587



Transformers 3 - The Dark of the Moon
  • Csaba007
    #307
    De nem volt BESZÚRVA. most mit kell értetlenkedni...
  • szomferi
    #306
    micsoda?? ott a link
  • Csaba007
    #305
    És? De nem volt berakva.
  • szomferi
    #304
    8 hozzászólással van alattad, kicsit figyelhettél volna
  • Csaba007
    #303
  • Vrahno
    #302
    Aha, és ez került be a regény feldolgozásba is, ha jól tudom. Meg a képregényből is rémlik egy ilyen jelenet. Aztán meg a képregény folytatásában Barikád már élt.

    Egy fórumon a forgatókönyvíró egyébként azt mondta, azért nem volt benne a filmben Barikád haláljelenete, mert elfelejtették leforgatni, és ő nem volt ott aznap, hogy emlékeztesse a rendezőt.

    Eh, elég gagyi magyarázat.
  • Bhalage
    #301
    legalabbis olvastam valami ilyet anno
  • Bhalage
    #300
    jaj igazad van!!!! de mennyire!

    de amugy a filmforgatokonyv szerint meg epp optimus oli meg..
    de azt is kihagytak

    ki erti ezt vazze...
  • Vrahno
    #299
    Barikád szerepel az autópályás jelenetben is, amikor a városba tartanak, de aztán eltűnik. Innen a könyvek és képregények mind máshogy értelmezték a sorsát: vagy Optimusz ölte meg, vagy nekiment egy oszlopnak és elájult, vagy mittudomén, stb.

    Aztán a ROTF egyik írója mondta, hogy elvileg visszatér a filmben, de láttuk, hogy mi lett belőle: semmi. És gyanítom, ebbe a filmbe sem tervezték betenni, csak az animátorok döntöttek úgy, hogy legyen már valami befejezése Barikád történetének, és odarakták a háttérbe.

    Vagy, ahogy elvileg a regény adaptáció írja, az igazából egy új Álca, ami egy rendőrkocsi alakját vette fel. Bár akkor fura lenne, hogy ugyanolyan rendőrkocsit választott.
  • Bhalage
    #298
    barrikád a játék(ok)ban ami feldolgozza a film eseményeit pl, na ott az űrdongós csatában azon a tartálytelepen/gyártelepen vivott csatában kihal... de a filmben cska annyi van, hogy a dongó jön vissza.
  • rocsikzoli
    #297
    A zenés videóból egy kép, erősen gondoltam rajta, hogy 18+ jelölést állítok be rá, mert a fiatalabbak fejlődésére rossz hatással lehet :) Az új szépség látható rajta :D

    http://kephost.hu/kep/2011/06/epic.jpg
  • A6 Intruder
    #296
    Arhh pedig megfogadtam, hogy több előzetest már nem nézek meg.. Érdekes, én nem láttam Barikádot a forgatási videókban. A kérdés csak az, hogy ő az a robot-e, aki eltűnt az első részben, vagy ő is csak egy hasonmás, mint a kettőben egy másik Csonttörő?
    1:11-nél az a sikoly, na erre mondják szakszóval, hogy "priceless", bár szerintem ez nem is az ő hangja volt.
  • Vrahno
    #295
    Valami zenés videó, egy rakás új jelenettel, és némi spoilerrel.

    Látható benne: Fülelő VS Űrdongó, Sam és Lennox VS Üstökös, több jelenet a fúró izéről, Dread-ekről, és az egyik résznél a háttérben ott kuksol Barikád! Ám az egyik főbb robot holtteste is észrevehető.
  • Vrahno
    #294
    Nekem tök mindegy, engem a robotok érdekelnek.
  • berczely
    #293
    Nekem egzotikusabban hat ez az új csaj mint a volt róka :D
  • Csaba007
    #292
    Szerintem tök irritáló,meg most komolyan ez a nő szép? Szerintem csúnya,azzal a szopós szájával..Megan Fox sokkal jobb lett volna.
  • Vrahno
    #291
    Itt meg egy klip Sam és Carly szerelmi életéről, a film elejéről. Hát, Megannál hihetőbben színészkedik az új csaj. Illetve pontosítok: VAN valami színészi játék-félesége.
  • szomferi
    #290
    na akkor meg se nézem inkább :D
  • Klemice
    #289
    de miért pont gandalf meg hermione hal meg??
  • Vrahno
    #288
    Új TV spot, csak ez is egy gagyi kamerás felvétel, és sajnos spoiler-es: két jelentősebb szereplő halálát is lelövi.
  • LasDen #287
    kezdtek az agyamra menni....:D
  • berczely
    #286
    Kár volt... ez gagyi!
  • szomferi
    #285
    Debrecenben nem lesz original TF3, úgy néz ki ez csak Pest kiváltsága :D

