Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Rita79
#14930
Szerinted az működik, hogy a steamen kapott key-el, a DVD-s verziót (netről leszedett iso fájlra gondolok) tudom aktiválni a játékot?
Ez akkor lehet érdekes, ha másik (vagy több) gépen is játszani akarok vele, de nem akarok bíbelődni a netes letöltéssel, mert teszem azt a másik gépen lassú a net elérés. Egyáltalán lehet több gépen futtatni azonos account mellett, mint pl. a Diablo 3-at?

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

HeadHunter86
#14929
Vicces, ezek létező weboldalak: profile/elitas_travel 😄

#14927
Bocsi, autocorrect
#14926
Nem fog abba belerokkanni a gép? (túlmelegszik/leáll/elsüllyedt/?) vagy hűtés kérdése?
#14925
Nem ablakosban játszok csak igy tudtam képet késziteni 😄
Utoljára szerkesztette: Plityu, 2015.04.16. 11:31:04
Voltan
#14924
Pff, hát látom, ez még mindig nem hasít valami nagyon.
Egyébként igen a válasz.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

SzirmosSzisza
#14923
Ablakos módban játszol?:o

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

HeadHunter86
#14922
Valaki aki jó grafikában összehozhatna egy SG-s logót. Egy S és egy G betűt kéne összedobni kék háttérrel. Meg kicsit megdizájnolni. 😊

#14921
ah,most jó szervert fogtam ki,3-4 mbit-el jön le,nyomkodni kell a pauset

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#14920
Nekem most igy kezdte a letöltést,mivel a játék fel van már telepitve,akkor már csak az 5 gigás dlc hiányzik,meg a patch,ugye?

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

HeadHunter86
#14919
Teli van ilyen poénokkal 😊
Nekem pl. az is tetszett, mikor elütöttem valakit azt jöttek a mentők. Megnézték, elkönyvelték, hogy halott, nincs mit tenni.
Aztán mikor visszaindultak a menőkocsihoz, az egyik mentős mondja a másiknak, hogy Vice City-be kellett volna menniük, ott sokkal jobb a helyzet 😄

#14918
a jobb also sarokban egy kis text hiba
#14917
Hello!
4 GB RAM-om van, de csak 3,76 a felhasználható. Így nem is engedné elindítani?
SzirmosSzisza
#14916
Én pár száz megával túlmentem a maxon és nem nagyon akadt.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

MerlinW
#14915
SG.hu Crew
Egyelőre open, lehet csatlakozni, aki szeretne.

Kitennéd banner-be?

[merlinw.org]

#14914
Hehe, Lifeinvader-nek nevezik a Facebook-ot 😊 Az pedig különösen jólesett, hogy
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
élő adásban robbantották szét "Mark Zuckerberg" fejét. Az de jólesett. Nem csalódtam a Rockstarban.
#14913
megy dvd nélkül.

Plityu #14911 mi a hiba?
#14912
Sziasztok
Technikai analfabéta kérdés: mennyi vramot engedjék a játéknak használ i a 2gigabol? (btw gtx650 2gb, x4 945 4x3000, 8gb rammal gond nélkül fut, kB. Közepes grafikán)
#14911


van egy kis text hiba a jobb also sarokban ,de nem vészes😄
Utoljára szerkesztette: Plityu, 2015.04.16. 11:04:50
Ley Roland
#14910
Köszi!! 😊

MSI Z97 Gaming 5 | Intel® Core™ i5-4690K | Kingston HyperX FURY 16GB 1866 MHz | ASUS Strix GTX 1060 6GB | FSP Raider 550W |

HeadHunter86
#14909
Minden esetben online autentikáció van. Tehát nem kell hozzá DVD.

#14908
köszi

IMYke2.0.0.0
#14907
HD4870 alatt szerintem nem is érdemes próbálkozni... 😞

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Ley Roland
#14906
Sziasztok!

A mai nap folyamán tervezem beszerezni a játékot. Az lenne a kerdésem, hogyha dvd-ről telepítem a játékot, akkor megy dvd nélkül? Vagy csak abban az esetben, ha social clubról töltöm le?!

MSI Z97 Gaming 5 | Intel® Core™ i5-4690K | Kingston HyperX FURY 16GB 1866 MHz | ASUS Strix GTX 1060 6GB | FSP Raider 550W |

#14905
Sziasztok kérdésem ezen a gépen elmegy a gta 5 pc, dual core E5300 2.6 GHz, ram 4gb,videó kártya ATI radeon hd 4670 1GB GDDR memória ?

Fpocok
#14904
Az az online. Kampányban csak 3at. 😊

Parasite Eve 2, best game EVER!

IMYke2.0.0.0
#14903
Én például látom, hogy FPocok 6 autót már ellopott...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Fpocok
#14902
ahha

Parasite Eve 2, best game EVER!

