Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14625
Nálam szerencsére eddig nincs gond, elindult egyből (steam-es), a teljes képernyő a teamviewer lelövésével megoldódott, viszont az xbox controllert valamiért nem mindig érzékeli. Pl ha billentyű-egérrel kezdek játszani és kezembe kapom a controllert, van úgy, hogy nem érzékeli. Utána már nem is fogja, csak ha újra indítom a játékot. Még nem jöttem rá mi lehet az oka.
#14624
Sziasztok !
GTA 5-öt próbálta valaki GTX480-val ?

Fpocok
#14623
A prológban megvolt, a városban már annyira nem. Levittem egyel a felbontást és feljebb grafikát meg élsimítást és most úgy tolom. Így már szinte végig megvan.
Cserébe jól húzható a kártya.
Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2015.04.15. 11:27:55

Parasite Eve 2, best game EVER!

bakkerman
#14622
Koszi,ez biztato! Mondjuk en nagyon AMD parti vagyok,de ha jo kartya ez a 750 akkor veszek egyet!

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

IMYke2.0.0.0
#14621
WRZ: nincs.
Megjelent. Hivatalosan. Rockstarnal. STEAM-en.
Gépre: felejtős.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#14620
Ha jól emlékszem a IV-nél is az ékezetes karakterek miatt csődölt be be a játék sok embernél... vicces hogy eltelt 6 év, GFWL már sehol, de a hiba megmaradt. 😄
botyika
#14619
http://www.gamersnexus.net/game-bench/1905-gta-v-pc-fps-benchmark-graphics-cards

As for which video card is best for GTA V, the answer comes in a few forms:

1080p gaming with very high / ultra settings and 50+ FPS: Get either a GTX 960 ($210) or R9 280X ($230) if within a mid-range budget.

1080p with more modest settings: The 270X ($140) stands as a powerful contender for 60FPS output at High settings with 1080 displays, and its price-point grants affordability for even budget-restrictive PC builds.

1440p with very high / ultra settings: The GTX 970 ($340) would be the bottom-line for nVidia devices, with the R9 290 ($260) and R9 290X being AMD's near-equivalent performers.


Szóval én azt mondom, hogy ha jót akarsz magadnak minimum egy r9 270x -et végy, az már van 50ezer ft körül.
Mr_no_NaMe
#14617
2 giga ram
E4400
8800 GT

Van esélyem, vagy így 2015re már tényleg gondolkodni kéne a gépcserén? 😄

Amúgy megjelent? Vagy most mi történik? Egyik oldalon se látom még..
Csacsi
#14616
Pont erre való a kontroller,hogy tudod szabályozni, hogy mennyire kanyarodjon.

Billentyűzetnél nem tudja eldöntetni,hogy te csak kicsit akarsz kanyarodni....vagy nagyot.

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

LasDen
#14615

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

nyirog
#14614
parallax mapping, vagy occlusion a mi verziónkban már javítva van?
Utoljára szerkesztette: nyirog, 2015.04.15. 10:38:34

IMYke2.0.0.0
#14613
Én is a saját káromon tanultam meg még a kilencvenes évek közepén, hogy nem adom meg az ékezetes nevem júzernévnek...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Voltan
#14612
Mondjuk sztem is elég alap, hogy semmilyen username esetén nem használ az ember speciális karaktert. Melóm során is gyakran belefutok ilyenbe, és abból csak szopás van 😄

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Laza
#14611
Maga za irányítás nem feltétlenül, de az egeres célzás mindenképpen 😊

Mondjuk még be kell állítanom rendesen, mert vagy túl gyors az érzékenység, vagy nagy a késleltetés, vagy valami ... még nem az igazi.

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

IMYke2.0.0.0
#14610
Én ennek leírása, kijelentése után kaptam a kiokosítást... <#wilting>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Voltan
#14609
Dettó, gyalog jobb a bill-egér kombó.
Hát szerintem legalábbis.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

patchaou
#14608
A klánomból egy ember már tolja, talán lesz még egy-kettő szóval nem aggódom ez miatt. De innen is szívesen látunk majd embereket 😊
Utoljára szerkesztette: patchaou, 2015.04.15. 10:16:14

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

#14607
Próbáld meg,h - vezérlőpult - felhasználói fiókok , és azon belül van olyasmi,h felhasználói fiókok felügyeletének beállításának módosítása. Azt vedd le legalacsonyabb szintre. Ok, és a GTA 5-re jobb gomb futtatás rendszergazdaként. Nekem ez után elindult a töltés. Lehet,h kell egy újraindítás a gépen. (igaz nekem nem volt rá szükség)
IMYke2.0.0.0
#14606
Erre én sem fogadnék...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Laza
#14605
Igen, nekem az ölemben a kontroller, és kocsi esetén fel szoktam kapni 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#14604
Melyik gombal kell felvenni dolgokat ? PL az online részben írta a játék hogy vegyem magamhoz a drogot ,de nem tudtam hogy mivel mit nyomjak... ?

