Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14879
Population Density az a forgalom sűrűsége variety az meg,hogy mennyire változatosak?
Distance scaling az a látótáv?
Meg külön van extended distance scaling is meg extended shadow distance . Ezek mik?
Fpocok
#14878
Meh... este óra random fagyogat.

Parasite Eve 2, best game EVER!

bakkerman
#14877
Ha jol lattam nincs a jatekban se medium se low beallitas,csak az effektekkel tudsz jatszani,meg ugye a felbontas

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

bakkerman
#14876
Csak en fotoztam le a kis Chopot amikor eppen gyomoszoli a masik kutyat? 😄DD

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Fpocok
#14875
Distance scalinget levettem minre.

Illetve csináltam egy bat file-t és azzal indítgatom a játékot.

Parasite Eve 2, best game EVER!

KiruHoshino
#14874
Mi volt rá a megoldás? Nálam is volt már ilyen.

http://pokemon-arena.kyokai.hu Életfilozófiám: \"A bosszú édes, de kalóriamentes!\"

#14873
Modolni mennyire lehet a játékot? Odáig meg vissza lennék, ha valaki pakolna bele speed limitert, kb mint a maffiában.
SzirmosSzisza
#14872
Pár órája szedtem 10+MB/s-el végig.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Vraaanyek
#14871
Ez beteg...azért a városból kiszűrődő sport autó visszhangok, meg a garázsba frissen leparkolt sportkocsi hőtágulástól pattogó kipufogó rendszere...ez valami elképesztő az utolsó apró részletig 😮

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

tommygear
#14870
frapsot felrakod és F10
Herold
#14869
Telefonnal tudsz fényképezni. Bár nem mindig használható.

dartonite
#14868
Aertem.Ez valami mas lesz, nalam tovabbra sem megy.
Koszi azert.
kill3r21
#14867
Ej de hamar kivirágzott ez a játék...meglepő 😊
#14866
csináltam egy ilyen "űrhajót" <#idiota>

Vraaanyek #14863 fraps-el tudsz


Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.04.16. 00:14:50
Fpocok
#14865
Jelenleg med-highon nyomom, high texturakkal, viszont a distance scalinget teljesen kikapcsoltam, így most jó.

Parasite Eve 2, best game EVER!

kill3r21
#14864
Ugye mondtam 😄 Kérek egy Friend Requestet 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ZsGames a nevem socialon, aki akar még hajrá 😊
Vraaanyek
#14863
hogy kell screenshotot nyomni? (valószínűleg idióta kérdés, de jó lenne tudni)

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

dartonite
#14862
Mit valtoztattal?Nekem is hasonlo a gondom ket napja.
tommygear
#14861
mit szívsz ilyenkor?
Fpocok
#14860
Emlékszetek mit mondtam, hogy az onlinenak semmi értelem? ahha... ahha... hát nem tudtam miről beszélek. Én belátom, ha tévedek.

Parasite Eve 2, best game EVER!

tommygear
#14859
gondoltam van ebben több embernek tapasztalata, de kössz hogy eszembejuttattad hogy az sg-n vagyok 😉 mellesleg nem kikapcsolni akarom, figyelmesebben olvasd el máskor
Utoljára szerkesztette: tommygear, 2015.04.15. 23:45:56
MerlinW
#14858
Kikapcsolod és megnézed. 10mp-es művelet.

[merlinw.org]

MerlinW
#14857
Valószínűleg. Nekem 2-5MB/s-al jött megjelenés előtt egy nappal az osztrák szerverekről. Gondolom most már kevésbé vannak terhelve.

[merlinw.org]

tommygear
#14856
amúgy a post fx-et és a shader quality-t nekem alapból very high-ra tette, érdemes ezt visszább venni highra? lesz valami lényegesebb különbség? akár fps növekedés?
LasDen
#14855
Q-val tudsz feljönni. Ha felfele nézel...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Overburner
#14854
TPS nézetbe hogy a francba kell vízben merülni meg emelkedni?xD 4x meghaltam a küldiben mert nem bírtam feljönni a felszínre FPS nézetben sikerült egérrel xD Valaki vágja irja már le légyszíves. Thanks.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Fpocok
#14853
MEGOLDÓDOTT AZ ELTŰNŐ VÁROS GONDOM! NE TUDJÁTOK MEG MENNYIRE BOLDOG VAGYOK 😉

Parasite Eve 2, best game EVER!

patchaou
#14852
A steamről normál sebességgel jön?

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

MerlinW
#14851
Semmi baj a Steam-essel, nekem is az van.

[merlinw.org]

MerlinW
#14850
Köszi, hogy megmagyaráztad. A következőnél nem büntipont lesz a jutalom.

[merlinw.org]

Vraaanyek
#14849
na, egy-két kompromisszummal (msaa off) megy szépen folyékonyan very high textúrával 😄 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#14848
Mi felel meg a medium beállításnak? Mert nálam normál az alap és van még high, v high, meg néhol ultra.
#14847
DOF-et melyik opció kapcsolja be? nvidia is igazán kiadhatná már a guide-ját, amit tegnapra igértek.

#14846
Csak a Steam-en megvett játék nem működik, vagy a Dobozosnak is vannak hátrányai? (Nekem dobozos, és csak 1 baj volt. A legelején a windows media player, mert már Windows 98óta nem használom azt.)

#14845
beírtam mi hiba meg mindent kitöltötem és nemtom elküldeni mert csa tonom kéne eszt
Az Ön által kiválasztott "PC", mint a platform. Tölts fel egy dxdiag és MSINFO a számítógépről továbbra is használja a "Fájl hozzáadása" linkre
hotwheels
#14843
Megnyitom a galériát és kifagy..<#idiota>

750k @4.1Ghz - 8GB DDR3 - HD7790 2GB | Xbox One S | iPhone 7 Plus | VW Golf MK4

#14842
igen 😊

Nem lennék azoknak a helyükben akiket oda viszek.
Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.04.15. 22:40:46

Fpocok
#14841
Lehetséges, hogy jól van optimalizálva CPU-ra?

Parasite Eve 2, best game EVER!

#14840
azt még kipróbálom én is, gondolom más lesz a szöveg vagy videó is akkor
tommygear
#14839
texture quality azért igencsak észrevehető ha csökkentjük
tommygear
#14838
igaz 😄
#14837
Elvittem a párt oda...
Kicsivel többet kaptam értük mint amit tőlük kaptam volna hogy elvittem őket a hotelhoz. (1920dolcsival többet)

Overburner
#14836
Egyébként több lopás is történik különböző végkifejlettel 😄 Pl én járkáltam az utcán és egy csajt kiraboltak aki épp valami bolt pénzét vitte. Az 1k dolcsi volt. 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

kill3r21
#14835
Az az kizsebeltek lenyúltak 😄
#14834
Akkor 50-et kaptál.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#14833
Post Fx, Shader Quality, Texture Quality.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#14832
450et vont le.. 😄
Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.04.15. 22:27:00

Fpocok
#14831
Feltörték a kódolást!
Jöhetnek a modok!

Parasite Eve 2, best game EVER!

Overburner
#14830
Mert amikor felvetted a pénztárcát kaptál teszem fel 500 dolcsit amikor visszavitted levont 400-at tehát kaptál 100 dolcsit mert visszavitted 😄

Vraaanyek #14826

Azt az ignore mit tudom én milyen limitet kell kikapcsolni ahogy Fpocok is irta.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.04.15. 22:25:30

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

SzirmosSzisza
#14829
Letöltöttem Steamről, nem kellett semmit patchelni, indult egyből (single) \o/

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás