Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fpocok
#14776
képfeltöltés oldal szar. Használj tinypic-et vagy imgur-t.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Overburner
#14775
Windows felhasználó nevedben van ékezet?

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

JaSoN HuNTeR
#14774
Ezért adtam ki 15 ezer forintot hogy azt nézzem hogy loadingol a Social Club??? <#banplz> Nálam átvehető a játék 13.000ftért!

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

PhantomAss
#14773
miért nem az sg saját képfeltöltőjét használod? Igaz csak pár kb-s képet enged de legalább működik 😄

GOOBY, pls

JaSoN HuNTeR
#14772
Ez nagyon idegesitő de nem is ezért írok!
A képfeltöltés.hu-ról nem engedélyezett a fórumba képeket linkelni.


Ez miért van? Már 10 perce így tölt....


Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

SweeneyTodd
#14771
Na mi a helyzet, hogy szuperál pc-n , milyen erős vas kell neki hogy egy 40-50 fpesl elfusson közepes grafikai beállításokkal ?

Lehet pcre is behúzom , csak kíváncsi vagyok végül hol kötött ki a gépigénye 😊

http://trafikavarosszelen.tumblr.com I PSN : motkany91

#14770
Ha szüneteltetem a letöltést akkor gondolom onnan fogja folytatni ahol abbahagyta, ugye?
Elég a játékot megnyitni vagy az első lemezt újra betenni vagy mi?

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

#14769
Hát azért azzal a 60 gigával megszenvedtem, 13-a óta töltöttem <#idiota>
#14768
nálam csak 60,4 GB amúgy (dvd-ről van)
J i GS a W
#14767
hát minden várakozásomat felül múlta nem gondoltam ,hogy ilyen faszán elmegy 3 magos procival is. megérte várni!

Fpocok
#14766
Én sem tudom ezek mit szenvednek itt 😄 Reggel megvettem nem steameset, 10 perc múlva már ingame voltam.

Parasite Eve 2, best game EVER!

LasDen
#14765
Úgy, hogy kurva mód awesomemenő csávó vagy. Úgy...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#14764
Na emberek én teljesen megkavarodtam. Digitális (nem Steames) változatom van és konkrétan a 60 GB és a 300 MB letöltése után szinte azonnal tudtam játszani, holott még egy patchet is le kellett volna töltenie. Na meg valaki említette, hogy 1 óra a telepítés, de nálam az sem volt. A játék fut rendesen, csak nem értem, hogy most ez hogyan 😄 Valaki felvilágosítana ?
JaSoN HuNTeR
#14763

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#14762
Hali! Van valami rp-s csapat akik nem csak a másikat lövik online-ban?
JaSoN HuNTeR
#14760
ezt az 5GB os patchet honnan érdemes letölteni?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Lacee86
#14759
FULL HD medium? 😮 Nem akarlak letörni, de azon a gépen 1024x768-ban full minimumon sem vennék rá mérget, h élvezhetően fut. 😞

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#14758
Aki szeretne multizni vegyen fel nyugodtan: Vordengo social clubon.

PS4 ID: Vordengo

Lacee86
#14757
90-es években 1 CD-s játékok voltak. 😊 Emellett "más játékot" valószínűleg közel ennyien sem akarnak egy időben frissíteni. Egyszerűen nincs meg a kapacitásuk hozzá. De találékony a mai ember, gondolom nem véletlenül tolták fel torrent oldalakra a Patch-et, mivel amit letöltöttél, már osztod is tovább másnak.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#14756
Szerintetek ezen hogy fog futni? E6600, GTS250, 4 Giga ram? Full HD medium, effectek nélkül 30 fps meglehet?
Carlos
#14755
Tyű urak ez a játék kurva jó... Megérte megvenni és megérte kivenni két nap szabit. 😊

Þór vígi þessi rúnar

rage
#14754
A Rockstar ezzel a megoldással visszalépett a 90-es évekbe.
Más játéknál is van 8-10 gigás update, amely néhány percig tart.

Sajnos, ez a szint 2015-ben nevetséges.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

Fpocok
#14753
Dehogy nincs. Videók is vannak róla.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Laza
#14752
Nekem az a legelső indítás után volt. Azóta viszont egyszer sem, minden a helyén van, tegnap egész este online toltam hiba nélkül.

Mondjuk nekem van SSD cache a HDD mellett, lehet az első után már odaszipkázta a lényeget 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Herold
#14751
Most nekem is 60-70 KB-al tölti az 5 GB-os patchet. Szégyen...

madnessmarci
#14750
Sajna még így is csinálja 😞( Pedig mikor nem kezdi el droppolni előtte full jó az FPS-em... Neten olvasgattam, amiket írtak mindent már kipróbáltam de semmi nem használ 😞

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

#14749
Hát a deathmatcheket hanyagolom. Borzasztó célozni egérrel, no meg pénzt se sesokat hoz.
Utoljára szerkesztette: Jude666, 2015.04.15. 19:10:52
#14748
Amikor telepítés után kéri a kódot akkor aktiválja azt is. A játékban az első küldetés után (nem a bankrablás után) már ott a pénz.
Utoljára szerkesztette: Leky, 2015.04.15. 19:06:59

Intel Core i5 3570 3.4 Ghz, Nvidia 1050Ti 4GB, 16GB DDR3 1600 Mhz Ram. Le szoktál maradni a kedvenc m?sorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tinyurl.hu/7ZIA/

#14747
Stabilabbá teszi a játékot. AMD-seknek nagyon ajánlott feltenni. Nekem ettől lett egyáltalán játszható a játék.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#14746
Vsync-et kapcsold be, Shader high-ra, post fx normal-ra, msaa-t kapcsold ki. A többi nem sokat számít, legalábbis nálam nem sokat számított.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

madnessmarci
#14745
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Üdv!

Valakinek arra van ötlete, hogy miért van az miszerint megy 50-60 fps-el a játék és pár percenként kb. 10 mp-ig ledroppolja az fps-t kb 20 ra? (felraktam a legfrissebb amd drivert )


Valaki ötlet? (Összes grafikai beállítást kapcsolgattam már, sehogy se jó 😄 )

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

JaSoN HuNTeR
#14744
Még telepítem, de megkérdezem:

Ezt az GET 1.000000$ -s kártyát hogyan tudom aktiválni?
Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.04.15. 19:04:00

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#14743
A játékhoz készült Amd driver hozz + fpseket? 😄
tutituti
#14742
lassan neki kéne állnom a sp résznek.eddig a multi elég jó.nincsenek idióták,a voip is használva van,csak dumálni kell kicsit és mindenki beszélget.De a csillagos missionok rohadt könnyűek még hard mode-ban is.remélem lehet csinálni sajátot mert akkor nekiugrok.Amúgy akit érdekel a csapatjáték felvehet friendsbe: MadMaxHardcore néven futok.Ts szerver is van ha úgy gondolja valaki

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

#14741
Aki lemezről telepítette annak is elég a 65 GB ?
Kérdésem lényege, miértje, hogy elég neki egy 120 -as SSD?

Köszi a válaszokat.....

"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."

Asperot
#14740
Már nem kell neki a 120Gb hely. Elég neki az "alap" 65

Ahány ház, annyi baj legyen.

MerlinW
#14739
Maxon van minden vsync és AA nélkül. De inkább 70-80 hosszútávon, mint 100.
Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.04.15. 18:39:41

[merlinw.org]

AnuluWork
#14738
Visszaállt moslékra ...

"Awdsmfafoothimaaafootafootwhscuseme" JB

Overburner
#14737
Ééééértem kösz erre rácsekkolok majd.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Rita79
#14736
Egyébkánt nálad hogy hogy karcolja a 100 FPS-t? Normal-ra van állítva minden a grafban?

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

#14735
nem értem enni miért nem lehet, amikor inni meg lehet <#idiota>
Sztivi05
#14734
Az biztató ! Én is lemezest szerzek be.
#14733
Long shadow az annyi hogy napkeltekor/napnyugtakor tovább "nyúlnak" az árnyékok mint alapból. Asszem.
#14732
Nekem is bőven pirosban van a cucc (R9 270x) de nincsenelk popupok/eltűnő tárgyak
Utoljára szerkesztette: Meridius, 2015.04.15. 18:19:04
AnuluWork
#14731
Kiderült, hogy 3GB után. Már értelmes sebességgel tölti. El se hiszem! <#bohoc>

"Awdsmfafoothimaaafootafootwhscuseme" JB

AnuluWork
#14730
Azért szegény Watch Dogs anno kapott ezért ezerrel. 😄

"Awdsmfafoothimaaafootafootwhscuseme" JB

AnuluWork
#14729
Mikortól kezd el ez a szemét RS launcher értelmes sebességgel patchet tölteni? 2,93GBnál tartok az 5ből.

"Awdsmfafoothimaaafootafootwhscuseme" JB

JaSoN HuNTeR
#14728
Jó srácok én nem vártam tovább, elmentem és megvettem! Remélem megéri, most telepíti. Ha csalódni fogok kidobom az ablakon.

Konzolos verziót elvittem a feléig, az nagyon tetszett!

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

SzirmosSzisza
#14727
Van aki megjelenés után töltötte le Steamről? Akkor is ~120GB kell neki?

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Lacee86
#14726
Srácok, i3-mal akkor valóban jól megy, ahogy a táblázat mutatja?

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."