Laza
#14603
Miért ne lehetne? X360 kontrollerrel tökéletesen lehet vezetni az autókat, online azzal versenyzek ... de még a billel és elég normálisan lehet, nagyjából ugyanúgy, mint bármelyik GTA részben.

Meg kell szokni, és utána zsírpatent lesz 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#14602
Lehet az asszony nálunk is megőrül pár nap múlva <#zavart2>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#14601
Köszi a választ! <#worship>

Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)

#14600
Ékezetes a felhasználóneved?

Aki lassabb mint én az noob, aki gyorsabb annak meg nincs élete

Smuge
#14599
Örülsz majd ha találsz 2-3 stabil embert, crew-al lehet bohóckodni socialclub-ban de azt használni is kéne mindenkinek.

Fpocok
#14598
Erre is jelen.
Igen.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#14597
Hello.
Azt szeretném kérdezni hogy valaki tudja arra a megoldást hogy fel telepítem a dvd ket . És elszeretném indítani a launcher -t azt írja a GTA 5 launcher müködése leállt. Mi lehet a probléma ?
#14596
Akinek van kontrollere tudja egy időben, a beállítások változtatása nélkül használni a kontrollert és a billentyűzetet is?
(Lehet buta kérdés, de nincsen régóta kontrollerem, és ezt még nem tapasztaltam ki!)

Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)

Fpocok
#14595
Jelen.
Erre gondolsz? Nekem ezzel tökéletesen ment, miután setup toollal még letöltött vagy 350 megát.

Parasite Eve 2, best game EVER!

botyika
#14594
nekem is pont ilyen kártyám van mint neked, és nézem mit lenne érdemes venni, de annyi pénzért sztem sokkal jobbat nem kapsz.

http://www.hwcompare.com/16575/radeon-hd-7770-vs-radeon-r9-270/

itt tudod nézegetni melyik mit tud.
Carlos
#14593
Reméljük ezt javitják, mert pl a GTA 4-ben teljesen jó volt az irányítás.
Itt mint egy eszetlen... Csak ezért meg nem veszek egy kontrollert! Be is baszna.

Þór vígi þessi rúnar

#14592
Nálam itt megakad. Ötlet?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Aki lassabb mint én az noob, aki gyorsabb annak meg nincs élete

Voltan
#14591
Hát billentyűm biztos nem lesz jobb. Viszont botkormánnyal a legjobb kanyarodni, hiszen analóg. Talán a D-paddel akarnál? Akkor ugyanott vagy, mint a billentyűzettel. Nem értem a problémádat. MIlyen kontrollered van?

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

patchaou
#14590
Amint elindul nálam is kiírok majd egy ts3-címet, gondolom össze tud majd innen jönni egy-két értelmes csapat 😊

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

botyika
#14589
azt hogy lehessen legalább állítani hogy ne a botkormánnyal kelljen már kanyarodni. minimum. vagy hogy ha lehelletnyit megnyomod a billentyűn a kanyarodást akkor ne 180fokkal forgassa el kapcsiból a kormányt mint egy fasz.
Smuge
#14588
Pár item elérhető belőle offline is de amúgy teljesen online. Nem egyszerű móka összeszedni 4 normális embert a rablásokhoz aki nem lép ki közben és gondolkodik is. Ha valaki valahol meghal bukta van, lehet kezdeni az egészet elölről.

Vadnokedli
#14587
Gyermekeim. Sikerült elküzdenem ma reggel 6.30 tól egészen idáig 9.43 ig. 2.90GB-ra (32-300KB/s-el) innen valóban 3Mb/s el szedi. Felüdülés..
Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2015.04.15. 09:44:49

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

patchaou
#14586
Hali!

Van itt olyan aki virágbolti verziót aktivált eredeti kulcsal? Csak mert holnap lesz egy eredeti kulcsom, a virágbolti cucc letöltése pedig kinkeservesen már 50% -nál jár. (De annyira fogja a vinyót, hogy csak a pasziánsz stílusú játékok futnak folyékonyan 😊 ) Szóval töltsem ezt tovább és tudom majd aktiválni, vagy hagyjam az egészet és szedjem majd le steammel, vagy szocialista klubbal??