Voltan
#14901
Megoldotta már a Rockstar az update letöltés problémát?
Csak kíváncsi vagyok, mert tegnap se volt még jó, ahogy olvastam itt-ott.

Én leszedtem máshonnan az update-et, csak kíváncsi vagyok.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

HeadHunter86
#14900
Ja zsír. Most látom. Enyém látszik?

Fpocok
#14899
Most nézd meg enyém. Beállítottam, hogy bárki lássa. Alapból ki van kapcsolva.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#14898
Én is a netről leszedett 7 dvd .iso alapján telepitettem,de mindjárt jön az eredeti játék,kérdésem az hogy manuálisan másoljam be a DLC mappáit,mert azok is megvannak,de a 320 megás peccset nem akarom rárakni.Másik kérdés pedig az hogy akkor le fogja szedni a 320 megás javitást a játékhoz?

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

HeadHunter86
#14897
Akkor csak magadnak látod. Én nem látom. Enyém látszik? member/headhunter86

IMYke2.0.0.0
#14896
Értem. Így a 10 perc már reális.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Fpocok
#14895
Ezzel most nem tudom mit akarsz, de ha rámész, akkor lehet látni, hogy játszottam vele.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#14894
Kickassről leszedtem a full unlocked retailt, hogy majd ha lesz krekk, ne kelljen töltögetni. Ezeket fel tudtam használni eredetinél.

Parasite Eve 2, best game EVER!

HeadHunter86
#14893
SC-n van egy Fpocok GTAV-tel regisztrálva, de még nem játszott vele: member/fpocok/games/gtav/pc/career/overview/gtaonline

#14892
Online-ba csináltam egy oracle XS-t, de ha kilépek meg vissza akkor a garázsba csak a sima oracle van.
Valaki tudja ez mitől lehet? loptam ugyan, de más lopott kocsim is van, de az nem változik át.
IMYke2.0.0.0
#14891
"Reggel megvettem nem steameset, 10 perc múlva már ingame voltam." = WRZ?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

pedobear
#14890
Hányaknak nem sikerül emiatt a vizzzsssga?

Tudomány, technika és gazdaság vegyes topic: http://sg.hu/forum/tema/1108932295

botyika
#14889
1440x900 -ba átrakja az ember akkor nagyonsokkal jobban fut. amitől szép az meg leginkább a post fx. a másik ami zabálja az erőforrást az a texture quality. (( főleg annak akinek régebbi videókarija van, mint pl nekem a radeon hd 7770 ))
Utoljára szerkesztette: botyika, 2015.04.16. 09:34:49
Caliph
#14888
na én tegnap telepítettem dvdről.
minden rendben ment,7 dvd fentva, netről töltött 5 gigát és még 350et,max sebességgel. új videokari driver installálva,pöccre indult.
nincs ékezetes windows felhasználónevem,oda raktam a játékot ahova felajánlotta,semmi gond nem volt,azon kívül hogy mire felrakta kb mehettem is aludni 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Dency
#14887
Hella.
Melyik az a beállítás ami leginkább a processzort terheli meg?

Asus Prime Z390-A | Intel® Core™ i9-9900K | Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti | Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz | Seagate 2TB | XFX TS 550W

#14886
Pár 10 mb-nyi Vramot takarítassz meg mindkettővel. Ha bírja a VGA-d akkor nem kell vele foglalkozni. Nekem bírta, de valamiért darabos lett tőle a mozgás főleg a Post FX esetében így én visszavettem Ultráról Highra és úgy már nem volt darabos. Nagy különbséget én nem véltem felfedezni...Shader is mehet Very High-ról High-ra...Így is nagyon pofás a játék.

De mint mondtam pár 10 mb-nyi Vram megtakarítást tudsz csak elérni.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Fpocok
#14885
Sokan most...

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#14884
Első nap elment steamen egy millió, de szerintem a többség nem steamen vette meg... olyan 3-4 millióra saccolom.

Parasite Eve 2, best game EVER!

dartonite
#14883
No az en problemam is megoldodott, le kellett gyalulnom az egesz jatekot, aztan ujra letolteni es ujra felrakni.Egy ejszaka alatt meg is volt, ma reggel kiprobalva szinte maxra huzva szakit.Nem esnek le az autok a semmibe, vannak texturak.
Orom bodotta😊
Szal akinek esetleg a varos ala sikerul zuhannia es/vagy texturahibakat produkal a jatek annak ez egy lehetseges megoldas.
#14882
Nincs és szerintem nem is lesznek, azért, hogy legközelebb is eljátszhassák ezt az üzleti trükköt amit ezzel a játékkal tettek.

#14881
Van valamilyen oldal ahol van eladási mutatók? Hogy mennyit adtak el PC-sből..

HeadHunter86
#14880
Én is 😄