27663
  • TheGrinder
    #1
    Sziasztok! Idézek a GameStarból: "A német GameStop oldalán a GTA V megjelenési dátumot kapott: 2012. január 15." Itt a teljes cikk. Ha minden igaz, akkor nemsokkára egy új GTA sorozat tulajdonosai lehetünk. Ilyen sikeres játék mellett minden bizonnyal 100% a folytatás.
  • Victor1103
    #2
    Úgy legyen ötösöm a lottón, hogy nem fog GTA V 2012.január 15-én megjelenni.
  • vénfarok
    #3
    100% hogy nem jelenik meg 2012 januárban
  • TheGrinder
    #4
    Valószínű, hogy nem fog megjelenni 2012.jan 15-én, bár akármi lehet. A másik érdekes kérdés, h egyszerre fog-e megjelenni xbox360, ps3 és pc re vagy a pc megjelenést csúsztatni fogják. Engem személy szerint nem érdekel, hogy konzolra mikor fog megjelenni, mert nekem nincs konzolom, de remélem a pc s megjelenés nem fog sokat csúszni.
  • Prince23
    #5
    Az biztos h nem januárban fog megjelenni, de az ÉVJÁRAT az valós is egyben. az év második telén fog ez megjelenni sztem :) túl korai még ez a január
  • edios
    #6
    új számozott részt hagyományosan egy új generációban hoznak ki, így eléggé vszínűtlen ez a dátum :)

    ellenben vice city & san andreas típusú "új" gta végülis kijöhet..
  • tommygear
    #7
    számozott rész lesz a következő ebben biztos lehetsz

    vice city és san andres típusú kiegészítők meg már kijöttek a gta 4-hez (ballad of gay tony, lost and damned)
  • ldavid
    #8
    főleg, hogy az vasárnap lesz
  • Prince23
    #9
    akkor az elmélet szerint 2014-ig ne is várjuk a gta 5 megjelenését. mer addig ps3 és xbox360 még a toppon lesz. utána jön csak a váltás
  • Victor1103
    #10
    Én inkább tartanám a Max Payne 3 megjelenését valószínűnek 2012 januárjában
  • IMYke2.0.0.0
    #11
    Semmi grammar nazi... csak segítek:

    [...]új GTA sorozat tulajdonosai[...] - ezt bizonyára így akartad:

    új GTA-rész tulajdonosai...

  • Ryder62
    #12
    Megcsinálhatnák már a Vice City-t a GTA 4 grafikájával. . . . Hmmm most így jobban belegondolva, a GTA 4 grafikája kimondottan rondának hatott miután játszottam a Mafia 2-vel. Nah, az viszont tényleg szép játék (csak sajnos üres az egész gém) ha egy ilyen grafikával kijönne egy új Vice City szerintem sokan boldogok lennének.
  • darkerlomy
    #13
    ez sajnos nem jut el a készítők tudatáig ...
  • DIESEL DOG #14
    Ha egyszer lesz is GTA V akkor az remélem nem lesz akkora bug tenger mint a IV...
  • IXEMGabeo
    #15
    tökmind1 a IV-hez is kevés a gépem:D főleg a processzor úgyhogy nekem felejtős max a San Andreas marad:D
  • IXEMGabeo
    #16
    osztom a véleményed...

    valami új város mintáját is felvehetnék pl Chicago, vagy Boston, csak ne Liberty city alias New York legyen már:S
  • tigeroo
    #17
    vice city a legjobb :)

    de azt a hangulatot mégegyszer úgysem tudják megugrani! 2003-ban, emlékszem pont biziosztáskor rebesgették páran hogy letöltötték... nekem 13évesen a nyaram szinte csak a vice cityről szólt :) kurvanagy emlék mégis az a szünet.
  • Máté94
    #18
    Én inkább Angliára szavazok...
  • Büdös Bohóc
    #19
    gamestar egy buzi, semmi hihetőt nem írnak
  • ldavid
    #20
    London lenne jó, mennénk szembe a forgalommal :D
  • Yoda001
    #21
  • wollnerd #22
    Ráadásul Take Two lesz a kiadója, jó sokáig fogja húzni a megjelenést, félig kivágva mint a Mafia 2-őt...!!!
  • bertino
    #23
    gs hir ? gratulalok.
  • tommygear
    #24
    mindegyik gta-nak a take two volt a kiadója eddig
  • tviktor91
    #25
    Jol reklamozza magat az oldal.
  • Fidolorous
    #26
    főleg 69-es évjárattal. komoly lenne :)
  • bakvarnyu
    #27
    Ez elég relativ, nekem a GTA4 sokkal jobban tetszik kinézetileg mint a Mafia2.
  • Mr Csé
    #28
    biztos erőgép kell a grafikára majd azt játékmenet egy 5 éves szintjén lessz
    mai játékoktol a faszom kivan puccos grafika semmi élmény
  • greg benz
    #29
    Ha a Gta IV neked nem nyújtott élményt akkor csak sajnálni tudlak..
  • Mr Csé
    #30
    télleg nem nyújtott semmit sajna
  • bakvarnyu
    #31
    A korábbi GTA részekben se voltak semmivel sem komolyabbak a küldetések.
  • bakkerman
    #32
    az a január 15 jó lesz június 15-nek is,minimum fél évet fognak csúszni.
  • TheGrinder
    #33
    Ne nekem gratulálj, hanem a mélyen tisztelt GameStar szerkesztőségnek, bár előbb-utóbb úgyis meg fog jelenni az tény.
  • pxxl
    #34
    sztem is qva szar volt. unalmas fos.
  • atomabszorpcio
    #35


    0:43-tol kifejezetten erdekes!
  • Büdös Bohóc
    #36
    kifejezetten látszik, hogy egyrészt nem ugyanaz a grafikus motor, mint ami a iv-et hajtja, másrészt meg hogy előrelépésről grafikában szó sincs, tehát biztos nem azért más, mert új :) de azért jót nevettem
  • Totti5
    #37
    Midnight Club LA :)
  • asysoft
    #38
    GTA4-re a "puccos grafika" aligha áll Durva bugok illetve gépigény ellenére ez volt az első GTA, amit végigtoltam, és nekem igencsak bejött.
  • tommygear
    #39
  • Pretorian
    #40
    Nem kell még GTA V. Van elég tartalom a IV-ben ahhoz, hogy érdemes legyen többször is végignyomni. 1-2 kiegészítő még jöhetne a IV-hez azért. Technikailag meg még mindig kurvára ott van a szeren, pici optimalizálás + ráncfelvarrás elég is lenne az V-höz, nem kell ide új motor. Nagyon faszájosan néz ki még mindig, gondolom nem véletlenül fájt 100 millió dollárba a játék.
    + a rengeteg apró easter egg, a millióféle animáció, a részletek, a részletek...készüljön még vagy 2 évig a GTA V.