587



Transformers 3 - The Dark of the Moon
  • Optimus Prime
    #147
    Azért az amcsi oldal se sokkal több. A hülye Facebook-os like it óta nagyon leépítették a site-okat. :(
  • A6 Intruder
    #146
    Hivatalos magyar oldal, ami meglehetősen vérszegény.
  • Szolnokboy1
    #145
    Nem hogy nem kapsz semmit, de elveszi a film felét!! Kénytelen voltam megnézni "3D"-ben Thort, ami nekem 2D, mert a 3D-t nem látom, de SOHA TÖBBET! Az első 20 percből konkrétan semmit sem láttam, annyira sötét volt a szemüvegtől a kép ráadásul rohadtul mosott is. Ugyanez igaz minden további éjszakai jelentre. Haverom elmondása szerint még a 3D is követhetetlen volt a gyors jelenetek és a közelik miatt. Most őszintén, ez miért jó így? Ez botrány, legyen már vége ennek a szánalmas 3D őrületnek és inkább induljunk el a HD mozik irányába. Olyan volt, mintha egy torrentről frissen lekapott kamerás felvételt néznék hatalmas vásznon, stúdió hanggal. Mindezt 1390 ftért. Hát nagyszerű.

    BTW nagyon örülök a Fast Five első hétvégi rekordbevételének. Remélem, feltűnik a nagyokosoknak, hogy egy 2D-s filmről van szó.
  • Magoo
    #144
    Azt speciel nem lattam, de a Tron Legacy-t 3D-ben neztem M.o-n es en is csalodtam, pedig az 3D-ben volt forgatva. A fejemre baxtak egy heggeszto szemuveget es azon keresztul elvezzem a gyonyoru 3D-t....na abbol semmi nem jott at. Inkabb szemuveg nelkul neztem a film javareszet mert kurva gaz volt hogy alig lehetett atlatni egyaltalan a lencsen.

    Viszont kulfoldon mukodik a 3D mozi erdekes modon. Szoval lehet csak jonehany belfoldi mozival van komoly gaz - amin nem lepodnek meg.
    Szoval hibaztasd a magyarokat amiert a semmiert kernek el plusz manit :)
  • Shep
    #143
    Itt most nem arról van szó ,hogy 1500, 2000 Ft hanem hogy azért a plusz költségért mit kapsz, szinte semmit. Olyan mintha holnaptól azt mondaná a tejipar, hogy tegnap 200 Ft volt egy liter tej de holnaptól adagolok hozzá plusz D vitamint és ezért 300 Ft-ért fogom adni. Mivel sokan isznak tejet ezért azt fogják mondani ,hogy hát ez van ha kell a tej fizessük ki azt a 300 Ft-ot pedig az plusz D vitamin nem indokolja a +50%-ot. Ha a 3D tényleg 3D lenne és nem csak ilyen kamu valami akkor azt mondom ok kérjétek el a plusz jegyárat de ez így csak egyszerű lenyúlás.
  • kill3r21
    #142
    én voltam a film 80%át szemüveg nélkül néztem :D ez minden elárul asszem :d
  • Suffering
    #141
    láttad anno 3d-ben az utolsó léghajlitót? Ha te abban találtál akár egy db 3d-s jelenetet én fizetek neked egy sőrt minimum. a reklámok mind 3d-sek voltak, de a filmben egy jelenet se volt az. Mindenki felháborodva jött ki a teremből, hogy kiadtak +500-at a 3d-s verzioért, csak éppen a konvertálás akkora egy fostalicska volt, hogy 2d lett belőle. mellesleg nem egy olyan program létezik, amiben van egy convert to 3d funkció és 3d-s filmed lesz tőle, persze sokkal többet nem kell várni tőle mint amit a léghajlitos filmnél láttam. De ezek a 3D-s tv-ken is van olyan funkció ami a tv müsort 3d-be convertálja, szóval akár a Barátok köztet is tudod nézni 3d-be, érdekes a BK mögött nem ülnek computer geekek 100-i.
  • Bhalage
    #140
    persze mindenkinek masok egyreszt az elvarasai, masreszt az anyagi lehetosegei, de aki szaros 1500-2000penzt nem tud kiadni egy filmre az kerdem en hol a faszba el, hol van es merre tart epp? elgondolkodnek..

