Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Overburner
#14725
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Az tényleg mocsok jó volt én is előbb csináltam! 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

gduck
#14724
Konzolnál nincs ilyen 😛 Jó lenne már ezt a konzol vs PC ovis témát eltemetni 😞

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#14723
Hol érdemes megvenni csak a kulcsot?
bakkerman
#14722
Én még be se léptem az online módba 😄 Sőt,még csak a
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
yachtos küldetésnél vagyok 😄 kurva hangulatos küldi volt,és még remélem több ilyen lesz 😊
Milyen az online mód,mennyire vannak bugok,fps droppok a single részhez képest? Érdemes nyomnom a szerény kártyámmal? (bár holnap délutánra már benntcsücsül egy új)

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#14721
Semmi problémám nem volt vele, 1,5 óra lemezes telepítés 15 perc alatt lejött a 5 - 6 giga patch , azóta sincs gondom.
Utoljára szerkesztette: iWOLF, 2015.04.15. 18:01:41
#14720
mert a fizikaaaaaaaaaa
Sztivi05
#14719
Az jóó <#beka2>
Csacsi
#14718
Este valakinek can kedve online jatszani?

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

Overburner
#14717
Jól. Szinte probléma nélkül.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Sztivi05
#14716
Windows 8.1 van valakinek ? hogy fut rajta a játék ?
#14715
Olyat lehet hogy valamit utólag levideózni ? Hogy pl elüt egy autó és én utána megnyomok valamit és felveszi nekem ? Mert eddig csak az F1-el tudtam videózni...

Overburner
#14714
Aki nagy beállításon tolja. Long shadows mi a francot csinál? Én nem látok különbséget. Viszont az árnyék élesítését nem tudom nagyobb távra tenni olyan mintha lenne egy 5 szög körülöttem és azon belül élesíti az árnyékokat de nem tudom hogy lehetne növelni a méretét ennek a hatszögnek 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#14713
kösz
MerlinW
#14712

[merlinw.org]

#14711
tudja hol lehet email küldeni rokstarnak?
#14710
TIPP amikor Lazlow-t kell üldözni nyomjátok a cinematic camera gombot, akkor hallani amit ő mond közben. kurva jó 😄
kill3r21
#14709
Ez egy GTA! Fizika Fizika...annyi van amennyi kell, játszál Asetto Corsát vagy Project Carst , azt kapsz fizikát
Fpocok
#14708
Hát hogy nem azért tűnnek el a házak, utak, mert hogy a pirosban van a csík.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#14707
Ahogy idáig néztem videókat,érdekes a fizika benne továbbra is,szerintem kicsit el van túlozva

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#14706
Vajon a 7850-et miért nem tüntették ezen táblázatban föl?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#14705
LOL.Ilyen miatt el lehet bukni egy küldetést,az érdekes lesz.DDD

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

kill3r21
#14704
Srácok, főként Ati kártyások, hol kell bekapcsolni a virtual resolutiont?
Hogy kitudjam 4k-ba próbálni a játékot?
KiruHoshino
#14703
WASTED

http://pokemon-arena.kyokai.hu Életfilozófiám: \"A bosszú édes, de kalóriamentes!\"

IMYke2.0.0.0
#14702
"Ez most szarul jött ki, a két dolog két külön dolog."

Miféle dolog jött ki szarul?! Nem értelek néha <99%-ban>...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Fpocok
#14701
Ez most szarul jött ki, a két dolog két külön dolog.
MINDEGYIK beállításon eltűnnek a cuccok.
A program meg úgy optimalizálta, hogy leszarta a limitet.

Parasite Eve 2, best game EVER!

IMYke2.0.0.0
#14700
Próbáltad-e esetleg nem ignorálni a "Suggested Limits"-et...?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Fpocok
#14699
Akkor is csinálta, amikor csak 1200 volt. Ezt csak azért linkeltem, hogy milyen faxán optimalizálta.

Parasite Eve 2, best game EVER!

kill3r21
#14698
Hát pirosban van a cucc, ergó ez a baj 😊
Több Vram kell 😊 2047 a tiéd, és 2151et használna a játék 😄
#14697
Olyan gyorsan hajtasz, hogy nem látszanak.
Fpocok
#14696
Hagytam a Geforce drivert, hogy "optimalizáljon"



Jól megy így, csak ne tűnnének el a tárgyak.

Parasite Eve 2, best game EVER!

grebber
#14695
Én nem. Majd 3-4 év múlva 5 euroért majd akkor.

Next PC upgrade: 2022

MoRT2195
#14694
Ezért kell lassabban vezetni. Nem szabad megszegni a szabályokat...
rage
#14693
A code 2-es hiba mire utalhat indításkor?

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

kill3r21
#14692
Hát az biztos nem egészséges 😊
Fpocok
#14691
Ha gyorsan megyek, eltűnnek a textúrák, házak, utak.
Gondolom ez nem normális. Mármint konzolnál biztos...

Parasite Eve 2, best game EVER!

kill3r21
#14690
Na mindenki tolja már? 😊
allock
#14689
a játék mellé kapott pénz a bankfiókodban van 500.000 offline és 500.000 online

#hhwnd

madnessmarci
#14688
Üdv!

Valakinek arra van ötlete, hogy miért van az miszerint megy 50-60 fps-el a játék és pár percenként kb. 10 mp-ig ledroppolja az fps-t kb 20 ra? (felraktam a legfrissebb amd drivert )

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

#14687
Azt meg tudja nekem mondani valaki , hogy az online résznél a bankban 700.000 pénzről kezdtem , de kezd fogyni , egy 5.000 már le ment. Az mire fogy? A játék mellé kapott pénzt aktiválni kell ? Ha igen , azt hol? Vagy a bankban lévő összeg az már a bonus zseton ?

Köszönöm...
Utoljára szerkesztette: iWOLF, 2015.04.15. 15:53:51
#14686
<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes2>
Terawatt
#14685
magas kép
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.04.15. 15:50:38

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#14684
Engem komolyan már csak ez az ékezetes dolog tart vissza a vásárlástól. Nincs kedvem bajlódni új Windows profillal. Buta vagyok és a mostaniban van ékezet (eddig soha nem volt gondom vele). Kivi vagyok, hogy mennyire élvez prioritást és pár napon belül javítják-e a dolgot.
Piszkos  Fred
#14683
Na a képeset itt válaszolták meg alattam -.- jó béna vagyok

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

IMYke2.0.0.0
#14682
Én is egy kisebb logikai bukfenc után jöttem rá... <#vigyor5>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Piszkos  Fred
#14681
A szelfiket melyik mappába teszi? Semmilyen leírást nem találtam még erről :/
Madi92 #14676:
Szerintem egyáltalán nem olyan vacak, bár kontrollerrel nyilván sokkal jobb 😊

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

Laza
#14680
Ua mint a többi GTA-ban ....

Viszont az egér bill irányítás alapból kibaszott fos, nagyon felbaszott, h nem lehet rendesen célozni, főleg mozgásban ....... de a karakter is érdekesen mozog, kénytelen vagyok kontrollerrel játszani 😞

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#14679
Én azt hittem magyarázat nélkül, hogy a Resident Evilt is fel kell rakni, hogy működjön a GTA.
IMYke2.0.0.0
#14678
"Egy resi se árt, telepítgetések után"

Hogy magyarok is megértsék:

resi = restart = rendszer újraindítás.
<#wilting>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Asperot
#14677
Soha sehol nem használok ékezetes karaktert.

Ahány ház, annyi baj legyen.

#14676
Az autó irányítás tényleg annyira szar bill-en, mint ahogy lentebb írták?