    de a faszi mondta, hogy a trailer és mozi szinkronok nem feltétlen ugyanazok, remélem a filmben nem ilyen silány a szinkron mint a trailerben...
  • jetblack
    #284
    Az E3-on leadtak egy trailert

    http://www.gametrailers.com/video/exclusive-launch-trailer/716234
  • Vrahno
    #283
    Sentinel remekül néz ki.
  • Csaba007
    #282


  • Csaba007
    #281
  • Vrahno
    #280
    Vagy ő, vagy Wheeljack/Que. Bay szerint a film elején csak poénból lesz benne, de később visszatér valami komolyabb szerepben. Legalábbis úgy emlékszem, ezt olvastam.

    Hogy mi köze van Wheeljack/Que-hoz, mivel igen hasonlít az övére a feje, azt nem tudom. Kissé fura, hogy két ilyen fejű karakter is van a filmben, és mindkettőjüknek az agyakhoz van köze.
  • A6 Intruder
    #279
    Micsoda kis troll baba! Nem ő lesz az, aki Einstein-re fog hajazni?
  • Vrahno
    #278
    Új reklám, megszólal benne "Brains".
  • Met
    #277
    hát akkor én nem megyek moziba

    KEDVES KIADÓ LE FOGOM TÖLTENI A FILMET A ZINTERNETRŐL, JÖHETNEK A CSENDŐRÖK
  • Vrahno
    #276
    Ja, és némi (óvatosan használom a szót) "filmzene" meghallgatható a hivatalos oldal nyitólapján.
  • Vrahno
    #275
    CGI képek a Wrecker-ekről (ha bejönnek):




    Tipikus sztereotip Nascar rajongók után mintázták őket (sörhas, sildes sapka, napszemüveg, stb.), de nekem nagyon tetszenek, mert annyi egyéniségük van.
  • szomferi
    #274
    igen, de az is elég fura volt ahogy rémlik, meg a kép szélén volt
    na meg nem végig volt, csak pár mondta erejéig volt felirat :D

    amúgy én kajak leszarom a 3D-t, inkább lenne feliratos 2D verzió, sokkal jobban örülnék neki

    bár lehet azért is mert szemüveges vagyok, és így kicsit szar a 3D :D
    na meg a szinkron, bah
    lehet megnézem előbb angolul ha Debrecenben lesz, aztán majd IMAX Pesten
  • LasDen #273
    ezt már máskor is hallottam, de nem egészen értem.....oké elfogadom hogy nehéz, de nem lehetetlen....tavaly az avataron is volt felirat....de mindegy nekem elég hogy 3d-be láthatom majd...:D
  • szomferi
    #272
    na gyerekek fújhatjuk a feliratos verziót, szinkron és original lesz, felirat nélkül, a 3D miatt nehéz megcsinálni a feliratozást... majd a BR-en élvezkedek itthon felirattal mikor kijön, muszáj leszek magyarul nézni... de előtte innom kell valamit, mert Sam és a robotok hangját józanul nem lehet elvilesni :D
  • A6 Intruder
    #271
    Egy játék kép Leadfoot-ról, alias Padlógázról.
  • jetblack
    #270
    A legjobbak akkoris azok akik a moziban vacsoráznak
  • Rage47
    #269
  • szomferi
    #268
    szólj rájuk, hatásos módszer :D
    moziünnepen pofáztak mellettünk is a 14-15 éves kis taknyok, na mondom vagy elkussoltok vagy tarkón lesztek rúgva, kuss lett :D