587



Transformers 3 - The Dark of the Moon
  • szomferi
    #427
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azért hozták oda hogy az emberekkel újraépíttessék Cybertront, a rudak meg szerintem azért voltak anno nagy jövőjű fegyverek, mert bármikor, bármit és bárhonnan tudtak volna teleportálni az aktuális álca bázis/központ mellé/közelébe, és így rajtaüthettek volna rajtuk...

    de csak legalábbis szerintem
  • BlackWolf
    #426
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az űrhíd mennyiben változtatta volna meg a csata kimenetelét a Cybertronon? Elteleportálják az összes álcát a semmi földjére? Meg minek menekültek el vele , ha tényleg akkora aduász volt optimus szerint?
  • szomferi
    #425
    ha lesz alkalmam én is megnézem eredeti nyelven, most így visszagondolva nem volt sok bonyolult párbeszéd, szóval elsőre is megértettem volna angolul, de így legalább tudni fogom hogy mit is mondanak, ha angolul is :D
  • Met
    #424
    Szombaton megyek eredeti hangos verzióra :)
    Legalább a felirat nem vonja el a figyelmem a látványról
  • szomferi
    #423
    én rászántam magam, hát az elején sírni tudtam volna a Sam, és a katona faszi szinkronjától, de a vége fele már megszoktam
  • Vieras
    #422
    hála hogy nincs bent az a két idióta robot kár volt őket kitalálni
  • Szolnokboy1
    #421
    örülök, hogy nem lett rossz a film, de akkor sem tudom rávenni magam, hogy megnézzem a szinkronos-3D-s borzalmat (sajnos most nem tudok pestig felmenni megnézni, ahogy a másodikat). de már csak 5 hónap és itt a HDRip. :D
  • szomferi
    #420
    ja, az mekkora rész volt :D
  • Magoo
    #419
    Sot, meg az anyja is lebaszta hogy szakitott mar egy szuper bombazo csajjal, es ha ezzel is szakit akkor gaz lesz... :D
  • Magoo
    #418
    Jo filmet neztel? :D Wheelie emlitette mikor belovagolt Sam kutyajanak hatan a hazba hogy a Mikaela dobta Sam-et (illetve 'dobott minket'ahogy o mondta)
  • zoliii
    #417
    Én ma néztem meg a Lurdy házban! :D A Nasa sztori jó lett! :D A film vége kicsit összecsapott lett szerintem! Az új csaj csini, de hiányoltam hogy nem említették meg Megan Foxot, hogy Sam szakított vele, vagy valami hasonló. Az ikrek sem voltak benne :(
  • Prof William
    #416
    "inkább az akción és a látványon volt a hangsúly nem a történeten "

    Még jó is mert ha valami olyan szintű történetre rakták volna a hangsúlyt mint a 2-ben biztos a kardunkba dőlünk.

    Én a jövő héten fogom megnézni.
  • Magoo
    #415
    Nos en hajnali 3kor erkeztem haza a mozibol, de totalisan megerte. Nagyon nagy feelingje volt. A story az so-so, de a hangzas es a latvany, totalisan odatett. Marha jo volt hallani Nimoyt Sentinelkent. Temerdek pusztulas, epikus harcok...total franko volt!
    Az elso autopalyas jelenetnel nem tudtam elmenni a teny felett hogy Bay ismet recyclingolt. Fogta a The Island autaplyas jelenetet es az autoba csapodo vonatkerekeket lecserelte autokba csapodo robotokra. :D De ugyesen csinalta...biztos a laikus nezo nem vagja ezeket, szoval megbocsajthato.

    Szoval szerintem siman odaver a 2. resznek (ami nem nehez). A vege kicsit hirtelen volt es jo lett volna latni valami tobbet a szereplok sorsarol. Illetve a film kozben is volt par pont ahol ugy ereztem, hogy 'bazz, tenyleg ezzel a ket szoval magyarazzatok meg azt amit kb 5 perces jelenetben kene bemutatni?'
    De legalabb nem tokoltek a sztori iramaval. Non stop action :D
  • Biiip
    #414
    Tegnap 22:30-tól adták. Az első 3D-s mozizásom volt, lehet kicst vak vagyok a 3D-re, számomra ez csak nyomokban tartalmazott 3D-t. Ez annyira nem is érdekelt, csak látni akartama filmet.
    Megérte.
    Történet is jó, hülyeség faktorból kicsit visszáb vettek. A harc az epikus. Látvány perfekt.
  • Biiip
    #413
    Nagyon jó volt. :)
  • Csaba007
    #412
    Ne csak a jókat olvasd,attól még nem azok a komolyak.
  • LasDen #411
    mondjuk sok összehasonlításom nincs a 3d terén mer csak az avatart láttam úgy, de biztos leviszi majd a fejem....:D
  • Vieras
    #410
    Az első komolyabban vehető kritikák a TF 3-ről!!!

    Harry Knowles, AICN: “A TRANSFORMERS: DARK OF THE MOON a franchise legjobb darabja. Messze a legjobb 3D az Avatar óta. Az akciók mögött elképesztő munka van. Az egész látvány csodálatos.”

    IGN: “ A Transformers: Dark of the Moon talán nem lesz egy nagy film, de ettől még egész biztosan óriási élmény és szórakozás..”

    MovieWeb: “A látvány terén a Transformers 3 csodálatos. A nyári blockbusterek között nincs kihívója. EZ NEM EGY HAGYOMÁNYOS MOZIFILM…HANEM EGY IMAX 3D MOZI.

    HitFix: “Az Avatar óta először tudom azt tanácsolni, hogy keresd fel a legnagyobb és legjobb 3D mozit, és vedd meg a jegyet, mert a Transformers: Dark Of The Moon elképesztő vizuális élményt nyújt. A Transformers: Dark Of The Moon simán a trilógia legjobb darabja.”

    Jeff Wells: Úgy telt el közel két és fél óra, hogy észre sem vettem.

    The Mirror: Az első nagy nyári blockbuster, amit érdemes megnézni.

    Kevin McCarthy: “Most érkeztem meg New York-ba, hogy megírjam a cikkem a Transformers 3-ról, és igen, azt kell mondanom, SOKKAL JOBB, mint a második volt. Végre egy film, amiért megéri 3D jegyet váltani. Az akció ebben a részben minden kétséget kizáróan a legjobb, amit valaha láttam.

    Scott Mantz – Access Hollywood: “A legjobb 3D az Avatar óta.”

    Mike Wilber – NBC: “A legjobb Transformers film!”

    Kevin McCarthy – FOX-TV Washington DC or CBS Radio: Végre egy 3D élmény, ami szétdurrantja az agyadat. A legjobb 3D az Avatar óta.
  • ricsa008
    #409
    jó volt ez .... inkább az akciónm és a látványon volt a hangsúly nem a történeten de attól még élmény volt igaz oda vissza 300km be került
  • lolSL
    #408
    hát jó volt egyszer.
  • szomferi
    #407
    holnap 14:00, ójeeee
  • Prof William
    #406
    Ha az ökörködést normális szintre húzzák vissza, valamint nagybetűs AKCIÓ lesz benne akkor nem fognak érdekelni a kritikák.

    Ettől a sorozattól úgysem azt várom hogy a robotok majd két harc között nieche totális egóparadoxonját vitassák meg hanem zúzzanak, zúzzanak és zúzzanak. Bay ebben jó..

    Aki a székhez szögező látványon kívül bármit is vár az rossz filmre vett jegyet...

    Ha igaz hogy jobb lett a kettőnél akkor már olyan rossz mégsem lehet. :)
  • Csaba007
    #405
    Rottenen 38%. Aeonfluxon:4/10
    Most már tényleg csak a saját vélemény fog számítani,mint a green lanternnél is.
  • A6 Intruder
    #404
    Vox magazin film kritika
  • LasDen #403
    amúgy kíváncsi vagyok ebből a sorozatból mikor lesz reboot...:D
  • Vieras
    #402
    http://www.youtube.com/watch?v=zPFURb5S_sQ&feature=iv&annotation_id=annotation_824521
  • Vrahno
    #401
    Én is olvastam jót és rosszat a filmről. Összességében nem tűnik úgy, hogy egy nagy fejlődés lenne a második filmhez képest, inkább kevésbé rossz.

    Hát, majd megnézem valamikor. Valamiért már nem akarózik moziba menni érte.
  • ricsa008
    #400
    én kb éjjel fél 2 kor érek majd haza ha még lesz annyi erőm írok róla
  • Csaba007
    #399
    Nah kijöttek a rottenen a kritikák és hát elég rosszak.Imdb-n viszont felfelé megy.Ha látta valaki írjon véleményt, én csak pénteken megyek.
  • szomferi
    #398
    a sztori szerint új barátnő

    Bay tudja amit kell
  • Vrahno
    #397
    Új karakter. A másik összeveszett a rendezővel és producerrel, ezért repült.
  • UnknownAsshole
    #396
    Szőke hajú csaj az új barátnő lesz vagy nem fizettek eleget a feketének és vele helyettesítik, mint a barátokköztben ? :D
  • Magoo
    #395
    http://www.aintitcool.com/node/50181

    Kiraly! Meg jo hogy multheten mar lefoglaltam a jegyem Kedd ejszakara! :) God Bless Hollywood! :D
  • szomferi
    #394
    a bulit a premier előtti vetítésre értettem :D
    szóval Debrecen, CC, 22:00-tól
  • BlackWolf
    #393
    Itt is adják már holnap 22:00 tól elvégre :D 29.-én 00:30 perckor lesz vége kb
  • berczely
    #392
    Kis buli?
    Miskolcon nem lesz? Ezt honnan lehet tudni? :D
  • szomferi
    #391
    Debrecenben is este 10-kor lesz egy premier előtti kis buli
    de a rendes premier tényleg 29-én van
  • rocsikzoli
    #390
    Igaz :D
  • LasDen #389
    29-én van igazából a premier.....
  • berczely
    #388
    Ez igaz? Holnap van a premier?
    2011. június 28. 22:15 (1. terem) Miskolci Cinema City