem bánom. Van esetleg valami javaslatotok? A keret maximum 60e Ft. Vagy marad az olcsóbb megoldás, veszek használtan még egy 7770-et és CF-be kötöm. Szerintetek?
#14648
Csinálj egy új windows fiókot,és olyan nevet adjál neki amiben nincs ékezet!
#14647
winfos 8.1 sikerült valakinek elindítani mert én ráklikkelek az ikonra és csak forog a kurzor azt ennyi, tudja valaki a megoldást?
Terawatt
#14646
Ez a mozis törvény is bullshit, mert régen spórolásból lett a 24 képkocka és azóta meg már/még nem igazán változtattak, pedig simán lehetne több is. Engem sokszor zavar mozi közben, hogy elvesznek a mozgalmasabb részeknél a részletek.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#14645
köszönöm😊
Overburner
#14644
<#eljen>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

IMYke2.0.0.0
#14643
Köszi az "eső után köpönyeg" tanácsot...

//Ja, és neked is az idióta smiley, ha már kaptam tőled: <#idiota>
Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2015.04.15. 12:31:06

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Tikal
#14642
30 és 60 között nem látod a különbséget? <#fejvakaras>

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Overburner
#14641
Némítsd le hallgass mást közben. <#idiota>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#14640
Én ezt értem de ha le esik 50-re és konstants ott áll aztán felmegy 60-ra akkor sok különbséget nem fog látni az illető. Crew az pont ilyen ahogy leirtad össze vissza ugrál aztán tökmind1 mennyi fps van gányul néz ki. De 30 és 60 között nem tudom ki nem látja a különbséget 😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.15. 12:29:29

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

IMYke2.0.0.0
#14639
A zene ritka szar.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#14638
fps?

Az fps-ről tudni kell hogy 2 külön része van van az átlag és a minimum ha a minimum 30fps-nél kisebb akkor gáz van mert érzékeli a szemed
van egy ilyen mozis törvény is hogy 24képkocka/másodperc ami azon a tényen alapszik hogy hány képet tud feldolgozni az agyad másodpercenként maximum.

és ha nem 24 v 30-at ad a játék/ másodperc akkor baj ezt az átlag fps-ből nem fogod megtudni mert az összes fps értéket átlagolja

szóval egy sarkított példa lehet hogy egyszer az egyik másodpercben csak 1képet látsz a másik másodpercben már 119-et ennek az átlaga ugye 60 amire azt mondod jó de ez átlag fps és ettől még megtörtént az a tipikus "beszaggatás" amikor besszagat a játék.

Az a jobb ha minnél nagyobb az átlag fps-ed a fontosabb tényező a minimum fps annak jó ha 30 fölött van az értéke ennél több nem kell mert nem látod a különbséget.
Utoljára szerkesztette: TuskoMobile, 2015.04.15. 12:23:51
Overburner
#14637
Ez mekkora jó már 😄 Csöpp Tokyo Drift easter egg 😄

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.15. 12:21:13

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

HeadHunter86
#14636
Dobozossal is csak annyi baj van, hogy az update lassan jön le. De vannak alternatívák amivel hipp-hopp le lehet frissíteni.
De ahogy más is mondja, vége a dömpingnek és máris felszabadulnak a R* szerverei és hasítani fog onnan is lefele.

#14635
nálam a lemezesel sem volt semmi gond.
~2 óra telepítés/letöltés után már játszottam.
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.15. 12:19:23
Overburner
#14634
1-2 nap és dobozosokkal sem lesz baj.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

francois
#14633
Hali, most erősen gondolkodok, hogy megvegyem. Olvastam, hogy a steames verzióval kevesebb a gond. Ami konkrétan azt jelenti, hogy letöltöm, telepítem és játszok vagy azért számítsak némi szopatásra is? Köszi.

#14632
Asus G75VW FPS test

Intel(R) Core(TM) i7-3610QM CPU @ 2.30GHz
Nvidia Geforce GTX 660M 2GB
16GB RAM
Utoljára szerkesztette: Meszi212, 2015.04.15. 12:07:39
Overburner
#14631
Igazából nem látod a különbséget egyik játéknál sem 50-60 között kivételt képez a Crew <#idiota>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#14630
Nagy különbség van 50 és 60 fps közt? Mert az egyik teszt szerint 50 felett már nem nagyon érzékelni a különbséget ennél a játéknál.

#14629
hol lehet írni rokstarnak?
#14628
Online hogy működik? Hány szerver szolgálja ki? Egyszerre hány játékos tud fent lenni a játékban?
#14627
Egy dologra nem tudtam rájönni - pedig biztos egyszerű - ha lemerülök a víz alá (space gomb) mivel tudok feljönni? Hülyeség de háromszor vízbefulladtam😊

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Overburner
#14626
Na sikerült már kijavítaniuk a launcher-t?

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie