Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
GTA 5-öt próbálta valaki GTX480-val ?
Cserébe jól húzható a kártya.
Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2015.04.15. 11:27:55
Parasite Eve 2, best game EVER!
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
Megjelent. Hivatalosan. Rockstarnal. STEAM-en.
Gépre: felejtős.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
As for which video card is best for GTA V, the answer comes in a few forms:
1080p gaming with very high / ultra settings and 50+ FPS: Get either a GTX 960 ($210) or R9 280X ($230) if within a mid-range budget.
1080p with more modest settings: The 270X ($140) stands as a powerful contender for 60FPS output at High settings with 1080 displays, and its price-point grants affordability for even budget-restrictive PC builds.
1440p with very high / ultra settings: The GTX 970 ($340) would be the bottom-line for nVidia devices, with the R9 290 ($260) and R9 290X being AMD's near-equivalent performers.
Szóval én azt mondom, hogy ha jót akarsz magadnak minimum egy r9 270x -et végy, az már van 50ezer ft körül.
E4400
8800 GT
Van esélyem, vagy így 2015re már tényleg gondolkodni kéne a gépcserén? 😄
Amúgy megjelent? Vagy most mi történik? Egyik oldalon se látom még..
Billentyűzetnél nem tudja eldöntetni,hogy te csak kicsit akarsz kanyarodni....vagy nagyot.
\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Utoljára szerkesztette: nyirog, 2015.04.15. 10:38:34
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
Mondjuk még be kell állítanom rendesen, mert vagy túl gyors az érzékenység, vagy nagy a késleltetés, vagy valami ... még nem az igazi.
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Hát szerintem legalábbis.
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
Utoljára szerkesztette: patchaou, 2015.04.15. 10:16:14
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Meg kell szokni, és utána zsírpatent lesz 😊
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)
Aki lassabb mint én az noob, aki gyorsabb annak meg nincs élete
Azt szeretném kérdezni hogy valaki tudja arra a megoldást hogy fel telepítem a dvd ket . És elszeretném indítani a launcher -t azt írja a GTA 5 launcher müködése leállt. Mi lehet a probléma ?
(Lehet buta kérdés, de nincsen régóta kontrollerem, és ezt még nem tapasztaltam ki!)
Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)
Erre gondolsz? Nekem ezzel tökéletesen ment, miután setup toollal még letöltött vagy 350 megát.
Parasite Eve 2, best game EVER!
http://www.hwcompare.com/16575/radeon-hd-7770-vs-radeon-r9-270/
itt tudod nézegetni melyik mit tud.
Itt mint egy eszetlen... Csak ezért meg nem veszek egy kontrollert! Be is baszna.
Þór vígi þessi rúnar
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Aki lassabb mint én az noob, aki gyorsabb annak meg nincs élete
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2015.04.15. 09:44:49
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
Van itt olyan aki virágbolti verziót aktivált eredeti kulcsal? Csak mert holnap lesz egy eredeti kulcsom, a virágbolti cucc letöltése pedig kinkeservesen már 50% -nál jár. (De annyira fogja a vinyót, hogy csak a pasziánsz stílusú játékok futnak folyékonyan 😊 ) Szóval töltsem ezt tovább és tudom majd aktiválni, vagy hagyjam az egészet és szedjem majd le steammel, vagy szocialista klubbal??
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
Gondolok itt arra , hogy bemegyek a socialcubbon belül a GTA onlinra , és ott a Jobsra. Én úgy gondolom , itt amik megjelennek (és szűrhető) munkák , azt játékos készíti. Lehet ugye likeolni , és dislikeolni. Alul hozzá lehet adni a játékhoz. Ha ez megvan , játékon belül semmilyen opció alatt nem tudom indítani ezeket. Már próbáltam úgy is , hogy free rideba (bár nem tudom itt mi a neve) megkeresem a pontos helyét hátha ott látszik valami icon. Erre tud valaki megoldást ?
Parasite Eve 2, best game EVER!
Én már tizenévesen megtapasztaltam ezt az alapszabályt (<#eplus2>#eplus2>) mindenféle képzés nélkül és az már legalább húsz éve volt.
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
AMD X4 965 BE
8 GB RAM
HD7770 1 GB
Erősem gondolkodom mostmár egy 2 gigás kártya beszerzésén,tudnátok ajánlani valami olyasmit ami előrelépés lenne a mostani után,de anyagilag se vágna földhöz? 35 ezer a tető
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
Legközelebb mi lesz? Az informatikában alapszabály...blablabla...tanulj meg programozni, mert a fejlesztők balfaszok, és végezed el a munkájukat, és programozd le magadnak. Hát álljon már meg menet de tényleg! Alapszabály...az nem alapszabály ami 10 év alatt egyszer se okoz gondot...ez egy elbaszott kivétel, amit a Rockstar baszott el!
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN