587



Transformers 3 - The Dark of the Moon
  • Szolnokboy1
    #67
    Helyes! Várjuk szeretettel.
  • Tripod
    #66
    Jövőhéten trailer!

    http://tformers.com/transformers-transformers-dark-of-the-moon-trailer-next-week-bay-says-best-3d-of-the-year/15486/news.html
  • Csaba007
    #65
    A Soundtrackjében még is lesz Linkin Park,még pedig ez szerintem gáz,de talán majd rendesen belevágják. :)
  • A6 Intruder
    #64
    Inkább nem SPOILER-ezek! Aki tudni akarja ki a Ferrari-bot valójában Klikk ide.
  • A6 Intruder
    #63
  • Looooser
    #62
    ehh akkor így.... -.-'
  • Looooser
    #61
  • berczely
    #60
    Sentinel Prime

  • Bhalage
    #59
  • Szolnokboy1
    #58
    új spot:

  • berczely
    #57
  • berczely
    #56
    Sokat olvasgattam, youtube elemzős videókat néztem és arra jutottam, hogy lehet nem egy új Prime lesz a filmben hanem Ultra Magnus :)



    Na ezen vitatkozzatok inkább!
  • Bhalage
    #55
    parttalan vita, es biztos vagyok benne h nem tett le tobbet az asztalra, mint en, foleg a kis buta aggrozo stilusbol itelve (ugyanis ha masnak igaza van akkor nekem van akkora arcom, h azt mondom baszki neked igazad van es nem ragaszkodom a sajat buta faszsagomhoz..), no de maradjunk ontopik-

    az elso trailer szar a masodik tetszett
  • Dean Winchester
    #54
    nem az h nem kell, csak nem minden esetben!
    superman-t se fordították le szuperemberre :DDD
    de most ezeket amiket irtál hülyeség! tökre jó h levan fordítva....
    miért kell mindenben a hibát keresni :S

    "tanulj meg angolul kisfiam elsokorben aztan majd kesobb dumalunk mi legyen"

    1. mifaszért személyeskedsz? lehet h az apád lehetne, a tiszteletet add meg neki mert kijár!
    lehet többet tett le ő az asztalra mint te aki itt nagyképűsködik ,szóval füled farkad húzd be és menj a sarokba kukoricára térdepelni
  • Matte
    #53
    Egy kis trailer
  • LasDen #52
    ne magyarázz olyannak akit nem ismersz...de ha már ennyire szeretnéd tudni, akkor elárulom hogy tudok angolul.....nem mondom, hogy jobban mint te mert nem tudom kiféle vagy, de nem szép dolog kötekedni....

    de most hogy tisztáztuk, hogy tudok angolul, akkor beszéljünk azokról a nevekről.....
  • Bhalage
    #51
    tanulj meg angolul kisfiam elsokorben aztan majd kesobb dumalunk mi legyen
  • nan76
    #50
    mit kell itt csicsázni?Sanyi,Béla,Ede..stb azt kész...pfff:)
  • Szolnokboy1
    #49
    de mellesleg engem is érdekelne, hogy te hogy fordítanád. :D
  • Szolnokboy1
    #48
    a magyar neveket a képregényből vették, ahol szokás lefordítani őket (lásd: szuperhősök nevei)
  • LasDen #47
    akkor mondjad mi legyen??? :D
  • Bhalage
    #46
    (de ha mar leforditjak akkor jobb is lehetne, mert ez igy lof*sz)
  • Bhalage
    #45
    a neveket nem kell leforditani
  • Looooser
    #44
    remélem majd kiskukucsék megerőltetik magukat és össze dobnak vmi jó sub-ot megjelenlés után pár nappal
  • Szolnokboy1
    #43
    mehet.
  • LasDen #42
    bannernak?? nem erőltettem meg mmagam...:D
  • Looooser
    #41
    so true...
  • LasDen #40
    az persze még semmit nem jelent...:D
  • SlayR
    #39
    sztem semmivel se néz ki hülyébben mint a madár vagy a második részben az amelyik volt.
  • Looooser
    #38
    A fene se tudja ez a lista nem említi hogy lézercsőr benne lenne...
  • A6 Intruder
    #37
    Szerintem ez inkább Lézercsőr lesz (piros/fekete madár), főleg most, hogy Fülelő a földön lesz és nem az űrben kering, mint a második részben.
  • A6 Intruder
    #36
    Elképesztő, hogy pont ez böki a csőrödet...
  • LasDen #35
    nem hinném, hogy az egy dinobot...és szerintem hülyén is néznének ki a filmben....
  • Looooser
    #34
    a Super bowl-os spotot nézd 00:18-tól 00:20-ig az engem egy sárkányra emlékeztet szóval lesz benne dinobot... remélem legalábbis.
    amúgy nem volt olyan rossz a második rész, igaz voltak benne gyerekes poénok de kellett a hangulathoz... amúgy szerintem jól volt átvezetve a sztori az első részből, én is csak akkor kapcsoltam hogy a mátrixról is volt szó már az első részben is
  • Szabi84
    #33
  • Szolnokboy1
    #32
    az eredeti nevek jelentése is hasonlóan szörnyű, csak angolul - legyen bármilyen szó és jelentsen bármit - minden jól hangzik.
  • TreDoR
    #31
  • Bhalage
    #30
    aki ezeket leforditotta jetfire - roptuz, starscream - ustokos, ironhide - acelfej, bumblebee - urdongo, soundwave - FÜLELŐ??!?? baszmeg anyád!
    azt le kene locsolni benzinnel es jol fel kene gyujtani
  • LasDen #29
    tényleg...:D de itt bármi előfordulhat...:D
  • Szolnokboy1
    #28
    igazából azért lenne gáz hozni egy új prime-ot, mert a második részben a Fallen úgy szabadult ki, hogy meghalt az utolsó prime (optimus), tehát ha még lennének szétszóródva, nem tudott volna kiszabadulni.