587



Transformers 3 - The Dark of the Moon
  • Vrahno
    #387
    Jaj, azt a kritikát egy akkora fajankó írta... évek óta az IMDb-re ír, eddig minden támadás ellen védte a filmeket, de amikor kirúgták Megant, elpattant az agyában egy ér, és azóta le sem száll a filmről, és folyamatosan ostorozza.

    Folyton rajta nevet a többi tag, kész röhej az alak, valóságos legenda.
  • vadlea
    #386
    ]Transformers 3. (2011)


    Megjelenés: 2011
    Játékidő: 154 perc
    Műfaj: Akció Kaland Sci-fi
    IMDb: 7.3


    Szereplő(k):
    Shia LaBeouf (Sam Witwicky)
    Rosie Huntington-Whiteley (Carly)
    Peter Cullen (Optimus Prime hangja)
    Josh Duhamel (William Lennox)
    Hugo Weaving (Megatron eredeti hangja)
    Leonard Nimoy (Sentinel Prime eredeti hangja)
    John Malkovich (Bruce)
    Patrick Dempsey (Dylan)
    Frances McDormand (Marissa Faireborn)

    Leírás:
    Shia LaBeouf viszatér Sam Witwicky szerepében a Transformers 3-ban. Amikor a Föld múltjának egy titokzatos eseménye berobban a jelenbe, az olyan nagy háborúval fenyegeti bolygónkat, hogy még a Transzformerek sem lesznek képesek megmenteni minket.
  • Victor1103
    #385
    Én az 1-et a moziba néztem meg a 2-t is és a 3-at is a moziba fogom megnézni. Nem várok olyan szintet mint az 1, de ha már egy kicsit jobb lesz mint a 2 akkor nekem OK
  • rocsikzoli
    #384
    Most jót nevettem! IMDB-n az egyik nézői kritikában azért kapott két csillagot a tízből, mert nincs benne Megan Fox.

    Idézet a kritikából:

    "But to get back to my point, robots even with a soul cannot replace the cute face of Megan Fox."

    :)
  • rocsikzoli
    #383
    Szia!

    Én anno az Avatart az első sorból néztem, és semmi bajom nem volt vele, Az a terem úgy van kialakítva, hogy mindenhonnan ugyanúgy élvezhető legyen.
  • ricsa008
    #382
    jah jogos :D mindegy holnap 8kor kiderül
  • Shep
    #381
    Akkor kérdezd a játék szervezőit melyik jegyet nyerted :)
  • ricsa008
    #380
    és ha nyereményjátékon nyertem :D
  • Shep
    #379
    Ha a drágább jegyet vetted akkor igen, megtarthatod.
  • ricsa008
    #378
    még 1 kérdés az szemüveg megtartható v. vissza kelladni?
  • ricsa008
    #377
    ok ez biztató reméljük megéri holnap a 9k üzemanyag azért hogy premier előtt megnézzük
  • UnknownAsshole
    #376
    Hali!
    Foglaltunk jegyet a 7órai vetítésre az IMAX moziban.
    Mivel még nem jártam ott azt szeretném kérdezni, hogy milyen az élmény a legelső sor széléről? (vászonhoz közelebb) Sajnos csak ott volt már hely és ha esetleg valakinek van onnan tapasztalata akkor megoszthatná.
    Mert ha közép-középről 2x jobb nézni a filmet, akkor lemondom és várunk még vele egy kicsit :)
  • Csaba007
    #375
    Nem a piros/kék cuccot.Bemész és kapsz.
  • ricsa008
    #374
    hogy megy mostanában egy 3d-s vetítés? adnak szemüveget? és ha igen még mindig a piros/kék cuccot?
  • Vrahno
    #373
    Másik kritika, hihetetlenül negatív, és azt állítja, ugyanazok a film hibái, mint az eddigi filmeké, csak több van benne. Ugyanakkor az írója rosszalló politikai agendát is vélt felfedezni a filmben, ami miatt nem tudom olyan komolyan venni.