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

Fpocok
#14585
Illetve nem simán, de megvan.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#14584
Azt tudja valaki , hogyan tudnék menni más által készített pl: stunt mapon?

Gondolok itt arra , hogy bemegyek a socialcubbon belül a GTA onlinra , és ott a Jobsra. Én úgy gondolom , itt amik megjelennek (és szűrhető) munkák , azt játékos készíti. Lehet ugye likeolni , és dislikeolni. Alul hozzá lehet adni a játékhoz. Ha ez megvan , játékon belül semmilyen opció alatt nem tudom indítani ezeket. Már próbáltam úgy is , hogy free rideba (bár nem tudom itt mi a neve) megkeresem a pontos helyét hátha ott látszik valami icon. Erre tud valaki megoldást ?
Fpocok
#14583
Nekem AMD x4 965BE, 8gb ram és egy GTX750 OC 2GB mellett 900p-ben megvan a 60 lazán. A kártyát pont annyiért vettem, mint ami a határ neked.

Parasite Eve 2, best game EVER!

0Fritz0
#14582
Eddig szerencséd volt.
Én már tizenévesen megtapasztaltam ezt az alapszabályt (<#eplus2>) mindenféle képzés nélkül és az már legalább húsz éve volt.

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

bakkerman
#14581
na sikerült beindítanom,játszottam is egy picit 😊 1440x900 minden beállítás normálon,semmi flanc,semmi elsimítás 32-35 fps...Nem szép a játék,a watch dogs szebb volt hasonló beállításokkal,de játszható,és nekem ez volt a lényeg amikor előrendeltem 😊
AMD X4 965 BE
8 GB RAM
HD7770 1 GB

Erősem gondolkodom mostmár egy 2 gigás kártya beszerzésén,tudnátok ajánlani valami olyasmit ami előrelépés lenne a mostani után,de anyagilag se vágna földhöz? 35 ezer a tető

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#14580
Viszont egy dolog igaz: okosabb dolog a steam-et választani, bár az ékezeteken se segít persze- de a letöltés problémán igen. Na, most el lehetne azt is mondani, hogy: alapszabály, hogy a steam-ről töltsünk az informatikában...ne a Rockstar szerveréről...jaj aki még ennyit se tud...
#14579
Csak ezt ne hajtogassa már senki, hogy márpedig alapszabály az informatikában hogy ékezetes karaktert...leszarom. Én elhiszem hogy így van. De basszus, nehogy már én legyek a hülye, amiért erről soha életembe nem halottam. Olyan jó bő 15 éve van számítógépem, soha egyetlen egyszer ilyen elő nem fordult. Semmilyen programmal. Jelenleg is, több tucat, eredeti játék van feltelepítve. Minden gond nélkül. Érdekes, más fejlesztő csapatok megtudták oldani. Sőt, rohadt érdekes, de például van fent jelenleg két másik Rockstar játék is, és azoknak sincs semmi gondja holmi ékezetekkel. Csak ennek. Nos ha egy hiba ennyi idő alatt nem fordul elő semminél, nem is tudhatok róla, hogy erre figyelni kell, tehát ez nem alapszabály, és mivel semmi másnál nem okozott gondot, nehogy már a felhasználó legyen a hibás, ez csak a szájbakúrt fejlesztők hibája.

Legközelebb mi lesz? Az informatikában alapszabály...blablabla...tanulj meg programozni, mert a fejlesztők balfaszok, és végezed el a munkájukat, és programozd le magadnak. Hát álljon már meg menet de tényleg! Alapszabály...az nem alapszabály ami 10 év alatt egyszer se okoz gondot...ez egy elbaszott kivétel, amit a Rockstar baszott el!
Voltan
#14578
Mégis milyen irányítást vársz kontrolleren? Az összes GTA-nak ilyen volt. Sőt, az összes GTA típusú játéknak ilyen volt.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

botyika
#14577
ja, totál ratyi az irányítás, és álligatni se lehet rajta.
gduck
#14576
Csak akkor jön a stáblista, ha ezt az összes csajjal megcsináltad <#banplz>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Carlos
#14575
No melo elott enis nyomtam egy 20 percet... Hat az iranyitas nagyon furcsa. Olyan lassu lomha... A vezetes tenyleg elegge arkados a gta 4 sokkal jobb volt itt alig birtam menni. Remelem javitjak majd.
Az elmeny nagyon jomde az iranyitas...

Þór vígi þessi rúnar