    ezt most az imax avatar 3dre ertettem foleg, mert lehet hogy egy uncsi tortent, gyerekes blablabla meg minden szar nemtetszik, de a latvanyvilaga olyan, amilyen szerintem meg nem volt.

    persze ez is csak egy szubjektum, es hangsulyozom nem vagyok fan, szerintem utolsonak lattama filmet, par honapja, de ha valami megeri az arat, akkor ez az-
  • Szolnokboy1
    #139
    nyilván nem szó szerint gondoltam. úristen. csak arra akartam rávilágítani, hogy egy 3D-s forgatáshoz képest a 3D konvertálás mennyivel kevesebb munka. amikor premier előtt 1,5 hónappal kitalálják, hogy ugyan legyen már 3D-s a film, és voilá 1,5 hónap múlva már 3D-s is. az eredmény meg ugye tudjuk milyen (csak a visszajelzések alapján mondom).

    éppen ezért nem gondolnám, hogy olyan nagy meló van ezzel, pláne hogy ma már bárki otthon fel3D-síthet magának egy filmet úgy ahogy.
  • Magoo
    #138
    A computer geekek szazai akik az ilyen converter cegeknel dolgoznak, most sikitva tepnek ki a nyelvedet szerintem. Komolyan azt hiszed, hogy bedobjak a filmet egy progiba es azt 3D-t szarik? Atyaeg...demagogia ezerrel. Ha nem tudod mi hogyan mukodik, ne terjeszd az iget! Koszi
  • Shep
    #137
    Hát igen, ez meg a másik, hogy nem is látja mindenki a 3D-t vagyis ők eleve ki vannak rekesztve.
  • Szolnokboy1
    #136
    egyetértek. egyébként ha valóban 3D-ben forgatnák a filmeket (mint az Avatart pl) akkor érthető lenne a pluszköltség, mert a 3D-ben való forgatás drágább. de a 3D-s filmek 90%-a konvertált, ami abból áll, hogy a kész filmet belerakják egy programba és rányomnak a "Convert to 3D" gombra és persze elkérik a 1,5 szeres árat, az eredmény meg állítólag szar is lesz. na ez a parasztság!

    én ráadásul egy gyerekkori műtét miatt nem is látom a 3D-t és ezért vagyok felháborodva nagyon most, mer már minden 3D itt, 3D amott, már vidéken is csak 3D van. idén nekem az egyik legjobban várt film a Thor volt, de ahhoz hogy 2D-ben (!) nézhessem, fel kellene mennem pestig. szóval nekem ez a 1,5 szeres ár triplán nem éri meg.

    mellesleg a Transformers 3-at tudtommal 3D-ben is forgatták és nem konvertált lesz.
  • Shep
    #135
    Hát nem ájultam el tőle pedig ájmexben néztük. Egyszer jó volt de az árát nem érte meg az sem.
  • szomferi
    #134
    azért az Avatar odabaszott 3D-ben :D
    na meg ez is oda fog úgy érzem... legalábbis nagyon remélem :D
  • Shep
    #133
    Hát ilyen alapon miért nem egyből a duplája a jegyár az a pár száz Ft, vagy legyen egyből a 4x-ese az a pár ezer is ide-oda. Az a helyzet, hogy nem mertek simán jegyárat emelni, mert így sincs már annyi mozilátogató, mint régen. Ezért fogták magukat és kitalálták ezt a parasztvakító 3D szarságot és így bátran elkérhetnek másfélszeres árat mondván, hogy Hát de 3D apukám ez kell nektek benne vagyol a fímbe érted-é? Pedig az élmény messze nem nőtt a másfélszeresére.
  • szomferi
    #132
    diákjegyet vennék úgy is :D
    na meg a párszáz forint, olyan sok mindent nem tudsz vele kezdeni
  • Shep
    #131
    Jó hát aki szarja a pénzt annak könnyű :D
  • szomferi
    #130
    őszintén megmondom, leszarom mennyivel több az ára a 3D-nek, bár nem is lényeg hogy legyen 3D, engem az eredeti hangok érdekelnek a mozi hangrendszerén, mikor a belemet kirobbasztja a hangtechnika egy-egy robbanásnál
  • Shep
    #129
    Hát akkor ki kell várni a DVD megjelenést. Egyébként én nem nézem moziban (bár lehet rábeszélnek majd), mert nem vagyok hajlandó +50%-ot fizetni a retek 3D-ért.
  • LasDen #128
    szarok rá...:D lényeg, hogy lássam....majd utána itthon megnézem angolul...:D
  • szomferi
    #127
    de csak magyar szinkronnal lehet moziban megnézni, a MOM-ban talán lesz feliratosan is... na ez a baj, hogy nincs meg a lehetőség erre
  • Magoo
    #126
    Az ilyen szinkronok nagyban segitettek abban a dontesben hogy elkoltozzek M.o-rol :D
  • Shep
    #125
    Ti állandóan a szinkronnal vagytok megáldva. Nem muszáj azzal nézni ennyire egyszerű a dolog. Amúgy meg legalább annyi következetesség van bennük ,hogy a szereplők hangjait nem variálják, hagyják azt amivel elkezdték a szériát, így legalább ugyanazt a "minőséget" kapjuk :)
  • Victor1103
    #124
    Szerintem is ritka pocsék, mint a 2ben. Nagyon le tudja húzni magát a filmet egy ilyen szinkron...
  • A6 Intruder
    #123
  • szomferi
    #122
    ilyen szinkronhangokat, te jóóó isten...
    szégyen bazdmeg, szégyen
  • szomferi
    #121
  • kill3r21
    #120
    üdv, tudna nekem valaki direkt linket 1080p trailer2őhőz angolhoz?
    megköszönném, addigis itt a szinkronos trailer

  • SlayR
    #119
    bírom hogy ilyen hülyeséggel foglalkozol:D
  • A6 Intruder
    #118
    Nem hiába volt deja vu érzésem, nézzétek csak!
  • SlayR
    #117
    Bírom,, hogy mindenre megyx a rinya nemtetsziiiik nemjóóóó alig mutattaaaak valamiiiit (jóhogynem már az összes jelenetet ellőtték a trailerben nem?!) Crysis 2ben ellőtt téma meg különösen no comment szedjétek már össze magatokat olyanok vagytok mint a kislányok! :D
  • Bhalage
    #116
    es aki messzirol se latta a crysis2t? mitn pl en?
    nekem uj lesz lol
  • Szolnokboy1
    #115
    te komolyan gondolod, hogy a 2 hónapja megjelent játékban látták először az ötletet és azután rakták bele a filmbe? semmiképpen sem 1,5 évvel korábban, amikor a storyboardot rajzolták és a forgatókönyvet írták?

    azt el tudom képzelni, hogy a látványtervezők alkalmazásánál van átfedés és talán vándorolhatnak ötletek, de azért a majmolás nem itt kezdődik.
  • Victor1103
    #114
    Azt a csápos izét ami mozog a földben meg összeroppant egy többemeletest már a Crysis 2-ben is ellőtték. Hát ennyire nincs már fantázia Hollywoodban, hogy egyik a másikát majmolja?
    Jónak tűnik meg remélem a történetet is helyrerázzák, de eredetiség még ígyis 0 lesz szvsz.
  • Bhalage
    #113
    a csaj tenyleg ugyanugy nez , mint a megan fox a elozo reszek dramai pillanataiban

    nagoyn lolz
  • szomferi
    #112
    bazze a hideg kirázott
    nagyon durva leeeesz
  • A6 Intruder
    #111
    Ettől az előzetestől sem lettem okosabb, többre számítottam. Új robotot alig mutattak, de a régebbiekből se sokkal többet. Csata jelenetek: kis fekete pontok lőnek kis fekete pontokat, és erre rájön még Bay Parkinson-kórja. Shia ismét hozza a szerepét, teljesen ua, mint az előző filmben. Néz ki a fejéből, kiabál: "Optimusz!", aztán kapaszkodnak, mint anno, amikor majdnem kizuhant a kocsiból, szóval dermesztő, hogy mennyire nem fejlődik a "játéka". Az új csaj is csak bámul, mint...na mind1. Egyszerűbb lett volna ha zöldre festik az arcukat és ők is kapnak egy kis CGI-t. Az óriás giliszta viszont tetszik, zabálja a betont és ketté fűrészel egy épületet, ez igen! Rögtön a Dűne jutott az eszembe.
  • LasDen #110
    az enyém jobb... najó nem...:D de szerintem egy kicsit magas...vagy nemtom.....:D
  • Bhalage
    #109
    na erre naggggyon kíváncsi leszek
  • berczely
    #108
    Csináltam egy bannert unalmamban, ha tetszik rakassa ki valaki!