    Ám úgy látszik, az undorító poénok visszatértek. Ráadásul úgy olvastam, a befejezést megváltoztatták a regény adaptációhoz képest, ami megint csak csökkenti a lelkesedésem a film iránt.
  • SlayR
    #372
    Érdekes mód a kritikákban mindig azokat a filmeket szidják amiknek van valami értelme az ilyen herri kukler féle baromságokat agyon dicsőítik szal kb annyi valóság alapja van egy filmkritikának, hogyha meg se nézné akkoris írna róla...
  • hapi
    #371
    Csak a másodiknál jobb legyen, az meg nem nehéz...
  • LasDen #370
    szarok a kritikákra....megnézem majd eldöntöm én....:D
  • Csaba007
    #369
    Kritika.
    3/5-öt kapott.És szidják rendesen a csajszit,aki szerintem iszonyat csúnya...és már az előzetesekben idegesítő volt.
  • Vrahno
    #368
    IMDb-be sose bízz az ilyen témákban, majd csak ha kijött a film. Tele van az oldal kamu bemutatókkal meg értékelésekkel, amiket jóval az orosz premier előtt írtak.

    Én eddig csak két valós véleményt olvastam, ami közül az egyik két szóból állt: "It sucks."

    A másik egy rendes kritika volt, de olyan ember írta, akit nem nagyon érdekelnek a robotok, ezért nem is olyan pozitív (így is jobbnak mondta a második résznél).
  • szomferi
    #367
    na akkor jól láttam, arra pedig tehettek volna feliratot :/
  • rocsikzoli
    #366
    Én általánosságban azt olvasom, hogy a másodiknál sokkal jobb, ami engem máris megnyugtatott valamennyire :D
  • Csaba007
    #365
    Én úgy láttam valahol,lesz 2D-s változat is.
  • Csaba007
    #364
    Első kritikák alapján elég megosztó. Valakinek nagyon tetszik,valakinek nagyon nem.Az imdb-n 7.2,ami csak lejjebb fog menni szerintem.
  • Vrahno
    #363
    Még egy reklám. Megatron szétlövi a Lincoln szobrot, Optimusz meg egy új kemény szöveget mond.

    "The day will never come that we forsake FREEDOM! We will kill them all."

    Komolyan, ezt mondja.
  • szomferi
    #362
    a felir. szó azért van ott mert vagy szinkron, vagy felirat, olyan csoport nincs hogy eredeti hang, ezért feliratot tették oda, de mivel a film után ott van hogy OV, azaz Original Version, így angolul lesz csak, de ha a filmre rámész, ott is írni fogja

    pedig de jó is lenne :/
    azt láttátok hogy lesz nem 3D-s verzió is?
  • Met
    #361
    Mom park Transformers 3 3D OV Felir.
    Még is csak lesz feliratos?
  • Csaba007
    #360
    Igen,meg Jeremy Rennerrel.
  • szomferi
    #359
    tom krúzzal?
  • Csaba007
    #358
    Az új Transformers előtt debütál a Mission: Impossible - Ghost Protocol előzetese.
  • A6 Intruder
    #357
    Gratulálok!

    Spoiler-es spot-ok helyett itt egy videó az ezerarcú Shia LaBeouf-ről.
  • ricsa008
    #356
    letöltöttem a játékot voda liveről
  • szomferi
    #355
    irigyellek apám :D
    hogy lehet nyerni?
  • ricsa008
    #354
    ááá most nyertem a Vodánál 2 jegyet keddre a mom parkba premier előtt re.... ÁÁÁ
  • Vrahno
    #353
    Kamerás reklám felvétel új anyaggal. Űrdongót belülről látni átalakulni Sam körül.
  • Magoo
    #352
    Mar sikeresen lefoglaltam az itteni legelso vetitesre a jegyet...ami kedden ejjel 0:05-kor lesz. Whaaaa...alig varom mar.
  • Vrahno
    #351
    Hát, a nem beszélős részről kiderült, hogy téves riasztás. Beszél, csak ha teheti, a tetteit hagyja beszélni maga helyett.
  • A6 Intruder
    #350
    Transformers maraton a Cinema Cityben.
  • A6 Intruder
    #349
  • Vrahno
    #348
    Interjú, amiben kiderül, hogy Sokkoló alig beszél (vagy talán nem is), és gazdag arc mimikája van, hogy kifejezze az érzelmeit.