587



Transformers 3 - The Dark of the Moon
  • CUCLI
    #27
    baromi nagy szarba kerül mindenki, aztán az amcsik szólnak az autobotoknak, hogy "hé anno találtunk pár tonna fémet a holdon, szerintem nézzétek meg".
    elindulnak a film közepén a holdra, és a nagy finálére visszaérnek a badass autobotok és a föld megmenekült :D
  • SlayR
    #26
    Én örültem volna, ha Dinobotok is belekerülnek
  • LasDen #25
    nem lenne nagy kihívás behozni egy újabb Primeot...Cybertron után szétszóródtak meg minden ugye és akkor aztán jöhetne a sztori, hogy halottnak hitték vagy valami, de él meg minden és eljutott hozzá is Optimus első részbeli üzenete és akkor itt van....ennyivel elintézhetik...:D
  • Szolnokboy1
    #24
    ja és még az autobotokhoz a teaser trailer végéről a bajszos robot, aki sztem egy másik prime lesz (bár ez akkor ütközne a második résszel, mert ott elhangzik meg be is bizonyítódik, hogy optimus az utolsó prime. szvsz ez nem akadályozná meg az írókat semmiben, tehát én felkészültem erre az eshetőségre is)
  • Szolnokboy1
    #23
    állítólag shockwave lesz a főgenya (természetesen megatron és starscream mellett).

    az autobotoknál a Wreckers-commando tuti új (felfegyverzett Nascar-autók):


    gondolom, még lesz jó pár új mindkét oldalra, akiknek jó, ha a nevét megtudjuk. (mint a kettőben arcee és jolt pl.)

    nem meglepő hír ugyan, de Bay már többedszerre csinál segget a szájából, ugyanis nagyon tagadta, hogy a fogyatékos ikreket berakja a 3. részbe, viszont most nagyon úgy fest, hogy mégis benne lesznek. mondjuk ha az elején darabokra robbantják őket, annak örülni fogok. (ez esetben a közvetlen környezetükbe rakhatnák a gyökér szobatársat és a lábkúró kisrobit is az előző részből) :)
  • szomferi
    #22
    majd ő is kap a porból :D
  • LasDen #21
    én meg régebbről tudom, hogy ez a magyar neve nekije...na bumm.....:D kár hogy meghalt, 3. részbe is jó lett volna...:D
  • szomferi
    #20
    bocs de nem élek magyar szinkronnal :D
    bár nem tudom mi volt a feliratos verzióban a neve...
  • LasDen #19
    Jetfire-Röptűz...
    ilyet nem tudni...O_O :D
  • szomferi
    #18
    ki az a röptűz?
  • LasDen #17
    mivan??? :D
  • szomferi
    #16
    Röptűz? miafaszom??? :D:D:D
  • Victor1103
    #15
    A megvalósítással már ide látni, hogy megint nem lesz baj. Csak könyörgöm! Végre egy épp-kéz láb történetet hozzanak már tető alá normális komolysággal. A kettőhöz is annyira nem illett a poénkodás, meg a humoros jelenetek épp ezért lett nekem legalábbis akcióvígjáték. Most végre egy kemény (akár darkosabb) sci-akció filmet szeretnék látni
  • szomferi
    #14
    hát igen... moziban azért szeretném látni, mégha csak simán 2D-ben is, hogy azt érezzem mint az első részben, hogy a HANGOKTÓL a hátatom is feláll a szőr, és a hideg kiráz, annyira durván meg vannak csinálva a hangeffektet...
    amikor Optimus kardozott akkor is kirázott a hideg, jó jel :D
  • LasDen #13
    annyira szar nem volt...és pl nekem Röptűz szinkronja jobban bejött mint az eredeti....:D
    télleg...ebbe a szokásos csapatokon kívül (meg akik a 2. részben megmaradtak) kik lesznek robotok??? mindkét oldalról...:D
  • Szolnokboy1
    #12
    bűn, és bűnrossz. tudják, hogy lehetetlen leszinkronizálni normálisan, ezért inkább le is szarják, és lesz egy ilyen szinkronnak nevezett valami. :)
  • Shep
    #11
    Ez is 3D lesz? Ha nem lesz 2D-s verzió nálunk nem is nézem meg moziban.
  • szomferi
    #10
    ja tényleg, a MOM-ba mentem én is :D
    de olyan jó lenne ha angol 3D is lenne, a magyar szinkron BŰN ezen film esetében...
  • LasDen #9
    99% hogy szinkronos lesz....a 2. részből kemény 1 óra a kukába mehet, a többi része élvezhető....én valsz elmék szegedre megnézni...3d miatt is má...:D
  • Szolnokboy1
    #8
    én is Szolnokról utaztam fel a MOM parkba, de nekem a második rész hatalmas csalódás volt, szóval ha szinkronos lesz akkor kénytelen leszek megvárni a blu-rayt. márpedig nagy eséllyel szinkronos lesz. :(
  • szomferi
    #7
    ííííííííjjjaaaaaaaaaaaajjjj ha megint csak a Pólusban adják eredeti szinkronnal, megint kénytelen leszek felvonatozni érte Debrecen mellől
    remélem most nem szinkronizálják le, majd csak a hivatalos lemezeken lesz szinkron, angolul tolják már a mozibaaaa :D
  • Gurren
    #6
    úgyis csak a teste miatt kell bele
  • Szolnokboy1
    #5
    most, hogy Megan Foxot kukázták, kíváncsi vagyok a Stathamné mit fakít a kemény nullás filmográfiájával.
  • NEOreg3
    #4
    de csak a 3d miatt
  • Narxis
    #3
    Jónak ígérkezik, talán az eddigi legdurvább film lesz.
  • Gurren
    #2
    hm, úgy tűnik sikerült leszokni a kamerarángatásról
  • Szolnokboy1
    #1
    Az utóbbi időkben eléggé megcsappant népszerűségű Michael Bay rendező elkészíti a nagy sikerű Transformers-filmek következő és a trilógiának egyben utolsó részét is. A kellemes első rész után, a sötét tónusúnak ígért második epizód inkább bugyuta és fárasztó volt, a harmadik részre ismét darkosabb történetet és kevesebb retardált poént/karaktert ígérnek. Ha ettől sokan szkepticizmust éreznek, nyugalom, a hiba nem a ti készüléketekben van. Mindenesetre 2011. július 22-én minden kiderül.
    Addig is ide jöhet minden a filmről.

    Az első teaser trailer:



    A február 6-ai Super Bowl spot: